21.červen

21. června 2009 v 17:19 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
ahojte
Doufám,že se Vám líbí nové možnosti blogu,jako jsou Chat a Návštěvní kniha. x)

Přemýšlím,jestli už Vám sem nedám svou fotku,ale nwm nwm..Přeci jen nechci,aby někdo ze školy bo ze třídy věděli o tomto blogu. :D
Ale tak jako kdo by měl zájem o moje MS,klíďo napíšu.. :))

Nevím kdy,ale určitě si budem kupovat nějaký namakaný foťák..možná Canon,nebo Nikon..ohledně foťáků toho moc nevím,takže se budu muset poradit s nějakýma kámošema,ale spíše v obchodě s elektronikou. Chci,aby mě mamka fotila,protože ta fotí uplně nádherně :)
Sice není žádná profesionální fotografka,ale prostě má cit pro focení,takže hned co se trochu ''seznámí'' s tím zatím nekoupeným foťákem,který vybíráme budou na světě fakt slušné fotky :)

Ve škole je teď uplná pohoda,takže bych si tenhle týden klíďo prodloužila..To víte,s našima klukama to je uplně...no prostě nezapomenutelný. Jsou strašně fajn a celkově legrace. :)
Stále čekám na nový model Nokii,který bohužel ještě není v Čechách.
Sice by jsem si ho už mohla objednat ze zahraničí,nebo zajet do Německa,ale chci mít český ''software''. :) :D

Také doufám,že bych mohla o prázkách poznat nějakého hezkého,milého a věkem trochu ke mně..kluka,sk terým bych prostě neseděla jen doma. :)
Také by se mi hodila nějaká parta lidí,jak už jsem psala..Nebudu se opakovat,ale prostě musím nějakou potkat,protože by to bylo celkem fajne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama