/18/ Láska nebo rychlovka?

29. září 2009 v 13:56 | *EMOgirlEMO* |  →My story
emolove-1.jpg Emo Love image by xWonderfullyxEmox


Všechno začalo,když jsem při jedné party poznala ''neznámého'' kluka s kterým jsem se pak pod vlivem dvou skleniček alkoholu -které mi stačili,protože jinak nepiji- vyspala...vím,byla to chyba,zvlášť,když jsem ho měla ráda už dávno. On nejspíš neví ani kdo jsem,ale já to vím.
Je mi 18,jemu 20..ale stejně si myslím,že o mě nestojí ..


Tehdy na oslavě
,,Smím zjistit,kdo jsi?''vynoří se Míra a já mám sto chutí mu říct o tom všem..o tom,že ho mám ráda už od školky.
,,Linda..a ty,krasavče?''špásuji,což mi nedělá problém,jelikož mi nechybí sebevědomí
,,Míra..nedala by jsi si něco? Koukám,že tu nikoho nemáš..''
,,A ty taky ne?''usmívám se v otázce
,,Náhodou ne..což by se mohlo změnit''přejede mě svým pohledem od hlavy až k patě
,,Nějak moc si věříš..''
,,Copak by se ti nechtělo být chvilku osamotě? Se mnou,samozřejmě..''zkroutí své rty do úsměvu
,,A ty myslíš,že tihle odejdou?''zasměji se a odkreju zuby
,,Krásně se směješ..''šeptne a já mám poprvé pocit,jako by mezi námi něco přeskočilo
,,Myslím,že to nezajistí,aby už odešli..''tentokrát se on zasměje a doplní ,,Jsi vtipná..a hezká,sebevědomá..''pravou ruku položí na můj pas a odvádí mě do soukromí.
,,Proč jdeme nahoru?''podívám se po něm a jelikož jde po mém levém boku,kouknu se na něj přes řasy..,,Proč se na mě tak koukáš?''ujede mu -a místo odpovědi položí naschvál otázku-,ale usmívá se,otevře dveře a až za námi zamkne,rozsvítí.
Nádherná postel,černá kovová..černé,luxusní povlečení a fialový přehoz přes.
,,Proč zamykáš?''zeptám se a on mezitím přehoz složí a tím odkreje krásné,čisté povlečení ,,Proto..''sedne si na postel a poklepe na místo vedle sebe.
Přisednu si,ale ještě před tím si upravím sukni,aby se náhodou nevyhrnula. ,,Tak mi něco řekni..''usměju se a on si vybere téma podle svého ,,Sluší ti to..'' ,,To jsem nemyslela..''usměju se a stydlivě dodám ,,ale díky..''
,,Nemáš zač..víš,předem sorry,za to co teď udělám,ale už to nevydržím..''pravou rukou si mě zezadu za krk přišoupne k sobě a začne mě líbat. Pokračuje i když levou ruku strčí pod moje stehna,aby si mě posadil na sebe. Svoje ruce nemůžu přinutit zůstat u těla a hned se sápou,aby se zapojily.Hrajou si s jeho černými vlasy a moje rty splývají s těmi jeho. ,,Máš všude rtěnku..''přidušeně se zachichotám a snažím se ji z jeho obličeje přeci jen trošku dostat. ,,Myslíš,že mi to vadí?Hlavně,že tu mám tebe..''znovu se na mě sápe a pomalu mě položí do rozestlané postele. Přilehne si a poté,co je nade mnou mě hladí po bocích a rukou šmátrá pod moje tričko. ,,Myslíš,že je to dobrý nápad? Vůbec se neznáme..''podívám se zmateně na něj a on mi při polibcích odpoví ,,To musím napravit..''
Pod jeho teplými a měkkými rty si připadám,jako by jsem s ním chodila několik let..jako,kdybych s ním už předtím byla.
Na chvíli mě nechá a sundá si tričko,které pak skončí na posteli vedle nás..a po několik minutách spadne dolů na zem,vedle postele. Jeho svalnaté tělo je teplé,jako jeho rty..Chtíč po tom druhém,který oba cítíme nás spojuje mnohem víc.. Ramínko od trička,které má jedno ramínko a jeden krátký rukáv posune dolů a jeho rty měkce líbají mé rameno.
,,Chci Tě..''řekne a pomalu mě nadzvedne aby mi sundal triko,což mu trochu usnadním tím,že si tričko přetáhnu přes hlavu sama. ,,A jsi si jistý,že..'' ,,Je to to nejlepší,co jsem na tyhle narozeniny mohl dostat..''usměje se a uklidňuje mě hlazením po obličeji doplňujícím líbáním. ,,A taky -snad- mě to potkalo na dlouho..''dívá se upřímně do mých očí a několik minut na sebe jen tak koukáme. Pak ho začnu hladit po těle a tím udělám tentokrát já první krok. ,,Chceš to?''ptá se mě a já neodpovídám ,,Nechci na tebe tlačit..stejně bych tady asi neměl kondom.''tím mě utvrdí,že je to ten pravý a nezáleží mu jen na sexu.
,,Chci..''políbím ho a on se usmívá ,,Miluju Tě,Lindo..''zakončí dnešní povídání před tím vším a to co se stalo,asi všichni tušíte.
,,Bylo to krásný..nebolelo tě to?''ptá se starostlivě ,,Ne..víš,čím si mě utvrdil,že ti na mě alespoň trochu záleží?'' ,,Netuším..''usměje se ,,Tím,že jsi se smířil s tím,že nic nebude..''oplácím mu pohlazení po straně obličeje a mlčky v blízkosti toho druhého ležíme.
,,Nevrátíš se na párty,oslavenče?''napadne mě po chvilce ,,Ne,proto jsem zamkl,aby nám sem nikdo nechodil..''usmívá se a já si přitáhnu deku blíž ke krku ,,Copak ti stojím za to,aby jsi si neužil oslavu? JE mi to trapný..''přiznám po chvilce ,,Ale,no tak..blázínku''rukou hladí stranu mého těla od úrovni ramen po úroveň pasu ,,S tebou byvh tu vydržel navěky..''políbí mě a tentokrát to není jako všechny ostatní polibky,vzájemně si hrajeme s rty toho druhého.
,,Máš mě fakt rád? Nebo to byl jen takový úlet -z tvojí strany?''ptám se a očima uhnu a zadívám do strany. Něžně mě políbí na krk a za bradu si mě ukazováčkem otočí k sobě,takže si koukáme do očí ,,Miluju Tě..co víc bych si mohl přát,než takovou chytrou kočku,jako jsi ty?'' ,,takovejch koček víc?''zašpásuju a on se rozesměje ,,Ty jsi vážně moje číslo..''můj nos si vyslouží pusu a poté společně v objetí usneme.
Ráno,kocovina se nedostavila,ale přesto se dostavily výčitky.. Jak jsem se mohla vyspat skoro s neznámým klukem?! Podívám se vedle sebe a vidím jeho krásné,vytrénované tělo objímajíc mě.
,,Miluju Tě,krásko..''pošeptá mi ospale a přistrčí si mě víc k sobě. Slyším ze zdola
nějaké šustění a poté někdo klepe na dveře ,,Míro,vstávej a odemkni! Uklízačka chce jít uklidit!'' ,,To máti..''varuje mě s úsměvem a mlaskne mi hubana ,,Mami,mám tu návštěvu..''zavolá a já na něj vykulím oči ať ihned přestane ,,No co je,chci tě seznámit s rodiči''šeptne nazpět ,,A to si budou myslet něco ve smyslu: Ta holka se s nim vyspí a hned u nás bude pečená vařená''To je teda super.''
,,Ale prosim tě,mám tě rád a mamka bude ráda,že už mám přítelkyni..kdykoli se ptala babička,máti už na mě skoro řvala,proč žádnou nemam..''mou hlavu si položí na rameno a líbá mě do vlasů
,,Radši už půjdu..otoč se.''nařídím mu a vykouzlí úsměv,ve kterém odhalí zuby ,,A proč? Vždyť už jsem tě viděl,miláčku''zatáhne mě zase k sobě do postele a já vyjeknu ,,Bolí tě něco? Co ti je??''ustaraně mě hladí ,,Ale nic..jenom mě nějak všechno bolí''zvednu se zabalená v dece a on se zvedne,má na sobě boxerky,které si před chvílí vzal ,,Nekoukej..'' ,,Ale,ale..''přibližuje se a já se ho snažím otočit,ale jde to těžko,protože se moje ''síla'' nedá srovnat s jeho. ,,Ok,nekoukám..však já si tě vychutnám dneska..''naťukne plány,o kterých jsem ani netušila a nedoufala v ně.
Oblečená,upravená v nepozorovatelnou chvilku sejdu společně s Mírou schody a Míra mě doprovodí domů. ,,Jak víš,kde bydlím?''ptám se,když mě zavede před náš dům aniž bych mu řekla kudy a kam jít. ,,N-no..já sem chodil,ale neměl jsem tu odvahu na tebe zazvonit a vyjít si s tebou..proto ta pozvánka ve schránce.''objímáme se vzájemně kolem pasu ,,Už budu muset..rodiče se budou vyptávat''usměje se a já dodám ,,Řeknu,že jsem s tebou byla u Vás doma..po té párty i během..''usměju se a on šeptne ,,Nemusíš to říkat,aby jsi neměla problémy..já to řekl,protože vím,že se mamka bude radovat'' ,,Moje taky,tak ať má trošku radost..''připustím,políbíme se a loučíme se ,,Kdy tě zase uvidím?''ptá se ,,dneska,zítra..kdy budeš chtít''úsměv beru jako odpověď ,,dneska..u nás?'' ,,Ne,u nás..''líbnu ho a zajdu do zahrady. Zamává mi a já mu to oplatím vzdušnou pusou..

    Po pár týdnech  
Jako obvykle ke mně jde Míra..chodíme spolu a máme se rádi..jen je tu něco,co nám asi změní život. Jsem těhotná..nevím,jak se to mohlo stát. Chystám se mu to dneska říct,ale bojím se,jak bude reagovat.
,,Ahoj miláčku..''přivítá mě a jdeme společně do mého pokoje ,,Tak jak jsi se měla?Chyběla jsi mi..'' ,,Vždyť jsme se viděli včera večer..''zasměju se a políbím ho
,,V-víš,něco ti musím říct..j-je to důležitý''zvážním ,,Co se děje,lásko?Je ti něco?''strachuje se a já se rozklepu ,,Miluju Tě..''řeknu vyznání a najednou řeknu ,,Jsem těhotná..''koukám do země a on začne
,,Co? To jsi tak neschopná,že si neumíš brát prášky? Kvůli tobě budu mít zničenej život!''křičí a já se rozbrečím,načež se začne omlouvat,sedne si vedle mě na postel a objímá mě. ,,Reagoval jsem jako vůl,odpusť...spolu to zvládneme,miluju tě'' ,,Ne..vypadni!..Vypadni''opakuju a stékají mi slzy.
,,Lindo..mám tě rád a i to dítě budu milovat...naše děťátko.''drží mě u sebe a já vzlykám dál ,,Běž pryč! Nechci aby jsi si kvůli mě zničil život..jsem blbá a co dál,řekni..mě to vadit nebude''odstrčím ho od sebe a jdu do koupelny,kde se mi udělá špatně. Černo,černo a na konci bílé světlo.. ,,Lindo..miláčku.Prosím,miluju tě..''otevírám oči a ležím na zemi,kolem mě je ustaraný Mirek ,,Lásko..co se děje?Co ti je??''vezme mě do náručí a odnáší mě do postele,kde vedle mě sedí a hladí mi břicho ,,Za-zamotala se mi hlava..'' těžce dýchám a znovu zavírám oči,ale ze spaní mě vyruší na mých teplých rtech,ty Mírovy,studené,které mě líbají. Jeho ruka stále bloudí po mém břiše a já ho už jednou pro vždy vyhodím ,,Nechci aby jsi se mnou byl kvůli tomu,že je mi špatně..nechci ti být přítěží..Nechci,aby jsi někdy řekl,že je to dítě tvoje.''rozbrečím se a sundám ze sebe jeho ruku ,,Ale..j-já miluju tě,sorry! To dítě chci..chci být táta a chci být s tebou! Hlavně uveď jako tatínka mě..''usměje se jemně,ale já mu už nechci věřit ,,Běž pryč..'' ,,Miluju Tě,Lindo..mám tě rád cvrčku''pusu věnoval i mému břichu a já se pod jeho rty prohýbám a mám husí kůži.

Už jsou to dva dny,co neberu telefony a neodpovídám ani na esemesky,kterými mě denně bombarduje. Mamka už to ví a snaží se mi pomáhat..
,,M-mami..já to dostala!!''ječím radostí a mamka ke mě rychle utíká ,,T-takže,nejsem těhotná! To proto mě bolelo břicho..vždycky mám křeče.''usměju se a mamka mě obejme ,,Já už jsem se tak těšila..Ale nemusíš s děŤátkem spěchat..''pusinkuje mě ,,Já jsem blbá..''směji se a mamka narazí na špatné téma ,,A co Mirek?? Řekneš mu to a musíte se zase dát dohromady,má tě rád..''hladí mě po vlasech a kouká na mě ,,Ale on reagoval hrozně..řekl,že kvůli mě bude mít zničenej život!!''křiknu
,,Ale pak ti řekl,že chce být tatínek..že má rád to miminko.''mluví mi do duše maminka
,,Mami,nechám to tak,jak to je..nemá mě doopravdy rád,jinak by za mnou někdy přišel..''
,,Ale on tu byl..ty jsi ho nechtěla pustit dál.''připomene mamka a já si lehnu.
Po chíli,smutná usnu.
ťuk,ťuk klepání na dveře do mého pokoje nepřestává a díky tomu se uplně vzbudím. ,,Dále..''brouknu unaveně v domění,že mamka odejde,jenže ten dotyčný není mamka..ale Míra
,,Co tu ještě chceš?''koukám si na ruce ve snaze nepodívat se na něj. ,,Lindo,copak ti to ještě nedošlo?..Miluju Tě i s tím mimi.''přisedne si,aniž bych mu něco nabízela ,,A to ti dochází postupně?Nebo ti to řekla tvoje maminka,která je tak hodná,že by tě klidně uvrtala do toho,aby jsi se se mnou oženil a staral se zodpovědně o dítě?!''sarkasticky pronesu a nenechám ho mluvit ,,Radši zase vypadni,protože nemám zájem o to,aby jsi mi hrál na city a pak si užíval s nějakou jinou..což jsi asi dělal i před chvílí.''koukám nadruhou stranu od něj a sebe se ptám,proč mu to moje mamka už neřekla. Zvednu se z postele a chci zapnout notebook,ale on ke mně přiskočí,zvedne mě a odnese do postele se slovy ,,Nemůžeš se přepínat..trošku jsem hledal na netu a musíš se šetřit!''jemně se usměju a doufám,že to neviděl. Překvapil mě,že se zajímal o těhotenstí..Moje srdce málem vyskočí a bije stokrát rychleji,než normálně..já ho vlastně pořád miluju! ,,Nejsem těhotná..''po levé tváři mi steče slza,ale zachytí jí a palcem ji setře ,,To miminko..ze-zemřelo?''ptá se ,,Ne..j-já,nebyla jsem těhotná,dneska jsem to dostala a ty křeče byly k tomu..''koukám na druhou stranu,jenom ať mě teď nenutí koukat na něj.. ,,T-takže..malej cvrček neexistuje?''otočí si mě k sobě a rychleji,než dřív se přiblíží a začne mě líbat ,,Omlouvám se za všechno!Za to,jak jsem se choval a že jsem někdy vypustil z huby,že by jsi mi zničila život..Miluju Tě a chtěl jsem,aby jsi si mě vzala,když budeme mít malinký přírůstek..a mamka v tom neměla prsty!''vyndá prstýnek s velkým diamantem z kapsy od kalhot a řekne ,,Chceš si mě vzít i přesto,že nejsi těhotná?'' nemůžu uvěřit svým očím,o-on mě má rád.. ,,T-ty mě..'' ,,Jo, miluju tě a nechci tě ztratit! A kdyby to znamenalo svatbu,jdu do toho!'' ,,Nemusíme se hned brát..radši bych zůstala u chození..''usměju se a jemu pomalu dochází,co jsem právě řekla a jaký to má skrytý význam.
,,T-takže mi dáváš ještě šanci?''usmívá se nejistě a já ho místo odpovědi stejně nejistě políbím. Levou rukou si ho za pravou tvář přitáhnu k sobě a měkce ho políbím.
,,Miluju Tě..,ale už mi to nikdy nedělej!''šeptnu a jelikož mám zavřené oči,nevidím,že si přilehl ke mě a položí si mou hlavu na svou hruď.
,,Nikdy..slibuju! A až spolu budeme mít miminko,už budu proškolenej!''slíbí s úsměvem a já vtipně pronesu ,,A myslíš,že s tebou někdy dítě budu chtít?'' zamyslí se a na čele se mu objeví vráska ,,Neříkej,že máš někoho jinýho,protože to bych nepřežil!!'' ,,Ne,ale jestli spolu do tý doby budeme..''zasměju se a on mě nenechá dopovědět a umlčí mě pusou
,,Nenechám si tě vzít!''šeptá a obejme mě obouma rukama kolem ramen.

By: *EMOgirlEMO*
23.,28.,29.9.2009
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 29. září 2009 v 14:11 | Reagovat

Tak trošku jiná povídka..docela dlouhá :)
Taky,že jsem ji psala tři dny a ty dny mezi tím jsem vymýšlela,o čem by to mohlo být :D:D

Btw:aby jste si nemysleli,upozorňuji,že je to smyšlené,jako všechny mé povídky.. :))

2 Tina | 4. října 2009 v 21:33 | Reagovat

no tato je naj!!

3 *EMOgirlEMO* =o*) | 6. prosince 2009 v 18:49 | Reagovat

[2]: Děkuji :) Jsem ráda,že si někdo přečetl jednodílnou x)

4 Moon-lustre | Web | 4. června 2010 v 15:54 | Reagovat

jéje takový slaďák :D

5 KatushKa | Web | 4. září 2010 v 18:05 | Reagovat

áá..to je moc hezky napsané..a já už doufala že to byl jen ulet..:D..Ale jinak moc hezké..:D Píšeš fakt dobře..oproti mě..

6 Tris | 7. června 2014 v 23:06 | Reagovat

Hm..to bylo zajímavé:)

7 Emm | Web | 9. června 2014 v 14:36 | Reagovat

[6]: Děkuju moc, ale upozorňuji, že už je to strašná doba, co jsem to napsala, takže to jistě není žádná sláva. :D
Teď se spíš věnuji kapitolovce PVS, no. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama