Life is Dream [69.díl]

28. ledna 2010 v 20:38 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamVracíme se společně ke stolu za ostatními. Jak je vidět,baví se výborně. :-) My s Filipem se ruku v rucepřemístíme zase na svá místa a já jsem vážně za dnešek nejšťatsnější. Dokázalajsem říci klukovi,kterého miluji z celého svého srdce pravdu. Popravdě jsem mu řekla,co k němu cítím.. To je úspěch. Alespoň pro mě.
Jakmile se však začneme zase normálně bavit s ostatními,po chvíli nás někdo překvapí. Nemůžu uvěřit svým očím,co tady sakra dělá?? Proč se vždycky něco musí pokazit? Proč?..
Chci normální večer bez nějakých hrozných narušitelů,jenže jak je vidět,nesplní se mi to ani o dnešní večer.

Anie se přestane bavit s Kubou,který se ji celý večer věnuje,jelikož již zaznamenala,kdo to sem k nám přišel. Neuvěřitelné,ale je to Anienin "přítel" Libor. Samozřejmě jsem byla zvědavá,proč přišel zrovna sem. Vždyť když ho Ann zvala,aby šel s námi,řekl jí,že nemá čas. Jaké ubohé výmluvy.
To je tedy vztah a od něj viditelně velice "silné pouto lásky",které cítí k Anie.
,,Co tu jako provádíte?''ptá se směrem k Anie velice hnusně. Samozřejmě jim dám chvilku na to,aby si promluvili,ale poté bych se do toho velmi ráda vložila.
,,Ahoj Libore,taky tě rádi vidíme. Tak jsi přeci jen našel čas? No to je výborné,přidej se..''řeknu s předstíraným úsměvem,který ho přímo vykolejí. Musela jsem se ujmout slova,protože by jinak Anie byla schopna přivítat se s ním se vší radostí. Ona je totiž tak milá,až hodně důvěřivá,co se týče Libora.
,,Já jsem Kuba..''přidá se Kubík,který má Anie stále u sebe na klíně. To se mi líbí,Libor potřebuje dostat co proto. ,,Já Dejv.. Tohle je Mates.''řekne zvedající se už trochu přiožralý Dejv,který doprovází Simču.
,,Hele,chci vědět co tu sakra děláš. Jakto,že jsi tu s nějakým jiným klukem??''vyjede na Anie,která se s triumfálním úsměvem zvedne a řekne konečně to,co si myslí. Jen na ni povzbudivě s podporujícím výrazem mrknu. Fíla,ačkoli se s Liborem již jednou bavil,se připojí také na stranu,kdy jsme přesvědčeni,že mu Ann už musí dát za vyučenou.
,,Víš co,nemám náladu se zpovídat někomu,kdo mi lže.''řekne a poté dodává ,,Víš,už to mezi námi dávno není takové,jako to bývalo. Dala jsem ti druhou šanci,ale to jen když se to nebude opakovat. Myslím,že víš co jsem cítila..''Konečně mu řekla,že už ho nemá ráda. Vím,že je to těžké,zvlášť,když ho Anie doopravdy milovala. Vždyť on se ji líbil již na chatu a to prakticky ihned.
,,Takže je konec?''ptá se a nevypadá,že by ho to nějak mrzelo. Celou tu dobu jsem měla pravdu. Odhadla jsem ho dobře.. Přeci jsem hned říkala,že si nejsem jistá jeho povahou.
,,Ahoj Libore,miláčku.''cupitá si to přes celý bar nějaká blondýnka. V dosti odvážném oblečení. Černý volný top odhaluje vážně hodně z částí,které by neměly být zrovna moc na očích. Tedy určitě ne všem.
,,Ano,je.. Já jsem Anie.''se zábavným a šťastným úsměvem se pozdraví s neznámou a poté si sedne zpátky ke Kubovi. Tvoří vážně hezký pár.
,,Já jsem Mariana,Liborova přítelkyně.''usměje se lacině a Aniein úsměv se roztáhne ještě víc. Myslím,že td teprve se přesvědčila,že je dobře,že to konečně ukončila.
Libor kouká,nespíše by nejradši té blondýně něco řekl,ale když Anie uměl podvádět,musí umět se vypořádat s rozchodem. Stejně to mezi nimi poslední dobu nějak vrzalo. Filip se zvedne,hodí po mě oslnivý úsměv asi abych pochopila,že to jde vyřídit. Anie se na něj s díkem podívá a dál se věnuje Kubovi. Bere to již jako uzavřenou kapitolu.
Filip si ho odtáhne na stranu a něco mu říká. Libor se jako vždy tváří naštvaně. Nejspíše by nejradši zbouchal celý klub. Tedy hlavně Kubíka,jelikož se motá kolem Ann.
,,Víš Libore,abych pravdu řekl.. Měl jsi si Anie víc vážit. Vždyť co by jsi čekal,že ti bude pořád tolerovat nevěru? Zobat ti z ruky?''nevím,co si říkají,ale Filip mu očividně domlouvá.
,,Kdo je ten vedle?''zavrčí něco na Fífu a ten se se smíchem podívá ke stolu. Usměji se na něj a on mi to oplatí poprknutím a poslání vzdušné pusy.
,,Kuba. Můj kámoš.. Máš něco proti?''řekne trochu tvrději. Libor se na něj podívá kamarádky a poté mu poklepe na rameno.
,,Vlastně mám o babu méňe.. Teď musím jít hledat nějakou další..''zasměje se a Filip by ho teď nejradši čutnul. To vidím již na jeho výrazu. Nuceně se usměje a ještě něco mu řekne. To už se loučí a jde směrem ke mě. Zaloví v kapse a použije svůj mobil na vyfocení fotky. Na displeji se tak objeví fotka,kde jsme uplně všichni,až na Filipa a Martinu s Markem. To se musí napravit. Zvednu se,nechám Anie s Kubou,Simonu s Dejvem,Matyho s několik dalšími lidmi a jdu si užívat k Fílovi. Políbím ho a vedu ho na parket. Zalovím v jeho náprsní kapse kostkované,moderní košile a když se na mě nechápavě kouká,zmáčku tlačítko fotoaparátu a jakmile se objevíme na dispeji,zaměřím a společně nás vyfotím. Chci mít nějakou památku. A z Filipova mobilu si ty fotky pak stáhnu k sobě. :-)
Po chvíli ode mě převezme mobil a když mě políbí,stiskne opět focení. Musím říci,že z toho vznikla nádherná a zamilovaná fotka.

Až teď si uvědomím,že jsem iniciativu převzala vlastně poprvé já. Můj miláček se na mě šibalsky usměje a položí dlaně na můj pas. Jsme těsně u sebe, a jelikož přestali hrát rychlé písničky,které vystřídali krásné ploužáky,pohybujeme se do rytmu hudby.
Sem tam zahlédnu Martinu tancující s Markem a samozřejmě na ni s úsměvem mrknu a navzájem si gratulujeme či povzbuzujeme se. Aniž bych věděla,Filip dělá to stejné s Markem. :-)
,,Tak jak jsi to vyřídil s Liborem,ty můj nadaný ujednávači?''zeptám se se zájmem.
,,Řekl jsem,co si myslím. Nemůže přece využívat Ann,když ji podvádí. To není láska!''konstatuje a mě zahřeje u srdíčka. Vážně řekl,že odsuzuje nevěru? On je přímo ukázkový kluk.
,,Mám Tě ráda..''políbím ho a on mě jen pevně objímá.
,,Já Tebe víc!''zasměje se a já se obličejem oddálím. Směje se a já naznačím pohlavek. Už to vidím,my se tu ještě začneme dohadovat. :D
,,Nene,já víc.''zaculím se nevinně. ,,Já Tě Miluju nejvíc na světě. Hotovo!''umlčí mě polibkem a já se musím i přesto pousmát. To je ale příjemné laškování. Abych pravdu řekla,nechala bych si to líbit ještě hodně dlouho. Avšak my nekončíme,takže tohle bude hodně dlouhý,avšak zábavný večer. :-)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 Cool- Nicky | Web | 28. ledna 2010 v 20:47 | Reagovat

heej!! ešte raz povieš niečo zlé na LiD tak ti ruky, nohy... alebo radšej iba tie nohy dolámem :D:D aby si mala čím písať... je to úžasné a vôbec to nie je nudné... je ti to jasné?? :D:D

2 *EMOgirlEMO* | 28. ledna 2010 v 20:50 | Reagovat

[1]: Velmi mírumilovný komentář. :D:D
Děkuji,jsem ráda,že si myslíš,že to není nuda. :D
Začínám totiž pěkně pochybovat,jestli to už není moc dlouhé. :D

Jsem ráda,zlato! :)

3 Cool- Nicky | Web | 28. ledna 2010 v 20:53 | Reagovat

[2]: to bolo mierumilovné... veď počkaj keď ešte niečo zlé povieš na LiD... veď viem o čom hovorím/píšem :D:D vážne nemáš za čo...

4 *EMOgirlEMO* | 28. ledna 2010 v 21:05 | Reagovat

[3]: No,jelikož se jedná o Tebe.. Začínám se bát! :D
Ale mám,jsem strašně ráda,že se ti to líbí,zlato! :)

5 Cool- Nicky | Web | 28. ledna 2010 v 21:15 | Reagovat

[4]: ty sa bojíš mňa?? to nie je možné, veď ja by som ani muche neublížila :D:D

6 *EMOgirlEMO* | Web | 28. ledna 2010 v 21:20 | Reagovat

[5]: Noo,tím si nejsem tak jistá. :D Ale jako nemůžu si stěžovat,jsi úplně úžasně hodná,ale v tomhle.. *Nevěřte jíí* :D
V tomhle mi krapítek naháníš strach.. XD

7 Cool- Nicky | Web | 28. ledna 2010 v 21:34 | Reagovat

[6]: aké "nevěřte jíí" ?? zavolám niekoho aby ti "dohovoril" ?? napr: môjho brášku :D:D

8 *EMOgirlEMO* | Web | 28. ledna 2010 v 21:46 | Reagovat

[7]: CožE? Neee,nevyhrožuj mi tvým bráškou! :D
Jinak mě tu vážně porazí! :D Já ti totiž vyhrožuju tvým bráchou! :D:D *jaká logika,že* :-)

9 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 28. ledna 2010 v 22:09 | Reagovat

hezký dílek, konečně dostal Libor za vyučenou :p hehe

10 *EMOgirlEMO* | 28. ledna 2010 v 23:17 | Reagovat

[9]: Jsem ráda,že se líbí x))
:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama