/13/ Pochybuje o všem..

30. ledna 2010 v 14:44 | *EMOgirlEMO* |  →My Moods
Takže opět mám jednu ze svých ''úžasných'' nálad,kdy pochybuji dá se říci o všem.

Prvním důvodem je opět škola. Vím,že jsem s průměrem 1,14 úspěšně dokončila toto pololetí,ale jelikož to není konec,musím zamakat i na to druhé. Teď jsem se začala topit v dalším učivu a jelikož toho je dost,zvlášť z chemie,algebry a biologie.. (Ano,musím se dát zítra pěkně do šrocení) Pochybuji o svých kvalitách a šancích na dobrý průměr i v druhém pololetí.
Ale tak to jsem si myslela i o tom letošním pololetní. x) Snad budu mít víc štěstí a zvládnu to.

Druhým důvodem jsou moje články. Jak jsem již tolikrát říkala,nemám nápady a o ty smysluplné je tu nouze. Alespoň podle mě. Samozřejmě se budu snažit něco najít a přidávat trochu zajímavější články.

No a dalším,docela důležitým bodem jsou povídky. Když si čtu krásně zpracované povídky ostatních,docela dost pochybuji o LiD či jednorázovkách. Už to není takové,jako to bylo a já se budu snažit dostat z toho období nudných dnů (v povídce) do již letních,na které mám připravený již docela ucházející se děj. :-)
Bohužel jsem ale chtěla,aby letní dny vyšly vážně na prázdniny. Jenže to by jste museli číst XX dalších trapných dílů přes konec zimy,celé jaro až po začátek léta,než by jsme se dostali k tomu správnému období.
Omlouvám se,ale podle mě už to vážně není takové. LiD mě baví,jako žádná povídka,ale jelikož teď nemám promyšlený děj (na ten konec zimy) ,nevím o čem psát,takže je to tak nudné,jako poslední díly.
Zjistila jsem však,že nejlépe píšu večer se sluchátky v uších.. To je jediné,kdy mám v hlavě alespoŇ trochu inspirace. :D Jinak vymeteno.. :/

Promiňte mi tento ubohý,hrozný a totálně nepodstatný článek,ale musela jsme si to sepsat. To víte,třeba se mi dnesk apodaří zapojiti fantazii. V což doufám,protože Vám chci již dopsat VZ 'Vzpomínky Zůstanou' a napsat další díl/y LiD...

Vaše *EMOgirlEMO*

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 30. ledna 2010 v 14:52 | Reagovat

a to jako VZ už bude končit?...pání...tak jsem zvědavá mno...ale je moc hezká ta povídka
a na LiD se taky těším...a plně tě chápu, jak to myslíš s tím časem a psaním..mě se taky nejlíp píše při hudbě..a totálním klidu...ale ten mám málokdy
a věřím, že škola ti půjde fajn, neměj strach...:)

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 30. ledna 2010 v 14:54 | Reagovat

říkáš že mé povídky nejsou nuda a mě stejně někdy přijdou některé díly nudné, neboli nezajímavé...neboli podobné...ale jsem ráda, že tobě se líbí...víš, já pořád lítám po jiných stránkách, nebo čtu knížky a pak se inspiruji jejich stylem psaní...když se kouknu na první povídku a na poslední, můj styl si prošel svým vývojem, jak když člověk létami dospívá, tak i mé psaní...ono to možná příde samo, neboli praxí, nevím :)

3 *EMOgirlEMO* | 30. ledna 2010 v 14:54 | Reagovat

[1]: Děkuju,ani nevíš,jak si toho vážím. x)
Potěší mě,když mi někdo 'věří' (nevím,jak to lépe napsat x)),to se mi potom hned myslí lépe. Hehe :)

No,VZ měla být původně jednorázovka,takže už je na čase. :D Jenže ten konec..já nevím,jak ho napsat. :/

4 *EMOgirlEMO* | 30. ledna 2010 v 17:55 | Reagovat

Actually-> Jak jsme říkala,do psané LiD se pusím až večer,protože teď nemám tu správnou náladu. Už teď mi je ještě hůř z toho,jak se zítra budu šrotit!

A nechci se do psaní nutit,protože jinak by tam nebyl ten kousek mě.. A o čem by měla být má povídka (kterou z mých trapáren zbožňuju),když ne o tom,jak se sama cítím? Teda nemá to nic společného se mnou (bohužel),ale píšu to tak,jak bych psala já. x)

5 *EMOgirlEMO* | 31. ledna 2010 v 0:51 | Reagovat

Takže já pádím do postele. :D Zítra se budu celý den šrotit,jelikož toho je opravdu hoodně.
Papa a Dobrou noc ;)

6 *EMOgirlEMO* | 31. ledna 2010 v 16:51 | Reagovat

Takže dneska jsem dopsala VZ,LiD jsem nestihla.
Teď jdu do vany a pak příjde sestřenka aby mi pomohla s látkou.
No,bohužel se zítra píše a ta látka je otřesná! To jako nezvládnu ani za mák...
:( :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama