Life is Dream [74.díl]

13. února 2010 v 15:36 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamNeděle proběhla jako vždy v klidovém režimu. Tentokrát jsme se tedy s Fílou museli rozloučit již sobotní večer po shlédnutí Avataru,jelikož zítra jede s kamarády domlouvat nějakou oslavu pro Kubu.. Myslím,že k matuře,kterou dodělal.
No,sice to není nijak nová záležitost,ale párty se chystá dodatečně,protože minulý rok někam odjížděl s rodiči,nebo co to ostatní říkali. :-)
Nikdo zatím netuší,kde a kdy se bude konat,ale Dejv začal koketovat s nápadem zamluvit nějaký úžasný,moderní hotel na horách. Filip mě lákal sebou,ale jelikož jeli jen samí kluci -jeho kamarádi-,neměla jsem zájem. :-) Ano,žádná dívka. Tedy určitě ne cestou. I když jsem tak měla možnost poznat kluky typu Dejva,docela se obávám toho co tam budou celý den vyvádět. Určitě se začínám bát.. Samozřejmě co není,může být. Sehnat nějakou dívčinu pro ně asi není moc těžký oříše,ale jelikož jde o Filipa,moje obavy jsou několikrát menší. Je až zarážející,jaký je to vzorňas. Většinou jsou totiž 19ti letí kluci jako Filip sprostí -no,Dejv rozhodně patří k těm trochu vulgárnějším-,nevěrní a abych pravdu řekla celkově prostě kluci.
Mužské pohlaví není lehké pochopiti,ale když narazíte na někoho tak v dobrém slova smyslu divného a jiného,sami si nejste jistí co si máte myslet. Vážně cítím trochu zmatek,ale to je jen tím,že ho tu nemám vedle sebe. Nejsme na sobě tak závislí,jak se zdá. :) Jen se začínám bát,jestli se někdě neobjeví nějaká lepší. Zajímalo by mě,co se většinou odehrává ve Filipově hlavě,co si myslí a konkrétně vše,co si myslí.

Pomalu se začínám upravovat. Jelikož jsem sama neměla co dělat,domluvily jsme se s holkama,že půjdeme do obchoďáku,kde si uděláme fajnové nedělní odpoledne. Filip mi tedy již kolem 12té hodiny volal asi po dvacáté od doby,co netrávíme neděli společně,ale ani to mi nezabrání se trochu upravit. :-) Mluvíme spolu zrovna když si upravuji neposedné vlasy,které by mi za pomoci jemného větru venku polétávaly kolem. Proto je zkrotím čelenkou.
,,Copak děláš,lásko?''ptá se a já moc dobré vím,co teď asi tak ostatní kluci dělají. Poklepávaji mu na rameno a bystře poslouchají. Asi jediný Kuba je nejnormálnější z Filipovo kamarádů. Ne,to jsem přehnala.. xD Nejhorší z nich je určitě Dejv. Sice je hodný a dá se s ním bavit,ale bez sprostých slov by neměl o čem mluviti.
,,No,s holkama vyrážíme ven.''usměji se a z druhé strany slyším nějaké rady od kluků. Tedy nejsou určeny mě,ale Filipovy. Samozřejmě si jich nevšímám,ale jak je vidět,Filipa to trochu podráždilo. Ani se mu nedivím,protože jejich řeči jsou ve směs typu 'Ať ti neuteče,když jde s babama.' nebo něco podobného tomu,že si na mě má dávat pozor. Jedině od Kuby slyším povzbuzení,což Filipovi pomůže. 'Mell není jako Tereza,takže se neobávejte!''uslyším z druhé strany a hned si dokážu představit,co Kuba udělal. Určitě se na Fílu podporovně usmál,či dokonce s usměvem mrkl. Chudák Fífa nemůže odpovídat,jelikož mě má stále na drátě.
,,S Martinou a Anie..''řeknu po chvíli a se smíchem dodávám ,,A hele,kluci ať si hledí svého.. A Kubovi děkuju.'' mým pokojem se ozývá smích,protože mám vše na odposlech. To víte,tak když se upravuji v koupelně,musím to mít nahlas.
,,Tak si to tam užijte.. A vzkazuju ségře,že mi Tě má pohlídat!''usměje se a pošle mi do telefonu před ostatními kluky pusu. Vážně je to moje zlatíčko.
,,Vyřídím..''řeknu s úsměvem a dobře naladěná. Za chvíli by se pro mě měly již holky stavit.. S Anie jsme si volaly ještě před chvilkou,jelikož chtěla poradit,co si má vzít na sebe. Já jsme si oblékla světle modré džínsy,černé nízké kozačky bez podpatku,bílé tričko s červeným potiskem a jelikož jsem neměla chuť se nijak významně upravovat a obléci se nějak vyjímečně,vzala jsem si károvaný flaušový kabátek. Tedy není to kabátek,ale je to takové ''sáčko'',nebo bundička. Nevím,jak to mám přesně říci,jelikož to je podle mě kratičký kabátek do pasu,možná trošku delší. x) sice nevypadá nijak teple,ale musím říci,že je v něm příjemně.
Vše jsem doplnila tenkými náramky na pravou a poté ještě velkou,prostornou koženou kabelou s nýtky a stříbrnými cvoky.
Řekla bych,že se mi modýlek povedl. Vypadá neupraveně,né moc ukázkově,ale je pohodlný. Zvlášť,když jdete jen na skok do města. Co by jsme asi tak dělaly,stejně se jen budeme koukat na nějaké nové oblečení,takže nač bych se měla nějak moc upravovat,když strávím většinu času ve zkušební kabince. Pro jistotu jsem si radši vzala gumičku,jelikož až si něco budu zkoušet,z rozpuštěných vlasů se rázem bez práce stane nedbalý culí. Ale musím říci,že to vypadá dobře. :-)
,,A co vy? Pokročili jste?''zeptám se,jelikož si nejsem jistá tím,že jsou stále někde v autě na cestě do neznáma.
,,My teď sedíme na obědě,pak zamluvíme nějaký klub. V hotelu je plno,prý sem jede nějaký lyžák z gymplu.''to mi připomíná,že by se teď někdy měl konat i u nás lyžák. Ale to teď jezdí uplně všichni,myslím,že i Filipovo gymnázium jede na hory.
,,Aha,tak dobrou chuť...''vyruší mě zvonek a po chvíli i dokonce dupání po schodech. Poté následuje nakouknutí Anie a jakmile mě vidí,s úsměvem přihopsá ke mně. Martina ji jde v patách,takže se ke mně dostane také.
,,S kým to mluvíš? Jestli je to brácha,tak ať si mě nepřeje!''řekne nafučeně a pohrozí. Sice netuším na koho,ale nejspíš to je stále na člověka z druhé strany hovoru.
,,Co jsem zase udělal?''řekne nechápavě Filip. No jo,sourozenci. :))
,,Co jsi udělal? Hádej,kde jsem našla svoji bundu.. Já ti říkala,aby jsi ji odnesl k pračce,ale né,aby jsi si ji nechal někdě v pokoji.'' řekne klidně Martina a pak dodává ,,Pozdravuj kluky..''Poté si vezme mobil Anie,která klepne na tlačítko vypnutí reproduktoru,takže již neslyšíme,o čem se to baví. Ale není těžké uhoudnout to z jejich odpovědí.
,,Ahoj Filipe,tak my jdeme.. Neboj se,Mellanie budeme hlídat.. Ano,kdyby něco,zavoláme Ti. Ok,čau..''vezme mou kabelku z postele a zandá mi do postranní kapsy mobil. Nezapomene si ještě pro sebe se smíchem povzdechnout ,,To jsou starosti..'' a poté obě společně s Martinou jdeme dolů. Mamka nás vyprovodí a jelikož si máme v plánu dát oběd někde venku,nejíme.
Pomalu se tedy dostáváme metrem na obchodní centrum Letňany. Původně jsmě měly v plánu vyrazit na Nový Smíchov,ale nakonec nás vydina více krámů nalákala sem.:-)

,,Tak kam půjdeme? Já bych se ráda podívala do Orsay,pak do Humanic na nějaké boty...''řekne Martina,kam by směřovaly její kroky jako první. Samozřejmě máme času dost,je něco málo po půl jedné,takže máme výborný čas. Zítřejší škola je jen do půl desáté,protože nám dali nějaké speciální ředitelské volno. Jarní prázdniny nás čekají za týden.
,,Souhlas,jdeme nejdřív na levou stranu a pak na pravou. Chci se podívat na nějaké nové náušnice a náramek.''zorganizujeme si své plány a Anie přikývne. Martina již souhlasila. Tak tedy vyrážíme. Jako do prvního butiku vážně zapadneme do Humanic,kde se každá porozhlédneme po nových botkách. Bohužel pro mě jsem žádné nenašla. Tedy ani se nedivím,jelikož jsem si nedávno pořídila asi čtyři nové páry,takže jaksi nemám žádný typ,který bych si koupila. :-)
Anie si zkouší nějaké vyšší kozačky bez podpatku,kdežto Martina si vybrala hnědé,nižší a na tlustším,moderním podpatku. Jako vždy nezvládnu odejít od kabelek a musím se na nějakou podívat. Jelikož mám hnědou krátkou koženou bundičku pod prsa,nepustím hrásnou semišovou kabelu Esprit.
,,Myslíš,že bych si měla vzít ty boty? Jsou úžasný,ale nevím,jestli se mi budou k něčemu hodit..''nadzvedává si pravou nohavici tmavě modrých jeanů,aby nám odkryla vážně krásné boty,které ji sedí. Myslím si,že si vybrala vážně úžasně. :)
,,Vážně Ti sluší..''řeknu a Anie přikývne a poté dodává,že by si je měla určitě koupit. ,,Přeci si vždycky můžeš dokoupit něco,co by se k nim hodilo..''zazubí se a my se smíchem přikývneme. ,,To je pravda.. Vezmu si je.''sedne si po sundání je podá prodavačce,která je zase zpět srovná do krabice. Poté je odnese ke kase,kam naše kroky tedy směřují. Můj úlovek slaví úspěch a Anie si poté také najde jednu krásnou kabelku. Přes rameno,takže neodchází bez ničeho. Tedy z tohoto krámu mám na mysli. Však on ose toho najde ještě sposta. =)
Dále zajdeme do Orsay,Time Outu,Zary,Klenotnictví a také nezapomeneme na knihy,kde si vyberu nějaké další,romantické romány. To víte,nejdříve zkontroluji konce,protože bez Happy Endů bych se vážně neuměla odreagovat a za svou špatnou náladu,kterou by mi způsobily by mi vážně nestály. x)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 13. února 2010 v 15:38 | Reagovat

Takže další absolutně trapný díl,o ničem. Bohužel jsem se z toho svého stylu psaní zase dostala. :((

No,tak snad mě už konečně ten děj napadne a já to budu moct nějak dobře propojit s tím,co mám napůl vymyšleno. x) :D

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. února 2010 v 23:43 | Reagovat

pročo pořád píšeš, že je to trapný?....to není pravda..mě se ta povídka lííbíí a tenhle dílek taky a jdu na další... :)
jo a víkend byl fajn...hihi...až jsem trochu smutná, že jsem doma :D

3 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. února 2010 v 23:44 | Reagovat

jo a ten outfit, cos vybrala Mell je skvělý :P..já chci taky takový :D

4 *EMOgirlEMO* | Web | 14. února 2010 v 23:56 | Reagovat

[3]: Zařaď se do řady,mě se taky líbí. :D:D

No,já už jsem zase pochybovala. Jsems  tou svou pochybovačnou náladou hrozná,vím.. Ale prostě si mylsím,že už to takové není. Tedy teď už jsem trochu zase pozměnila názor a když jsem to všechno přetahovala do wordu,tak jsem si docela i řekla,že to hezky navazuje. =P

Ale jinak strááášně moc děkuju,zlatí. :)) Jsem strašně ráda,že jsi si to užila. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama