[13.díl] ..Láska od vedle..

27. března 2009 v 20:38 | *EMOgirlEMO* |  »..Láska od vedle..
http://i142.photobucket.com/albums/r83/wants_to_die_666/emo%20/emo-love.jpg


,,Pšš,už se o tom nebavme''zasyčel naoplátku a hlavu mi přitiskl na jeho krk
Já jsem se jen ještě víc do toho ochranářského obětí schoulila a přitiskla se tak těsně na jeho tělo.
_Po tom,co už jsme usli oba *a ani bych se moc nedivila,že už jsou v řísi snů i Lilly s Maxem* se mi zdál sen o tom,že mi chce Luke ''frnknout''..opustit mě,ale nevysvětlil proč...
Když jsem byla v tom snu,cítila jsem,jak mi slzy nedovolují se pořádně dívat.
Byla jsem uplně na dně..bez něj jsem nic. Proč už mě nechce? Co za tím stojí?..Ptala jsem se sama sebe. Když jsem k němu přišla,stále mi po řasách stékaly kapky od pláče. Chtěl mi to vysvětlit..vzal si mě na klín a já byla štěstím tak ráda,že jsem si říkala proč to dělá ještě horší. Chtěl něco říct..já jsem naslouchala tak pečlivě,že bych slyšela na té zelené louce slyšet spadnout snad i špendlík...
Naslouchala jsem pečlivě,ale nic jsem neslyšela..pusu měl pootevřenou,jako kdyby se mi něco snažil říct. Nic neříkal a já se stále topila v útrapách,které mi zůsoboval tím,že mi dával polibky do vlasů a pomalu je hladil.
V tom jsem už jen cítila něčí ruku,jak mi stírá z obličeje slzy...

_Otevřela jsem oči a byla z té hrozné noční můry vyjevená..Jediné,co jsem si nedokázala vysvětlit je to,že jsem doopravdy brečela.
,,Natt,co se stalo?..Co je?'' ptal se Luke s vyděšeným výrazem
,,Luku..''vyjekla jsem a objala ho
,,Natalie..ptám se,co se stalo.''znova mi položil otázku,teĎ už trochu důraznějším tónem
,,Ale nic..''špitla jsem
,,Jasný,proto máš ty krásné modré oči plné slz?..Jo,to se vysvětluje.''zeptal se ironicky a zároveň byl slyšet podtón jeho hlasu,který mi připadal ustaraný.
,,Ale Luku..''nadechla jsem se a chtěla se pustit do vyprávění,,..j-já nemůžu...promiň.''řekla jsem a uvědomila si,že by mě po tomhle už nechtěl a myslel by si,že jsem asi nějaký psychouš,či co.
,,Natt,můžeš mi to říct...a neboj,nic špatného si myslet nebudu..''řekl jemně,tak krásně a tak trefně,že jsem si připadala jako rozečtená knížka,v které uměl až moc dobře číst na to,abych zalhala..jako by mi četl myšlenky..*uchichtla jsem se pro sebe v duchu*
,,Víš,to byl jen blbej sen..''řekla jsem a chtěla to nechat plavat
,,Kde jsem fuguroval i já a chtěl tě opustit?..''zeptal se s úsměvem a já si připadala tak dětinsky a tak trapně,když to uhádl
,,J-jak to víš,Luku?'ptala sjem se s udivením nad tím moc dobrým čtenářem x)
,,eee''nastala chvilka ticha..přemýšlení,co má odpovědět a rychle ze sebe dostal ,,N-no t-ty jsi m...mluvila ze spaní''poslední dvě slova,před kterými se zastavil a přemýšlel coříkat dál,řekl hlasitěji
,,Luku,jistě vím,že jsem nemluvila...''uhodila jsem na něj
,,A jak to můžeš vědět? Nebuď si vším hned tak jistá..to já jsem tě slyšel''řekl a začal mě zběsile líbat..to byl asi jeho plán..utišit mě před tím,než jsem mohla ještě něco říkat. Ale to mi teď bylo jedno,měla jsem ho vedle sebe a nechystal si vyměnit svojí přítelkyni za jinou :D

_Hned jak jsme se od sebe odtrhli,autobus prudce zastavil,a Luke s nečekaným výrazem mi spadl přímo na hruď.Chvilku se tam uvelebil a zjevně se mu nechtělo z autobusu vyjít,protože už byli všichni pryč a my tam zůstali pořád..a to zcela sami.
,,Luku,měli by jsme jít..''řekla jsem milým hlasem
,,Ještě chvilku,nechce se mi od tebe ani na krok''řekl,přitiskl svoje rty na kousek mé holé hrudi a otočil se tak,že mě skoro polechtal svými vlasy.Koukal na mě tak smutně..,ale zároveň tak krásně,že jsem nemohla spustit z něho oči.
,,Luku,určitě mi nechceš něco říct?..vypadáš nějak..smutně''řekla jsem a radost v mých očích zjevně pohasla
,,Já a smutně??''s touto otázkou se zasmál jak uvnitř tak i zvenčí..jeho oči se na mě koukaly a smály se..vystřelil tak rychle,že si mě jen stačil přiáhnout a tentokrát já byla ta,která se o jeho tělo zastavila.
Vzal mi obličej do dlaní a já jsem věděla,na co se chystá. Pomalounku se přibližoval a já se ještě rychle nadýchla,abychom jsme nemuseli skončit tak brzo.
Moje rty už byly nedočkavé,tak se ruzně chvěly...on vypadal tak..tak úžasně,že sjem si připadala nicotná v porovnání s ním.
Když mi pomalu při blížení se jeho obličeje k mému začal prohrabávat a různě si pohrávat s mými vlasy,věděla jsem,že bych tam teď neměla stát jak sloup a něco dělat.
Pomalu a opatrně jsem mu chytla hlavu svými prsty i dlaněmi a přitlačila jsem ho k mému obličeji až se konečně naše pusy setkaly. Pomalu (z části i nechtěně) jsem ho svalila na jednu z volných sedaček. Pořád jsme k sobě byli dokonale ''přilepení'',a jediné,co se hýbalo byly naše hlavy.
Oba jsme byli strašně nervózní,chvěli jsme se..tedy alespoň já. A to dost zřetelně.
Musel si toho všimnout a odlepil se,aby mi dal pusu na ruku.pomalu směřoval zpátky k puse,ale zastavil se u krku,kde mě znova tak zlehka políbil..
Když už mělo dojít na tu další pusu,ozvalo se ze dveří hlas Lilly a Maxe,jak se chcichotají a zjevně nás ozorují. Podívali jsme se směrem ke dveřím a oni tam opravdu stáli..
,,Co tady děláte?.vybrali jste si perfektní dobu''zeptal se a zároveň trochu,ale ironicky vyjel Luke na publikum
,,Jen jsme mysleli,že se Vám něco stalo..ale tohle je samozřejmě lepší..pokračujte''řekl Max s Lilly zároveň a znova se zachechtali
V tom už se Luke znova přibližoval a začal mě líbat a já se odtrhla..
,,U-už by jsme taky měli jít..'' řekla jsem a táhla Luka za ruku k dveřím,protože jsem ožádné publikum (ač kamarádů) nestojila... Lukovi by to zjevně nevadilo,ale mě trochu..trošičku ano.:)

__Pokračování Příště__
By:EMOgirlEMO
12.3.09
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Láska od Vedle?

Jasně :-)
Hmmm,ujde...
Moc ne :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama