Stmívání,Nový měsíc,Zatmění....Rozbřesk (a doufám,že i něco víc..)

23. března 2009 v 16:44 | *EMOgirlEMO*
No,tak jako dneska si říkám,jak asi skončí Rozbřesk (sága Stmívání)...
Někdo na netu psal,že prý blbě. (Pro mě by nejspíše blbá varianta byla taková:1)Bella by nebyla s Edwardem 2)Jacob by odešel s Renesmee-dcerou Edwarda a Belly a tím by o ní Bella a Edward přišli,nebyli by s ní..)

No,vím,že Bella s Edwardem bude (vezmou se,budou mít Renesmee,Bella bude upírka..).
A taky vím,že by se do Renesmee měl Jacob otisknout (hajzl jeden,nejdřív chce Bellu a pak její dceru..já ho nenávidim)a tím se stane to,že si jsou souzení a ona se nebude moct ani rozhodnout,koho chce. (já osobně doufala,že Bella bude s Edwardem a Renesmee s nějakým hezkým,novým,hodným upírem..)

Někdo mi myslím říkal ( na netu),že to skončí asi nějak takhle: Bella ''dá'' Renesmee Jacobovi,ten s ní někam odjede a tím už nebude s rodiči (Edwardem a Bellou)...

Proč se tam vůbec ten Jacob objevil..lituju toho už od prvního momentu,kdyby tam nebyl,Bella by se ani nerozhodovala (což mi příjde poněkud blbý,když neví,jestli miluje doopravdy Edwarda,který ji miluje z celého srdce,kdyžto Jacob je hajzl,kterej jí zmanipulovává)...nechtěla by po něm pusu (nechápu..) a vůbec by se neotiskl do jejich dcery,a byli by všichni spolu jako rodina Cullenových (všichni Cullenovi,Rensesmee,Bella,Edward).

Prostě si myslím,že by nakonec měla autorka dopsat alepsoň do nějakého 8.dílu a měla by napravit to s tím otisknutím.Renesmee by si měla vybrat nějakého hezkého upíra a všichni by šťatně žili (bez Jacoba!)...prostě se mi nelíbí to,že by měla Bella s Edwardem opustit Renesmee,kvůli tomu,že ji chce Jacob někam vzít...
________
Takže:
1)Chtěla bych,aby Stephenie Meyer pokračovala a psala o poklidném,věčném životě Edwarda,Belly,Renesmee,Alice,Carlisle,Esme,Jaspera,Emmetta,Rosalie->Cullenů.
2)Přála bych si,aby Renesmee byla s nějakým hodným,hezkým upírem.!A aby nebyla s Jacobem!!
3)Chtěla bych,aby Rozbřesk skončil tím,že všichni spolu žijí šťastně,Renesmee není nikde pryč s JAcobem,je v pohodě doma,jako zbytek její rodiny.
4) Aby se do Renesmee NIKDY žádný Jacob neotisknul,aby nebyla s JAcobem a on si teda našel uplně,ale uplně někoho jiného..
5)Aby určitě pokračovala v psaní této ságy (z pohledu,vyprávění Belly) a rozrostla se tato velmi uznávaná,nádherně napsaná sága jménem Twilight (od Stmívání nekončíc Rozbřeskem až někam do 8.dílu..).Aby někdy dopsala knížky pohledem Edwarda (ale to až po vydání nejméně 8.dílu z pohledu Belly) x)

Vím,mám toho hodně,co by jsem si v této ''trilogii'' z které je teď sága nakonec změnila..neb ospíše dopsala,aby to nakonec zformulovalo ten můj,vysněný děj,kde žádný Jacob nebude. xD
Přeci jen doufám,že se dočkáme nějakého pokračování po Rozbřesku,což je sice méně pravděpodobné,ale co už. Ráda sním,i když vím,že to asi nikdy nepřejde v skutečnost...

*EMOgirlEMO*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama