Life is Dream [8.díl]

31. října 2009 v 11:29 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream


Byl to on,tím si jsem jistá. Přeci nejsem blázen.Asi jen odešel zrovna,když jsem si ho všimla. Nebo to věděl,že za ním jdu a tak radši odešel. Vždyť je to vlastně jedno,mám narozeninovou oslavu a tak proč přemýšlet nad někým,kdo nejspíš ani neví,že existuji.
,,Co tu děláš?Zlato,snad nechceš jít domů..''přijde mamka a já se musím zasmát,protože takovouhle oslavu si nemůžu nechat ujít. Dostávám znovu chuť tancovat a přidat se tak k ostatním. Nehodlám přemýšlet nad nějakým klukem..
,,To ani náhodou!Tohle je ta nejlepší oslava,mami..Díky''pohladí mě po vlasech a každá jdeme do jiné části. Já k Anie s Liborem a dalším kamarádům a mamka k rodinné části. :)

Vyzvednu si nové San Francisko,protože to mé mi někdo vypil -ano,nedivte se..ale nedotkla jsem se ho- a společně se sklenkou v ruce se přivlním k tančíčím párům. Anie je společně s Liborem tak sladká a šťastná.Hned dostávám chuť být taky tak obklopována láskou od něj,jenže kde ho potkat,když ani tady jsem s ním neprohodila jediné slůvko.
Obklopená svými kamarády -hlavně klučičí částí- se dostávám do nálady a když mě spolužák Marek vytáhne na parket,sama se divím,že se mu to povedlo.
,,Tak ti přeju ještě jednou Vše nej,ty naše krásko.''věnuje mi přátelskou pusu na tvář a já jelikož ho mám doopravdy ráda -ale jsme jen kamarádi,známe se přeci od mrňat- držím.
,,Děkuju Ti,na roky s tebou nikdy nezapomenu. Že,brácha..''žažertuji a s mrknutím ho oslovím tak,jak si nejraději venku říkáme.
,,Já taky ne!''z rychlé písničky se stane velmi pomalá a z našeho ploužáku se stane jedno velké objetí. ,,Pozor křehké..''smějeme se,když znovu vtipkuji..Vždyť mě umačká. =)
Doprovodí mě k ostatním a tam si sedneme. Nepřestaneme se smát ani tam,protože v obležení naší třídy je veselo. Anie s Liborem se po chíli taky přidají a to se nedá ubránit..

V půlnočních hodinách se stále slaví a my s Anie probíráme další téma. Tentokrát se tím tématem stal neznámý kluk,kterého mám pocit jsem dneska zahlédla.
,,Cože? Byl tady?''vykuleně na mě kouká a div ji nespadne čelist. ,,A-ale já ho nezvala..''projíždí seznam hostů,kde je plno neznámých jmén.
,,No,vždyť tady nejsou jenom známí,ale taky uplně cizí lidi..Proto si myslím,že tub yla i ta holka.Viděla jsem ji,jak šla za ním.''svěřím se se svým bláznivým zážitkem
,,Ta ze sna?''ptá se a já kývnu
,,Tak to je halda.''polkne a dál se bavíme o všem možném.
*So so what?I'm still a rock star.I got my rock moves.And i don't need you.And guess what.I'm having more fun* při téhle písničce kluci vystřelí a zopakují velmi bláznivou kreaci,kterou si nacvičili a předvedli na školním výletě. Všichni se samozřejmě popadáme za břicha,jak se smějeme.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 31. října 2009 v 14:10 | Reagovat

Doufám,že to je už trošku zajímavé :)

2 ?lOsT.iN.dReAmS? | Web | 31. října 2009 v 15:36 | Reagovat

blázníš?! trošku?! xD četla jsem to všechno xD je to krásný :)) vždycky něco začnu číst a pak se nemůžu dočkat dalších dílů xD ou ten její vysněnej kluk bude určo krasavec ^^ sem zvědavá jestli se potkají xD

3 *EMOgirlEMO* | 31. října 2009 v 15:46 | Reagovat

[2]: Tak to ani nevíš,jak jsem ráda,že se líbí :-)
Můžeš se těšit na další díl..právě teď :D

4 Foull ˇˇ Lof Yuu .. | Web | 31. října 2009 v 21:44 | Reagovat

hey two!!! ... abych rekla pravdu tak sem cekala ze ta jeji kamaradka toho "neznameho" nasla na tom chatu.. a proste jako ho pozvala na tu oslavu jako darek pro oslavenkiny !! hey ae ty si to napsala upa jinak .. uap tk jak bych to necekala!! nadhernee !! (x

5 *EMOgirlEMO* | 31. října 2009 v 22:48 | Reagovat

[4]: To mě taky napadlo,ale pak jsem usoudila,že by to někdo mohl odhadnout :D *žhe?* x)
Tak snad se ti bude líbit to roztahaný prodloužení :D ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama