31.leden

31. ledna 2010 v 19:13 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Takže dnešek byl celkem dobrý.
Tedy až do večera. :D Naštěstí jsem se našrotila,ale jako obvykle se nedá říct,že bych si byla zrovna dvakrát jistá. Zítra se píše,máme dlouhou a tak mě tu čekejte až někdy na večír. Pokud vůbec.. Teď se chci doučit všechno,protože jako obvykle budou testy i zkoušení. A jak tak koukám do sešitů a učebnic na nové učivo.. Druhé pololetí dopadne hůř! :/ *Tedy doufám v pravý opak,ale vážně nic moc.*

Tak tento nudný článek již ukončím,přeci Vás nebudu obtěžovat tím,jak se mi do toho blázince nechce! Že ty víkendy vždy tak rychle utečou..
Kéž by se alespoň zítra učitelé smilovali nad námi -> hodnými studenty a žáky. :D Jaká ironie,zvlášť,kdy vezmu v úvahu kluky ze školy. XD Ale tak mohli by,vždyť jsme dřeli na to pololetní vysvědčení.
A nemusíme se 'bát',že by se tak stalo,protože nás již připravili na to,že tím písemky nekončí a oznámí nám kdy bude tento týden další obr test! Ach ne,pomozte mi,všichni.. x)

Stresující a netěšící se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 31. ledna 2010 v 19:17 | Reagovat

A ještě k tomu jak se znám,neusnu. Jako usnu,ale až někdy ve tři hodiny,takže ráno půjdu uplně vyflusaná. :/
Já nechciiii.. :D:D

2 *EMOgirlEMO* | 1. února 2010 v 18:34 | Reagovat

Bohužel nějak nemáme tu správnou partu. Tedy ve škole ano,ale nemám takové ty holky,které by pro mě třeba přišly a vytáhly mě do města..
Prostě bych chtěla nějaké nové :D:D Tak snad na gymplu. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama