/20/ Vzpomínky zůstanou |9.část|

30. ledna 2010 v 21:06 | *EMOgirlEMO* |  →My story,,Je mi to líto,nedávám další šance.''zopakuji s litry slz na krajíčku,když vidím,že se nepřítomně zahleděl do bílých,čistě vytřených dlaždic na podlaze dámských záchodů. Mám nebo nemám? Mám o něj navždy přijít? Už se tak stalo,nemá mě rád. Nejsem pro něj nic víc,než holka,s kterou se tahl dřív,než poznal Mariku. Nevydržím to a nechám proud hořkých,slaných slz téci po mých líčkách. Není to pláč,jsou to jen slzy zklamání. Naposledy přemýšlím nad někým,kdo pro mě znamenal všechno.
Poznala jsem ho a srdce mi hned dalo vědět,že to není jen obyčejný kluk,kterým se prožene mým životem jako střela. Své tehdejší pocity neumýmdo dneška popsat. Ostatně tak,jako ty momentální. Nejde to,chci jít,ale moje tělo mě neposlouchá. Chvíle,ve které se na sebe koukáme,ve které naposledy mapuji svýma očima každé viditelné místečko jeho těla mi láme srdce.
Nakonec se přeci jen dokážu odtrhnout a s menším zakroucením hlavy se otáčím. Psaníčko nechávám vážně psaníčkem a v tento moment je mi jedno,jestli je mobil či peněženka na mramorové desce u jednoho z mnoha žulových umyvadel kousek od něj..
Kousek sebe nechávám za sebou. Neohlížím se a teď vážně odcházím. Skousnu si ret natolik,až se sama divím,že se mi z kousnutého místa nedere kapička červené krve. Naposledy se neslyšitelně nadechnu,uchopím mezi prsty spodní část šatů i s krajkovou spodničkou a vydám se ke dveřím kousek od místa,kde jsem stála.
Avšak předtím,než stihnu otevřít,chytne mě jeho teplá ruka za mou paži. Tak přeci jen se pohnul z místa? Stál až na druhé straně.
Nechci se otáčet,protože jinak nedokážu mlčky odejít. A to si nemohu dovolit. Už takhle jsem na pokraji svých sil opustit ho.
,,Melody,nedělej to... Prosím.''šeptne naléhavě a skoro neslyšitleně ochraptělým hlasem. Jak já ho miluju. Ano,slyšíte či vidíte dobře. Já ho neuvěřitelně miluji,cítím k němu něco,co se nedá nazvat jen prvotní láska. On mě naučil všemu. Milování,líbání a dokonce i samotnému fyzickému vztahu. Nikdy mi neodejde z mysli,natož ze srdce. Tam zůstane už navždy.. Alespoň kousek z něj. S tím přeci nic nenadělám,on patří do mého života. Již skoro neuvěřitelné dva roky. Přesně zítra by jsme měli výročí dvou let.
,,Neulehčuješ mi to,Christophere.''povzdychnu a stále se nechám jemně ač zároveň trochu tvrdě za levou ruku. Mezitím si mě samozřejmě otočil čelem k sobě. Proč mě nenechá odejít?
,,Já vím. Zničil jsem důveru mezi námi,zničil jsem všechno.. Jen jsem nezvládl potlačit ten cit k Tobě.''řekne s mírně nakloněnou hlavou na pravou stranu s očima upřenýma na mě. Opět jako by se zastavil čas. Jedině s ním si připadám tak,jako právě teď. Příjde mi,jako by uběhlo neskutečně hodin,avšak my tu jsme jen pár minut. Tedy dobroupůl hodinu.
,,Copak si myslíš,že ti to teď všechno uvěřím? Nabulíkuješ mi,že mě miluješ a já se mám zbláznit? Takhle to už nefunguje a fungovat nikdy nebude. Nic už není takové,jako bylo před rokem. Možná ještě před sedmi měsíci,kdy jsem nevěděla,že už mě dobrý měsíc podvádíš s courou,jako je Marika..''Řeknu mu to do očí a tentokrát neukápne ani jedna slza. Tohle mě tížilo po celou tu dobu,co jsem ho neviděla. Je to totiž přesně šest měsíců,co jsem se s ním rozešla úplně. Tak proč mu to neříct? Proč mu konečně nevméct do tváře vše,co si o něm myslím? Nebudu pro něj už ronit slzy,nezaslouží si to. A já si nezasloužím trápit se pro někoho,jako je on.
,,Udělal jsem nehorázný blbosti,ale v tomhle mi věř... Miluju Tě a o nikoho jiného se už vážně nezajímám. Nechci Ti znovu ubližovat..''řekne a já pociťuji vlnu zklamání. Vzdává to.. Počkat,vždyť já jsem celou tu dobu usilovala o to,aby konečně šel. Odešel z celého mého života a nikdy se nevracel.
,,Tak se vrať do Londýna. Máš tam Mariku,rodiče.. Neměl jsi sem jezdit.''řeknu přesvědčivě a tvrdě. Nepřemýšlím,jen kvůli tomu,aby mi uvěřil jsem tak rychle reagovala. V mém já se však cítím ještě hůř. Cítím,že tohle jsem nechtěla říct. Mé vnitřní já by totiž nechalo vydrat z úst slůvka typu 'Miluji Tě','Věřím Ti' nebo 'Odpouštím Ti'..
,,Tohle vážně chceš?''zeptá se a já na něm poznám,že je zklamaný. Konečně mi uvěřil... Jsme špatný lhář,ale tohle mi asi vážně zbaštil. Nejsem schopna slova,protože můj rozklepaný hlas by mu napověděl.. Jen kývnu. Semknu rty k sobě a podívám se na něj. Jakmile zjišťuji,že se mi kouká do očí,ihned pohled sklopím. Jeho oči ve smutném pohledu na mě není to poslední,co chci vidět.
,,Nezapomeň si tu ty hodinky přívěsek..''řeknu s přemáháním se a doufáním,že na mě nepozná nic,čeho se bojím. Vyvléknu se mu a tentokrát doopravdy vyjdu ven.

Hudba hraje hlasitě,všichni radostně tančí a pokud náhodou ne,tak spokojeně popíjí u svého stolu. Raději ani nekoukám k tomu našemu,protože moc dobře vím,jak a kam asi spočinuli jejich oči.. No,oni sem určitě koukali nonstop a s tím,že kdyby někdo z dívčí části přítomných chtěl na wc,tak je holky nějak zneškodní. Na to je vážně znám až až. Jen jsem si říkala,že Blake se k Suzi hodí vážně úžasně. Bylo mi hned jasné,že mě doprovázel jen kvůli tomu,že je to kamarád a snažil se o to,abych na vše zapomněla. Teď jsou spolu na parketu.. Jak já jim to přeji!
Jonny s Lindou společně sedí a kdybych neuhnula pohledem,nejspíš by jsme se s Lindou střetly pohledem. Samozřejmě na nci nečekám,protože je mi jasné,kam má asi zvedající se Linda namířeno.
Samozřejmě v chodbě před sálem potkám Davida,který má společnost v podobě jedné dívky. Také nevypadá špatně,ale bude to nejspíše typ Mariky.
,,Ahoj..''řeknu a bez vysvětlení ho chytnu a přitáhnu k sobě. Samozřejmě na mě kouká vyjukaně a nechápavě.
,,Nic neříkej a spolupracuj,pak ti to vysvětlím.''stihnu ještě šeptnout a poté spojím své rty s těmi jeho. Vím,že není dobré začínat si nic s kamarádem,zvlášť,když to není ten nejlepší kamarád,ale je to jen naoko. Stihla jsem totiž zaregistrovat Christophera,který vyběhl z dámských záchodů a jen tak tak si ho nikdo nevšiml. Ale něco mi prostě říká,že tak nevyběhl jen proto,aby byl nepozorovatelně pryč. Něco ve mně mi prostě napovídalo,že se vydá někam -pro něj neznámo kam- za mnou. Proto se tu momentálně líbám s Davidem.
Spolupracuje,nejspíš proto jeho doprovod - tu holku,kterou si tu našel- naštvaně odešel a já cítím vinu. Samozřejmě ji to pak hned půjdu vysvětlit. Vždyť vysvětlení dlužím i samotnému Davidovi,který se do mé hry zapojil dobře. :-)
,,Ehm,ehm..''odkašle si někdo,kdo před chvilkou přilétl z hlavního sálu. Vysoká postava je rozeznatelná na první pohled. Cítím divné zašimrání v břiše. Sem snad ráda,že sem vážně přišel? Byla bych doopravdy tak tastná,kdyby žárlil??
David je opravdový kamarád,takže se s menším údivem neviditelně ošiji. Své ruce totiž přesune na boky. Jednu dokonce i trochu na zadek. Hraje to vážně dobře.
Dotyčného jsme asi už trochu naštvali. Takže Chris položí jemně ruku na mé pravé rameno a druhou chytí Davida. Bez problémů nás od sebe jemně odtrhne a já vidím,jak je jeho výraz trochu naštvaný a žárlivý.
,,Jestli jste si nevšimli,nejste tu sami.''prohodí kousavě a na Dava (Dejva) hodí nenávistný pohled. David si ho ironicky přeměří a ještě pevněji mě chytne svou pravou za pas. Je tak hodný.. :-))
,,Máš s tím problém?''řekne David a já se musím pousmát. Radši se do toho vložím,protože ti dva by byli schopni všeho.
,,Co tu zase chceš? Skončili jsme,mám dojem..''řeknu naoko nepochopitelně.Ani nevíte,jak je proi mě těžké předstírat. Jenž ejde to jinak? U nás už ne... My dva jsme vážně odstrašující případ vzájemného vztahu. A to jakéhokoli.
,,A co ty tu děláš? Myslíš,že je mi příjemné koukat na líbající se páreček a přitom poznat,že je to moje holka? Melody,neblbni.. Omluvil jsme se a.. A nebojím se Ti říct,že Tě Miluju!''přizná bez mučení a poznávám na něm,že to myslí doopravdy vážně. On ještě není unavený z toho,že ho pořád odmítám? Že hraji hru složenou z lží?
David by nejradši obdivně písknul,pustil mě a s poklepáním Chrisovi na rameno a přáním hezkého vrácení se k sobě odešel do sálu. On je vážně dobrý,hodný a já nevím co ještě,ale v tomhle je trochu ťulpas. x)
Nejsem si jistá,co cítím.. Zmatek,to je jediné,co umím identifikovat a co mohu pojmenovat. Mám ho ráda,ale jsem si jistá tím,co říká? Mohu mu zase slepě důvěřovat a milovat?

Netuším,když si vzpomenu na to,co se mezi námi stalo první noc tady.. Nemohu to nechat jen tak. Já ho miluju,cítím k němu stále to něco. Potom,co jsem ho vyhodila jsem mu nalhala,že k němu cítím něco,co už není láska. Pochopil,že to nemyslím vážně?
Já se v něm už dále nevyznám. Nejradši bych mu skočila kolem krku,ale nejde to. Vždyť on mě podvedl,podváděl a já si teď už nejsem jistá jestli mu mohu ještě někdy věřit. Mám či nemám?
Ne,já ho už nechci zpátky! Musím ten zmatek v sobě zadusit a skoncovat z láskou k němu!


|||Konec 9.části|||
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 30. ledna 2010 v 21:23 | Reagovat

Dobře,dobře.. Blížící konec jsem ještě trochu posunula. :D
Omlouvám se,že je tak trochu později,ale jinak jsem dneska vážně psát nedokázala. LiD nejspíš nebude,protože s tímhle jsem měla už pořádnou fušku. (Sformulovat to a celkově napsat)

To víte,zítra s ebudu celý den šrotit a abych pravdu řekla,nic moc..
Stále mě bolí v krku,smrkám atd.,ale už prostě musím jít,jinak bych to nezvládla. Teda jako doučila bych se to,ale těch oml. hodin je už XX. :/

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 30. ledna 2010 v 22:50 | Reagovat

páni..hezký dílek...jsem zvědavá, jak to ukončíš...možná, já nevím, začínam si oblibovat Chrise, i když udělal blbost, ale když on se tak krásně omlouvá...no já se nechám překvapit, co sis to pro nás vymyslela za konec :p hehe

3 *EMOgirlEMO* | 30. ledna 2010 v 22:57 | Reagovat

[2]: Jéé,tak to jsem ráda,že se líbí,zlatí. :)
Ani nevíš,jak jsem se snažila ať to tu je už dneska. x) Když jsem jinak nic nepřidala,tak alespoň tohle.. :))

4 ?lOsT.iN.dReAmS? your SB <3 co te lowuje ♥ | Web | 31. ledna 2010 v 13:23 | Reagovat

:P téééda :) nemám slov :)) krásnej dílek :P Chris je prostě strašně sexy :D nechápu proč ho furt odmítá... každej si přece zaslouží druhou šanci :) Chris musí bojovat dál :P a Melody by měla konečně otevřít oči :)

5 *EMOgirlEMO* | 31. ledna 2010 v 13:41 | Reagovat

[4]: Wow,Chris a sexy? To jde velice dobře dohromady! ;) Heheh :D:D
Jsem ráda,že se ti to líbí. x) Ani nevíš,jak jsi mě potěšila. :))

6 ?lOsT.iN.dReAmS? your SB <3 co te lowuje ♥ | Web | 31. ledna 2010 v 15:48 | Reagovat

[5]: jojo on bude urcite hrozne sexy :P ja rada delam radost :P sem rada ze te to potesilo :)) kdy bude dalsi dilek? :)

7 *EMOgirlEMO* | 31. ledna 2010 v 16:23 | Reagovat

[6]: Už je skoro napsaný. :D
Trapný,ale konec. :D:D :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama