/15/ Vzpomínky nebo přítomná realita? (4.část)

2. července 2009 v 21:58 | *EMOgirlEMO* |  →My story
http://s.bebo.com/app-image/8186759746/6086838986/PROFILE/i306.photobucket.com/albums/nn273/icrushalot/Emo_Love-4.jpg
Pro příznivce mám dobrou zprávu..už dáávno mám napsaný další,závěrečný díl. :)
Doufám,že si ho užijete a ohodnotíte ;)


 6 měsíců po tom všem
Už je to půl roku,co se stala ta osudná noc..osudná pro můj a Erikův vztah.
Ztratila jsem lásku,která měla trvat věčně. Byl tak hodný,legrační,bezstarostný,ochranitelský..a vždycky můj...proto jsem ho milovala,proto jsem s ním byla nejšťastnější holka pod Sluncem.
Naše zaláskované procházky v parku,kde jsme se fotili. Chvilky strávené s ním..
Ne,proč to zase dělám..proč zase myslím na někoho,kdo mě podvedl a neuměl s k tomu přiznat. Vymýšlel si přeci ty báchorky o tom,že si to vymyslela,že byl opilý..
Proč mi prostě neřekl ,,Spal jsem s ní,pokud mě máš ráda,zůstaň s tebou. Mrzí mě to. Miluju tě''..bylo by to o dost lehčí. I kdybych mu neodpustila,byl by upřímný a toho jsem si vždycky cenila.
Teď je někde se svou novou přítelkyní,kterou je buď to Sarah,nebo nějaká neznáma. Určitě je s ní šťastný a to mu přeju. Jen..jen ho mám pořád ráda. Proto taky nemám nikoho a všechny volné chvilky trávím sama se svou fenkou Sahrou Bee. :)

 10.října
Přesně v den,kdy jsme se před 4.mi lety poznali a seznámili s Erikem jsem šla tou samou ulicí ze školy. Jdu,v uších mám sluchátka od mp4ky a poslouchám samé odreagovávající písničky,které jsme si tam před těma dvama měsíci nahrála.
Jdu loudavým krokem a nevnímám svět kolem sebe..až mě z přemýšlení a říše vzpomínek probere zapípání mobilu. ''NOVÁ SMS''bliká na velkém,dotykovém displeji moji Nokie.
Podívám se,co kdo může chtít a odesílatel je mamka.. ,,Ahoj Alysko,čekám na tebe v parku ->první lavička u altánku a fontány..'' ,,Ok,jsem tam co nevidět..'' písnu na zpět a zandám mobil i s mp4kou do kabely,kterou mám přeplněnou.
Jé,to je ta lavička,kde jsem se poprvé líbala s Erike-...zastaví se mi dýchání společně s oběhem krve v žílách.
,,C-co tu..''nestačím vykoktat a už jde ke mně. Ruce v kapsách svých tmavě modrých džínů,kouká do země a do obličeje mu vlétávají sestřihané vlasy. ,,Nemůžu na tebe přestat myslet..Chybíš mi''
,,J-jak jsi..vždyť mi psala mamka''dostanu ze sebe a on se jen suše uchichtne ,,To je domluva..''
,,Vždyť je to už půl roku..'' ,,..co na tebe pořád myslím a vyčítám si něco,co si nepamatuju.''dokončí větu podle svého (samovolně dokončuje mé věty a mění jejich význam) . ,,Ale..ty máš už určitě někoho a já..'' ,,Ty nikoho nemáš..další výhoda tvojí milé mamky''usměje se a já si říkám,proč mu to řekla. Mohl si myslet,že mám několik kluků..
,,No,nemusím se se vším svěřovat mamce''zabručím ,,Takže někoho máš? Spíš s ním,abych toho litoval ještě víc a..'' ,,A to ty mě tedy vůbec neznáš..''dokončím tentokrát já jeho větu v jistém významu,který nemyslel ,,T-takže jsi s-sama?'' znejistí a oči mu začnou jiskřit
,,Ano,ale je to jen proto,že kluci jsou totální..'' ,,..kreténi. Né,to jenom já...nechci,aby jsi zanevřela kvůli mě na kluky..'' ,,No,vidíš to..přišel jsi mě ještě poučovat o vztazích a určotě pro mě někoho máš..''pronesu ironicky a on se zasměje ,,No,nějak podobně..''uchechtne se a vzápětí znova začně ,,Já jsem Erik..''podává mi ruku a já pobaveně vykulým oči ,,Nikdy jsem se neviděli,nehcodili spolu a nic se nestalo.. Nechtěla by jsi se jít projít?''řekne a zavede mě na tu samou lavičku,jako před 4.mi roky.
Sedne si vedle mě,chytne mi pravou ruku a drží ji ve svých dlaních..začne hend mumlat pátý přes devátý a já ho musím usměrnit ,,Vůbec ti nerozumím,začni tím,že mi pustíš ruku a nebudeš mumlat''usměju se,ale on mě drží pevněji ,,Al,nespal jsem s ní..konečně se přiznala,že mi celou dobu lhala a tobě taky. Chtěla nás rozdělit -a to se jí povedlo-..psala tu SMSku,nalhala mi ten sex a já nwm,co ještě.'' Podívám se dolů a přehrávám si jeho pohled v hlavě,protože se rozhodně znova nepodívám.. ,,Myslela jsem na tebe..''přiznám,ale stále koukám jinam. Levou rukou si chytne můj obličej,otočí si ho k sobě a přiblíží se natolik,že se naše rty střetnou. Zamumlá jen ,,To mi stačí..'' a líbá mě dál. ,,Miluju tě..''šeptá a hladí mě po vlasech..druhou rukou si mě přidržuje u sebe za bradu.
,,Já tebe taky..''obejmu ho a až teĎ se cítím zase šťastná. ,,Ani nevíš,jak jsi mi chyběla..nemohl jsem bez tebe být déle..nevydržel bych to. Už ten půl rok pro mě byl nesnesitelný.''
JEn se rozpačitě usměju a on pokračuje ,,Kdybych něco udělal,zabij mě..hlavně mě neopouštěj.''
Na nic jiného se nezmohnu,než na stvrzení našeho usmíření ->polibek.
Nesměle se přibližuju a stále čekám na to,až to zvládnu. Nejspíš není moc dobrý v čekání,tak mi pomohl a znovu mě přitlačil k sobě. Ruce měl kolem mých boků a pasu,poté si mě k sobě přivinul ještě těsněji. ,,Miluju tě..''slyšela jsem tyto sladká slůvka několikrát za sebou cestou domů.

*Milovat je lidské..Odpouštět je umění.*

By:EMOgirlEMO
26.6.09
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 °SaRuSzHkA° | Web | 2. července 2009 v 22:06 | Reagovat

ahojky můžu tě poprosit o jednu maličkost??
prosím hlásla by jsi mi tady?
http://pussycat-dolls-avril-lavigne.blog.cz/0907/6-kolo-sonc
jsem tam jako °SaRuSzHkA°...je to 6.kolo SONC pls hlásni...OPLATÍM!! díky moc páá:-**

2 MixieCarnage | 10. července 2009 v 19:05 | Reagovat

Ahoj x]
Promin ze pisu tak pozde...byla sem pryc...
Jinak tohle je moc pekny x] jako vzdy x]

3 *EMOgirlEMO* | Web | 10. července 2009 v 23:29 | Reagovat

[2]: Děkuju :)
Ani nevíš,jak jsem ráda,že se líbí.
Protože jsem vůbec neměla 'ty správný psací nápady' =)
Děkuju..a co ty? Nějaká nová by nebyla?? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama