29.prosinec

29. prosince 2009 v 23:00 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Ahojte zlata,omlouvám se za dnešní neaktivitu,ale musím uznat,že dnešek se náramně vyvedl. x)
Heh. :D

Kolem druhé odpoledne jsme vyjeli s rodiči,sestřenkou a jejím klukem do Vejprt (u hranicích s Německem) a nakoupili chlast,čokolády a i ohňostroj,který u nás nemají. Takže všechno je spíše německých značek,protože ty české co koupím tady u Kaufu netřeba kupovat. :)
Pak jsme se zastavili v krásné restauračce,kde jsme si dali pivko a oběd. Samozřejmě je lepší ta dvanáctka,že :D (nepochopíte,to jen navazuji na naší,velmi zábavnou konverzaci =D) No a tak jsme si k velmi dobrému,hlavně stráášně velkému jídlu dali jedno malý a pak každý podle chuti normal pití. Já 7up. :)

Pak jsme se kolem sedmé vraceli a já s Páťou jsme přišli na geniální nápad - bowling - . Jelikož všude měli volnou dráhu až od 21.hodiny,zatím jsem si sedli na pití a ''zákusek'' v podobě obložených talířů. :D
Když na nás konečně přišla řada,obula si zapůjčené boty velikosti 38 (detail :D) a mašírovala si to na dráhu. Začínal Patrik,pak já,pak taťka,pak sestřenka a poté mamka,která dávala samém strikey :D
Nakonec jsme skončili před chvilkou a já jsem uplně v dobré náladičce. :D

LiD sep okusím napsat,ale nevím,jestli to stihnu a nějaký ten nápad se mi v hlavě objeví. :D

Btw: poslední dny svobody a volna.. Jelikož v pondělí nastupujeme zase do školy a moje nezvy budou opět v zátěži. :/ Jak já se bojím toho vysvědčení..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama