Life is Dream [56.díl]

31. prosince 2009 v 19:12 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream
Jdeme chodníčkem,který vede až k domovním dveřím. Chytí si mě za pas a políbí. Jelikož si asi stačil všimnout,jak jsme nervózní,jen šeptne ,,Nejdeme k upírům..A pochybuji,že by mi tě rodiče nějak ukousli.''zasměje se a já s ním. Alespoň troška ze mne opadne. Ale nervozita není ta tam.
Vchodové dveře se otevřou,aniž by jsme klepali. Nejspíš jsou vážně stejně nedočkaví,jako já. :)) Otevírá príjemná paní,stejně stará,jako má mimina. Poznám v ní Filipovu maminku. Usmívá se a když ji chci podat ruku,jen mě obejme. Vážně jsme se neměla čeho bát.
,,Tak jsme tady.''řekne hrdě jak pro mě tak i pro svou rodinu Filip.
,,Dobrý večer. Já jsem Mellanie Woold,děkuju za pozvání. Máte to tu překrásné..''řeknu s úsměvem a rozhlédnu se,kdo stojí za ní. Usmívá se na mne vysoký muž,Filipovo otec.. Vážně si jsou podobní,už vím,po kom je Filip tak vysoký. x)
,,Tak rádi tě poznáváme. Já jsem Simona a tohle je můj manžel Georg.''představí mě Filipova stále usměvavá maminka.
Jen zopakuji,že mne těší,což je pravda a už mě Filip za ruku vede někam,neznámo kam. Aah,jídelna. Velký jídelní stůl s velkým počtem židliček je již prostřený. Na stole je již vše připraveno. Kuřecí čína voní až ke dveřím. Musím se pochlubit,můj taťka ji dělá výborně. x)
Stejně stará dívka sedící na židli vedle té mé s úsměvem od ucha k uchu vstane a když s úsměvem a očekáváním zopakuji ,,Já jsem Mellanie.Těší mě..'' místo podání ruky mě jako Filipovo mamka obejme. Nevím proč,ale hrozně mi připomíná Alici Cullen z Twilight. Také tak hezká,milá a hlavně přesvědčivá a svými nápady asi i tak ''otravná'',když každého dokáže přesvědčit o svém nápadě. Ale to slovo jsme použila,protože nevím,jak bych pojmenovala příjemné a milé 'otrvavování'. :)
,,Martina. Filipova sestra.''usměje se a já stuhnu. Takže když mluvil,že má vedle sebe Martinu.. Myslel tím svou sestru. Ani nedokážu popsat,jaký mi spadl balvan ze srdce. Tolikrát jsem měla na jazyku otázku ohledně dívky jménem Martina. :)
,,Ráda tě poznávám.''zářivě se usměji a posadím se vedle ní a Filipa. Martiny otec Georg,jak jsem se dozvěděla, si nechává podávat od Simony talíře a když se postavím s nabídkou pomoci,podle nich to nepřipadá v úvahu. Tak si opět sednu a zatím už bez stresu a nervozity poslouchám vyprávění Martiny. Musím uznat,že jsou všichni v naprosté pohodě. Milí,šťastní,legrační.. Vše je naprosto úžasné.
Několikrít jsme musela vychvalovat jejich večeři,kterou mi přímo vnutili,takže žádné odmítání nepřipadalo v úvahu.
Poté jsme se odebrali do obýváku,kde si náramně rozuměli. Doopravdy se mezi nimi cítím naprosto normálně. Strašně mi připomínají mé rodiče.
,,Tak si přiťukneme? Filip nám vyprávěl,jaké máš úžasné rodiče.''usmála se jejich maminka stejně příjemně,jako Esme ve zfilmované podobě Stmívání.
,,Nemůžu si stěžovat. A to on s Martinou také ne.''Filip mi podá sklenku a když si přiťukneme,pomůžu jim to hodit do myčky. Sice mě to stálo vážně přemáhání,abych to mohla uskutečnit,protože jsou stejně tvrdohlaví,jako Filip. :)
,,Tedy,my jsme Tě chtěli jen poznat. Přeci nám tu nebudeš sklízet nádobí.''argumentuje Georg a Simona přikývne. Stejně to dodělám a když jsme spokojená můžeme se rozloučit. Samozřejmě jen pod tou podmínkou,že se zase někdy ukážu. Poté ještě Filipovo otec mluvil přímo k němu a to i přede mnou. ,,Tedy hochu,musíš si ji držet. Takové dívky už se nerodí. A ještě k tomu s tak úžasnou rodinou.''poděkuji za lichotku a nabídneme Martině,aby šla s námi. Jelikož poté jdeme do toho klubu s Ann,tak souhlasí.

Cestou k nám domů jsme si opět pustili rádio,ale tentokrát Metro Station. Když jsme byli před naším domem, Martina jen konstatovala,že náš dům je překrásný. Jelikož máme také tak velký a luxusní,je skoro stejný. :D
,,Tak jsme tady.''zavolám hned,jak odemknu. Rodiče jsou v obýváku a Ann vykukuje. Představíme Martinu Anie a Anie Martině a zjišťujeme,že si budeme náramně rozumět.Všichni. :)
Rodiče si s námi taktéž připijí a poté se domluvíme,že příjdeme na pozdní večeři. Oni totiž chtějí,aby jsme se najedli. Jenže to všichni řekneme,že nemáme hlad,ale že ještě před Novým rokem se tu zastavíme.
Maminka příjde na skvělý nápad a to,jeslti nechtějí Filipovo rodiče přijít na návštěvu. Nakonec tedy všichni souhlasili,po telefonu jim vše řekl a po chvilce už zvonili u nás. Jak vidíme,váně si náramně rozumí. Můj tatínek s Filipovo a Martiny a moje maminka taktéž se Simonou.
Jelikož jdeme tedy na takovou půl hodinku do klubu za kamarády,jdu se převléct. Krátké,ale přesto dostatečně dlouhé šaty dozdobím doplňky a jelikož jsem za chvíli hotová,sejdu dolů v uplně jiném outfitu. Všichni mě náramně chválí,až se červenám.
,,Tak my se vrátíme do půlnoci.''řekne Anie s Martinou současně až se zasmějí. Poté jdeme my čtyři do Filipova džípa a nezbývá nám nic jiného,než se připojit do nočního ruchu.

,,Ahooj..''vítají nás všichni a ostatní holky jen tiše závidí. Hádejte koho,nebo co by mi mohli závidět. Jistě,že Filipa. Společně si sedneme k jednomu stolu,ostatní si posedají k těm okolo a společně se bavíme. Dokonce mě i můj kluk vytáhne tancovat. :)
Ploužíme,jelikož se zrovna přepla písnička na krásně pomalou a užíváme si oba toho druhého. Jak krásně voní.. A je jenom můj. Tedy samozřejmě Martiny a rodičů,rodiny..,ale myslím ve vážnějším vztahu.
Najednou mi někdo zaťuká na rameno. Podívám se a v neznámém poznám Davida. Kluka ze školy. Ale není to můj kamarád,jako třeba Marek.
,,Co chceš mladej?''ptá se Filip,který je mou oporou a ochráncem. :)
,,Tancovat. Neptám se Teb,ale...''řekne ostře David a Filip se jen zasměje.
,,Hele,radši běž. Tedy jestli si chce Mell..''skočím mu do toho a zakroutím hlavou v odpovědi. Kdybych chtěla,nechal by mě s ním tancovat. Heh
,,Tak sbohem.''zaculí se na něj Filip
Společně tancujeme dále a já se zmohu jen na tiché,,díky''. Sem tam mi dá pusu,sem tam mu ji dam já. Martina s Ann si rozumí,takže už nebudeme nejlepší kamarádky jen ve dvojici,tuším. Nýbrž ve trojici. x)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 NikuššenQa | Web | 31. prosince 2009 v 22:03 | Reagovat

Zlatá moja :), je to úžasné, krásne, nádherné.... a neviem ešte aké, proste dokonalé :)

2 *EMOgirlEMO* | 31. prosince 2009 v 22:35 | Reagovat

[1]:  Děkuju!:) Doufam,že se bavíš,protože teď jsme u tety,kde je nuda!

3 An4iik | 1. ledna 2010 v 11:14 | Reagovat

O5 toho stihnout, tolik za den, mno to nechápu xdD
jináááč moots hezů =)) i ten dess =))
aa ty kapely mno úpa žerůůůů xdD

4 allie* | 1. ledna 2010 v 14:30 | Reagovat

super (x

5 *EMOgirlEMO* | 1. ledna 2010 v 14:55 | Reagovat

[3]: Tak jelikož je ještě volno,tak se to tu snažím ''zaplnit'' x)
Jenže až bude škola,budu ráda,když stihnu jeden :D
Jinak děkuju. :)

6 *EMOgirlEMO* | 1. ledna 2010 v 14:55 | Reagovat

[4]: děkuji )

7 Denny | Web | 2. ledna 2010 v 9:40 | Reagovat

wow !! pani :)

8 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 4. ledna 2010 v 18:55 | Reagovat

ten outfit je skvělý :p hehe jdu dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama