Life is Dream [1.díl]

17. října 2009 v 17:58 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamNastal den,kdy se pro mě změnil celý život..den,kdy jsem přišla o člena rodiny.
Od té doby jsem se někdy uzavírala do sebe a přemýšlela nad vším..užírala jsem se a smutnila.Nechtěla jsem si o tom promluvit s nikým,kromě rodičů,což za chvíli nebylo lehké,protože jsem je nechtěla pořád stahovat do smutku...tak,jako sebe.
Už je to 9 měsíců a já se stále nemůžu srovnat ze smrti své milované psí lásky..Byla pro mě vším a mohla jsem ji do srsti říct,co se mi jen chtělo. Byla mým nejlepším přítelem a proto mě to tolik vzalo..dá se říct,že mě to stále bolí a bolet nejspíš zůstane..navždy.

S Anie -mojí nejlepší kamarádkou- sice pořád přicházím na jiné myšlenky,ale kdykoli příjdu domů,vrátím se do svého pokoje,mám chuť se znova ponořit do pláče.

Ráno mě jako obvykle vzbudí paní Močková,která se zapovídala s další a ta další zase s další paní..před obchodem vznikne tím pádem debatní kroužek,kde pomlouvají ostatí obyvatele města..teda hlavně spíše ty mladé. Už to zase slyším ,,Ta dcerka Wooldových je nějak moc drzá,že..vůbec si nás nevšímá!'' a kdo ví jaké další a věřte,že mnohdy zákeřné,nepravdivé drby nejen o mě kolují ve společnosti těch postarších babiček.
Jako obvykle ještě rozespalá nakročím směr kuchyň,odkud už voní lívance. Mamka se o nás vzorně stará,proto nejsem vychrtlina,jak je u jiných dívek dnešním ''hitem''.
,,Mellinko,nedáš si alespoň ještě jeden nášup?''snaží se mi pomaličku přidávat
,,Ale mami..''zvednu se,s talířem v ruce. Pomalu ho jdu položit do myčky,kde se sám umyje.
,,Co dneska budeš dělat?''ptá se mě
,,Jako obvykle,půjdu s Ann do parku..''tahle věta mi připomene mou činnost venčení,díky které jsem byla chvilku s mým psím miláčkem sama,ještě než se to všechno stalo.
,,Na ten skateboard?''
,,Hmm,nejspíš ne...Jdeme se jen tak projít a pak skončíme u nás.Nemám chuť na žádný držkopád..''usměji se a jdu se obléknout
Na trávě už ranní kapičky rosy vysušily sluneční paprsky,které vylézají mezi mraky. Alespoň,že to počasí je hezké..
Podívám se z okna,klučina s dívkou jdou po chodníku,drží se za ruce a jejich láska oslepuje a dobíjí energií. Jak šťastní ti dva jsou..vzájemné sympatie,co k sobě chovají jsou na pohled jasné. Kéž bych potkala někoho takového,někoho s kým by mi bylo dobře a láska by byla alespoň z poloviny taková,jako mezi těma dvěma. A někoho,kdo by mi alespoň trošku dokázal zacelit ty rány,které,ale už v srdíčku zůstanou.. Copak mám jen já tokovou smůlu?Přijdu o někoho s kým mi bylo tak dobře,o posluchače s tlamkami,o psího kamaráda,kterému jsem se mohla se vším svěřit a který by mě nezradil..a ještě k tomu nepotkám nikoho z klučičí části obyvatel,s kým by mi bylo alespoň ze čtvrtiny tak dobře,jako s naší malou Lucy.
Proč je ten život tak nespravedlivý a do nebe si bere jen ty hodné?Proč po světě místo těch dobrounků běhají samí lháři a nevím,co ještě?! Nedokážu odpovědět a nedokážu poslouchat..To jediné,co mi zbylo je moje rodina,díky které jsem alespoň trochu jak má být,ale to mi nestačí..je to sice to hlavní,nejhlavnější,ale já chci i velkou lásku. Možná mám moc bujnou fantazii,protože vzorný kluk už asi po světě nechodí a když náhodou ano,tak po boku přítelkyně,která si ho hlídá jako oko v hlavě,ale já chci doufat..doufat v zázraky.

Stvořila: *EMOgirlEMO*
XX.září.09

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 17. října 2009 v 18:51 | Reagovat

Tak konečně jsem se odhodlala tento díl zveřejnit :)
Doufám,že se líbí a okomentujete ho ;)
Btw:Stále nwm,jak se bude díl odvíjet,mám 2 verze :D

2 Foull ˇˇ Lof Yuu .. | Web | 18. října 2009 v 19:48 | Reagovat

tk to je fkt dobli !!! páání, cekam na další díl :)

3 Morbid_Curiosity | E-mail | Web | 19. října 2009 v 9:33 | Reagovat

Ahojky :) No celý dny obvykle sedim na PC nebo se nudim vzhledem k tomu, že sem teĎ byla nemocná... šílenost tohle... strašně leze na mozek to, že nemůžeš mezi lidi :// a co ty? :)

4 Foull ˇˇ Lof Yuu .. | Web | 19. října 2009 v 20:59 | Reagovat

jojo icq> 380834427 (x

5 *EMOgirlEMO* | 5. ledna 2010 v 20:43 | Reagovat

Ou,tak jak si teď pročítám povídku od začátku..nemůžu věřit,že jsem se tak zdokonalila :D
Tento začátek semi vůbec,ale vůbec nelíbí! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama