Lži o EMO!!

15. června 2008 v 19:59 | EMOgirlEMO |  →EMO styl
Teď jsem našla úplnou kravinu...LŽI O EMO!!
Chcete si to přečíst?? Můžete,dávám vám sem odkaz a najdete tento článek i v CELÉM ČLÁNKU...nebo klikněte SEM
přečtěte si to v CELÉM ČLÁNKU...
Můj názor: Většina z tohoto článku není pravda, EMO NEŘEŠÍ své problémy SEBEPOŠKOZOVÁNÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEBEPOŠKOZOVÁNÍ NEPATŘÍ K EMO STYLU!!!
EMO je o pocitech,hudbě,emocích... A SMÍCH JSOU TAKY EMOCE!!
Kdo si to přečte,tak jenom malá rada: NEVĚŘTE VŠEMU CO SI PŘEČTETE!!

"Smějete se nám že jsme jiní? My se smějeme Vám, protože jste stejní!"

Spousta lidí háže EMO a různé sekty do jednoho pytle. Většina z nich si myslí, že EMO jsou zlí, bezcitní a hloupí... Není tomu tak! EMO berou svět takový jaký je-zlý a nespravedlivý.
Upřednostňují černou, červenou a bílou barvu, oblečení s lebkama, protože lebky jsou symbolem smrti. Nevěří v boha a nadpřirozené bytosti, nesnáší křesťany, věří pouze v realitu a sami v sebe. Nosí vlasy přes oko, aby neviděli jak se lidé radují z věcí a neváží si života.

Sebepoškozování

Obyčejný človek řeší své problémy s přáteli, EMO je řeší sebepoškozování . Když si myslí, že je nějaký problém neřešitelný nebo když jsou smutní či se nudí vezmou si žiletku a řežou si do rukou. Pořezané ruce a jiné části těla jsou pro ně samozdřejmostí .Uzavírají se do sebe, nikomu se nesvěřují.
http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/Emo---.jpg
Spousta lidí je nechápe a myslí si, že nejsou normální. Z části mají pravdu, nejíst sladkosti, chodit s hlavou sklopenou a nesmát se, to je nezvládnutelné... Ovšem když si představíte jak je svět krutý, možná je pochopíte... http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/emo.jpg

Image

Mít černě nalíčená obličej a skrývat svou identitu může být někdy i zábava. Tedy pokud máte tolik odvahy, vyrazit takhle do ulic...jsou většinou velmi plaší. Nechávají si propichovat piercingy na různých částech těla. Vetšinou rty po obou stranách, jazyk a obočí. Je zajímavé sledovat, kolik dnešních dospívajících dětí o EMO jeví zájem. Spoustě to však nevydrží.

Hudba

EMO poslouchají hudbu jako Silverstein, Bright eyes, Hellogoodbye, The used, My Chemical Romance, Hawthorne neights, Sugarcult, nemají rádi Hip-hop a Metal. Nosí oblečení v duchu 80. let a nikdy by si na sebe nevzali nic ze zvířecí kůže a žádný módní výstřelek, proto nesnáší všechny "shampony".Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky.
http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/Emici.jpg

Kdo jsou EMO?

EMO jsou lidi, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu? Na první pohled vypadaj EMO smutně a zcela ztraceně... žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem.
Takže všichni "EMO" co si s nadšením chodí kupovat oblečení do New Yorkru a jiných obchodů by vůbec emo být neměli ..Máte v tom guláš co?Ale zamyslete se... Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost.
Tak, to bylo tak stručně k emocore. Na tom přeci není nic špatného, ne? Myslím, že člověk, který předtím o emu nevěděl zhola nic nemá po přečtení těchto řádků důvod se o emu vyjadřovat s opovržením, nebo s posměchem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi EMO styl??

Jasně,já jsem EMO 48.7% (263)
Jo,ale nejsem EMO 29.1% (157)
Jo,nejsem EMO ale chtěl/a bych být 10.9% (59)
Ne 11.3% (61)

Komentáře

1 BuBbLinQhA→♥♥♥eSBec}Qo | Web | 17. června 2008 v 15:03 | Reagovat

Jj to poznam je to hnus... !

2 BuBbLinQhA→♥♥♥eSBec}Qo | Web | 17. června 2008 v 15:03 | Reagovat

ked nvdia tak co vtieraju ne?? :D

3 Xavier Fender | Web | 18. května 2010 v 14:26 | Reagovat

Nějak jsem neměl náladu na to, abych to čet celý, ale už ten začátek... lidi se rádi šťouraj v tom, co neznaj a přibarvujou si příběhy, co se jim nikdy nestaly... :D

4 *EMOgirlEMO* | Web | 18. května 2010 v 15:12 | Reagovat

[3]: Yeah, přesně :) Jinak když koukám na způsob, který mej to napsané.. Nedivím se, že se ti to nechtělo číst celé. :D

Ale jsem moc ráda, že to někdo chápe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama