/15/ Vzpomínky nebo přítomná realita? (2.část)

26. června 2009 v 22:12 | *EMOgirlEMO* |  →My story
http://s.bebo.com/app-image/8186759746/6086838986/PROFILE/i306.photobucket.com/albums/nn273/icrushalot/Emo_Love-4.jpg


Nastal den ''D,, a já nastupuju do džípa,abych jela za Erikem do Zürichu,jak jsme se domluvili.
Pořád by jezdil on za mnou,ale přeci jen chci být také jednou s ním tam,kde jsem vyrůstala,i když mi to tam moc nechybí.
,,Neboj se..vždyť mi je už 18. Budeme na drátě,vždyť mám hansfreečko''uklidňuji mamku a snažím se,aby se co nejméně nervovala při mé cestě
,,Ale Alys..nerada tě vidím v autě!Proč Erik nepřijel?''ptá se a já vidím na její tváři vrásku,která ji vždy prozradí
,,Mamii,už se zase bojíš...nemáš proč. Nic se nestane,slibuju.''usměju se a naposledy ji dám před odjezdem pusu
,,Tak já ti hned zavolám,spusť si hansfree..''opětuje můj úsměv a vyděšený výraz zmizí..
,,Papa,přespím dneska u Erika..''připravím ji s úsměvem na náš plán
,,Co mám s váma dělat,děti''vzdychne než něco dalšího řekne a už mi mává pravou rukou a druhou zvedne mobil a máchá mi s ním před okénkem,abych určitě nezapomněla na to zvednout její hovor,díky kterému mě bude doprovázet celou cestu :)

V autě by bylo jinak strašné hic,ale díky klimatizaci a klimatizované přihrádce,ve které mám vychlazený zelený čaj a pár dalších věcí je tam tak akorát.
Spustím hlasitěji hudbu a snažím se zaposlouchat do mé oblíbenné písničky od Cinema Bizarre s názvem Love Song (They Kill ME)..,ale hlavou mi prolétávají myšlenky typu ,,co asi tak dělá Erik..''.
Zapípá mi SMS,která se mi ukáže na displeji jednoho -pro mě- neznámého zařízení,abych nemusela koukat za jízdy do mobilu. A hele,odesílatel je Erik.. NEstačím přečíst ani řádek a už začíná vyzváněcí písnička..
,,Ano..''řeknu polohlasně a rty se mi začínají kroutit do úsměvu,aniž bych o tom něco věděla.
,,Ahojky miláčku..nemám za tebou radši přijet já?''ptá se z reproduktorů v autě hlas mého starostlivého kluka.
,,ANi nápad,jsem na cestě..vlastně parkuju před domem''upřesním a nestačím se divit,když čeká před brankou.
Se slovy ,,Jak jis to stihl?''vylézám z auta a v okně zahlédnu jeho matku,která kouká společně se Sarah. Ale Sarah je naštěstí u sebe doma (jsou sousedi).
Erik mi dá na přivítanou sladkou pusu,která trvá rozhodně déle,než dříve.Když se oddálí jen na kratičkou vzdálenost,tak abych cítila jeho dech,řekne jen ,,čekal jsem na tebe..''chytne mě za ruku a odvádí k nim domů
,,Je tu Alys..''křikne rozradostněným hlasem a jeho matka schází ze schodů aby mě přivítala.
,,Dobrý den..''řeknu slušně a snažím se o příjemný úsměv ,,Ahoj..''řekne suše a koukne divně na Erika,který na ni kouká pro změnu trošku naštvaně,jako by chtěl říct,ať nic neříká.
Společně se vydáme na procházku do místního parčíku,kde se společně procházíme a občas vyfotíme. :)
,,Chyběla jsi mi..''šeptne a já si položím v těsném obětí halu na jeho rameno ,,Můžu se tě zeptat na otázku?'' ,,Určitě..''spokojeně reaguju ,,O-odpustila by jsi mi,kdyby se něco stalo s..''koktá a kouká do země ,,Co kdyby..kdyby jsi se vyspal s jinou?''ztuhnu a on zvážní ,,Jo..''
,,Záleželo by,jak moc velkou zásluhu by jsi na to mměl ty..''řeknu a pociťuju divný pocit,když se podívám do jeho omluvných očí. ,,Co je..t-ty jsi se s ní vyspal,že jo..''začnu v klidu přemýšlet a odtáhnu se ještě víc od něj. ,,Není to tak,jak si myslíš..''začne a já se se slovy ,,Nech toho..neměla jsem ti věřit''otáčím a odcházím rychlejším tempem pryč ,,Ale,vždyť Sarah...'' ,,Sarah co..je krásná a ty jsi ji svedl?Nebo naopak..je mi to fuk,je konec. Kdyby alespoň s jinou..ty ...''nenašla jsem vhodná slova,tak rychle odcházím a a přemýšlím nad vším.

Zajdu do auta,zamknu a startuju. Sarah kouká se škodolibým úsměvem z okna a div,že se nausměje k smrti. Jak já je nenávidím..oba! Říkám si,ale v tom mě někdo vyruší klepáním na okno..Erikova matka. Smutně otevřu a ona si sedne vedle mě.. ,,Alysho,odpusť mu to..Miluje tě a ona..je to mrcha,omlouvám se za všechno..''řekne a já ji za to děkuju ,,Nemáte se za co omlouvat..jen jsem si myslela,že chcete,aby byl s ní'' ,,Ne,to v žádném případě..ale věděla jsem,že se mezi nimi něco stalo a nechtěla jsem,aby jsi s ním skončila..omlouvám se za to,že jsem ti dávala planý naděje a taky za to,že jsi si myslela,že tě nemám ráda..Jsi pro něj ta nejlepší.'' ,,Nemůžu tu zůstat..ale děkuju''řeknu a ona mi ještě několikrát nabízí přespání zde.
Rozloučíme se a už se rozjíždím,když vydím jak doběhl Erik k bráně a kouká směrem k mému odjíždějícímu autu.

,,Jak mohl..nenávidím ho.Vyspal se s ní a mě podvedl..''honí se mi hlavou a stéká mi slza.
Jedu větší rychlostí,na tachometru se ukazuje 190. Už chci být doma..zapomenout na něj a už ho nikdy nevidět. JE to přece totální prase,spát s takovou děvkou.

*EMOgirlEMO*
20.6.09
   *Toto je jen konec první části,prosím vyčkejte na další část této povídky.* :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sharí.Shark | Web | 28. června 2009 v 12:32 | Reagovat

promin že tot ka trvalo už jsem si tě taky přidala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama