Life is Dream [48.díl]

24. prosince 2009 v 13:38 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamPřed chvilkou se zvedl ze sedačky a přišel ke mně. Když viděl,že si Anie prohlíží zaujatě ozdoby v krabici,mlaskne mi jemnou pusu na tvář. Usměji se. Ačkoli si nejsem jistá,jestli je tento náš vztah více,než čistě přátelský,jsem ráda.
Ruce mu obtočím kolem krku a jelikož je vyšší skoro o hlavu,nezbývá mi nic jiného,než setrochu natáhnout. Podivně se zasměje a já stále myslím na to,jestli to s tím chozením myslel tehdy vážně.Nejspíš si vyřknutí té nabídky ani nepamatuje.
V tuhle dobu mi to vážně nepříjde důležité. Jsem s ním a za to jsme strašně ráda. V hlavě mi tak nějak nezbylo místo na užírání se jinými dívkami,či jakousi Martino,o které nic nevím. Vůbec jsem si na ni nevzpomněla. A to bude možná chyba.
,,Co takhle,kdyby jsme si někam vyšli? Než příjdou tvoji rodiče.''směje se zase tak krásně jemně a nenuceně. Tak jak to umí jen on. :-)
,,Nezní to vůbec špatně.. Ale musíme dozdobiti stromek.''zaculím se a on jen chytře přikývne s dodáním velmi pravdivé věty.
,,Ale jelikož tu ještě není,nechme to na tvých rodičích.Určitě nebude vadit,když půjdeme na pizzu.''usměje se a s prosíkem v očích namě kouká. Jiskřičky,malé a přesto velmi dobře viditelné jiskřičky se v jeho očích nedají přehlédnout.
Přikývnu a samozřejmě se nazapomeneme zeptat Ann,kterou přemlouváme docela dlouho. Jen vrtí hlavou na náznak nesouhlasu.
,,Tak vezmi Libora..''usměji se nad dobrým nápadem a Fífa jen nadšeně přikývne. Je to moej dobrá duše. Ví,jaké to je,když ba i jen jeden den člověk není s tou svou spřízněnou dušičkou.
,,Těžko. Odešli jste a já ho vyhodila.''řekne nezaujatě. Vážně to s ní nic nedělá.. Moje oči se zvětší na velikosti tenisáků a já jen vykuleně pozoruji sedící Ann.
,,Co? V-vždyť...''snažím se namítat,ale sama dobře vím,že nemám co říci na jeho obhajobu.
,,Prostě je konec. Je to pako.''řekne a chce se zvednat,že půjde domů. Musím ji dostat pryč od těch myšlenek na Libora.
,,Tak půjdeš s námi.''navrhne Filip ještě rychleji,než já. ,,Nechci překážet.''mávne rukou a my dva jen zavrtíme halvou. ,,Nepřekážíš.''
Usměje se a společně tedy vyrážíme na pizzu. Jsem stále ve své fialové,sportovní mikině a tak všelijak nějak neupravená. Samozřejmě si přes to vezmu ještě károvaný kabát od Roxy. Není ani teplý,ale zároveň ani tenký.
Společně se tedy vydáme do nedalekého centra,kde si zajdeme do dobré pizzerie. Ještě každý oběhneme pár butiků,kde si vzájemně radíme a když usoudíme,že máme vše -včetně dokoupených dárků- ,můžeme vyrazt zase zpět. Je něco kolem čtvrté hodiny odpoledne. Vážně jsme to nějak natáhli. x)
A teď jsem si teprve jistá,že je to vážně ten pravý. Vždyť si vzájemně nepřekážíme a nelezeme na nervy i když jsme spolu poprvé vážně celý den. :-)

Příjdeme domů,Ann si šla odnést nákupní tašky k sobě domů,kde chce chvilku pobýt a pomoci s jejich stromkem,poté příjde znovu k nám. Filip si zatím své tašky ,které nechtěl pustit z neustáleho dozoru,snad aby nikdo neviděl,co v nich je, odnese ke mně do pokoje,kam mám zakázáno chodit.
Tedy do pokoje smím,ale nemůžu se přiblížit ani k jedné z těch jeho věcím. :D Chvíli se sem tam políbíme,ale znovu jako bovykle jen tak lehce. Povídáme si a když uslyšíme rachot v zámku,je nám jasné,že teď už to nebude Anie.
Rodiče po chvilce strávené v chodbě příjdou a jelikož je venku už tma,krásně velký stromek nese taťka do obýváku. Tam je již připravený stojánek,do kterého musíme kmen dáti.
,,Ahoj Mellinko..''zvolají,jelikož si nejspíš nevšimli velkých,pánských bot v hale. Usměji se a Filip opět stuhne. Koukám na něj povzbudivě a on vážně jako by zamrzl ve stejné poloze. Mamka příjde až k nám a když uvidí Filipa,kteréhu už vlastně tak trochu poznala,jen s úsměvem kývne ,,Ahoj F-Filipe?''zeptá se nejsitě a on jen s jemným a stydlivým úsměvem kývne.
,,Dobrý večer. Omlouvám se,že otravuji. Už půjdu..'' Samozřejmě ho hned mamina zarazí a jen s nesouhlasem a úsměvem kýve na opačný názor. ,,Zůstaň tu. Vždyť se bude zdobit stromeček.'' Odejde do obýváku za taťkou,kde mu pomáhá s uchycením stromku. Oba jen koukáme,jelikož jsem nečekala,že ho příjmou tak dobře. Ještě nikoho netorelovala u zdobení stromku. Vážně. Vždy jen rodina.
Filip se vzpamatuje a utíká do obývačího pokoje na pomoc. Stále stojím na stejném místě a nemůžu uvěřit svým očím.. Taťka a Filip si vážně krásně rozumí. Abych pravdu řekla,tušila jsem,že si je získá. x) Ale že až takhle.. To v žádném případě. Nejspíš ho sice tatík tochu vyslýchá,ale jak je vidět,vede si obstojně. :-) Sem tamp o mě hodí svůj okouzlující úsměv a náznak pusy. Vyndavám z myčky nádobí,které se už dávno zcela umylo a osuším ho.
Mamka za mnou s upřímným úsměvem příjde a mlaskne mi nenápadnou pusu do vlasů. Poté se k mému uchu nakloní a šeptá ,,Tedy,toho ti schvaluji. Umí se k tomu postavit,to se mi líbí.''řekne a já vím,že když to řekne moje maminka,je to co říct. :) Pak ještě dodá ,,Taťkovi se také libí. Jen to nepřizná. Každému tátovi není pro dcerušku žádný dobrý.''zasměji se spoelčně se zvonivým smíchem mamky.
Po chvilce jim jdeme pomoct s výzdobou a každý odvede kus práce. :) S Filipem se sem tam nenápadně políbíme,tedy zase jen letmé dotknutí,ale samozřejmě tak,aby to nebylo viděti. :-)

Až je vše hotové,přivítám se s tatínkem,který mi až teď dá pusu. Měl plné práce podávání otázek Filipovi a také s úpravami stromku. Jinak už bych si to přivítání jako vždy zasloužila hned. Hehe.
,,Tak Ti moc děkuji za pomoc,hochu.''poplácá Filipa jemně po rameni a já vycítím,že si začínají vážně dobře rozumět.
My se potichu vytratíme do mého pokoje,kde zavřeme a začneme přemýšlet nad vším možným. Ann mi napsala,že se nedostaví a důvod mi řekne zítra.. Jsem zvědavá. Každý má plno práce,vždyť Štědrý Den je již zítra. 24.prosince...Tak rychle to uteklo. Krásná atmosféra,která není uplná. Nebude už nikdy uplná. A to hned z několika důvodů. První je ten,že nemám Lucinku. Necítím ji u sebe a při každém kroku vzpomínám. Bolí to.. Vážně neuvěřitelně.
Dalším je to,že už není vše jako dříve. Sníh se nedostavil a z jemného mrholení nezůstalo již vůbec nic. A nejspíš posledním je to,že náš nový pejsek,o kterém tu nebyla zmínka. Mám ho ráda,ale nedokážu to. Není to tak,jak by mělo.. A už nikdy nebude.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 24. prosince 2009 v 13:40 | Reagovat

Takže tento díl je uplně jinak napsaný. Prostě to tak vyšlo. Ale dál to bude pokračovat,jak jste zvyklí. ;)
Je celkem dloouhý,tak snad se bude líbit. Alespoň trošičku x)

Doufám,že jsem Vám udělala alespoň malinkou radost. x))

2 *EMOgirlEMO* | 24. prosince 2009 v 13:51 | Reagovat

Btw: nikdy nepíšu něco takhle dlouhého /pokud to není jednodílná story/,tak snad nevadí. x)

A když má dnes Mimi ty narozeniny x) :D

3 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 24. prosince 2009 v 18:53 | Reagovat

[2]: jeeeo..to jako dárek pro mně??...díky..mocinky :) .. tenhle dílek se mi vážně moc líbí..povedl se :) ..hihi.. já bych teď taky chtěla mít u sebe toho svého kluka...ale je na večeři s rodiči u babičky..na netu se staví až večer..a stejně ho uvidím až v neděli...jinak jaký byl ježíšek?? štědrý?..přinesl toho hodně?? :)
a ještě jednou díky
jdu taky pověsit na blogís svůj chystaný dárek :)

4 *EMOgirlEMO* =o*) | Web | 24. prosince 2009 v 21:45 | Reagovat

[3]: No, tak z části ano. Pokud se ovšem líbí. x)

Tak si užijete vzájemné společnosti po neděli,vždyť to nevadí. ;)
Tak přinesl toho vážně až až. Takže štědrý. :)
Co ty??

5 NikuššenQa | Web | 28. prosince 2009 v 23:24 | Reagovat

pane bože mať takého chalana, ale obávam sa že taký neexistuje, škoda.... a samozrejme ďalší skvelý diel... ako vždy :)

6 *EMOgirlEMO* | 28. prosince 2009 v 23:26 | Reagovat

[5]: yeah,takového bych si zabrala hned. :D
Bohužel se u každého najde nějaká chyba..To je tak vždycky. :(

A abych pravdu řekla,nemám takové štěstí,jako Mell :)
Ale jednou ho budu chtít potkat a doufám,že se nějaký ''Filip'' najde i pro mě. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama