/12/ Nehoda... zvaná láska

18. dubna 2009 v 13:32 | *EMOgirlEMO* |  →My story
Tak tu mám další povídku,tentokrát velmi dlooouhou,tak snad si ji přečtete a napíšete koment :-)
Mimo to,jsem ji měla původně napsanou jako 13.tou,ale dvanáctá není hotová a ani nwm,jestli bude xD
Příjemné počtení a díky za názor v komentech ;)
Nádherný jarní den,z okna pokoje jde nádherně vidět žluté slunce na modré obloze bez mráčků..
Toho krásného,skoro už letního rána jsem se rozhodla navštívit babičku..Bydlí ve věžáku kousek od našeho baráku,tak snad bude doma.

Když jsem se probrala z toho tvrdého,nerušeného spánku,otočila jsem se na patě a zamířila do koupelny,kde jsem se po ránu umyla,osprchovala,vyčistila zuby a trochu upravila.
Po ranní hygieně jsem zašla zpátky do pokoje..našla jsem si černou kabelu přes rameno,posetou plackami kapel a i s jinými různými obrázky;tenké,černé tričko s krátkým rukávem a fialovým potiskem;uplné černo-tmavě modré kalhoty,opět s plackami,tentokrát třemi,u levé kapsy..;černou tenkou bundu,s šedým nápisem značky u levého ramene (na levé ruce).
Nechybely ani stříbrné naušnice,které přišly na řadu po chvilce..
Sletěla jsem dolů směrem ke kuchyni,vzala si do ruky obložený toust,ještě pěkně horký,napsala jsem na kousek papírku vzkaz pro mámu,aby věděla,kde jsem a přimagnetovala na lednici.

Po docela rekordně rychlé snídani jsem vyrazila na autobus,přece nepůjdu pěšky..sice to není kdoví jak moc dlouhá cesta,ale jsem prostě lenoch. x)
,,Dobrý den,jeden lístek na Točmou..''požádala jsem,když jsem vyndavala peněženku
,,Jasně..zpátky taky?!''zeptal se ženský hlas z okénka
,,Jistě.''řekla jsem mile a vyndala peníze
,,Tady to je..díky,nashle''
,,Taky děkuju.Nashledanou.''poděkovala jsem,peněženku společně s jízdenkou nazpátky strčila zpět do tašky.
Už jsem jen čekala,až tu autobus za necelé 2 minuty bude...zatím jsem si ještě koupila časopis,protože vyšel akorát dneska. Jen co jsem ho otevřela,abych zjistila,co je v něm se otevíraly dveře přijíždějícího autobusu,tak jsem na nic nečekala a vklouzla dovnitř.
Dala jsem lístek,zandala ho do zadní kapsy džínů a sedla si na první volné místo,které se objevilo.Bylo tam celkem narváno..takže jsem s eusadila,časopis zandala do tašky k už zandaným klíčům,peněžence,mobilu a ostatních věcí v brašně.

Jak jsem říkala,u babiččiného věžáku jsem byla raz-dva..vystoupila jsem,podívala se do jízdního řádu na příjezd autobusu a řekla si,že pro mě stejně asi mamka přijede,když vidím v kolik to až jede..
Vyndala jsem klíče,pomalu odmykala dveře od vchodu do toho starého,jakoby zdemolovaného paneláku a dala jsem se přímo na úprk k výtahům..kdo by chtěl taky zůstat sám v takové staré chodbě,kde je to docela nepříjemný.
Přivolala jsem si tedy výtah -ty jsou tu jediný nový- a čekala,až přijede,abych už co nejrychleji zvonila u babiččiných dveří.
Stále jsem čekala na menší výtah,až po nějaké době jsem zkusila přivolat ten velký..
Velký už byl na cestě,malý byl asi někde zaseknutý,nebo co..
,,Nový výtahy a hned jeden rozbitý..''šeptla jsem pro sebe,když v tom už se otevíraly dveře od druhého vchodu tohoto věžáku a já už netrpělivě a nervózně čekala na ten blbý výtah.
,,Ahoj..''ozvalo se mi přes rameno a já se s leknutím otočila
,,A-ahoj''koktala jsem a při tom si prohlížela toho krásného,vysokého a na pohled velmi příjemného kluka v černých uplých džínách s páskem,který měl přesku ve tvaru boxera,fialovém tričku,černo-fialovou mikinou s kapucou a černo-bílém šátku na krku.
,,Můžu jet s tebou?Koukám,že ten druhý nejezdí..''řekl a poukázal na druhý výtah
,,Jasně..''řekla jsem,on nastoupila do výtahu,když mi velmi zdvořile držel dveře
,,Díky..''poděkovala jsem s nesmělým úsměvem
,,Nemáš zač..Docela se divým,že ti nevadí,že jedu s tebou..taková hezká a nebojí se,jo?''řekl s úsměvem
,,Haha,myslíš snad,že tě tady někdo přepadne? Ve dne??..tss.''lhala jsem,protože jsem se vždycky tak trochu bála
,,No,tak nikdy nevíš..''řekl neznámý kluk,když se mě po chvilce znova zeptal
,,Do jakýho patra jedeš?''
,,7..''
Zmáčkl tedy sedmé patro a naoplátku jsem se ptala já..,,a ty?''
,,4.''řekl s úsměvem,ale mě to nedalo nevzdorovat
,,Jsi dřív,zmáčkni čtyřku..''usměvavě jsem šahala po knoflíku,ale on mi mou ruku zastavil
,,Ujistím se,že jsi dojela v pořádku..nic víc,neboj''řekl a ze mě spadla veškerá ostýchavost,stes a ta trocha strachu,co jsem měla z té chodby.
,,Nejsem malá holka,zvládnu to...klidně ti to pak přijdu říct,až budu na odchodu''ujistila jsem s trochou ironie,když naráz výtah prudce zastavil..
,,C-co ..Co to je?''ptala jsem se a chytla jsem se ho
,,No,asi jsme se zasekli..''řekl a zasmál se při pohledu na můj vystrašený obličej
,,Copak se bojíš,hrdinko?''řekl,ale stále mě nechal,abych se o něj opírala a držela se ho stále pevněji
,,Haha''zaznělo ironicky,hned jsem ale dodala ,,..tohle prostě nenávidím. Mimochodem se jmenuju Michelle.''představila jsem se a rychlejším tempem jsem se ho pustila a odskočila,protože mi bylo trapný se skoro až objímat s milým,ale neznámým klukem
,,Aha..to mě to nevadí. Já jsem Sam.'' řekl a usmál se na mě a po chvilce dodal ,,A mě se nemusíš bát..''řekl se smíchem
,,Proč bych se bála?''snažila jsem se zastírat to,že jsem se tak rychle odtrhla a ucukla
,,No,nevypadá,že by jsi mi moc věřila..''zasmál se a já společně s ním
,,Jasně,neznáme se...nebo teda alespoň jsme se neznali. Teď jsme tu zaseklí..''nedokončila jsem a už byl vedle mě blíž
,,..tak máme čas se poznat,Michelle.''řekl a naznačil,abych si mu sedla na klín,protože si sedl na zem
,,Díky,ale to není dobrý nápad..''
,,Proč ne..neznamená,že když se vidíme poprvý v životě,že si mi nemůžeš sednout na klín..''řekl a přitáhl si mě dolů tak,že už jsem na něm seděla
,,No tak dobře..asi tu stvrdneme déle...''
,,Když myslíš..máme mobily,tak můžeme zavolat.''navrhl a šahal do kapsy pro mobil,když v tom jsem ho tentokrát já zastavila ,,No,možná -jestli by to nevadilo tobě-,tak by jsme mohli ještě chvilku zůstat..skamarádit se''navrhla jsem,ale pak toho litovala..obvykle si nic ''nezačínám'' s klukama...nedělám první kroky,jsem stydlivá..a tak
,,rád..''řekl a zase zandaval mobil do brašny,kterou jsem před tím neviděla
,,Díky..obvykle bych asi takhle nemluvila,tak aby jsi si nemyslel,že jsem nějaká..''nedořekla jsem
,,Nic si nemyslím..snad jenom to,že jsi milá,hezká a sympatická holka''řekl a něžně mi přehodil ruku přes mé rameno,když v tom ho dal rychle pryč
,,Omlouvám se..''vykoktal po chvilce a koukal do země
,,Nemáš za co..''uvedla jsem věci na pravou míru a koukala též stejným směrem jako Sam -hezké jméno,že..-
Beze slova si sundaval mikinu,když jsem si stoupla,aby měl prostor vstal taky a pomalu a opatrně mi přehazoval svou mikinu přes mojí bundu a vlasy mi hezky z pod bundy povytáhnul a uhladil.
Pootočila jsem se,abych mu koukala do očí a šeptala ,,Děkuju..,ale mě není zima,mám bundu''usmála jsem se,sundala si jeho mikinu a tentokrát já mu ji opatrně navlékla.
,,Díky,ale to nemuselo být..''řekl,a já mu mezitím přes nádherně upravené černo-hnědé nagelované vlasy přehodila kapucu a zašla se uchechtávat
,,Co je?..Jsem k smíchu,ty jedna malá potvůrko?''řekl,když mě pomalu přimačkával ke stěně..tak,že byl nademnou a já byla ta u stěny
Usmála jsem se a jen ze sebe vydala takovou blbou odpověď ,,Ne,nejsi..''řekla jsem a při tom se zubila
,,JAsně,tak proč se tak směješ?''říkal s trochu zakloněnou hlavou,takže na mě koukal ještě vyšší,než jinak
,,Ničemu..''zalhala jsem
,,Vybal to..nebo se ti něco stane''zkoušel laškovat
,,Jasný,to mi uděláš něco ty?Už se tě bojím..''řekla jsem jak malé dítě
,,Udělám...ale nejdřív mi to řekni.''zasmál se pro sebe při představě a plánování,co se mi stane
Zavrtěla jsem hlavou,když mě trošku víc,ale pořád tak něžně a opatrně přimačkával k druhé stěně
,,Tak dobře..tomu,že se vlastně vůbec neznáme a tak dobře si rozumíme..a taky se tu tak bavíme.''řekla jsem a on se zasmál a odhalil řadu nádherně bílých a rovných zubů
,,Máš hezké oči..''řekla jsem a hned si pro sebe nadávala,co jsem to plácla
Zasmál se tak směšně,až jsem si taky tak připadala ,,Díky,ale myslím,že ty jsi doopravdy stokrát hezčí..''říkal a tím mě moc potěšil
,,Díky,ale to si nemyslím..teď mi ale przraď,co jsi mi chtěl udělat ty hajzlíku''usmála jsem se
,,No,myslím,že by jsi se asi trochu víc zlobila..z důvodů neznámosti..''řekl a já zvážněla,ale projela mnou husí kůže,nedočkavost
,,Zkus to..třeba mi to vadit nebude.''řekla jsem
,,Když myslíš..''řekl a začal se přibližovat a zjišťovat,jestli se nějak cukám,což jsem nedělala

Pomalu,strašně pomalu -na můj vkus- se přibližoval pořád vblíž a blíž,cítila jsem jeho nepravidelný,voňavý dech..až jsem to už nevydržela a sana hlavu vyhnala blíž k němu.
Ačkoli jsme se neznali,hned co jsem ho viděla,projel mnou elektrick proud a já byla omámená.
Tak hezký,milý,hodný..jako bych ho znala celou věčnost..sice vím,že to tak není,ale za ty asi tak dvě hodiny tady jsem ho poznala. Bavili jsme se snad o všem..o tom,jací jsme,co posloucháme,dokonce i s kým jsme chodili..-oba jsme zcela nezkušení,já i Sam jsme měli celkově 2 partnery,s kterými stejně nebyl vážný vztah-..Taky jsme si oba povahově dost podobní.

Nebudu to prodlužovat,když jsem vystřelila proti němu,rty nám splynuly do jednich..
Líbal doopravdy nádherně..byl tak milý,opatrný.. Když se pomalu vzdaloval,vypadal nějak divně,posmutněle,jako bych mu měla za chvilku vlepit facku a nemělo by se mi to líbit..
Ale já nechtěla..nechtěla jsem skončit. I když ho neznám věčnost,už jsem si k němu vybudovala cestičku,což je u mě složité...já kluky vždycky nódpálkuju a neumím s nimi navázat kontakt.
Přes to,že chtěl asi skončit,pomalu jsem si jeho obličej(rty) prsty pravé ruky přitáhla zpět k těm mým a nedočkavě jsem ho líbala dál..Držela jsem si ho celou dobu u sebe. Ruku jsem měla přes jeho rameno,protože druhá mu mátrala ve vlasech. Své ruce mi ovinul kolem pasu,a vypadal,jako by se mu to snad i líbilo,protože si mě přitahoval k sobě těsněji a po chvilce mi prsty hladil krk.
,,Omlouvám se..''vydal ze sebe,když se odtrhl a už stál na druhé straně výtahu
,,Za co?..já bych se měla omluvit.''řekla jsem nesměle a koukala rudá dolů
Přistoupil ke mně a pohladil mě po klíční kosti a čelisti ,,Fakt se omlouvám,neměl jsem to zkoušet...ale jenom ti chci říct,že to bylo..bylo to úžasný.'' řekl nesměle a trapně
,,Takže by ti nevadilo,kdybych..''řekla jsem a opět zaujmula podobnou ''pozici'',tentokrát jsem si ho však pomalu ''připlácávala'' ke zdi já..oběma rukama jsem si chytila jeho obličej a dala mu kratičkou pusu a pak jsem se hned oddálila a koukala pryč,protože mi bylo neskutečně trapně.
,,KDybch řekl pravdu,nebyla by jsi nadšená..''řekl a mě se stáhl žaludek...takže nebyl rád,nelíbila jsem se mu. Nechtěl v tom pokračovat,chtěl si jenom užít. Jak jsem mohla takhle klesnout?...
,,Vím,že si o mě myslíš,že jsem nějaká ... Ale tohle bych fakt nikdy neudělala.''
,,Ne,myslím si jen to nejlepší''řekl,ale to jsem nebrala
,,Jasný,ale to se ti nelíbilo,takže..už by jsme asi měli volat.''
To už jsem nečekala,ale dal mi pusu a pošeptal pobaveně ,,Líbilo..s tebou všechno. '' zasmál se
,,Ale...ale mám...mám holku.''řekl a hladil mě po rameni,když jsem hned ucukla
,,Ta-takže jsi mi to neměl v plánu říkat? Jak jsi mohl..vždyť to ty jsi začal...''řekla jsem a už stála u těch pitomých,zaseknutých dveří,a zvonila na malinkaté tlačítko se značkou zvonku.
,,Je mi to líto...j-já mám tě rád.''
,,To určitě..je mi z toho blbě..''řekla jsem a vytahovala z tašky mobil,když v tom ke mně znova tak na těsno přišel a říkal něco ve smyslu,že se s ní rozejde a takový hovadiny
,,Michelle,doopravdy...já nežertuju. Prostě tě mám rád,rozejdu se s ní hned,až se dostaneme z tohohle výtahu...klidně přes telefon,jestli mi nevěříš.''
,,Ne,já nechci být ta hnusná,co tvojí holce ukradla kluka..-tebe-. I když bych chtěla,nejde to.''řekla jsem
,,To jsi si měla rozmyslet dřív,než jsme se potkali..''řekl a vytahoval svůj mobil
,,Nedělej to...vím,jak bych se cítila já,kdyby to bylo opačně..kdybych to byla já,koho opouštíš.''řekla jsem a vytáčela číslo na babičku ,,Ahoj babi,jo,jsem v pohodě,jen jsem se s jedním klukem ze čtyřky zasekla ve výtahu..'' ,,Michellko,jak to,že jsi mi nezavolala dřív? Hned zavolám ať přijednou,zatím se hezky seznamte,ten klučina je moc hodný...''ozvalo se z telefonu,že to musel slyšet i Sam
,,Už se stalo...myslím,že tak určitě vypadá..''řekla jsem sklesle
,,Hned to bude..''řekla a zavěsila
po chvilce mlčení se ozvalo ,,Jak jsi to myslela tím 'určitě tak vypadá'?''ptal se a hledal něco v mobilu
,,Co by..pravdu''
Nedočkala jsem se už ničeho,za chvilku se ale však ozvalo něco jiného..Samův hlas byl vážný a nemluvil se mnou
,,Ahoj Kláro..''začal mluvit do telefonu a mě docvaklo,co dělá..začala jsem máchat rukama,ať toho necháa hnala se k němu,abych mu vzala telefon,ale jak byl vysoký,jen mě držel v objetí,což jsem nechtěla.
,,Ahoj miláčku..musíme jít na tu párty,budou tam všichni a kamarádky mi tě budou závidět..''říkal namyšlený dámský hlas
,,Víš,už mě unavuje ti dělat jenom křoví..chystal jsem se na to už před několika dny,ale teď teprve mám ten pravý důvod...Těch pár hodin,co jsem zavřenej ve vejtahu s jednou moc milou holkou,jsem měl příležitost ji poznat. JE uplně jiná,a já ji mám rád. Mysli si co chceš,ale stejně se nemáme ani jeden rádi..tenhle vztah -podle mě to bylo jen předstírané kamarádství- nemá cenu. Tak snad se nezlobíš..''říkal do telefonu a já se jen snažila dýchat a dostat se z jeho objetí,ale držel si mě těsně u sebe
,,Jasně,vlastně jsem byla s jedním klukem,už jsme spolu i něco měli,když jsem spolu byli..''řekla a zasmála se,zavěsila
,,Hotovo''usmíval se a chtěl mi dát pusu do vlasů,ale já uhnula
,,Tím už stejně nic nedokážeš...''řekla jsem smutně
,,Prosím tě,začneme znova..jsem přece bez holky''mrkl a já ironicky pronesla ,,JAsně..jako kdyby to šlo''
,,Ahoj krásko,já jsem Sam...jdu na návštěvu do čtyrky,kam pak máš namířeno ty?''usmál se a stál kus ode mě
,,Michelle,jedu do sedmičky...teda až se od tuď dostaneme''zasmála jsem se sama sobě a tomu nápadu
,,Moc mě těší,jako bych tě od někaď znal..nelíbali jsem se už spolu?''řekl se smíchem a držel mě v pase
,,No,taky mi to něco připomíná..''kousla jsem se do rtu
,,Tak ti musím připomenout,kde jsme skončili..''řekl a políbil mě. Pomalounku zajel rukou pod moje tričko,ale jen na bok,za což jsem byla ráda..nejde hned na věc x) xD

Teď už jsme si to užívali doopravdy..přeci jen mi ta návštěva -teda valstně jen uvíznutí ve výtahu s krásným,hodným a teď už i nezadaným sympaťákem v mém stylu- něco přinesla.
Poznala jsem Sama..nikdy jsem nebyla taková,že bych se otevřela někomu tak po krátké době,ale on je jiný. Nikdy jsem nenašla pořádnou partu lidí,s kterou bych mohla být a chodit pryč.
Teď jsem ale objevila někoho,s kým mi je dobře. S kým jsem sama sebou...někoho,s kým jsme víc než přátelé,ale zároveň jsme i dobřími kamarády..jen si navíc dáváme pusy,a chodíme spolu x)

,,Mám tě rád..''pošeptal,když mě hladil po čelisti
,,Víš,že já tebe taky?''
,,JAk nečekané,že..''zasmál se a pokračoval v čem jsme skončili,když jsme zrovna byli v tom nejlepším -> líbali se,tak se zázrakem otevřeli dveře,před kterými nechyběli mí rodiče,babička...a v neposlední řadě i jeho rodiče s dědečkem v patách
,,C-co to..''ozvalo se a tím nás vyrušil hlas mojí i Samovo mamky
,,J-jé..''zmohli jsme se jen na to a rychle od sebe uskočili
,,Víš,chtěl bych Vám představit Michelle...''řekl a chytil mě přitáhnutím k sobě
,,No a já bych chtěl zase Vám představit Sama..''červenala jsem,při těch slovech
,,Teda děti..to je nádhera.....sluší Vám to spolu''začali se všichni překvapeně a zaskočeně radovat,jako kdyby se znali nějakou dobu.
,,V-vy se znáte?''ptali jsme se zároveň
,,No,to my jsme spolu byli na tom pracovním večírku,jak jsme vám -každému zvlášť- řekli''usmívali se a my jsme z toho byli vyjekaný.
Když jsme všichni šli na večeři,k nám domů,zjistili jsme,že jsme vlastně skoro sousedé...-bydlí o dva rodinné domy dál-,tak jsme se omluvili a Sam mě táhl směrem k nim.
Byl nádherný večer,všude na černé obloze hvězdy..
,,Kam to jdeme?''ptala jsem se nedočkavě
,,Uvidíš..''
,,hej,řekni mi to...''prosila jsem,ale se Samem to nic neudělalo
,,NE..to by pak nebylo překvapení''
,,Dobře..už mlčím''dodržela jsem a před dveřmi do jeho pokoje mi dlaněmi zakryl oči
,,Můžu?''
,,Chvilku...''popošel se mnou trošku dál a pak zvolal ,,Můžeš..''
Já se podívala a všude byli intenzivně rozprostřené zapálené svíčky.
,,Teeda...to je tu proč?''ptala jsem se stále ohromená
,,No,myslel jsem,že by se to mohlo líbit..''řekl rozpačitě a já se stoupla na špičky a dala mu pusu
,,Líbí..''řekla jsem a on mě opatrně svalil na válendu
,,Co to děláš?''ptala jsem se nechápavě(předstíravě)
,,Nic..teda nic moc.''opravil se a zajížděl rukou na mé holé záda
,,To vidím..''řekla jsem a líbala ho....
Dnešní noc jsme si náramně užili po svém. Povídali jsme si,co se vše po dnešku změnilo...povídal mi,jak moc po mě touží a takové jiné,romantické věcičky. x)
,,Taky tě mám ráda...''řekla jsem a pohladila ho po svalnatých pažích,protože měl sundanou mikinu ,,Mimo to,hezké tričko..''usmála jsem se a on se uchechtl,což ve mě zbudilo zvědavost
,,Co je,řekla jsem něco blbě?''
,,Nic..jen,že se tu bavíme o tričkách..''zasmál se a pak odvětil ,,no,ty taky nemáš zrovna špatný tričko..upřesním: užasné,ale moc těsné,takže se vůbec nedostanu na tvoje tělo''zasmál se a já rudla
,,No,dobrej vtip..jako by jsi to potřeboval..''snažila jsem se předstírat,že nejsem rozhozená
,,Co ty víš..''řekl a dál mě líbal..po chvilce jsem se toho ujmula já.

-Po dvou měsících spolu stále jsme...chodíme spolu všude. Dokonce jsme poznali i skvělou partičku kluků (patří tam naštěstí i jedna holka,s kterou si rozumím),takže vyrážíme společně každý den někam.Vlastně můžu být ráda,že jsem se vydala k babičce,že se s námi zaseknul ten nový výtah,jinak by jsme každý vyšli ve svém patře a nepoznali se tak blízko.
Dokonce by se asi ani se svou ''přítelkyní''neorzešel a já bych si mohla nechat zdát o takovém princi z mé vlastní pohádky.

By: *EMOgirlEMO*
Dne:17.-18.4.09

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 18. dubna 2009 v 13:49 | Reagovat

(Je to trochu všechno urychlené,ale je to povídka,tak ať není ještě desetkrát delší) xDxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama