Life is Dream [70.díl]

5. února 2010 v 22:49 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamJakmile jsme se dostali z klubu,což bylo v tomto případě pěkně pozdě,snad kolem půl druhé ráno -takže jsme se již přehoupli automaticky do sobotích,velmi brzkých až ještě nočních hodin- ,jedeme nakonec všichni k Filipovi a Martině domů. Tak určitě by mamka nebyla nadšená,kdybych ji to nedala vědět,proto tak učiním již v autě cestou k Fílovi.
,,Ahoj mami,dneska přespím u Filipa a Martiny,nevadí?''troch uznejistím,jelikož moc dobře vím,na to asi tak myslí. Proto jsem samozřejmě dodala i u Martiny. Jejich rodiče jsou doma,takže se nemusí obávat. :) A i kdyby nebyli,nejsem ten typ holky,která jde ve vztahu přes postel. To vážně ne! Můj názor na pohlavní styk je trochu jinačí,než všech ostatních holek v mém věku. U pravé lásky je vždy spousta času,vždyť i samotné polibky či menší mazlení je samo o sobě úžasné. Pro mě určitě ano. Vždyť doteď když cítím Filipa u sebe,celá se chvěji.
,,Mellí,už jsme se s taťkou báli,co se děje...''řekne se slyšitelným oddychnutím a pokračuje. ,,Jistě,ale zítra všichni přijďte na oběd.''usměje se a já se sama divím,jak to maminka vzala. Myslela jsem si,že to bude stát více přemlouvání. :-) Příští pátek je vlastně ta společná večeře u Troulsů. Alespoň už nejsem nervózní,jako při prvním setkání na Silvestra.. S Filipovo rodiči a sestrou.. Nakonec se zdá býti vše jako z pohádky. :-) Dokonalé..
Poděkuji a dále se bavíme o jiných věcech. Tedy související s dnešním večerem v klubu. Například jak jsme se měli,co jsme pili a jestli jsme si zatancovali.. Mamina byla štěstím bez sebe,když slyšela,že jsme s Fífou protancovali alespoň dvě hodiny. =)
,,Děkuju.. Tak my už jsme před domem. Jestli neusnu,ještě zavolám. Pozdravuj taťku,posílám pusy..''rozloučím se s posláním pusy a jakmile se mi dostane odpovědi,ukončuji hovor. Filip zaparkuje u nich v garáži,tedy hned co na klíčích najde dálkové ovládání od hlavní brány a poté i od více místné garáže. Anie s Martinou vystupují jako první a poté co za sebou zabouchnout dveře zadních míst v džípu a odcházejí dveřmi propojující garáž s menší chodbou,poté připojenou na hlavní chodbu, nebrání nám s Fífou jemně spojit naše rty přes opěradlo mezi sedačkami řidiče a řidičova spolujezdce.
,,Tak jak jsi si to se mnou užila?''usměje se jakmile se od sebe o pár centimetrů oddálíme. Na chvíli se jakoby zamyslím,a poté se smíchem odpovídám,že báječně.
,,Úžasně.. Martina se nám zabouchla do Marka a ten tvůj kámoš Kuba do Anie.. Výborně spárované a načasované.'' usměji se a spokojeně vylézám. On mě tedy následuje a poté mi pomůže trefit do hlavní velké chodby. Tam už není ani stopy po Anie či Martině. Nejspíš využili nepozorovatelné chvilky na to,aby šly do svých pokojíků.

Ani my nezůstáváme pozadu a když mě Filip vezme opatrně s úsměvem za ruku,následuji ho po schodech nahoru k jeho pokoji. Nevím proč,ale Fíla má pokoj uplně na druhé straně velkého patra od Martiny pokoje co nejdál.. Ach jo,už mě napadá jedna možnost,proč se přestěhovala na druhou stranu... Nejspíš ještě za dob,kdy chodil s Terezkou. Tenké zdi nebyly moc dobré při spaní či snažení se usnouti ve vedlejším pokoji. Jak mi bylo známo,dříve to totiž byl právě pokoj Marti. Teď je to však pokoj pro návštěvy,ale více méně volný pokoj,používaný jen příležitostně. :-) Musím se oklepat,já po tak hezky strávené noci myslím na Filipovu bývalku? Jsem sebevrah,či co? Radši toho obratem nechám a nebudu se zatěžovat myšlenkami na Terezku,o které Fífa tak krásně a zamilovaně tehdy mluvil..
Bolí to,když si vzpomenu,že ho vlastně opustila ona. On ji trpěl to všechno. Například ho div neseřvala za to,když vyhazoval její kamarády,když byla asi pěkně sťatá/opilá .tedy prý nebyla,ale podle mě musela,protože tohle by žádná normální dívčina neudělala. Zvlášť ne stejně stará,jako Fíla- a oni ji nějak ošahávali,či co. No,poslala ho pryč se slovy 'Proč by měli odcházet?' a Filipa div neposlala někam do patřičných míst. On ji miloval a já teď opět začínám pochybovati,jestli nějaké střípky z jeho zlomeného srdce nepatří stále Terezce. Vím,že za těch měsíců,co jsme spolu se o ni ani jednou nezmínil,tedy když nepočítám začátky,ale jak si mohu být tak jistá? Nejde to,protože ona do jeho života patřila.
Nebdu si nalhávat,že má radši 15ti letou dívčinu na gymnáziu,která je o nějaké 4 roky,skoro 5 let mladší,než on. Kdežto bylo 19. Stejně,jako jemu.. Měla plno zkušeností a jak je vidět,sex pro ni nebyl něčím doplňujícím vztahu. Tedy doplňkem u pravé lásky,jak bych to uvedla já.
,,Tak jsme tady..''zavede mě k sobě do pokoje. Ja vážně velký a ve tmě krásně tmavé,noční oblohy celkem nádherně uklizený. Teprve po chvilce s eproberu ze svého přemýšlení. Musel na mě poznat,že jsem myšlenkami někde jinde,protože jakmile zavřel dveře,stoupl si za mě a zezadu mě objal kolem pasu. ,,Na jaké polovině chceš spát ty,zlato? Teda jestli chceš,můžu jít někam jinam..''ach,je tak milý. To ho to ještě nepřešlo? :)) Nemůžu uvěřit,že s takovýmto klukem chodím právě já. Nikdy jsme neměla štěstí a když jsem si myslela,že si snad ani nezasloužím lásku,objevila se.. 'Když to nejmíň čekáš'projede mi myslí a já se pousměji.
,,Myslíš,že kdyby mi to vadilo,šla bych k Tobě?''pozvednu s úsměvem levé obočí za doprovodu pravého koutku rtů. ,,A ještě něco: Jak bych Tě mohla vyhodit z Tvé postele?''zasměji se a on mi věnuje menší pusu na líčko.
,,Ty? Ty uplně jednoduše.. Pro Tebe cokoli,lásko.''pošeptá s úsměvem a zatímco se chvilku mlčky objímáme,slyšíme zavření a poté uplné dovření dveří z haly. Asi Fílovy rodiče ještě nespí. =)
,,Nepůjčil by jsi mi nějaké větší tričko? Tedy pokud tu neschováváš nějaké dívčí pyžámko..''zavtipkuji v žertu se zasmáním. To jsme však ještě nevěděla,že to bude něco hodně podobného. Uvolní tedy objetí,v kterém mě u sebe pevně avšak velmi jemně držel a přemístí se ke své velké skříni. Otevře část s fochy uplně napravo a jakmile vidím úledně nažehlené a poskládané oblečení v ještě preciznějších komíkách,je mi jasné,čím se v této domácnosti zabývá Fífovo maminka. Přesně jako moje žehlí,pere,uklízí a vaří. Tedy sem tam příjde nějaká paní uklízečka či hospodině,ale moje mamka je názoru,že si radši všechno naklidí a udělá sama. :-)
,,Tak mám tady jedno růžové a nebo jedno moje.. Obě jsou XXL...''usměje se a otáčí se s rozloženými tričky v ruce. Abych pravdu řekla,vybrala bych si hned možnost první,ale jelikož mi není jasné,proč tu má růžové tričko,které je určené většinou na spaní pro dívky,nedá mi to a já se musím optat.
,,To je Tovje třičko?''dotknu se s úsměvem růžového,vezmu ho do ruky a přiložím si ho na svůj top. Musím říci,že by se v něm spalo dobře. Je znakčové,takže se dá nosit i normálně,ale jelikož tato značka dělá většinou oblečení uisex,je to velikost podobná klučičí XXL. :-)
,,No..''zarazí se. Dochází mi to.. Nenápadně polknu. Zase přichází na scénu ona. Je mi to jasné. Teď je mi jasné opravdu vše. Má j istále rád,jinak by si tu nenechával věci,které nosila ona.
,,V-Víš,to tričko jsem kupoval s Terkou. No,pro-pro ni,když tu byla..''řekne a sklopí pohled na podlahu. Sice řekl již přijatlenější tvar jejího jména,ale stále ji má rád. Vidím to,jsem přeci holka. Ublížila mu a já jsem jen 'záplata' a lék na bolavé srdce? Nejsem si už ničím jistá,zdálo se to být tak bezchybné.. Probudím se z tohoto snu a budu stát čelem zase té zlé a bolestivé realitě,ve kterém je Filip a Terezka spolu?
,,J-já.. Omlouvám se.''vydechne po chvilce trapného ticha. Nejsem hysterka,ale musím se hodně přemáhat,aby ta jedna slza nevyplula na povrch. ,,Měl jsme ho vyhodit,ale..''odmlčí se a já to za něj dopvím. Nejradši bych teď odešla a domů se dostala klidně pěšky,ale to asi nepůjde. Věděl by totiž,že jsem žárlivka. Teda já nejsem,ale on by si to myslel. Metro jezdí i v noci,doma bych byla za chvíli.
,,Ale chtěl jsis' uchovat alespoň nějaké vzpomínky..''dokončím a stále se nekoukám do jeho zelených očí.
,,Ne,to ne.. J-já,Já jsem ho kupoval pro ní,to jo.. ale bylo mi líto vyhodit tak hezké triko. Zvlášť,když už ho nikde nemají.''chabá výmluva. Je sice pravda,že ho již nikde nemají,ale to ho nemlouvá. Já jsem také nenechala nic,co by mi připomínal otoho hajzla Erika. Tedy jak jsem se již tehdy zmiňovala,nechodila jsem s ním. Byl to jen takový menší kamarád,který si začal myslet,že mu patřím. Nenechala jsem ani fotku,kdy jsme spolu byli vyfoceni ještě s Anie.. Roztrhala jsem ji hned,jak jsme zjistila,jaký to je blbec.
,,Jasné.. Já asi půjdu. Víš,mamka nebyla zrovna dvakrát nadšená..''vím,není to pravda,ale jak jsme měla reagovat? Nechtěl by mi o Terezce začít ještě dopodrobna vyprávět? Nemám na to náladu a ani žaludek. Nezvládla bych to,to vím zajisté už teď. Neměla jsem tohle někdy vypustit z pusy,protože odteď přesně pozná,že jsem na tu jeho dokonalou Terku žárlila. Moc dobře to věděl,ale teď si je nejjistějším člověkem na téhle planetě!
,,Mellanie..''bleskurychle stojí u mě,triko je ta tam,položené na hromadě kousek na koberci od skříně. ,,Nechoď,prosím.''vyhledá si oční kontak a to i dokonce přesto,že jsem koukala všude možně,jen ne na něj. Mám tolik otázek,které bych mu chtěl apoložit. Chybí mu? Znamená pro něj stále to,co pro něj byla za dob,kdy nosila právě tohle tričko,když u něj spala? Jsem její náhrada a pro něj jen lék,který jednou přestane používat? Chce,abych mu ji připomínala jak nejvíc to jde? Proto to triko?? ,,Vím,totálně jsem to podělal,ale já to tak nemyslel. Jen se mi to připletlo pod ruce a já ho vytáhl i s tím druhým. Nechci,aby jsi ho nosila,nechci aby jsi si myslela,že mi máš nahrazovat někoho tak podlýho jako byla Tereza. Ty taková nejsi a já jsem šťastnej! Nechci,aby jsi nosila stejný věci,jaké tu měla Terka,protože ta je minulost. A já žiju nejradši (s) Tebou - přítomností.''vyzná bez přestávky a po krátké odmlce vysvětluje dál. Tak krásně rozpačitě.. x) ,,Nestihli jsme nikam vyrazit a ty tu spíš se mnou poprvý,takže jsem nervózní a k tomu všemu jsi si sem nestihla dát ani žádné své věci,takže tu nemáš ani pyžamo a já ti nic nestihl půjčit a...''to je tak krásné. Vím,že jsem byla do teď přesvědčená jeho upřímnou láskou k Terezce,ale tohle mi ještě nikdy nikdo neřekl. Teď už mi jedna kapička vyklouzne a stéká z pod mých řas levého oka ve vnějším koutku. Tohle si vážně myslí? Bleskově ji zachytí svým pravým palcem a jakmile na něm vidím ustaraný výraz a poté se s nadechnutím chce dát do řeči.
Nevím,co pro něj Terezka znamená,nevím,jestli tohle byla vážn pravda.. Nevím nic,ale jelikož je láska risk,mám tu být? Nemám odcházet? V mé mysli se odehrává boj a poté se konečně rozhodnu. Nemá cenu zůstávat..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 5. února 2010 v 22:50 | Reagovat

Takže se Vám omlouvám,že tu celý týden nebyl ani jeden dílek,ale nebyl čas.

Jelikož jsem se do toho zase dostala *zaklepávám,abych to nezakřikla*,je to celkem dlouhé. =) An inevíte,jak jsem ráda,že jsem se vrátila zpátky s dějem i se stylem psaní. x)))

2 KisS.SuSi* | Web | 5. února 2010 v 22:51 | Reagovat

Yuu :) Máš moc krásny blog!

3 *EMOgirlEMO* | Web | 5. února 2010 v 22:52 | Reagovat

[2]: Děkuju x))

4 Barča :) | E-mail | Web | 5. února 2010 v 22:54 | Reagovat

Miluju kombinaci fialová nebo růžová a černá :)

5 *EMOgirlEMO* | Web | 5. února 2010 v 22:55 | Reagovat

[4]: Wow,já taky :D:D
No,tak snad se ti tenhle dess libí. :)) JE to spíše takový pokus,jelikož já a grafika dohromady vážně nejdou. :D

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 5. února 2010 v 23:52 | Reagovat

no...no takhle to seknout?..a do kdy mám jako čekat?..nedělej mi to..nebo tu zvědavosti narovnám brka :D...heh...ale moc povedený dílek..ale zůstavat?..nemá cenu?..a jako kde? u něj, nebo u slov, nebo myšlenek?...co?

7 *EMOgirlEMO* | Web | 5. února 2010 v 23:57 | Reagovat

[6]: Konec otevřený.. to mi jde,ne? :D:D
Ne,to byl vtip,zítra by tu měl být další dílek,né-li hned několik dílů,abych Vám to vynahradila. ;)

Jsem stráášně ráda,že se ti to líbí,zlatí. :))

8 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 6. února 2010 v 0:51 | Reagovat

[7]: uff..no to si piš, že mi to musíš vynahradit...už ať je zítra a já čtu..tedy už je zítra...(jsem dlouho vzhůru), ale stejně...dokud se vyspinkáš a něco napíšeš...musím se na to asi jít taky vyspat :p hehe
a nemáš za co :)

9 *EMOgirlEMO* | Web | 6. února 2010 v 1:00 | Reagovat

[8]: To si piš,už pádím. :D Teď bych totiž napsala leda tak totálně unavující díl. :D
'zzzzzz' :D:D

Děkuju,tak Dobrou noc ;))

10 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 6. února 2010 v 1:35 | Reagovat

[9]: dobrou noc..já taky jdu :p hehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama