..Nikdy nezapomenu na nejdůležitější věc mého života..

25. května 2009 v 21:57 | *EMOgirlEMO* |  →My Emotive World
Je to tak..některé věci budu mít uchováné v srdci navždy!

Na prvním místě pro mě bude vždycky jednoznačně moje yorkšírská holčička Lucinka,která už tu s námi nikdy nebude moct být.
Co to plácám,vždyť tu jsi s náma..budeš tu s náma.TeĎ přeci žiješ u nás v srdcích..Nikdy nezapomeneme na to,jaká je,jaká byla a pro nás je vždycky číslo 1!!
Milujeme tě a doufám,že to víš. ♥Mám tě ráda..jsi moje srdíčko♥
Vzpomínky v srdcích zůstanou..ty v našich srdíčkách zůstaneš! Na fotkách jsme zachytili tebe,jenom tebe..tu nádhernou,nejchytřejší,nejhezčí a nejhodnější yorkšírku na světě! Vždycky jsi byla s náma,když jsme byli nemocní,vycítila jsi to a byla u nás..Kéž bych to samé mohla udělat já.
Pořád jsem u tebe a ty u mě. Mám tě ráda..!MILUJU TĚ!
Lucinečko,ani nevíš,jak je to tu bez tebe těžký..bez tebe to ani není život. Bez tebe už to nikdy nebude takový,jak oto bylo s tebou. Můžu jenom vzpomínat. Moc ti děkuju za těch nádherných 5 a půl let,který jsem s tebou měla tu čest prožít. Nikdy nezapomenu..chybíš mi! Ani nevíš jak..
Ale chybí mi i tvoje oblíznutí,jazýček,kterým jsi mě vždycky olízla...tvoje tvářička,která na mě upřeně a inteligentně koukala. Ty jsi nebyla obyčejná..blya jsi to TY!.. ta neobyčejná,která mi dala to nejduležítější...LÁSKU!Já jsem ti ji mohla opětovat..a to pro mě byl ten největší dárek,který jsem mohla dostat. Kdybych mohla cokoli udělat,abych tě získala zpět,udělala bych to a ani bych se nerozmýšlela. Chybí mi to,že už ke mě nikdy nepříjdeš,když sedím v pokoji,nikdy se mnou nebudeš ležet v posteli v peřinách..nikdy si tě nebudu moct k sobě přitisknout..Už nikdy....

Pro mě jsi byla,jseš a budeš vždycky ta nejdůležitější,kterou miluju! Žiješ tu se mnou! Kdykoliv se kouknu na fotku,nebo zaštrachám v mysli,vzpomenu si na ty krásné zážitky..které byly nezapomenutelné díky tobě!
Nikdy se nevzpamatuju z toho,co se stalo osudného dne 6.ledna.2009 (f*cking year) .
Už prostě nikdy nebudu plně šťastná.Někdy to muselo přijít,ale zrovna teĎ? TeĎ,když tě nejvíc potřebuju? Teď,když všechno teprve mělo začít?...Ty se mnou prožiješ celý zbytek mého života..
Prožiješ se mnou všechno. Vždycky tu budeš se mnou.Veřím tomu,že jsi u mě..miluju tě.
Opakuju se,ale chybíš mi..tvoje dotyky,olíznutí..to,jak jsi leela u mě.
Nezapomenu!..a ani si nepřestanu vyčítat to,že jsme byla pořád u compu. Nemůžu si pomoct,ale takhle jsem to nechtěla. Měla jsem plány na tohle léto..jak tě budu fotit na chalupě...
Jak jsem mohla být tak tupá..
Jsem na sebe naštvaná,omlouvám se..

!!!..Miluju Tě..!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama