Life is Dream [66.díl]

25. ledna 2010 v 16:34 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamČtvrteční den jsem vlastně celý proseděla ve škole. Jako každý čtvrtek jsme totiž měli až do půl páté,takže bych se domů dostala normálně hned ze školy až kolem páté hodiny. Samozřejmě jsem šla s Anie a cestou domů jsme potkali v metru Filipa,který končil až v těch pět hodin. To víte,když se s Ann zapovídáme,nevíme o světě,natož o čase. :)
,,Ahoj lásko..''políbil mě Fífa do vlasů,asi tak jako při každém našem vítání. Smaozřejmě jsme mu mlasknutí oplatila a splečně s Ann se pozdravili také. Poté jsme si tedy sedli na místa vedle sebe a už jen hlídali stanici,kde vystupujeme. Asi jsem Vám zapomněla říci,že jinak metrem nemusíme jezdit,protože bydlíme blízko našich škol,ale jelikož se ještě musíme staviti pro Anienin nový mobil,bereme to vlastně skrze celou Prahu. Filip byl tak hodný,že se nabídl,že s námi půjde. Asi se nějak moc bojí. :D Takže proto jsme se tak hezky sešli v metru..byli jsme domluvení.
Jakmile jsme tedy byli konečně na místě,Ann si vyzvedla svůj Samsung Corby v růžové barvě zadního,výměnného krytu,dohodli jsme se,že si mezitím sedneme na jídlo. Zamířili jsme do pizzerie v přízemí OC Letňan,kde běžel nějaký fotbal,či co,takže se Filip usadil a my s Anie si mohly v klidu povídat,protože jak znáte kluky,u fotbalu nevnímají vůbec nic. Fíla není vyjímkou. Objednali jsme si všichni hlavní jídlo vesměs hned,jak jsem se usadili. Já samozřejmě své oblíbené špagety s rajčatovou omáčkou a poté ovocný čaj,neperlivou vodu s džusem na namíchání k pití. :-) Filip si dal svou oblíbenou pizzu,kolu s čajem a Anie si dala zapečené těstoviny s masem a k pití čaj a 7up.
Samozřejmě nám před donešením jídla přinesli takové ty houstičky na namazání bylinkového másla,či pomazánky. Jako obvykle jsem nemohla sníst před samotným jídlem nic,jinak bych praskla. To víte,až takový jedlík nejsem. A Ann se těšila na ty své těstoviny,takže taky nic. Fífa to zvládnul za nás obě. Ještě,že ho tam měly.. x)
Pak jsme spokojeně po dnědení a zaplacení útraty odešli. Filip se zase nenechal přesvědči,že nemůže platit pořád on a tak se z toho vyklubala menší "hádka". Samozřejmě s úsměvem a on -hajzlík můj malý- vyhrál.. Ale to už nemusím ani říkat,že. To je totiž na denním pořádku.
Jako vždy jsme prožili krásný a hlavně zábavný den. Anie bude nejspíš trochu déle trvat,než se se svým telefonem naučí,protože již teď nám zkoušela volat a hádejte,komu zavolala.. Kubovi. :D Filip nás totiž s Kubíkem jako s jediným jeho kámošem již seznámil. Takže dnes večer to bude vážně sranda. Jelikož tam nikoho nebudeme znát. Tedy kromě již zmiňovaného Kuby.

No a tak jsme se dostali k dnešnímu pátku. Ze školy jsme přišli všichni brzy,protože byl dnes den otevřených dveří. Samozřejmě jsme s Ann vymýšleli outfity na dnešní večer a musím říci,že jsme to nějak moc dobře nezvládly.
,,Tak půjdeme k nám a něco vybereme..''s úsměvem navrhnu a hned poté,co to vyslovím nahlas se její rty zkroutí do úsměvu.
,,Už jsme se lekla. Protože dneska po mě nikdo nic nemůže chtít..''zasměje se. Viditelně jsme si obě oddychly. Cestou jsme jeli autobusem,protože jsme byly obě až moc líné a také proto,že akorát přijížděl spoj,který nás vyhodí kousek od naší čtvrti.
V autobuse jsme se jako obvykle bavily o Liborovi,který teď Anie dělá docela velké starosti. Tak každá dívka by měla starosti o svého kluka. Teda upřesněně by ho podezírala,když už ji né jednou zahnul. Vážně to nedělá starosti jen jí. Vždyť Ann je pro mě jako sestra a tohle si nezaslouží. Vždyť on by si ji měl vážit.
Jejich vztah mi celkově příjde nějak divný. Tolik dní bez sebe,neviděli se a on ji ani nezavolá. Nějak se to bortí a já o jejich ''chození'' vůbec nic nevím. Ale troufnu si říci,že Anie na tom není zrovna o moc lépe a víc než já neví.
,,Takže dneska vyrážíme do L.I.X.u,Nevíš,jestli tam bude i Kuba?''zeptá se Anie se zářením v očích. No počkat,něco mi uteklo? No počkat,oni dva.. Aniž bych si to uvědomila,musím vypadat blbě,protože se začnu usmívat jako kdybych právě teď obdržela Nobelovku.
,,Ty a Kuba? No to je úžasný,zlato.''stále se na ni usmívám a ona jen zakroutí hlavou a začne se smát.
,,Nee,pořád je ve hře Libor. Ani nevím proč,ale neumím si představit,že bych ho už nikdy neviděla. Jako myslím kdybych ho viděla s nějakou jinou holkou po boku.''řekne a poté dodává ,,No,stejně pochybuju,že by byl takový,jako Filip. Nejspíš mě právě teď někde podvádí s nějakou cuchtou.''
,,Asi by jste si měli promluvit. Moc dobře víš,jaký názor jsme na něj od začátku měla... Ale jak jste se na Silvestra usmířili,připadalo mi to,že tě má vážně rád.''musím ji dodat trochu odvahy. A tohle je pravda,tedy alespoň takhle jsem si to myslela,když jsme je viděla spolu. Hodí se k sobě,ale Anie si zaslouží někoho stokrát lepšího.
Nadále řešíme věci kolem Libora až vystoupíme z MHD a dojdeme ten kousek k nám. Mamka nás přivítá,nandá oběd a i když jsme hlad původně neměli,nemůžeme na to jen tak koukat. :D Jako obvykle nám to nevydrží a my se pustíme s chutí a kručením v břiše do jídla.

,,Teda mami,vážně se ti to povedlo.''usměji se a napochoduji se svým talířem k myčce. Mamča by mě nejradši přetrhla a vzala mi ten talíř z ruky,jelikož nechce,abych ji pomáhala a vždy argumentuje tím,že proto je doma,aby uklízela,vařila a starala se o nás.S přemáháním ji uklidním a pomůžu ji. :)
Poté jdeme s Anie nahoru,abychom si vybrali nějaké to oblečení na dnešní večer.
,,Mell,mobil..''podává mi s úsměvem telefo nz nočního stolku. Podívám s ena displej a jelikož je tam jen jediný člověk,s radostí hovor přijímám.
,,Ahoj lásko,tak jak se těšíš?''ozve se z druhého konce Fíla.
,,Ahoj. No,momentálně s Ann vybíráme nějaké oblečení na večer. Co děláš ty?''musím se vážně usmívat. Pořád mi volá a stále si připadám tak zamilovaná,jako při prvním dni s ním. Už jsme si na sebe tak zvykli,že se vidíme vážně každičký den.
,,Tak já jsem doma a pomáhám Martině s vohozem.. Je to pech..''zasměje se a poté naoko vážně zašeptá ,,help,me'' Musím se zasmát. Anie ač neví o co jde,směje se také. To se mi na ni líbí,vždycky se přidá a myslí to vážně. Vážně od srdce. :)
,,Broučku,to tě to tak vysiluje? Pozdravuj..''on se zaculí,určitě tím svým hrásným kukučem a zavolá na Martinu. Jak jsme pochopila,je kousek od něj,protože se mo hned dostává odpovědi.
,,Ahoj Marti,tvůj brácha si mi postěžoval,že ho tam týráš..''zasměji se a ona se mno. ,,Tak on si stěžuje? Já mu dám..''řekne se smíchem a Filip si vezmě mobil zpátky.
,,Lásko,ona mě chce přizabít. Tak kdybych nedorazil,ptej se Martiny.''zavtipkuje a tak nějak náš hovor pokračuje. Pak dám Anie telefon,ta debatuje s Martinou a já zasednu k počítači.
Ani nevím,co mě to napadne,ale podívám se invisible na chat,přes který jsem se seznámila s Fífou. Už tam vůbec nechodím,pročpak taky,když mám toho nejlepšího kluka po svém boku. :)
Nemůžu uvěřit svým očím.. Vždyť my oba dostali stejný nápad. Víte,ono totiž před 4 měsíci jsme se poznali přesně tady.

Dostanu vzkaz od uživatele FilipK. Musím se pousmát. On si na to vážně vzpomněl? Pomalinku obálku rozkliku a jakmile začnu číst. Úsměv opadne..
Vím,že všecno jednou končí,ale proč by měl končit zrovna můj sen? Z očí se mi vyderou slzy.. Takhle to být ale nemělo..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 25. ledna 2010 v 16:36 | Reagovat

Takže díl o ničem,hrozný. Zase takový spoiler.
Až ke konci jsem se dostala zase ke svému stylu psaní..

Vím,že už to není tak dobré. Je to zamotané a Anie s euž skoro neřešila.. PRomiňte,z téhle povídky je už asi vážně jen obyčejná a normální povídka..

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 25. ledna 2010 v 17:45 | Reagovat

co se stalo?? co to je? proč má něco končit?
btw: kde si sehnala ty botky na tom obrázku s outfitem??..jsou božííí :)

3 CooL- Nicky | Web | 25. ledna 2010 v 17:46 | Reagovat

akože sry, ale si blbá?? bez urážky ale nemusíš mi vracať naspäť to že som skončila s blogom?? vráť mi to inak a nie tak že ich rozdelííš, ja prisahám že sa tu nervovo zrútim a potom ICQ bye, bye... nieee... akože teraz robím ako blbá ale mne na tom vážne záleží...

4 *EMOgirlEMO* | 25. ledna 2010 v 17:50 | Reagovat

[3]: Neboj se zlato.. A tohle bylo napsané ještě před tím článke na panik.
Bohužel to tak je..

A neboj se,počkej na další díl. :-)

5 *EMOgirlEMO* | 25. ledna 2010 v 17:51 | Reagovat

[2]: Boty? Na polyvore. Jako vše v outfitech. :-)

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 25. ledna 2010 v 19:03 | Reagovat

[5]: tak to si tam zajdu kouknout, jak se ty botky jmenují :D chtěla bych vlastnit takové
jsem se lekla, co se tady hádáte :D

7 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 25. ledna 2010 v 19:50 | Reagovat

[6]: :D:D Néé,to je jen takové přátelské pošťuchováné. /No nemám pravdu,Nikušš? :D/
Hej,tak to taky nevím,jak se jmenují.. Kde se vůbec ten název hledá? :D:D

8 CooL- Nicky | Web | 25. ledna 2010 v 19:57 | Reagovat

[7]: áno, áno... ja som si skôr myslela že tam chce niečo zléé napísať, akože ich rozdelí alebo čo :D našťastie nie :)

9 *EMOgirlEMO* | Web | 25. ledna 2010 v 20:00 | Reagovat

[8]: :D:D To jsem ráda. :D:D :)

10 CooL- Nicky | Web | 25. ledna 2010 v 21:45 | Reagovat

[9]: ja som ešte radšej :) taký krásny je ten posledný diel... a ja som si vážne myslela že jej tam písal neviem čo... :)

11 *EMOgirlEMO* | 25. ledna 2010 v 21:49 | Reagovat

[10]: Hej,to bylo schválně. :D JSme to musela ukončit konečně zase někdy pořádně napínavě. :D:D

Tak snad už to není pořád jen nuda. x)

12 CooL- Nicky | Web | 25. ledna 2010 v 22:09 | Reagovat

[11]: dobre ale už to tak neukončuj... skoro ma tu porazilo... asi tak keď stretnem, ehm... no vieš koho :D:D

13 *EMOgirlEMO* | 25. ledna 2010 v 22:17 | Reagovat

[12]: Oo,až takový pčinek to mělo? Wow,tak to se mi povedlo. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama