Báječné prázdniny /09/ u konce..

31. srpna 2009 v 12:40 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Bohužel je to tak.. Prázdniny ,pro každého super volno,pokoj od školy,písemek a učení, jsou pryč.
Jak rychle ty dva měsíce uběhly a my se teď musíme ,ač neradi, vrátit do školy,kde se zase budeme stresovat nad tím,jesti všechno umíme a test napíšeme na výbornou. :(

Pro někoho je to další ''nedůležitý'' rok,kdy to může flákat a nějaká špatná známka mu je uplně fuk,ale pro další -bohužel tak i pro mě- je tento rok zlomový a velmi důležitý..
Ten kdo jde do takového 8.-9.ročníku základky,bude vědět,o čem to tu mluvím.
Už v 8.třídě je navíc Chemie,z které je látka doopravdy těžká..a to tu nemluvíme ještě o tom,že i Fyzika,matematika je těžší než v předchozích letech.
Pro ty zmiňované jde do tuhého,protože hlavní jsou tyto dva -poslední- roky na ŽŠ,protože se dozvíte -podle průměru- jestli Vás vzali na vámi vybranou střední školu.
Prostě teĎ musíme všichn izabrat,protože průměr je ten nejhlavnější!

Bohužel se zase budeme stresovat nad tím,jestli nám při písemce nevypadne nějaká odpověď,jestli zvádneme testy,písemky a zkoušení. Také nad tím,jestli budete mít dobré známky a ''vlezete'' do průměru na přijímačky. To určitě všichni znáte..
_____
Už to na mě zase padá a já mám fakt ''depku''... xD Fakt,že jo..ty stresy nad testech,co si teĎ představím mi značně ubírají dobrou náladu. :D:D
Tak snad jen aby jsme dobře začali ten Školní Rok 2009/2010 a nestresovali -já vím,lépe se to píše,než vykoná- se nad tím,jestli zvládneme být zase nejlepší. :)

*EMOgirlEMO*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 31. srpna 2009 v 20:24 | Reagovat

Zítřejším dnem začíná nová,školní etapa..
Hodně štěstí nám Všem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama