6.-8.března (Week:)

9. března 2009 v 15:48 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
6.BŘEZNA
Takže dneska to bylo ve škole zajímavý :D
Si představte,že o pátý hodině byla uplně prdel,protože jsem si sedla ke kámošce Saše,před kterou sedí Luky. No a Lukáš na mě prej: ,,Pojď si sednout ke mně..''a pořád do mě hučel.Ale já zůstala u Saši. V tom mě někdo zezadu začal lochtat..kdo jiný by to byl,než David z vedlejší třídy,což by bylo jinak dobrý,kdybych nevyjekla. (jsem strašně lochtivá) x)
No a když skoro začínala hodina,zlochtal mě nakonec i Luky,což pro mě nebylo zrovna moc dobrý :D
Btw: Na MS (netu) nemůžu být do pondělí,protože mi nejde kablík..koupili jsme si včera novou wi-finu,dneska ráno přišla.No,takže je to ,,dobrý'' :/
Já a o weeku bez netu…to je hrůza :D:D
Btw: nejde nám net,v pondělí (9.) nám ho znovu opravili :-)

7.BŘEZNA
Tak v sobotu jsem šla do města s mamkou a babičkou..(k nám do centrálu).Bylo to jako fakt dobrý. :) Koupila jsem si new botky (tenké-jarní kozačky)..a to nejdůležitější knížku STMÍVÁNÍ..dneska(9.bžezna) jsem jí dočetla (teď před chvilkou) a jdu si asi ještě dneska pro další díly.
Prostě je to jako droga,nemůžeš jí přestat číst. Když přestaneš,nejsi schopný normálně uvažovat. Teda alespoň takhle to je u mě.. x) Doopravdy mě nadchla. Nemůžu z ní odtrhnout oči..pořád přemýšlím,jak to může pokračovat. Postavy si ve své fantazii představuju taky velmi mile,hezky.
Byla jsem strašně zvědaváco se stane..kousne jí nakonec Edward?..Prostě jsem na to musela pořád myslet. A stále musím.Protože to skončilo otevřeně (větou:,,A sklonil se a znovu mi přitiskl studené rty na krk.'').Což je podle mě docela zajímavý otevřený konec.Nejsem si jistá,jak to dopadne..proto jsem taky tak nervózní,protože chci aby byli už navždycky spolu...Prostě aby to neskončilo třeba nějak podobně,jako 'Harry Potter',a na konci se něco nestalo Edwardovi,Belle..prostě všem hodným :)

8.BŘEZEN
Tak v neděli jsem stále četla stmívání,protože jsem nemohla odolat.

No a to byl celý můj weekend :))
*EMOgirlEMO*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama