Life is Dream [73.díl]

12. února 2010 v 23:08 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamTakže jakmile se dostáváme ke mně do pokoje,můžeme se s Anie začít bavit. Moc dobře vím,že jsme si na sebe teď neudělaly moc času,tedy jsme spolu prakticky pořád,ale na ty soukromé holčičí věci nebylo prostoru. :-) Každá teď totiž trávíme veškerý svůj volný čas tady s Fílou a vyvedenou,občas trochu potrhlou Martinkou.
Jelikož se zatím Filip baví dole s mým i svým taťkou o autech -ano,oni řeší,jaké auto je momentálně nejlepší a jaký tuning by mohli svým ''broučkům'' nechat udělat- a jelikož mají obě naše rodiny vkus na velké a honosné džípy,myslím,že není těžké najít nějaké stejné shodující se téma,nad kterém by všichni tři vydrželi. :-)
Maminy si rozumějí také jedna báseň a momentálně mamka ukazuje svou sbírku oblíbenných interiérových časopisů s vybavením,které nám do schránky přichází takřka pravidelně. Dobře,tak my s mamkou spíše jezdíme vždycky do obchoďáků. To víte,máme to při cestě,když jedeme okukovat obchůdky s oblečením. Jestli jsem se nezmínila,jsem vážně maniak do nakupování oblečení. A to dokonce i tehdy,když mi 'přetékají' skříně. Někdy mám pocit,že bych ocenila skříně nafukovací,ale bohužel žádné podobné zatím neexistují.
,,Tak povídej,bylo včera večer něco? Já jsem nějak nevěděla o světě.. No a tady Marťa na tom nebyla o moc lépe.''tak tahle otázka mě trochu zaskočila. Důkazem toho je menší zadušení se jahodového Cappy džusu naředěného s vodou (jelikož je na mě až mco sladký),kterého jsem si lokla.
,,Ehh,Ehhh.....''Rozkašlu se,ano já se přímo rozhucám. Snažím se potlačit červenou barvu,která se mi hrne do obličeje. Nevím,jak to mohlo Anie napadnout,ale před Martinou ze mně tahle otázka dělá normální lehkou dívku,která skočí do postele za každým klukem,kterého chvíli zná. Copak neví,jaká jsem? Asi za to mohla ta včerejší noc ztrávená v klubu. Jinak si to neumím vysvětlit.
,,Jsi ok?''přiskočí ke mně z druhé strany Martina,jelikož mě již z jedné jemně plácá do zad Ann. Jak si mám asi tak teď před sestrou svého kluka připadat? Dobře,možná si rozumíme tak,že to vypadá,že jsme se nejdříve znaly s Martinou a až poté mě seznámila se svým hodným,starším bráchou,ale nějak mi to stále nejde k sobě.
,,Holky,nic se nedělo! Za tu dobu,co se známe -hlavně my Ann-,jste mohly pochytit,že s nikým nic nemám dříve,než se pořádně poznáme... A... Taková já prostě nejsem!''jak trapné je pro mě jen mluvit o nějakém ..ehm.. intimním životě. =)
,,My víme,jen jsme chtěly vědět,jak budeš reagovat.''nechtají se obě zároveň. Teď bych je nejraději praštila,to mi věřte! Trapněji jsem se cítit nemohla!
,,No,děkuju.. Vážně k popukání.''zironizuji a dále se snažím napít bez nějakých dalších komplikací/potíží.
,,Né,ale tak my chtěly vědět,jak budeš reagovat nad.. Ehm,něčím víc, ve spojitosti s Filipem. Víš,mám na mysli s F-Í-F-O-U!''řekne zcela vážně Martina a já nechápu. Mimo to nepřeháním,vyhláskovala poslední slovo -jjméno dotyčného- jako pro nějakého prvňáčka. Ony si snad vážně myslí,že se mám přetrhnout? Jasné,že je mi to ve spojitosti s ním ještě trapnější než obvykle,ale nehodlám se chovati,jako nějaká desetiletá puberťačka. Dobře,chovám se tak.. Normální dospívající dívky nemají problémy mluvit o intimních věcech,ale já prostě nejsem ten typ holky,která by vše rozhlašovala po světě. Přeci proto to jsou intimní věci. Věci,které jsou osobní a nejsou vhodny pro zvědavé uši.
,,Chytáš nám nějak barvičku,zlatí..''usměje se Anie a já se snažím odbočit od tématu a odvést řeč uplně jinam. Neznám vhodnější téma,než Anie a Kubu či Martinu a Marka. Já si Vás holky vychutnám. Jak vy na mě,tak já na Vás. :-))

,,Takže ty a Kuba? Hmm,co se dělo? Nějak jste si spolu rozumněli.. Až moc dobře,na můj vkus!'' po chvíli,strávenou mluvením o uplně jiných věcech se vracím ke svému rozmyšlenému tématu a okruhu támat. :) Pobízím ji.. Anie se začne vážně nečekaně rozplývat nad tím,jak je Kuba zlatý. To se ná mto krásně namíchalo. Anie se seznámila s Filipovým kamarádem a Martina s mým a Anieným. :-) Nádherné páry!
,,Kuba? On je táák úžasný... Libor nebyl ani z daleka tak hodný a milý,jako on. Filip se pohybuje vážně v úžasné partě..''pochválí mého kluka a Martiny bratříčka. ,,Ale on je tak dokonalý. Vážně si připadám,na dobré cestě. Rozumněli jsme si spolu už minule,ale až teď to pokorčilo. Vyměnili jsme si čísla a dokonce si už napsali.''básní a Martina nejspíš naoko suše pronese ,,Jistě že.. Na Dobrou noc!'' poté promluví směrem ke mně. Jelikož tamto bylo určené spíše jen pro ni. xD
,,Představ si Mell,že Anie si s Kubou psali po deseti minutách,co se rozloučili.. Docela padlý na hlavu,ne.''zasměje se a já se neubráním zasmání se společně s ní. Ann po ní hodí jen úšklebek,který po chvíli vystřídá smích.
,,Teda Anie,to je úžasný.. Co jsem Ti říkala,Libor je jen záletník a děvkař.''přiznám bez mučení a jsme ráda,že mi to konečně věří. Tedy věřila i předtím,ale brala to na lehkou váhu,teď se přesvědčila,že jsem měla pravdu. Nechápu se,ale v tomhle jsem si vždy jistá již na první pohled. Každý člověk ve mně vzbudí nějaký pocit,ale ne vždy je to kladné a pozitivní.
,,Měla jsi pravdu. Podváděl mě a nebyla jsem pro něj vlastně nic. Vždyť on byl uplně mimo to,co jsem prožívala já. Byl všechno,ale jen ne zamilovaný.'' konečně otevřela oči. Vím,jak je těžké sundat ty růžové brýle mámení a zlepšování všeho,ale jakmile se tak stane,vše Vám příjde tak absurdní. Říkáte si,jak jste nemohli vidět tak zřetelné chyby a divíte se.. Divíte se sami sobě.
,,Mám jednu otázku..''řekne zamyšleně Martina. Obě upřeme zrak na ni a ona se s nevinným úsměvem ptá,aby si vše urovnala. ,,Takže Libor byl ten,jak za Tebou přišel do toho klubu,že..''ujasňuje si to a poté dodává. ,,Byl to totální kretén!''
Se smíchem obě přikývneme a dále se bavíme o divnčích záležitostech. :-) Ani nevíte,co všechno je zapotřebí prořešit. Jak jsme zjistily,musíme si takhle společně sednout častěji,protože je o čem se bavit. Jakmile dlouhý a musím přiznat,že velmi zábavný (tedy není se čemu divit,jelikož s Anie a Martinou se zkrátka nudit nejde!) dialog o Anie a Kubovi ukočujeme a jelikož nikdo nemá v plánu končit,pokračujeme dál. Musím toho využít a dozvědět se konečně něco o Martině a Markovi. M & M. =)) To víte,je docela oříšek vytáhnout něco z Marka. Jak se znám,ve škole by jsme to s Anie zkoušely. :D

,,Hej,takže ty a Marek? Hm??''začíná Anie,která se znažila již předtím marně přeskočit konverzaci o Kubovi. Samozřejmě se ji to nepodařilo a my se tak dozvěděly o tom,jak je až po uši zamilovaná. Anie si zaslouží někoho hodného a úžasného. Konečně se tak stalo,Kuba si ji bude vážit.. Tím jsem si jsitá.
,,No..''jemně zrůžoví. Určitě se něco děje,na to jsem nemusela ani nějak moc zaostřovat,protože již v klubu spolu trávili každou minutu. :-)
,,To je úžasný!''zaradujeme se společně s Anie a Martina se nenechá moc pobízet a pokračuje dále.
,,No,Marek je vážně super kluk. Díky Tobě mám i jeho číslo.''zaculí se na mě Marťa. Jako dohazovačka jsem se uplatnila vážně dobře,zkuste mi někdo říci,že ne a něco se Vám vážně stane.. :D x)
,,Nemáš zač!''řeknu rychle a Anie se snaží dál. ,,A..???'' Vážně jsme si neskutečně podobné,každá ví,co si ta druhá myslí a také jsme obě tak abnormálně zvědavé,co se týče kamarádek a jejich vztahů či nových klučičích objevů. =)
,,A dokonce když jsme tancovali.. No,my se už trochu líbali.''přizná s úsměvem od ucha k uchu. Vážně jsme s Ann rády. Co jen my,to my všechny tři!
,,To je úžasnéé..''vydechneme s Anie zároveň. Dneska to je vážně samé holčičí klábosení,vypadá to,jako by jsme byly kdovíjaké drbny,ale my jsme jen parta kamarádek,která si říká všechno. Tedy alespoň to takhle vždycky mezi mnou a Anie bylo. Od té doby,co znám Filipa jsme na všechno tři. Je až neuvěřitelné,že mám takového hodného kluka a ještě k tomu všemu navíc úžasnou kamarádku. :-)

Z přemýšlení a dalšího holčičího debatování nás vyruší maminy,které nám oznamují,že je oběd na stole. Samozřejmě společně připravovaly nádherně prostřenou tabuli,ale jako vždy se spíše podílela moje mamka,protože ta nenechá návštěvu sáhnout na nic. Tedy myslím na nějakou práci. x))
Filip mě políbí a do ucha mi nezapomene šeptnout,že se omlouvá,ale společně s mým i svým taťkou se nějak zakecali. Kdyby věděl,co všechno jsme řešily nahoře my. :)
S Anie a Martinou na sebe po očku koukneme ve stejnou chvíli a jakmile se naše pohledy střetnou,neubráníme se smíchu. Samozřejmě všichni ostatní přítomní nechápou,ale nám je to v tuto chvíli vážně jedno. Přejde me to jen se slovy ,,To nic..''
Jelikož jsme obědvali až někdy ve čtyři hodiny,protože jsme ze včerejšího večera v klubu nějak dospávali,společně si uděláme rodinný večer. Jsem ráda,že si naši rodiče tak úžasně rozumí. A když keště k tomu přijdou Anieniny,co víc si přát.
Všichni si rozumí a my se nenápadně vytrácíme nahoru. Tam si zapneme nějaké DVDčko a jelikož jsme měli v úmyslu zhlédnout Avatar,společně se všichni koukáme. Já napasovaná vedle Filipa,který si mě drží a objímá u sebe a Anie s Martinou kolem nás.
Zítra je sice zase neděle,ale to nás neodradí od toho,užít si sobotní večer. Nikam nespěcháme,jelikož dneska se zůstává u nás. =)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 12. února 2010 v 23:10 | Reagovat

Takže se omlouvám za dlouhou neaktivitu v LiD,ale nějak mi to nešlo. Byly testy a já je zvládla (díkybohu na výbornou). x)

Takže se omlouvám za spoiler,nápady již mám,ale teď se tam ještě nehodily.
Promiňte i za to,že jsem nevěděla,jak to navázat na 72.,takže je to o ničem. :( Už si nejsem jistá ničím.. :((

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 12. února 2010 v 23:57 | Reagovat

já jsem říkala, že se tady zmíníš o nakupování :P...to ta tvoje nakupovací nálada :P
ale jsem ráda za tenhle dílek..moc se mi líííbííí :) hihi...těším se na další :p

3 *EMOgirlEMO* | 13. února 2010 v 0:02 | Reagovat

[2]: :DD: No co,já za to nemůžu. :D:D Když už,tak mě nikdo nemůže zastavit! :D x) :D
Né,ale tak nevěděla jsme o čem jiném,tak jsme z toho udělala zase díl tottálně o ničem.
Už to prostě není,co to bývalo :( Ale jsme ráda,že to pořád čteš,zlatí :)

4 Cool- Nicky | Web | 13. února 2010 v 12:43 | Reagovat

je to sqvelé :) jasné, TY si ako dohadzovačka úplne super... hlavne že každému radíš ale u seba to nevieš využiť, že?? hovorím ti musíš TO skúsiť.... hádam vieš o čom hovorím :D:D

5 *EMOgirlEMO* | Web | 13. února 2010 v 12:56 | Reagovat

[4]: Já?? Já nevím,o čem to mluvíš.. :D:D Radím dobře,ale sama na to nemám. :D Už mi to dochází. xD
Ne,teď vážně.. Jsem ráda,že je to mezi Vámi ok. A jsem ještě radši,že to s tím icq bylo jen náladou,protože si neumím představit,že bych si s Tebou přestala psát,zlato! x)

Děkuju =o*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama