Life is Dream [61.díl]

15. ledna 2010 v 18:25 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamDnešní,pondělní snídaně byla vážně legrační. Filip mě chvílemi krmil a kdybych mu opět nevyrvala z ruky nasílím ,tentokrát, vidličku,nevím jak by přestal.
,,Počkej,vždyť prasknu..''rozžvýkávám sousto vajíčkové omelety,kterou nám mamina připravila. Fíla se s mazaným úsměvem nakloní nad tác plný jídla a aby mi to usnadnil,jemná až letmá pusa na čelo,která mi hned ráno zpříjemní,to jistí.
,,Pokud nebudeš jíst,tak..tak nedostaneš pusu.''zamračí se nad svým plánem,až se musím zasmát. On si něco vymyslí a pak ještě smutně kouká. Myslím,že by to nesl hůře,než já. Tedy neumím si představit,že už bych nikdy necítila jeho rty,ale na jeden den bych vydržela. :) Pracně,ale vydržela. :D
,,Copak,vadilo by ti to? Mě ani ne..''menší provokace neuškodí. Koukám,že by z toho byl na prášky spíše on. Ne,to je sranda,samozřejmě.
,,Cože? A já myslel,že by to nebyl trest jenom pro mě..''řekne naoko nešťastně a poté dodává ,,Takže bych si vlastně udělil trest sám sobě..Co by to mělo za význam?''řekne pohoršeně a já se musím rozesmát. Ruka stále bolí,ale když on je taak roztomilounký.
,,To byl vtip. Ale vlastně by ti to moc nepomohlo. Na tohle já nehraju,Fífo.''jakmile dá tác s nedojedenou snídaní na stranu,nic mi nebrání v menším spojení našich rtů. Samozřejmě jen lehounce.
,,To bylo za co?''řekne s úsměvem a otevírá pomalinku svá krásná,momentálně šedo-zelená,kukadla.
,,Za ty tvoje blbý řeči určitě ne..''zažertuji a on si můj obličej levou rukou přitáhne k tomu svému. Momentálně totiž leží na zádech opřený o kousek polštáře a já se nad ním nakláním. Z pravé strany,proto použil tu svou levou. Jakmile se se spokojeným úsměvem odlepí,ještě více spokojeně a usměvavě dodá ,,Já? Vždyť jsem strašně hodný. Zasloužil bych si ještě jednu..''jako malé díte. Vážně. Kdyby jste jen viděli ten jeho úžasný výraz,který umí v podstatě jen on.
,,Tak to si ještě počkáš,broučku..''usměji se nevinně,jako před chvilkou on a odvrátím pohled k televizi. On si zatím sednul,opřel se o zeď,vlastně svůj polštář,který naklepal a s úsměvem mi naznačuje,abych si lehla k němu. Nemůžu odolat. Chvilku naoko váhám a pak se se zaculením přišoupnu k němu. Položím si hlavu na jeho hruď a tak nějak se o něj opřu. Filip mi mezitím mlaská pusu za pusou do vlasů a hezky si mne obejme.
Společně,celkem spokojeně koukáme na další z řady mnohých,připravených filmů. Vždycky když nějaký skončí,Filip vyskočí z pelíšku a jakmile vyndá DVDčko,zasune nějaké další z naší prozatimní nabídky a přesouvá se zase ke mně do postele. A tak jde dnešní,celkem obyčejný den pořád dokola.

S tou rukou jdu tedy zítra a osobně doufám,že to bude všechno v pořádku. Do školy se tedy netěším,ale musím tam zajít,abych si něco napsala či ústně vybojovala. :) Fíla už má semestr uzavřený,takže tomu překvapivě nevadí ani pár zameškaných dní. A to všechno kvůli mě.. Jak je zlatý. :) Ale nechtěla jsem ho samozřejmě nějak zdržovat od školy,takže jsem mu výslovně přikázala,ať zítra jde. Sice se se mnou div nepohádal,že tu se mnou bude a půjde se mnou i na tu kontrolu a vyšetření,ale co by si asi tak řekli jeho rodiče. Neměla bych na něj moc dobrý vliv,kdyby kvůli mě zameškával školu,proto ať jde. :-)
Sice měli mít ty 'prázdniny',ale nakonec se přesunuli opravy až na nějaký příští,přespřístí týden. No co,dneska půjde domů,protože si musí všechno připravit (myslím do školy,protože oblečení má vyžehlené od maminky,asi tak jako já) a já chci,aby si ty výborné průměry a známky udržel. :)

Mamka nás během dne zavolá jak na oběd,tak na takovou tu menší ''svačinku'',popovídáme si s ní a pak jdeme zase ke mně nahoru. Když šel Filip do koupelny,mezitím jsem si namazala ruku tím speciálním krémem proti zánětu a pak se jen snažila nasoukat ruku do té ortézy. Povedlo se akorát,než přišel Filip. Vážně vypočítáné. x)
,,Tak kam budeš chtít zajít až budeš v pořádku,lásko?''vymýšlí plány na příští týden,kdy už by to mělo být ok. Snad.
,,Tak to netuším. Třeba na bowling?''zavtipkuji a musím se zasmát. Nemůžu hrát bowling. Tedy asi tak měsíc nebo dva,protože by se mi to vrátilo.
,,To určitě ne. Budeš hezky pěkně odpočívat a já si tě pohlídám! A mimo to budeme moct zajít k nám,nebo za mýma kámošema.''řekne a když vidí,že jsem se asi nezatvářila moc nadšeně,dodává ,,Jsou tam i holky..''no,to tomu zrovna mco nepomohl. Vidím tedy,že v jeho partě jsou určitě tak z poloviny dívky. Vážně úžasné. Kéž by to byli jen kamarádi/kluci.
,,Teda jako né,že by to byly holky,které tam randí nebo spí s každým,jsou to přítelkyně kámošů.''udá na pravou míru a usměje se. Jsem klidnější.
,,Ráda je poznám.. Alespoň uvidím,s kým se bavíš. Nejsou moc sprostí,že ne..''podívám se na něj přes řasy. Nemám ráda vulgární výrazy a necítím se dobře mezi partou pubertálních kluků,kteří si myslí,že jsou in jen proto,že mluví sprostě. Tedy abych to upřesnila,největší king je podle nich ten,kdo mluví jak prase/dlaždič.
,,No,z části sprostí jsou. Ale to je asi normální..''řekne nezaujatě a poté se zarazí. ,,Ale já jsem samozřejmě vyjímka!Uplný vzorňas..''musím se zasmát
,,Samochvála smrdí,lásko. A to spojení mi nejde moc dohromady. Tedy se mnou jsi uplně ukázkový vzorňas,ale s kámošema.. U toho nechci být. Ta představa mě děsí.''řeknu naoko vážně a poté dodám ,,A co kdybych na Tebe změnila názor? Pak bych už asi nebyla tak milá.'' Je to myšleno vtipem,ale pravda na tom je a on to ví. Lepší mu to říci a upozornit ho na to,než aby se pak něčemu divil. Nemám ráda nějaké kluky,kteří neumí být slušní a mluví právě tak,jak jsem již zmiňovala.
,,Dobře,že to vím. Bez Tebe už bych si to neuměl představit,beruško.''políbí mě a já se usměji. Reaguje tak úchvatně. Miluju ho. Tím si jsem jistá. x) Jak krásná to věta...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 15. ledna 2010 v 18:27 | Reagovat

Takže nějak jsem bohužel ztratila ten mů styl psaní,ale snad se do toho zase pomalinku dostávám. :)

Budu ráda za každý názor. Děkuju. x))

2 Cool- Nicky | Web | 15. ledna 2010 v 19:43 | Reagovat

Holkáá, je to úžasnéé :) ako vždy, samozrejme, som rada že si sa konečne vrátila a píšeš znovu :)

3 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 15. ledna 2010 v 22:51 | Reagovat

povedený dílek...moc se mi líbí
a tuhle část miluju: ",největší king je podle nich ten,kdo mluví jak prase/dlaždič." :D prase = dlaždič..co všechno se nedovím :p hehe pecka

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 15. ledna 2010 v 23:58 | Reagovat

btw: kdy bude pokráčko k té nové povídce?

5 *EMOgirlEMO* | 16. ledna 2010 v 2:02 | Reagovat

[2]:,[3]: : Moc dekuju,zlaticka! :))

6 *EMOgirlEMO* | 16. ledna 2010 v 2:04 | Reagovat

[4]: : Tak k te nove mam uz dva ruzne dily. Jeden to  definitivne ukonci,druhy to naopak cele zamicha.. Takze ja vazne nevim,jak pokracovat..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama