/14/ Záloha.. :-)

13. února 2010 v 18:37 | *EMOgirlEMO* |  →My Moods
Takže teď jsem si dozálohovala všechny díly LiD do wordu. :) To víte,nikdy nikdo neví,co se stane,takže se nechci dopustit chyby v tom,že bych jednoho dne přišla a blog.cz byl zrušený (doufám,že se to nikdy nestane,ale člověk nikdy neví.) a já tak přišla o všechny mé povídky,které jsem kdy napsala.

Vím,že začátky nebyly dobré,byly odstrašující a hrozné.. Ale pro mě i ty začátky byly důležité. Jak jsem tak při tom mačkání Ctrl+C a Ctrl+V (ano,o těchto tlačítkách se mi bude normálně i zdát!! :D) koukala do těch všech dílů,musím říci,že souvislost a návaznost to má. :-) Moc zápletek tam nebylo,tak snad nevadí,když budou nějaké teď..

Nebo si myslíte,že je trapné,aby jich tam bylo více?? Chci,aby se Vám to líbilo a teď mám stašnou chuť promyslet si děj a pak jako vždy psát každý díl se strašným zapálením. :))
LiD je pro mě první vícedílnou povídkou,s kterou to myslím smrtelně vážně. Nikdy mě ještě žádná vícedílovka nebavila tak,jaki Life is Dream. Vím,že mám někdy nálady,že bych s tím nejraději praštila,protože si myslím,že je to již o ničem a totální roztahaná blbina.. Ale teď jsem se přesvědčila,že to zatím souvislost má. :)
Navazuje to na sebe a já doufám,že se teď z tohoto hrozného období nějak vyhrabu. :-) Nějak mi tam nevyšel Valentýn,ale to musím tedy dopsat tak ddva až tři díly,aby tam ten Valentýn byl. :D:D Teda,snad to zvládnu.

Papa,komentujte nový díl (74.) TADY. Moc Děkuji za všechny Vaše názory,co jak bude dál. :-) Jdu psát další díly. =o*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama