/81/ Good Charlotte - Hold On

13. února 2010 v 16:53

Good Charlotte.. V roce 2007/2008 jsem název téhle skupiny říkala pořád dokola! Milovala jsem jejich songy,v Ipodu jsem tehdy měla XX dalších písniček,ale jen tyhle mi v uších tolikrát za den hrály!
Nevím co se stalo,ale takové tři měsíce po koncertě,který se v Kongresovém centru odehrál a já byla totálně šťástná a vážně nezapomenutelně ráda, jsem nějak pomalu 'opouštěla' GC.. Nedá se říci,že bych je někdy přestala mít ráda,ale všechno se pomalu začlo tlumit.. Milovala jsem je stále,ale taková závislost to už nebyla.

Stále si říkám,proč přestali hrát... Vždyť byly úžasní! Já je viděla,byla jsem z toho tak mimo,že jsem nemyslela na nic jiného než na to,že jsem stála takový kousek od Billyho Martina. =) Ano,tenhle člen kapely byl pro mě ten nejdůležitější. x) Nevím proč,ale prostě to tak bylo. Byla jsem mladší a asi proto jsem si spojovala vždy jednoho z těch 'kluků' s celou kapelou. :D
Tentokrát/tenkrát to byl právě 26ti letý Billy. :-) -teď mu je 28-

Strašně moc mě mrzí,proč přestali hrát. Billy se 1.3.2008 oženil s Linzi 26.1.2009 se jim narodil prvorozený syn Dreavyn Kingslee Martin. :)) Ano,nejen Joel je otec. x)
Vím,že mají právo na svůj vlastní soukromý život,ale je velká škoda,že přestali hrát. Proč? Jistě,chtěji mít své rodiny a na ně více času,ale nové CDčko by nepotěšilo určitě jen mě..

V roce 2007 vyšla úžasná,poslední deska.. Byl koncert a já byla šťastná. Ale teď jsem také.. Našla jsem se,ale i přesto mi GC chybí a já bych chtěla nové písničky. :-)

:______:
V celém článku bonus s jinou písničkou..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama