Life is Dream [71.díl]

6. února 2010 v 16:07 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamStojí přede mnou a jeho výraz je stále stejný. Smutný a nervózní. Proč já mám pořád takovou smůlu? Proč musím narazit na nejlepšího kluka,který ale stále miluje svou bývalou? Nejde s tím nic udělat,protože on ji má stále vrytou hluboko v srdci. A pokud říká opak,není to pravda. Možná to ani sám on neví,ale jak mohu být s někým kdo nepřetržitě přemýšlí nad svou bývalkou? Na 19ti letou holkou,s kterou měl asi ideální vztah?
Sama se divím,že si již dříve neuvědomil,že je ta jeho Terezka pěkné kvítko. Vždyť ona -podle toho,co mi vyprávěl- neměla problém s tím,že vedle ni spali jiní uplně cizí kluci,kteří ji nedali pokoj. Ona chodila s Filipem a klidně by se vyspala i s někým jiným.. Tohle mi nejde dohromady. On si zaslouží někoho jiného. Někoho pro něj celého,jako byla Terezka,né-li dokonce samotnou Terezku. Nemá cenu být stále tu a zůstávat. Doma jsem přeci za chvíli,metro jezdí i ve tři v noci.
,,V-víš..''nevím,jak reagovat na to,co mi tu říkal. Netuším,jak bych se teď měla zachovat,ale jedno si myslím,nemůžu tu být. Místo mě tu má místo jen jedna dívka,jen jedna,které patří jeho srdce.
,,Mellanie,já jsem strašněj vůl.. Vážně to nebylo na místě,ale hlavně teď nechtěj odvážet domů. Další trapný ticho už bych asi nezvládl..''přizná a stálep ozoruje mé modré oči. Co mu na to mám říci? Tak ráda bych celou tuhle záležitost z dnešního večera vymazala a nechala jen ty zážitky z klubu,ale bohužel takovou moc nemám.
,,Filipe,dnešek jsem si strašně užila,vážně....''opět se jeho rty zkroutí zase do toho milého úsměvu. Asi si myslí,že se teď převléknu do Terezčiného trička,které tu stále má a půjdu spát.. Špatná odpověď.
Jedno se chystám udělat a myslím si jen jedno: Dlužla jsem mu -spíše dlužím- to. Po tom,co on mi pomohl cítit znovu tu radost a štěstí,které mi vzala Lucinčina smrt.. Zaslouží si mít možnost být zase s Terezkou. Děkuju mu za všechno,protože bez něj bych nikdy nezvládla překonat to nejtěžší období mého života. ,,Ale máš právo milovat ji. A já to chápu.. Chci,aby jsi byl vážně šťastný,protože já měla tu možnost. Díky Tobě.. Pomohl jsi mi zapomenout na to,co se stalo. Vrátil jsi mě zase zpátky do reality ač se zdála býti snem.''usmívám se,ale jen jemným náznakem. V řasách cítím již mokro. Ja to pravda a když si vzpomenu,jak mě podržel,když mi bylo nejhůř.. Nemáme spolu být. Dnešní večer těch krásných 6 měsíců ukončil a já si chci užít ještě poslední chvíle s ním. Miluju ho,ale láska neznamená nechávat si dotyčného pro sebe. Láska znamená,chtít aby byl ten druhý šťastný. ,,Děkuju.. Za všechno!''usměji se a sklopím pohled k zemi. Nevydržím se koukat do jeho pronikavých očí.

To se nám pěkně zvrtl nádherný den. Připomíná mi to trapnou zápletku z telenovely. Připadám si jako nějaká hnusná hysterka,která z maličkosti udělala něco velkého. Proč se chovám zase tak,jako bych byla nějaká totální blbka?
Neměla jsem reagovat tak žárlivě,teď si připadám hloupě. Ale můžu mu říci,že jsem se nechala unést a tohle všechno jsem přehnala? Nepochopil by to.. I když on možná ano,ale proč já z toho dělám nějakou kdoví jak trapnou telenovelu? Proč jsem to prostě se smíchem nepřešla a nevzala si od něj to druhé,jeho šedé tričko? To jsem měla v plánu,ale j ájsem prostě jen hloupá holka. Nemělo to být akhle,teď bych u něj přeci už nemohla zůstat, i kdyby jsme se náhodou dali dohromady. To prostě nejde,já jsme tak hlopá..
,,Mellanie,to nemyslíš vážně.. Ne,to nejde!''až teď mu došly moje slova. Jeho úsměv opadl a přistoupí blíže ke mně. Jako obvykle si zvedne můj obličej za bradu a donutí mě vyhledat oční kontakt. Proč on to vždy tak dobře zvládá? Proč jediný on dokáže,abych se cítila tak hloupě a hrozně zároveň?
,,Mell,já ji vážně nemám rád. Nedokázal bych Tě tahat za nos opakem,natož ti lhát.. Měli jsme někam zajít a pořídt něco,co by jsi tu měla.. Já jsem prostě jen kluk,který nemyslí. Nedělej mi to,protože já děkuju Tobě,že jsi mě vyléčila.''promlouvá mi do duše a já si říkám,jak trapně jsem se chovala. Copak jsem někdy měla v úmyslu zkazit jeden z kráných dnů,který trávíme společně?
,,Díky Tobě jsem znova pocítil,co je to láska,znovu to vím.. To s Terezou nebyla láska. Ne oboustranná.''řekne a zasekne se. Tím to nevylepšil.. Tenhle kluk je tak roztomilý,někdy trochu ťulpásek,ale musím se pousmát.
,,Teda ani z mojí strany. Já-Já si to myslel,ale až teď jsem pochopil,že láska je něco uplně jinýho. Možná,že si s Terkou Simona rozumněla víc,ale mě to je jedno..''vrátí se zpátky k tomu,jak jsem se ho v klubu ptala,proč se Simona chová tak divně. ,,Všichni ostatní Tě vzali,ale mě by bylo naprosto fuk,kdyby ne. Protože hlavní je,co k Tobě cítím já. Nikdy jsem nebyl takovýhle ''blázen'',abych holce vyprávěl,co k ní cítím,ale ty jsi uplně jiná.''zamýšlí se a já ho šeptem doplním. Jsem hrozná,to vím,ale on si jak je vidět mylsí něco jiného. Nebo ne?
,,Malá naivní hysterka,která to všechno přehnala..''šeptnu nenápadně,ale nejsme si jistá,ejstl ito přeslechl. Nic neříká,takže asi ano.
,,Otevřela jsi mi oči.. Dokážeš mi říci,co se Ti na mě nelíbí,nebo co si myslíš. -To Tereza nedělala,ona nedělala vůbec nic,jen se vlastně tahala s jinýma.- Dokážeš mi dokonce ukázat i to,že ti na mě vážně záleží. Nemyslím si,že jsi malá naivka či hysterka!! Protože mě dělá radost,když vím,že mě máš ráda. Jsem strašně rád,že mi to dokážeš ukázat. Nestydíš se mi říct,že jsem ti -podle tebe- pomohl.. I když to není pravda,protože jediný,kdo taky komu pomáha l a pomáhá jsi ty mě.''řekne a já poznávám,že tenhle kluk mě má nejspíš vážně rád takovou,jaká jsem. Tanhle můj žárlivý výstup si vykládá úplně jinak. Vždyť já mu nevěřila,myslela jsem si,že pořád miluje Terezku..
Nic neříkám,můj hrudník se jen zvedá ve znamení pobírání dechu,stojím stále bez pohnutí a vše si dávám dohromady. Filip je na tom podobně. Je blíž u mě,ale možná se bojí dotknout se mě. Bojí se mé reakce,protože mě jeho pohled zkoumavě pozoruje.

Zvednu oči a tím se naše pohledy střetnou. Je tak krásný a rozkošný. Kéž bych to mohla nějak napravit. Cítím se trapně,protože si neumím představit,že bych tu po tomhle všem vážně přes noc zůstala. Vždyť já mu nevěřila!! Polknu.
,,Filipe,j-já.. Cítím se tak trapně. Já asi radši vážně půjdu,protože..''tak nějak se v tom zamotám,pozná na mě,že jsme v rozpacích. Pousměje se a přitáhne si mě k sobě do objetí.
,,To ať Tě ani nenapadne,ty můj blázínku. Moc dobře víš,že nás to k sobě ještě víc spoutalo. Tedy alespoň mě se zdá,že nás to k sobě ještě víc přiblížilo..''trochu zčervená,ale oproti mě je bílý,jak čerstvě natřená zeď. Jeho úsměv mě dostává opět do klidnější nálady. Ale jakmile si vzpomenu,co jsem tu předvedla,nejradši bych si sama nafackovala.
,,Ale já ti nevěřila.. Teda věřila,ale myslela jsem si,že ji pořád miluješ. A taky jsem se chovala hrozně..j-já,omlouvám se.''připustím po chvíli,co mě objímá a drží pevněji u sebe. Pohladí mě po vlasech a já zvednu pohled k němu.
,,Ty? To já bych se měl omlouvat. To tričko mělo být už dávno v popelnici.. Já jsem na něj nějak zapomněl,vážně mi odpusť..''pomalu mě políbí a já se pousměji. Pravou ruku přesunu z jeho pasu do jeho hnědých vlasů a jemně si ho u sebe přidržím. Musela jsem mu dát najevo,že se nemusí bát mě políbit. Byl totiž nějak divný,takový opatrný. Krásně se usměje a už je opět takový,jakopřed hodinou.
,,Alespoň se to všechno vyřešilo. Ona je minulost,která je uzavřená,přisahám!''dodává vážně. On je tak sladký.
,,Promiň mi to. Vážně jsem to přehnala.. Zkazila jsem náš společný večer.''připustím provinile. On se na mě podívá tkaovým tím pohledem ála pohled na blázna a šibalsky se pousměje.
,,Nic není zkažený..''usměje se,políbí mě a odnáší do postele. ,,Nejsem moc těžká?''usměji se,jelikož nejsme zrovna nejlehčí dívčina ze třídy. Nejspíš se snažím odvést pozornost..
On už ví,že bych byla schopná odejít a přát mu vztah s Terezkou,jen proto,aby byl šťastný..,takže si připadám vážně trapně.
,,Chceš pomoct s převlékáním??''zazubí se nevinně. Jak je vidět,už jsme zase tam,kde jsme byli. x)
,,Myslím,že to zvládnu.. Nic jsem nepila.''usměji se nazpět a on na mě zkouší smutný pohled štěněte. Vážně na mě zabírá,to už zjistil i on. :-)
,,Mellanie..''zkouší mě políbit,snad abych svolila? Ne,to byl vtip.. S úsměvem zjistím,kde je koupelna a jakmile zapluji do sprchy,půjčuji si pak jeho triko. Jistě,že to šedé. Je vážně volné,až se divím,proč ho tu má,když jinak nosí menší velikost,ale to je mi fuk. Terezky snad už nebude!
Je dlouhé pod zadek,takže lem zakrývá i spodní prádlo,což je dobře.. Nerada se ukazuji. :)

Jakmile příjde i on ze sprchy,lehne si ke mně a společně si ještě v půl páté povídáme. Jeho trochu mokré vlasy jsou úžasné. Je roztomilý. Nedokážu z něj spustit pohled,ale jelikož je to vzájemné,nepříjde nám to nijak divné.
,,Miluju Tě,Mellanie..''leží na levém boku a pravou rukou mě objímá. Já se koukám do jeho momentálně šedo-zelených očí a užívám si vzájemné blízkosti.
,,Já Tebe taky.. Dobrou noc.''políbím ho a on polibek prodlouží. Poté věnuje další letmý dotyk jeho rty i mé čelisti a pak jen dodávám tiše,jelikož mám už psokojeně zavřené oči přání dobré noci.
,,Dobrou noc,lásko..''políbí mě a já se usměji. Už se pomalu dostávám do říše spánků. První nco v jiné posteli,jak je známo,sen z téhne noci by se měl co nejdříve splnit. Budu o to vůbec stát? Dnešní návrat z L.I.X.u byl velmi komplikovaný,ale v jednom má Fíla pravdu,alespoň už jsme si to vyřešili. Sblížilo nás to,což bylo už nadoraz. Více už to snad ani nejde. Nebo jde? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 6. února 2010 v 16:09 | Reagovat

Takže dříve jsem na to napsat a zveřejnit tento díl neměla. :D
Vážně to nešlo,protože ještě při začátku psaní tohoto trapného dílu,který se totálně zvrtl, jsem měla pocit,že to dnes nenapíšu. :D
Psací nálada se vrátila a já jsem šťastná,jelikož Vám mohu přinést další část. :))
Pokusím se napsat ještě další,ale to asi až večer. :))

Snad se  bude líbit. x)

2 Cool-Nicky- SB <3 | Web | 6. února 2010 v 17:13 | Reagovat

už som si myslela že sa nedajú dokopy a ona vážne odíde.... to by som si rozmyslela či ti TO poviem- hádam chápeš :) ale je to vážne úúžasné, takže rýchlo píš ďalej.....

3 *EMOgirlEMO* | Web | 6. února 2010 v 17:20 | Reagovat

[2]: Zlato,já jdu ihned na icq a vše mi musíš říct..já normálně nemůžu vydržet!!. :D:D

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 6. února 2010 v 18:33 | Reagovat

málem mě porazilo...co provádíš holka? tady sešílím při čtení té povídky :D...jsem se lekla,že snad bude konec....to by mě pěkně naštvalo...taková měnší hádka, jako není zlá, jen jsem se bála, že se zase dostaneme ke stavu...rozchod a pak přemlouvání, že to tak nebylo...uff...čekám na další dílek :p hehe

5 *EMOgirlEMO* | 6. února 2010 v 18:38 | Reagovat

[4]: Vážně? Hele,konec mě ani nenapasl.. JAk tak koukám,budu muset ještě přemýšlet,protože už by to bylo na místě,ne. :D:D
Né,to byl žert. :D

Vážně se Ti to líbilo,zlatí? To jsem nehorázně ráda. x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama