/15/ Vzpomínky nebo přítomná realita? (3.část)

29. června 2009 v 15:57 | *EMOgirlEMO* |  →My story
http://s.bebo.com/app-image/8186759746/6086838986/PROFILE/i306.photobucket.com/albums/nn273/icrushalot/Emo_Love-4.jpg


Přibližuji se k ceduli,která ukazuje směr odbočení do naší vilové čtvrti a už se těším,až si dám sprchu a budu pomalu zapomínat. Ne,to nepůjde..vždyť ho miluju. Ty krásné okamžiky..
Honí se mi hlavou plno vzpomínek,ale nenechám si je moc připouštět. Na to budu mít spoustu času.
Zaparkuju do naší garáže,kde stojí další auta. Vytáhnu kabelku a ostatních věcí si nevšímám.
Odemykám dveře pomalu a snažím se hlavně potichu,abych nevzbudila nikoho v baráku.
Moc dobře to nedopadlo,protože než jsem stačila odemknout,někdo zevnitř chytl za kliku a otevřel...mamka.
,,Holčičko..''vydechne a obejme mě.
,,Ty už to víš?''ptám se a nohou zavřu dveře
,,Danielle mi to volala.''přimáčkne mě víc k sobě
,,Jdu nahoru..''usměju se a mamka mě pozoruje,jak vycházím schody
Nahoře si sednu,zapnu notebook a jdu se sprchovat.Abych nezapomněla,ještě jsem vytáhla mobil a položila ho vedle notebooku. Sprchuji se a slyším zapípání,které oznamuje novou SMS.
NEvěnuju tomu pozornost a dále na sebe pouštím proud teplé vody.

   MEzitím u Erika v pokoji (vypráví Erik)
,,Jak jsem mohl bejt tak pitomej..'' přemýšlím nahlas a v tom mě někdo chytí za ramena a pořád se přibližuje
,,Alys..om-''vydechnu a vzápětí zjistím,že to byla planá nadejě.
,,Co tady děláš Sarah..nepřibližuj se ke mně a..''nedopovím,protože mě skočí do řeči
,,Co by,jdu za tebou miláčku. Chceš se mnou znova spát? Neříkej,že to nebylo úžasný..všichni si pochvalovali''
,,Ty děvko..nech mě napokoji,vždyť..nic si nepamatuju.Vůbec nic..jenom vím,že to bylo když jsem se vrátil od kámoše,zapíjeli jsme tam jeho 3.letý vztah s Annou a já byl totál na mol..''část určenou pro mě ona vnímala též
,,Ale no tak Eričku..Miláčku,pořád jsi vykřikoval,jak jsem úžasná...jak mě miluješ...''
,,Fuj,nech mě bejt,už takhle je mi špatně a nechci,aby se mi Z TEBE ještě přitížilo.'' křikl jsem a poté zase přemýšlel ,,Nechápu to..přisahal jsem,že ji nepodvedu..''zadíval jsme se na naší dnešní společnou fotku z parku. ,,Já jsem svině..''šeptl jsem do tmy a ona pomalu odcházela.
,,Vypadni..''řeknu,když se zastavila a znova se vracela ke mně
,,Ok,ale pak mi klidně zavolej..''mrkla a já se znechuceně koukal na ní
Odešel jsem na záchod a poté viděl,jak si hrála s mým mobilem a rychle něco mačkala na klávesnici. ,,CO tu ještě děláš..''řeknu nabručeně a ona jde pryč
--------------

Vylezu z vany a podívám se na příchozí SMSku...odesílatel Erik. NEtoužím po psaní s ním,ale stejně si ji přečtu.
''Alysho,spal jsem se Sarah a chodím s ní. Ty jsi se se mnou v trvání našeho vztahu ještě ani jednou nevyspala,tak proč s tebou zůstávat. NAzdar a neotravuj mě.''
,,Ten hajzl,věřila jsem mu,ale tohle už přehání..''řeknu si a začnu přemýšlet.
Milovala jsem ho...jak já jsem s ním byla ráda -> šťastná.. Ale proč mě podvedl a teĎ ještě odsuzuje za to,že nejsem taková děvka,jako Sarah? Jen ať s ní je šťastný,ale mě z toho vynechá.
Někdo ťukal na balkonové dveře a já se podívala na displej budíku,který dokazoval,že jsem nad ním přemýšlela a vzpomínala nad naší dnešní parkovou fotkou 3 hodiny..né-li 4.
Rodiče to asi nabudou a Sahra neumí tlapičkou ťukat,ale moje zvědavost mi nedala.
Pomalu se přiblížím a odhrnu bílý,skoro průhledný závěs,který mi umožní se podívat na toho nespalce.Koho nezhalédnu..byl to ERIK. Nepoznatelně kroutím hlavou tak centimetr sem a tam,takže to není vidět. Sklopím oči a chci sep rotáhnout škvírkou mezi závěsy zase zpět,ale on znova ťuká. Pootevřu balkonové dveře,ale stále zůstávám tam,kde jsem.
,,Alys,tak strašně jsi mi chyběla...prosím,nech si to vysvětlit.''kouká mi do očí a já potlačuju jejich zalití se slzami.
,,Všechno nejde vysvětlit..dík za SMSku,tam jsi to vysvětlil dost...Tak jen o to ti šlo?''teĎ už poznatelně kroutím hlavou a chci odejít,ale on mě rukou zatáhne na balkón.
,,Nech mě napokoji,nemáme si co říct,a i kdyby měli,nechci tě už vidět. Buď s ní šťastná a nehraj na mě něco jiného..''
,,Ale Al,já ti nepsal žádnou SMSku..''
,,A já jsem asi uplně blbá..poznam snad tvoje číslo,když jsem si s tebou psala denodenně -což nepochopím-.''
,,Ne,to netvrdím,ale..''
,,Ale co,klidně se podívej..když děláš blbýho''dojdu pro mobil do pokoje,ale on mi spadne na zem,takže se musím sehnout a šmátrat,kde je. Když ho konečně najdu,zvednu se a otočím se,ale to už milimetr za mnou stál Erik,takže teĎ jen obtočil své dlouhé ruce okolo mých boků a já se neměla kam hnout.
,,Eriku..''šeptnu na nesouhlas,ale on se jen stále přibližuje a kouká na moje rty. Polknu a otočím hlavu. ,,Dobře..''pustí mě a odtáhne se.
,,To jsem nepsal..snad vím,co jsem dneska napsal..''nesouhlasí a poté máchne rukou se slovy
,,Sarah..já ji vážně zabiju''tváří se opravdu naštvaně a já s nechápavým výrazem přihlížím
,,Víš,ona potom,co se dneska stalo přišla,říkal jsem jí,ať vypadne a když šla,šel jsem na záchod. Pak jsem přišel a ona něco psala na mým mobilu..''vysvětluje a já si říkám,že si to hezky připravil
,,To jsi si doma vymýšlel hodně dlouho,že''ironicky,ale vážně pronesu
,,Ale no tak..Al,vždyť.....'' najednou se mu rozsvítí oči a on se usmívá a vyhrkne ,,To ona..všechno ona. Já jsem tě nepodvedl..Nevyspal jsem se s ní. Ten večer jsem byl s kámošema v hospodě a byl jsem na mol. Ona toho využila a nalhala mi,že jsem s ní spal.''dlaně položil na můj pas
,,A já jsem fakt kráva..nevěřím ti ani slovo'' ,,Alys..'' ,,Hele,nedělalo by to dobrotu. Běž.. Vyspi se s ní znova a mě lži o tom,že jsi byl ožralej.'' ,,Al..'' ,,Je konec.. konec.''pod řasami se mi hromadí slzy
,,NE..'' ,,Konec..konec všeho''řeknu a po očku se podívám na naší společnou fotku u mě na stole..tam,kde jsme byli ještě šťastně zamilovaní
,,Najdi si někoho jiného..Sarah,ta je nejlepší.''naznačím,že má jít tím,že otevřu dveře od mého pokoje. ,,Ahoj..''řeknu a on na mě upřeně kouká a poté sklopí zrak i hlavu a se slovy ,,Buď šťastná s někým,kdo nebude takovej blbec.. '' se vytratí z pokoje.
NEchám ho odejít a jen ho pozoruju,jak se tiše protahuje brankou a naposledy se ohlédne na můj balkon,kde stojím a pozoruji ho se stékajícími kapkami té slané vody,zvané slzy.

By:*EMOgirlEMO*
21.-26.6.09
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama