[27.díl] ..Láska od vedle..

30. prosince 2009 v 21:39 | *EMOgirlEMO* |  »..Láska od vedle..


Na letišti v Praze vyčkáváme a jelikož má naše letadlo zpoždění,nezbývá nic jiného,než si nakoupit kupu časopisů,všelijakých módních magazínů -v Lukově případě časáky o velkých autech a dalších mašinách- ;žvákačky,které nás mezitím zabaví a také plno šálků čaje,čokolády či kafe. Snad nás postaví na nohy. :)
,,Lidi,já se tak těším. Brandy bude čubrnět až zjistí,že vy dva..''odmlčí se Lilly a uchechtne se,jelikož si zrovna s Lukem dáváme pusu.Sotva se rozpojíme,musíme se zasmát s Lill.
,,No,to bude vážně koukat.''konstatuje Luke a prohlíží další časopis. Poté společně zvedneme pohled k tabuli,kde se mezitím přehodil let do Madridu s řádkem pod ním,čili s NY. Lilly vyskočí na nohy,jelikož se podívala naším směrem a teď už popadne svou tašku,časopisy,vyhodí všechny kelímky za nás. Je velmi neúnavná,takže vše stihne ještě,než se vzpamatujeme a zvedneme z letištních,studených sedaček.
,,Tak se těšte!Jedeme...''vytahuje si svůj pas a my se na sebe s Lukem podíváme. Zahrabeme v taškách a když již všichni držíme pasy,můžeme jít bez problémů ke kontrole. Sundaváme si všechny kovové věci,včetně pásku,řetízků,náušnicím a já nevím,co ještě. Bundy,nebo mikiny také a vše dáváme do bílých košíčků,které necháme na kontrolu. Projdeme,nepříjemný chlapík nás všechny projede detektorem a když zjišťuje,že nci nemáme,můžeme v klidu hledat směr letadlo.

Sedíme již všichni na svém místě. Ještě,že je to tu po třech a my sedíme vedle sebe. Já u okénka,Luke vedle mě a Lilly v uličce. Všimla si hezkého kluka,tak ho nenápadně za časopisem pozoruje. x)
Všichni se bavíme a hned jak jsme vypli mobili a jiné zařízení jako mp4ky atd., vzlétáme. Trochu nám zalehnou uši,ale není to tak hrozné,jako to vždy bývá při přistávání. Jelikož takhle společně všichni tři letíme poprvé,zataháme se za ucho.
,,Já se tak těším.''přispěji do vzájemného a společného těšení se. Ostatní se usmějí a poté už posloucháme hudbu ve sluchátkách.
,,Já taky.. Zase budeme čtyři.''připomene Lilly,která si pamatuje dost živě na doby,kdy s námi byla Brandy doma. Stejně tak,jako my.
,,A Linsy Noah.''zasmějeme se nad malou Lins. Dále nám servírují oběd a když e chystáme k přistání,všichni pilně cucáme bonbóny. To aby jsme předešli tomu zalehutí. :)

Po přistání si jdeme vyzvednout hromadu kufrů,která na nás již čeká na práve rozběhnutém pásu. Po chvilce čekání už konečně vidíme ty naše. Luke je bez potíží jednou rukou sundá a my si je každý dáme na vozík. To proto,že by jsme je jinak nepobrali. Zavoláme si taxík,ale takový ten velký v podobě menšího busu. To aby jsme všechny kufry naskládali tam,kam patří. x)

Brandy nám volala už asi po desáté,či dvacáté,protože jsme až teď zapli své mobilní telefony. Jelikož má Luke první vytočené její číslo,volá se z jeho mobilu. Ustaraný hlas se ozve po pěti vteřinách.
,,Kde jste?''poznávám Brandy
,,Jedeme k Vám. Pozdravuj všechny a omlouváme se,že jsme to zapli až teď. NEbyl čas.''řekne Lukejedním dechem a my jen zavoláme 'ahoooj'.
Dále se bavíme o tom,jaký byl let a když zastavíme před jejich domem,Linsy už od okna vyběhne rovnou sem k nám. Vřelé objetí od malé princezničky,přátelské od Brandy a rodinné od všech ostatních.
Teď teprve si říkám,že začínají prázdniny. To mi připomíná zavolat domů.. NY,tak krásné město. Člověku se tu přihodí všelicos..

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Láska od Vedle?

Jasně :-)
Hmmm,ujde...
Moc ne :-/

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 30. prosince 2009 v 21:41 | Reagovat

Tak speciálně pro Vás další díl :D
Není to styl ála LiD,ale doufám,že se líbí. x)

2 good cats | Web | 30. prosince 2009 v 21:47 | Reagovat

hezuu bloček :))

3 →Mrs.Princess← | Web | 30. prosince 2009 v 21:49 | Reagovat

maš super blog x)

4 An4iik | 30. prosince 2009 v 21:50 | Reagovat

Mno jistě že se líbí a to moots =))
Taak neska 3 povídky mno šikulka =D

5 *EMOgirlEMO* | 30. prosince 2009 v 21:55 | Reagovat

[4]: Děkuji,děkuji x)
JSem ráda,že se líbí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama