Summer 2009 *moje vzpomínky*

29. října 2009 v 22:51 | *EMOgirlEMO* |  →My Emotive World
Ráda vzpomínám..ráda si znovu a znovu pouštím videa se vzpomínkama. Samozřejmě,že není všechno zpečetěno a zachyceno na videu,ale bohužel to tak je..Díky těmto chvilkám si uvědomuju,jak moc mám hezký,krásný život.
Vím,že i když si někdy stěžuju,jsem za to všechno ráda!JAsný,že bych nějaký chvilky uplně vymazala či poupravila..,ale nejde to.Živto si s námi hraje..někdy hrozně,ale musíme to překonat,jestli chceme žít dál šťastně.

Na Prázdninách 09 miluju snad každou chviličku,díky které mám úžasné vzpomínky. Bohužel ale ne tak úžasné,jak by mohly být,kdybych se seznámila s tím ''Starsem'' x)
Vím,že toho úžasného němce *ano,zase němec..když oni jsou asi nějak zmutovaní,či co :D*už nikdy neuvidím a to proto,že nevím ani jak se jmenuje,odkud je a prostě nic.
Ale jedno vím jistě,díky němu a samozřejmě s hlavním podílem díky rodičům,které mám tak ráda bych takové prázdniny neměla. :) :*
Litování?A na co..Jeho,jeho mi to nevrátí a bohužel ani Lucinečku,po které se mi samozřejmě pořád tak hrozně stýská!

Například si nemůžu nevzpomenout na to,když jsme šli s rodiči podél pláže a v jedné restauraci (wi-fi x) jsme potkali ty dva krásný kluky *yeah* ,společně s tou holkou. :/
Jako myslím si,že si ti dva všimli,protože když jsem byla určitě rudá až za ušima -procházeli jsme okolo nich-,něco si tam špitali xD *snad něco dobrýho* a pak si teda šli sednou,no.
Nezapomenu na jeho černý vlasy,uplně perfektně vystajlovaný a natužený i když vylezl z moře (další výhoda moře pro kluky,jsou jak od kadeřníka),občas svou hřívu zkrotil pomocí bílé,či červené čelenky,nebo šátku a já kvetla..x) :D

MALLORCA 2009 *4ever*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 14. listopadu 2009 v 15:49 | Reagovat

Vzpomínám,i když někdy docela matně.
Pamatuju si,jak mě mamka česala (to je u dlouho) a jelikož to Lucinka neměla ráda,začla kousat do toho kartáče a chtěla mě tak chránit. Ona byla něco nepopsatelného. Možná proto,protože byla tak úžasná,hodná..chytrá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama