/20/ Vzpomínky zůstanou |2.část|

10. ledna 2010 v 17:31 | *EMOgirlEMO* |  →My story
Jelikož venku není zima,nemusela jsem si na sebe brát ani to černé bolerko na zavázání na prsou,ale jelikož je tenké a mě je v něm příjemně,nevidím důvod abych ho nechávala na posteli. S Jonnym jsem již měla tu možnost mluvit a to hned jak jsem přijela. Pomohl mi přeci s kufry a dokonce jsme se i chvilku zakecali. Tak se třeba přišel jen na něco zeptat,přeci nebudu sedět na zadku ve svém pokoji tady v tetině vile.
Sejdu tedy dolů a když vidím úsměv mé tety a levý palec vztyčený do náznaku 'jednička',hned protočím oči. Kdo jiný by to mohl být,když ne Jonny. Vždyť teta by nebyla tak nadšená,kdyby to byla třeba nějaká holka ze sousedství. Asi se ji -podle ní- splnil sen,protože má na mysli,že si společně někam vyjdeme a hned se budeme držet za ručičky. Ale o to vážně nemám zájem,teĎ jsem se dostala z jednoho hrozného vztahu a do druhého vážně vstoupit nechci. Dávát ruce pryč od všech hnusných a podvádějících mužských. Ale kamarád je dobrá věc. :-)
Jdu tedy k zavřeným dveřím,jelikož se divím,že nejsou otevřené kouknu po tetě,ta jen naznačí,ať jdu,že je před vchodem. To je tedy vážně originální,nastupuje 'na scénu' jako nějaký schovávající se hajzlík. Vždyť mi nic neudělal,nemusí z toho dělat drama.
Nahodím tedy svůj úsměv,který je už tak trochu pravdivý,jelikož se docela těším,vždyť já už pořádného kamaráda neměla ani nepamatuju. Chytím za železnou kouli,která slouží místo kliky a automaticky ji otočím. Po chvilce mlčení zvednu oči,jelikož jsem čekala pozdrav,ale když se nedočkala tak to koukánéí na špičky bot nebylo moc dobré uvítání.

Nemůžu uvěřit svým očím. Jediný člověk,kterého jsem už nikdy nechtěla vidět stojí před dveřmi domku,který je kilometry ba i míle daleko od Londýna. Copak mě nikdy nenechá utéct od té nejhorší vzpomínky? Vím,nejde jen tak utíkat,ale mě se to zdálo jako nejlehčí a nejlepší řešení. Nechtěla jsem žít vedle něj po zbytek svého života. Tedy mám v plánu se domů vrátit,ale určitě ne hned. Do konce prázdnin tu chci zůstat a začít znovu.
,,Co tu chceš?''řeknu ledovým hlasem a s předstíraným klidem. Nerozhází mě,určitě ne na venek! Nenechám si od něj už ničit další ''svět''.
,,Rád Tě vidím,ani nevíš,jak mi chybíš..''řekne s přiblížením se ke mně,couvnu.
,,Neodpověděl si. A nelži mi pořád,tvoje kecy mě vážně dojímají.''ironii v mém hlase nelze přeslechnout.
,,Melody,já to vážně neměl v plánu. Jednou jsem se s ní vyspal,ale to jsem byl na mol..''řekne a nadechne se k pokráčování,přeruším ho.
,,A ty další -podle Tebe úlety- mi vysvětlíš tak,že jsi se neovládl a jsi jen kluk,s definicí:hnusnej lhář? Tleskám,výborné divadlo.''založím si ruce na prsou,nemám zájem už dál být tak blbá,jako doposuď. Má na sobě tmavě modré až dokonce černé džíny,černé boty,černé tričko se stříbrným potiskem značky Christian Audigier a moderní béžovou bundu s velkým límcem a černými náplety. Doplňky má vybrané jako vždy s vkusem... Celostříbrné hodinky na levé,tlustý stříbrný řetěz na krku a středně velké diamantíky v uších.
,,To nebylo,jak to vypadalo. Ona za mnou přišla,byl jsem nemocnej a ležel jsem. Ona se začla svlékat a já už jsem pod peřinou svlečený byl,a když šla rychle otevřít,slyšel jsem Tebe a proto jsme vystřelil,nechtěl jsem,aby ti něco nakecala.. Jenže jsem si neuvědomil,jak to bude vypadat..''vymyslel si to tedy vážně krásně. Takový výkon si žádá pořádnou odměnu. Však já ti ukážu ty hnusnej lháři!
Pousměji se,jeho výraz se ze smutného změní na takový,kde je jasně poznat,že si je jistý,novou šancí. Přiblížím se k němu s nechutí,kterou cítím uvnitř a spokojeným a šťastným předstírajícím výrazem na venek mu padnu kolem krku. Teta ho pustila,protože ji určitě navykládal,že je to nějaký můj kamarád. Jenže on to je můj bývalý. Nemyslíte si,že mám v plánu mu odpustit,že ne.. Teď se nejspíš raduje tím jak krásné číslo podal.

,,Pojď dál..''táhnu ho za ruku dovnitř. Ani nestihl nic říct,protože už jsem v kuchyni. Teta odešla k sobě nahoru,asi si myslí,že s ním chci být sama,tedy musím s ním být sama,aby to vypadalo věrohodně.
,,T-takže mi odpouštíš,lásko?''chytí mě kolem pasu dlaněmi a drží mě u sebe. Fuj,ty jeho pracky jsou vážně nechutné. Šahat na mě nebude..
,,Jasně,může se to stát každýmu. A když jsem něco měla já s Jonnym/kluka souseda,jsme si kvit..''zalžu s úsměvem,přeci by mu to nevadilo.. Zrudnul,copak já jsem si o pauzu našeho ''pokračujícího'' vztahu nemohla užít? Samozřejmě mu teď lžu. Nic nebylo..s niným! :D
,,Počkej,není to Jon Dowl,že ne..''řekne a já mu vidím v očích blesky. Jen ať se ten hnusák taky trochu užírá.
,,Je,proč?Ty ho znáš?''Dělám blbou..že by jsem se vážně trefila? Vlastně jsem doufala,že by se ti dva mohli z agentury znát. Bingo!
,,Je to můj kámoš a ty má holka.''řekne zamyšleně a dodá zavrčením ,,Je to zmetek!'' Pousměji se a i když s nechutí,začnu bloudit levou rukou po jeho hrudi pod bundou. Najednou pocítím záchvěv a v mysli se dostanu zase do minulosti. Přesně tohle jsme dělali jednou večer,když jsme byli sami. Takhle se líbali a skončilo to svlékáním a poté krásným milováním. Ano,my jsme se znali už strašně dlouho a rok po seznámení jsme se poprvé dostali dál. Nikdy jsem nepospíchala a on také ne. Poprvé jsem zažila právě s ním. Nemám daleko k rozbrečení se,ale musím to vydržet. Nechci,aby nic věděl,zvlášť když jsem mu naoko odpustila.
Měla bych se udržet a nepozvracet se. Asi s ním musím něco udělat. Pravou si ho k sobě přitáhnu za okraj trička a teď si připadám,jako běhna a coura. Přesně tak,jako Marika.. Ale nějak mu dát za vyučenou musím. Jenže to jsem nejspíš neměla řešit takto. Teď si to vyčítám. Znovu cítím jeho hebké rty a když jemně ústa pootevřu,proniká mi jazykem do úst. Nechám ho a oddám se mu. Copak ta moje hra už hrou není? To nemůžu. Nemůžu dovolit,abych se od něj nechala zase využívat. Ale můj plán vyžaduje zajet trochu dál. Bez přestávky s ním zamířím nahoru. Schody nám dají vážně trochu zabrat,protože se nemá v plánu rozpojit a stále mě drsně líbá. Když jsme nahoře,vedu ho prozměnu já. Dorazíme do mého pokoje,zavřu za námi a s pousmáním zamknu. On si asi vážně myslí,že mám v plánu mu zase hned naletět. Ale to se nestane. Píchne mě u srdce,jako by to moje já chtělo popřít. Ne,nenechám se.

Otočím se,zase nahodím ten svůj svůdný a radostný úsměv,snad jako bych měla něco zalubem. On si sedne na postel a poté mě k sobě přitáhne zvedlými dlaněmi. Bloudí po siluetě mého těla. Tedy naštěstí jen v úrovni bocích. Sednu si na jeho klín a znovu se dotknu svými rty těch jeho. Tentokrát to však doplním držením si ho u sebe za týl. Musím to předstírat tak,jak bych to udělala normálně. Sice jsem se vžila do role nějaké dračice,protože jsem jinak nesmělá,ale kvůli tomuto plánu udělám cokoli. Přeci musí mít pak důvod,proč se bude alespoň trochu užírat. Tedy nejspíše nejsem dobrá,jako Marika -z nedostatku zkušeností- ,ale nějak mě to netíží. Před samotným koncem plánu to samozřejmě utnu. Nejsem blbá..
,,Miluju Tě''vydechne do mých rtů a já mu to kouskem srdce věřím. Nevím proč,ale jako by se ve mně teď hádaly dvě strany. Jedna rozumná,stojící si za názorem 'Je to hnusný kretén!' a ta druhá/opačná 'Je tak sladký'..
Sundám mu bundu,samozřejmě za jeho pomoci a když nějak došlo na tričko,zapojí se i on. Nemůžu uvěřit,co to dělám. Ten plán byl pěkně blbý nápad. Měla bych to stopnout. Ale ještě chvilku,musí si myslet,že mě má jistou. Jeho tělo je uplně stejné,jako bývalo,když jsme spolu byli. Nemysli na to..
Šmátrá pod mými prsy,aby našel uzlík zavazující bolerko. Ošiju se,protože mi to není moc příjemné. Takže to udělám za něj. Asi si myslí,že jsem nedočkavá,to sotva.
,,Teda,Jonny tě to nějak naučil.. Dělá to se mnou divy,lásko. Ale radši bych byl,kdyby to byla moje zásluha..''řekne a já v jeho hlase cítím nenávist. Né ke mně,ale k jeho kamarádíčkovy,který vlastně za nic nemůže.
,,Máš s tím problém? Myslela jsem,že Marika je bohyně. Nesrovnávej mě s ní,prosím!''řeknu znovu tak napruženě. Jestli to teď nepoznal,tak už nevím,jak moc je zabedněný. Nedivila bych se,kdyby teď řekl,že už tuší o mém plánu.
,,Melody,nedělej mi to.. Byla to chyba a já za ni pykal už dost dlouho.''řekne a opustí mé rty na malinký okamžik,kvůli mému tričku,které mi něžně a opatrně sundal. Teď už bude myslím dobré mu to konečněříct a ukončit tenhle malinký úlet.
Naposledy spojím naše rty,asi abych si pamatovala tu vůni a pocit v břiše. Stále jsem zamilovaná,ale je mi to jedno. Nemůžu s ním být a tohle byl můj plán jak ho něco naučit. Stejně vím,že si z toho nic nevezme. Nepospíchá k zapínání podprsenky a já poznávám,že je z části pořád stejný. Nikdy nepospíchal a byl názoru,že mazlení je nejhezčí. Jen kdyby tušil.. S Marikou měl nejspíš zcela jinačí cíl. Hladí mě po zádech a já ho lehtám vlasy,jelikož jsem nad ním. Polibky zasypává i můj krk. Dost,tohle je konec. Nemůžu se od něj nechat zmanipulovat a mít s ním něco víc. Já..to nejde!

Snažím se své tělo dokopat k oddálení,ale jako by nesouhalsilo. Chci ho cítit u sebe,ale zároveň na to nemám. Nikdy jsem mu neměla v plánu odpustit,ale můj vlastní plán mě lapil do sítí. Já jsem si myslela,že bude lehké ho svléct do horní půli těla a pak říci,že ho nenávidím a tohle byla hra. Jenže to je těžší,než jsem myslela. Už nikdy ho nebudu mít vedle sebe,možná proto moje tělo odmítá opustit to jeho. Jenže já musím.. Nechápu se. Jedna slza opustila mé oko a cítím jak stéká po tváři.

|||Konec 2.části.|||
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 10. ledna 2010 v 17:33 | Reagovat

Takže tenhle díl se nějak zvrtnul,původní plán byl jinačí. :D
Ale docela dobré,podle mě. Ale je to trochu uhozenější! :D
Ale tak povídka je povídka,do reality to má samozřejmě daleko! :-))
Tak snad mi odpustíte,protože tohle je dost uhozený!!! :D

2 An4iik | 10. ledna 2010 v 18:08 | Reagovat

Heeeej dyž to je krutý todletoo xdD
tuta povídka se mi líbí =)) mots =))

3 *EMOgirlEMO* | 10. ledna 2010 v 18:44 | Reagovat

[2]: Vážně? To jsem rááda! :D
Heh,jsem netušila. :D

Mimo to,LiD snad budeš číst nadále.. Teda doufám,že jo,protože to bude taky něco až se k tomu dostanem :D. x)

4 An4iik | 10. ledna 2010 v 18:48 | Reagovat

Heejky já čtu úpa všetko co tady máš, a nehodlam s tim skončit to nééé xdD
Na to se mi to tu moots líbí =)))

5 *EMOgirlEMO* | 10. ledna 2010 v 18:52 | Reagovat

[4]: Oh,tak to jsem nejšťastnější člověk :)
Ráda bych měla tvůj blog mezi Sb,tak si koukej nějaký zřídit! :D:D

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 10. ledna 2010 v 19:26 | Reagovat

skvělý dílek...no já jsem zvědavá na ten tretí :D...doufám snad v nemožné, ale doufám, že to bude podle mých představ :D...hehe

7 *EMOgirlEMO* | 10. ledna 2010 v 19:49 | Reagovat

[6]: A můžu se zeptat,jak si to představuješ?? :)
Zajímá mě to :D:D

8 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 10. ledna 2010 v 22:35 | Reagovat

když chceš koukat The Vampire Diaries, tak si daj http://iserialy.sk/serialy/the-vampire-diaries/
je to tam anglicky s českými, alebo slovenskými titulkami už neviem...ja som sa vačšinou sustredila na to, čo hovoria a na obraz ako na titulky,ale myslim, že budu cz :)

mno a celeste, tak o desať minut už by tam mala byť :)

9 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 10. ledna 2010 v 23:53 | Reagovat

[6]: no myslím, že přesně tak, jak měl být tvůj původní nápad...tedy myslím :D..nevím jistě

10 *EMOgirlEMO* | 11. ledna 2010 v 13:56 | Reagovat

[9]: Takže by jsi chtěla,aby spolu nic neměli,že :D
Omlouvám se,ale nějak se to zvrtlo. Však uvidíš ve 3.části. :( Snad se bdue líbit...alespoň trošku x)

11 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 11. ledna 2010 v 21:22 | Reagovat

[10]: no, přesně to jsem chtěla, ale stejně se mi to moc líbilo :)...jen to teď nahrát ještě..nevěřím, že se ona nechá zase jen tak odrbat :p hihi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama