Life is Dream [65.díl]

23. ledna 2010 v 16:54 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamJakmile jsme přišli k nám a samozřejmě si odložili,nabrali jsme směr hořejšek,konkrétně naše kroky směřovaly do mého pokoje,kde jsme si společně našli zábavu. Samozřejmě v podobě povídání si. S Anie jsme se oba domlouvali,co bude v pátek.. Vím,sice je teprve středa po škole,ale můžeme už vědět,co máme vlastně v plánu. :-)
S Martinou,která by nám měla dělat společnost asi tak do hodinky se domluvíme samozřejmě hned až dorazí. Mezitím Ann nadšeně přihazuje a dává různé tipy k těm našim,jakže by to mohl náš víkend dopadnout a do jakých podmínek by vyšplhal.
,,Tak já bych řekla,že by jsme mohli vyrazit někam do klubu. Třeba do L.I.X.u,tam to bylo minule super.. A Určitě by šel i Marek s Lisou a Danem.''konstatuje Anie a Filip očividně neví,o koho to jde. Tedy Marka zná,jelikož to je náš (můj a Anienin) nejlepší kámoš,ale Lisu a Dana? To vážně nejspíš neví.
,,No,já bych řekl,že by jste mi nejdřív měly říci,o koho se to jedná a já bych asi zapojil i Kubu,Makyho,Símu a Dejva.''zaculí se a poté dodá ,,To jsou ti,jak Tě chtěli poznat.'' No,to je vážně úžasné..partu hulvátních a velmi sprostých devatenáctiletých kluků..Ale tak alespoň poznám kamarády z Filipovy party. :)
,,Tak jo,domluveno.. ale Martina půjde s námi,že?''ptám se,když mezitím Anie telefonuje Liborovi. Jak je vidět,asi nenosí svůj mobil stále u sebe,protože jí to nebere,což Anie mírně znepokojuje.
,,No,měla by se tu stavit,lásko.''obejme mě za pas a kontroluje mobil.
,,Říkala v kolik?''mlaskne mi pusu na líčko a zakroutí šibalsky hlavou. Musím se zasmát. Je tak rozkošný.. Ale to už všichni vědí. Včetně těch slepic z oktávy. x)
Společně se tak trochu tulíme a nepatrně se nakláníme do rytmu hudby. Hraje má oblíbená od TRJA a to písnička s názvem Your Guardian Angel. :)
Tak krásná melodie,slova..text. To všechno je neuvěřitelné,krásné podání.. Při téhle písničce si vždy vzpomenu na fontánu,kde se poprvé mé rty dotkly těch jeho. To on je můj Střážný Anděl.
Vzpomínám,strašně ráda.. Jak dlouho spolu vlastně jsme? Už to budou dobré tři měsíce,možná čtyři. Vážně takhle dlouho? Ani se nenadějeme a bude to již půl roku. Jsem tak šťastná a dokonce i po takovéhle době,si každičký den máme o čem povídat.

Anie přijde z chodbičky k nám a příjde mi trochu utrápená. Že by byl zase hlavním důvodem Libor? To si nezaslouží..
,,Tak já jdu za Liborem. Celou dobu mi totiž říká,že není doma a pak se prokecne,že měl mobil na nabíječce. Takže kdyby jste mě hledali,mám mobil u sebe. Tak zítra,čauky.''Anie odchází,jako vždy velmi rychle. Nejspíš chce svého neposedného kluka zkontrolovat dřív,než ji zase podvede. Snad se to už nikdy nestane,protože ona si to nezaslouží! Z myšlenek mě však vytrhne Filip s korutící hlavou.
,,Nechápu,proč si ji ten kluk neváží..''dodává ,,Vždyť mu nikam nechodí a když ano,tak s Tebou a dalším doprovodem..''zaculí se,protože tím "doprovodem" myslel nejspíš sebe. :-)
,,To jsem si taky říkala.. Holka má svého přítele ráda a on ji klidně podvádí. To se mi zdá podlý.''diskutujeme a opět se k sobě tak nějak máme. Obejme mě pevněji a stáhne na sebe.
,,To bych Ti nikdy neudělal.''pošeptá a políbí mě. Musím se zasmát.
,,Jsi si tím tak jistý?''dodám sarkasticky s úšklebkem. Kluk nikdy nemyslí a když náhodou ano,tak ne hlavou,nýbrž poklopcem. Doufám,že Filip tuto klučičí vlastnost omezí. :)
,,Ano,jsem.. Můžeš si mě prověřit,jestli chceš.''políbí mě na špičku nosu a hladí mě po zádech. Usměji se a tentokrát ho políbím já. Jemně se dotku svými rty těch jeho a on se pousměje. Projede mnou zase jemný záchvěv,který jsem poprvé cítila u té fontánky ve městě.
,,Zasloužil bych si ještě jednu..''zatváří se a tím svým kukučem se mi dostane vážně až pod kůži. Psí oči na mě v jeho podání zabírají neskutečně.
,,Myslíš?''podívám se na něj přes řasy a on horlivě přikyvuje. Musím se pousmát. Přesvědčeně zakroutím hlavou ve znamení nesouhlasu,ale on si ji uloupí bez problémů.
,,A teď ještě jednu od Tebe. Tu jsem si vzal sám.''namítne a usměje se. Nijak to se mnou nehne,ale po chvíli se tedy přitulím ještě blíž a když už jsem takový kousek od Filípka,zazvoní zvonek. S oddálením se zasměji,vztanu z něj a poupravím se. Filip se chytí za hlavu a něco si netrpělivě a naštvaně broukne. Pousměji se a slyším,jak se Martina vítá s mamkou a naopak. Poté následuje dupot po schodech a po chvilce přeběhnutí celého patra klepání.
,,Dále..''zaculím se a ona vážně pomalu otevře. Je tak hodná,že k nám vážně nevtrhne bez zaklepání. Docela se divím,protože by bylo normální,kdyby to nedělala. :-) Nejdříve do mezírky strčí svou hlavu a poté s úsměvem vejde.
,,Ahooj''přivítá nás a já s obejmutím odvětím nazpět ,,Ahoj,už jsme myslela,že nepříjdeš!''
Zavře za sebou a Filip procedí skrz zuby ,,Díky ségra,výborně načasovaný!''
Martina se na něj podívá a jakmile vidí,že leží,propukne ve velký smích. Nechápavě se podívám a hned mi docvakne,co si asi tak myslí,musím to uvést na pravou míru!
,,V-víš,ono to takhle nebylo. To on jen tak říká..''vyhrknu na ni až se sama leknu. Zachechtá se znovu a tentokrát se přidá i Fíla,který si mezitím sedl.
To je ale povedené sourozenecké duo. Martina si sedne na křeslo a Filip zapne telku,najde hudební kanál MTV a trochu stlumí na takovou hlasitost,že se normálně slyšíme.
S Martinou se samozřejmě bavíme nejdřív hlavně my dvě,jelikož jsme se pár dní neviděly. Probíráme školu a samozřejmě Fíla nezapomene zmínit můj výborný průměr. Nejradši bych ho přiškrtila.. Ne,to bych pak přišlo o velkou lásku,takže jsem použila jen ukazováček a jinak proběhlo vše v pořádku.
Téma se po chvíli samozřejmě přeneslo na páteční či sobotní večer,což bylo docela zajímavé.

,,Tak kam by jsme mohli o weeku vyrazit,holky?''zaculí se jako obvykle Fífa a pak dodává ,,S Mell a Anie jsme mysleli,že by se mohlo jít do nějakého klubu.. Možná L.I.X.'' posadí si mě na svou nohu,takže jen obmotám ruce pevně kolem jeho krku.
,,A nebo můžeme jít do kina,pizzerie,hospůdky.. Tohle všechno jsem společně s Ann vymysleli. Teď je to na tobě.''usměji se a
,,Tak já bych šla do toho L.I.X.u,to jste vážně vymysleli úžasně!''přikývne Martina a my se pousmějeme.
,,To jsme vážně až tak dobří?''
,,Jasně,Fífo.''polácá ho Martina po rameni a dá se do smíchu. Poté už jde vše normálně. My se skvěle bavíme,Martina se na chvilku připojí k netu,kde navštíví svůj profil a jelikož koukne na můj,zjišťuje,že mám v kámoších i Marka. Samozřejmě nebudu lhát,že jsem si již nevšimla,jak po sobě ti dva koukají,protože jakmile jsme se s Fílou minule v L.I.X.u přemístili na parket,hádejte,kdo se o Martinu postaral? Jistě,že nejlepší kámoš Marek. :)
Tak nenápadně ji ho tam přidám,ale poté co to zjistila,myslela jsem,že mě její pohled vážně zabije. Doopravdy,kdyby pohled zabíjel,už bych ležela na zemi.
Takhle se poflakujeme u mě v pokoji do té doby,než nás mamka zavolá na večeři. Poslušně tedy jdeme a když Martina upozorní,že příští týden v pátek nás tedy jejich rodiče čekají na večeři,mamka si to hned zapisuje do svého koženého diáře.

Dnešní den byl trochu chaotický a nudný.. avšak teď jen přečkat čtvrtek a pátek školy a poté spokojeně vyrazíme. :)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 23. ledna 2010 v 16:56 | Reagovat

Ach ne! LiD jde pořád a pořád dolů. Myslela jsem,že jsem se zase dostala do toho svého psacího stylu,ale bohužel ne.
Tento díl je katastrofální a moc se omlouvám. Vím,že LiD již nikoho nebaví a není tak dobré,jako předtím..

Budu se snažit vše napravit,protože mi na téhle povídce záleží (začátky - první díly byly hrozné),takže se chci vykurýrovat a poté zase rozmýšlet děj.
Nějak jsme se zamotala. JE na čase přeskočit nějaké období,ať nepíšu pořád jen každý den..

2 An4iik | 23. ledna 2010 v 18:23 | Reagovat

Ako vůbec si nesmíš myslet, že nás LiD nebaví číst!! to nee!! baví =)) teda mě strašně mots ;)
A dyž ceš přeskočit njaký to období, tk ae musí tam etě být L.I.X. xdD mě zajímá co se tam bude dít =))
Tk už se těšim na příští díleček =))
AAAA neni to trapný!! =))

3 *EMOgirlEMO* | Web | 23. ledna 2010 v 18:25 | Reagovat

[2]: Jé,tvůj komentář mě vážně potěšil. :)
Děkuju.. Ale stejně si říkám,že jsem to d jisté doby nějak proflákla a už to nejde psát tak hezky. :D

Ale děkuju x))

4 An4iik | 23. ledna 2010 v 18:31 | Reagovat

Tk někty má každej slabší chvilky mno =)) ae ty seš dobrá ;)
Mě se líbí každá tvoje povídka =)) a fak mě nepřestane bavit je číst =))
A nemáš zač =))

5 *EMOgirlEMO* | Web | 23. ledna 2010 v 18:48 | Reagovat

[4]: Vážně nepřestane? No,nebyl bych si tím tak jistá. :D
le jsem rád,že to říkáš. x))

6 klarrrinka | Web | 23. ledna 2010 v 19:07 | Reagovat

no to se jmenuje mr.bean-největší filmová katastrofa a jak tam ukradl ten obraz tak mr.bean a whistlerova matka:-)

7 An4iik | 23. ledna 2010 v 21:42 | Reagovat

[5]: Pokud nepřestaneš psát, tk mě to bavit bude pořád =)) to přísahám xdD =))

8 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 23. ledna 2010 v 21:47 | Reagovat

[7]: Oo,to jsem šťastná x))

9 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 25. ledna 2010 v 17:30 | Reagovat

cool, idem na ďalší :p hehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama