Life is Dream [42.díl]

19. prosince 2009 v 12:11 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream,,Tak to ty jsi ten její nový pasáček?''řekne hnusně se škodolibým úsměvem Erik. To neměl dělat,přiletí mu jedna facka ode mně. Nebude urážet Filipa!
Filip mi jen věnuje úsměv a přitáhne si mě za sebe. Erik si nejspíš má v plánu vyskakovat,ale když mu Fíla ubalí pěstí,hned ho to přejde. Z nosu mu začne pomalu stékat kapička krve za kapičkou,vytvářející rudou nepravidelnou čárku,stále se zvěčující.
Nevím proč,ale teprve teď si uvědomuji,jak moc pro mě Filip znamená. On se pustí do rvačky s neznámým,docela vypracovaným klukem -stejně na Filipa nemá,ten je mnohem lepší,hezčí,příjemnější a to i když nemá tak viditelné svaly- kvůli mě. Jen kvůli .
Chvilku nevnímám,ale když u sebe necítím Filipovo teplé tělo,rychle těkám očima a snažím se ho vyhledat. Panebože..
Filip nestojí vedle mě,nýbrž je zaměstnán Erikem. Vždyť já za to mohu,měla jsem si to odnést já. Takhle jsem vystavila nebezpečí svýho kluka i kamarádku. Jsem to ale blbá. Měla jsem si to odnést já,né on. Vždyť jsem se do toho dostala já,sice bezdůvodně,ale měla jsem se z toho taky dostat sama.
,,Nechte toho. Eriku,ty kreténe.''okřiknu je,když je vidím prát se na zahradě kousek od vchodových dveří a hned začnu řvát na Erika,který se očividně velmi tvrdě pere s Filipem. Rychle jdu k nim a když vidím,že mnohem hůž je na tom Erik,musím se pousmát. Jediné,co jsem však v tu chvilku neviděla je rozseklý dolní ret,který se začíná vybarvovat. On ublížil Fílovi. To mu nedaruju,nejsem přece žádnej fackovací panák.
,,Tak dost!''zařvu a odtrhnu je od sebe. Postavím se před Filipa,který by se očividně velmi rád dopral,protože Erik nevypadá zrovna moc v dobré formě,už by to moc dlouho netrvalo.
,,Ještě jednou se dotkneš Filipa a dostaneš takovou,že se nezvedneš.''koukám přímo vražedně až se sama sebe bojím. No co,i na základce jsem se zvládla prát. x)
,,To se tak bojím. Jseš totální děvka a tenhle tvůj chlapák tě neochrání.''řekne a Filip je vážně vytočený. Ale je to můj silný miláček. ,,Nikdy,už nikdy neurážej Mell. Teď vypadni,než ti tady rozkopu tvojí hnusnou držku!A nevracej se..kreténe.''odstrčí ho a Erik vykuleně po zadu odchází.

Otočím se na něj a beze slova ho obejmu. Ruce mu obtočím nad pasem a on mě taktéž. Opřu si hlavu o jeho rameno a takhle chvilku setrváme. Načež si uvědomím,že tohle všechno je kvůli mě. Odtáhnu ho do Aniena domu,vyhledáme kuchyň a já vyndám led. Zatím si sedne k baru na židličku,přiblížím se k němu a jednou kostkou přejíždím po malém roztrženém prasknutí.
,,Omlouvám se. Je to moje vina. Neměl jsi si s ním začínat,cítím se hrozně.''koukám dolů a na kus gázy nakapu trošku nějakého roztoku,který by měl pomoci a zabránit nějakým bakteriím. ,,Možná to bude pálit či štípat.''šeptnu a jemně poťupkám jeho plný ret.
Usměje se a trochu se otřepe z ledové kostky,kterou znovu přiložím. Zabrání to dalším kapičkám krve.
,,Jenže já chtěl. Nikdo mi Tě nebude urážet.''usměje se a jemně se dotkne mých rtů. ,,A nevšímej si ho,je to totální debil.''šeptne znovu a já se přiblížím. Je tak sladký..
,,Ale..''snažím se něco namítat,ale zastaví mě jeho ukazováček. ,,Ale nic. Pusa by mi stačila..''usměje se trochu šibalsky a já v úsměvu odkreji zuby. Přiblížím se a teď teprvese to trochu podobá polibku. Tedy není to přímo polibek,ale není to také jen letmé dotknutí.
,,Díky..''řeknu jen a více už nestačím,jelikož přiběhne vytočená Anie. S někým telefonuje a když slyším poslední věty,myslím,že vím.
,,Ty kreténe,ještě jednou se břiblížíš k Mell,tak tě oddělám na místě! A piš si,že i když jsem holka,dostal by jsi!''řve a když si všimne nás,omluvně se zaculí a my se s Filipem musíme potichu zasmát.Vypadá to komicky,on je opřený o kraj pultu a já jsem opřená o něj. Drží si mě u sebe za pas.. Cítím znovu jeho vůni a dostává mě to do kolen.
Ann si všimne co má Filip za nepatrné ''znaménko'' a připomenutí na to,jak to natřel tomu hajzlovi a neodolá si narážku ,,A ještě něco,Jestli se pereš takhle,nebude to problém!''zdůrazdí poslední slovo a zavěsí. Mobil přirazí na stolek a naznačí zdvyženým palcem jedničku. Mrkne a přidává se k nám. Otevírá lednici a ptá se,kdo si co dá.
,,Zvedni mě..''rozdrnčí se Anienin mobil a ta s nezájmem dojde ke stolku v obývací místnosti. Podle toho,co vidím..nejsme si jistá,jestli to je znovu Erik. A abych pravdu řekla,myslím,že už by si to nedovolil.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 19. prosince 2009 v 12:12 | Reagovat

Takže holky moje,tady pro Vás mám další,již 42.díl :)
Doufám,že napíšete názor a bude se Vám líbit. =)

2 NikuššenQa | Web | 19. prosince 2009 v 13:47 | Reagovat

wuaau, je to super, ako vždy..... dobre mu tak, vyskakoval tak dostal cez papulu :D:D a som zvedavá kto jej to volá :) žeby Libor??? ja vážne neviem.... rýchlo píš ďalej

3 *EMOgirlEMO* =o*) | 19. prosince 2009 v 14:00 | Reagovat

[2]: Oh,moc děkuju :)
To jsem ráda,jak za Vaše typy a odhady na další díl,tak za názor. :)
Děkuju,kočko ;)

4 MiMi Madiosn H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. prosince 2009 v 19:31 | Reagovat

[1]: aaa je to totálne supr...Fíla to natřel tomu kreténovi..tak to má být....go go Filipe :p hehe

5 *EMOgirlEMO* | 19. prosince 2009 v 22:45 | Reagovat

[4]: To jsem ráda,zlato :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama