5.října (vzpomínky)

5. října 2009 v 20:09 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Tak jelikož jsem pořád nemocná a k tomu mi dneska začal šíleně bolet krk (asi mámskříplej nějakej nerv),takže se nemůžu hnout :/
No a co bych asi dělala,když můžu jen ležet a ani se nehnout. Pouštěla jsem si s mamkou starý domácí videa,kdy jsem byla ještě 5.ti letej cvrček :)) Teď pokračujeme společně s taťkou a je to docela sranda. x))

Vánoce 2007 byly prostě super..byla jsem společně s rodinou! Já,Lucinka,mamka,taťka,babička..Páťa-bratranec,teta Ivča. No,prostě se mamka s babičkou normálně bavily a bylo všechno super! Bratranec je i ve svých 21 letech uplně super x)
Si představte,že se vždycky chtěl koukat na moje dárky a až potom co jsem je rozbalila si vybaloval svoje..to sestřenka nikdy nedělala(i když byla mladší než Páťa). Babička bohužel když jsem byla malá ''upřednostňovala'' *podle mě* sestřenku,i když jsem mladší..,ale to neva,babička je hodná.
Jen mi to zrovna na tom jednom videu v jeden den připadalo,že pořád jen sestřenka.. ,,Natáčej taky Denisku'' atd,i když mamka natáčela obě dvě. Ty Vánoce u mě byl pořád taťka,kterej se věnoval jenom mě (byla jsem malej brouček) a mamka,která natáčela a taky na mě pořád mluvila. :))
Ale abych nekecala,jinak se kolem mě motali všeci. :D:D

Všechny vzpomínky si chci pamatovat..navždy! A hlavně ty,kde jsem společně se svojí rodinou a Lucinkou!! :)
A až nějaké zážitky budou,tak i s Vandou (Vaneskou)..

*EMOgirlEMO*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama