/15/ Vzpomínky nebo přítomná realita? (1.část)

26. června 2009 v 22:10 | *EMOgirlEMO* |  →My story
http://s.bebo.com/app-image/8186759746/6086838986/PROFILE/i306.photobucket.com/albums/nn273/icrushalot/Emo_Love-4.jpg


Je mi 18 let,jmenuju se Alysha Lizie Bloores. Chodím na střední školu,s tím,že vystuduji vysokou školu -stavební fakultu,obor stavební inženýr-. Momentálně máme prázdniny,čili nemusím se učit jak blázen. :)
Bydlím kousek od hlavního švýcarského města Zürichu,společně s mou maminkou Reese Hope Bloores,taťkou Matthew Nicholas(em) Bloores a malou tříletou fenkou čivavi Sahrou Bee (Sahra Bee).
Společně jsme se nastěhovali do nově postaveného baráčku (rodinného domu),s velkou zahradou,bazénem a terasou.
Abych pravdu řekla,navrhla jsem tento projekt domu do školy,ale tak se rodičům zalíbil,že jsme se prostě přestěhovali z menšího domku sem. Toto je dvoupatrová,vlastně třípatrová vila..
Ve třetím patře se nachází má ložnice s mou vlastní koupelnou,šatnou a nesmí chybět menší pokoj pro mé návštěvy.
V druhém patře je ložnice rodičů,koupelna rodičů a šatna mamčiných a taťkových věcí.
A to se konečně dostáváme do posledního patra -přízemí. :) Nachází se zde velká kuchyně,která ladí společně s jídelnou. Obývák je neskutečně velký..nachází se zde moderní,černá kožená sedačka na kovových nožičkách;černý konferenční stolek,na kterém jsou většinou máminy skleničky,do kterých velmi ráda rozlévá šampáňo,nebo jiný aperitiv k vydatnému jídlu..
Také tu někdy odkládáme věci,jako je mobil,peněženka..ale to opravdu je zřídka,protože tyto věci se vejdou na jeden z malinkatých stolečků vedle sedačky,na kterém stojí lampička s bílým širmem....
Většinou tam pokládáme totiž popcorn,když se koukáme na plochou plazmovou televizi,která se nachází na protější stěně..ale to také jen zřídka,protože v pokoji mám svou,takže tento ''bordýlek'' najdete celkově u mě v pokoji. x)
Také tam nechybí pokoj pro návštěvy,celkově velký,protože k nám jezdí většinou hodně lidí. :)
V podzemním patře najdete posilovnu,saunu s vnitřním bazénem a výřivku...to je ale jen pro případ,že je zima a my se chceme koupat :-)
Jinak sauna s bazénem nechybí ani na zahradě..na terase máme takový menší ''gaučík'',když je moc velké teplo a my chceme s holkama sedět venku,ale né na sluníčku.
Mimo to máme ještě jednu veelkou terasu,kde grilujeme,protože u nás jsou takové večírky doopravdy často. Teda pro takové akce není moc trefné pojmenování,,večírek'',spíše je to taková rodinná grilovačka. :)
Také máme v zadní části zahrady malý altánek,kde se nádherně relaxuje..občas sem zajdu,když si potřebuju zapřemýšlet a chci být sama.
-----
Tak to jsem Vás provedla po domě a představila členy rodiny..teĎ je řada na můj příběh. :)
-----

V bývalém domě,který teď slouží jako taková ''chatička'',když nechceme být pořád jen doma jsem docela často. V Zürichu jsem se totiž seznámila s typem vysněného kluka,který je teď už jenom můj...jmenuje se Erik Maxmilian Mosteph a je mu 19let. Prostě Erik..své druhé jméno nenávidí..asi tak,jako já.xD
Chodíme spolu už od mých 16ti,s tím,že už se známe moc dobře od mých čtrnáctin. :)
Bohužel není vše zase tak dobré,jak se zdá..teda mezi námi to je vše uplně bez sebemenších problémů,ale kousek od jeho domu bydlí holka jménem Sarah Destiny Toiler..
Ani nevíte,co je to za hroznou šlapku (když to řeknu slušněji) .Tolikrát se s nim chtěla vyspat..né,že by ho měla ráda,ale prostě mu to vyklopila narovinu. Díky bohu,že Erik je věrný a není to ten typ kluka,co by si dal říct na jednu noc.. :)
Docela hodně za nim dolézá a protože se jeho i její rodiče znají,Erikova mamka je většinou stěstím bez sebe,že u nich zazvoní a hned ji posílá za Erikem do pokoje.
Podle mě to není moc dobré,když ví,že má její syn stálou přítelkyni a ona denodenně mluví o Sarah,jako o té ''nejlepší a nejhodnější holčině,která je přesně stvořená pro Erika''..
Dokonce o ní mluvila i přede mnou,a pokračovala by,kdyby ji Erik nezastavil se slovy,že se o ní nechce bavit.

Částečně mě to mrzí,protože mě jeho máti nemá zrovna moc v oblibě *nejspíš*..ale so se týče jeho otce,ten mu vždycky dává rady,že mě nikdy nesmí opustit,protože jsem pro něj ta nejlepší..moc si ho za to vážím,protože je doopravdy hodný a milý otec,který se stará perfektně o rodinu.
A také si díky jeho zálibám rozumí s mým taťkou. To víte,rodinný typ.. :)

   
   *Toto je jen konec první části,prosím považujte to za nekopírovatelné,je to mnou napsané..Díky* :)

By:*EMOgirlEMO*
3.6.09

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wenca | E-mail | Web | 13. října 2011 v 8:08 | Reagovat

Souhlasím, fajn článek a říkám si: Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama