Life is Dream [75.díl]

13. února 2010 v 20:02 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamDále zajdeme do Orsay,Time Outu,Zary,Klenotnictví a také nezapomeneme na knihy,kde si vyberu nějaké další romantické romány. To víte,nejdříve zkontroluji konce všech knih,které jsem si nabrala,protože bez Happy Endů bych se vážně neuměla odreagovat a za svou špatnou náladu,kterou by mi způsobily by mi vážně nestály. x) A jakmile se tak stane,jdu k pokladně. Vyndavám peněženku a jelikož se mi nechce naťukávat dnes již po několikáté PIN od karty,zaplatím hotově. V mém výberu můžete najít pokračování mé nejoblíbenější knihy,poté zbylé dva díly Upířích Deníků a nějaké další,poněkud tlustší knihy.
,,Fff,tohle všechno přečteš??''ptá se Martina s údivem. Převezme igelitovou taštičku s knihami a dívá se na obálky všech,které jsem si nakonec koupila. A nesmím zapomenouti dodat,že ji dost vyvádí z míry právě počet stran skoro u všech. :-) Už už se nadechuji,že ji odpovím,ale Anie je rychlejší. Už mě má prokouklou se vším všudy,takže se nebojím,že odpoví špatně.
,,Děláš si legraci? Mell přečte jednu knihu jako je Rozbřesk za jeden jediný den!''musím se zasmát a Anie se mnou. Martina se udiveně koukne znovu na mě a já naoko horlivě přikývnu. ,,To je ale řádný blázen,co..'' dodá se smíchem Anie a já ji jemně šťouchnu. ,,To jo.. Fífa přečetl asi tak čtyři knížky,které nebyly do školy.''rozesměje se a já s ní. Je zajímavé,že protiklady se přitahují. Já čtu strašně ráda a také podle toho vypadá můj aktualní stav knihovničky. Vždyť jen za dva měsíce prázdnin jsem o minulé léto přečetla přesně 21 knih. :D A to jsem byla věčně pryč. Tedy když jsme nebyli s rodiči na chalupě,tak jsem lítala s Anie venku. Většinou jsem četla na houpačce na dvoře. Sluníčko pálilo,já měla nohy ve vodě,stříšku nad hlavou a s pohupováním či houpáním jsem se začítala do děje knih. Na dovolenou jsme si vzala sice jen jednu a i přesto,že jsme si slíbila,že budu číst jen kapitolu denně,to vše mi vydrželo jen dvě hodiny a já již druhý den neměla co číst.
,,Jak někdo může být takový ..ehm.. sečtělý člověk?''zasměje se a já si umím představit,co mělo být slovo,které nahradila za 'sečtělého člověka'. :D
,,Hej,jsem tady..''rozesmějeme se všechny tři zase od začátku a jelikož máme v plánu ještě procházet další krámy v kterých jsme ještě nebyly,zajdeme si do Meka,který je hned u schodů. Tedy kousek od eskalátorů. Vedle nich je totiž hned klenotnictví,ve kterém jsme již také byly. Koupila jsem si stříbrný náramek s několika přívěsky na něm. Poté náušnice - první to vyhrály stříbrné kruhy a jelikož jsem nemohla odolat,jedny diamantíky do uší jsem také musela skoupit. Ještě jsem si koupila z chirurgické oceli světle růžové,fialové a tmavě růžové až skoro fialové kamínky. :)
Holky si vybraly každá nějaké náušnice,Martina si pořídila další řetízek a Anie si koupila prsten s nějakým kamenem. Musím říci,že chodit nakupovat s nimy je úžasnéé. :-)) Jsem ráda,že nemám jen úžasného kluka,ale i ještě lepší kamarádky. Anie pro mě byla jako sestra již od nějakých tří let. Dováděly jsme spolu venku,na pískovišti jsme si stavěly bábovičky zatímco se naše mamky na lavičce u nás bavily,ale stejně nejvíce koukaly stále na nás a hlídaly si nás.
,,Co si dáte?''ptá se nás slečna u poklady a my si objednáváme.
,,Takže třikrát McChicken Menu,ke každému Sprite,třikrát tatarku,třikrát zeleninový salát se zálivkou a tři višňové taštičky.''společně dáme dohromady náš dlouhý seznam,který vypadá spíše pro několik kluků,než pro tři dívčiny.
,,Jistě,posaďte se a já Vám to donesu..''usměje se,jelikož dnes nějak nestíhají objednávky. Usadíme se kousek od plazmy,takže se chvílemi koukáme na spuštěné Óčko,jakou,že to hrají momentálně písničku. Jako na zavolanou volá Filip. Samozřejmě se musím pousmát a jakmile stisknu zelené tlačítko,už si připadám zase trochu šťastněji.
,,Ahoj lásko,tak jak se máte? Všechno v pořádku??''ujišťuje se a já se musím pousmát. On je tak rozkošný.. Jen jedno mi vrtá hlavou,vážně se tak bojí,nebo to jen předstírá proto,že se zrovna teď děje něco,co by se dít určitě nemělo?
,,Ahoj. Všechno v naprostém pořádku. Stavily jsme se na jídle v Mekáči a pak se podíváme ještě do pár obchůdků.''holky se na mě koukají a přikyvují. Asi ať si nemyslím,že se jim vytratím. To bych samozřejmě neudělala,jelikož se výborně bavím. :-) Dámská jízda je sem tam zapotřebí.
,,No my jsme už vymysleli,kde to bude.. Je to zamluvené a vše naplánované. Mám vyřídit,že to bude příští středu a jsi samozřejmě zvaná. To jen aby jsi věděla.. Stejně je to jasné,ale tak Kuba,znáš ho.''usměje se. Jsem ráda,že je Kuba jeden z těch normálních,kterí vědí,co je slušnost. I když je jasné,že by jsme tam s Fílou šly,protože Filip je pozvaný určitě a já vím,že Kubovi jsem sympatická přítelkyně jeho nejlepšího kamaráda a jeho kamarádka,ale bylo by mi přeci jen trapné ukázat se tam,když mi to nikdo neřekl.
,,Řekni,že děkuju a moc se těším... Ano,budu pozdravovat Anie i Martinu.''usměji se a Anie je štěstím bez sebe. To víte,už se totiž mezi Kubou a Anie něco zrodilo. Teď jen,aby se zase viděli. Vsadím se,že ti dva se k sobě vážně hodí. Kamarádky na mě dělají,abych pozdravovala také a tak s úsměvem vyřídím.
,,Holky taky pozdravují..''jelikož přichází kluk s naší objednávkou, nestihnu dát ani mobil od ucha a tak poděkování slyší i Filip. ,,Děkujeme.''usměji se a dále bych si povídala s Fílou,jen kdyby dotyčný neodpovídal dál a dokonce nepokládal otázky.
,,Nemáte zač.. Víte,chtěl jsme se zeptat,jestli by jsi dnes večer neměla čas,kotě.''řekne sebevědomně. Jasné,už to vidím,já a čas na nějakého dalšího kluka typu Libora... Myslím,že tohle zkouší na každou. Dám mobil od ucha,zacpu reprák a konečně mohu odpovědět. Nevím proč,ale nechci,aby to Filip slyšel.
,,Víte.. Díky,ale můžeš si to jít zkoušet někam jinam. Nemám zájem,protože mám kluka,kterého mám fakt strašně ráda... A i kdybych neměla,tak si nemyslím,že je normální ptát se zcela neznámé dívky na rande,aniž by jsi ji znal. A neříkej mi kotě!''poslední skoro zavrčím,ale dále se již s úsměvem vracím zpět ,,Takže děkujeme za jídlo a nashle..''řeknu již trochu méně podrážděně,protože vážně nenávidím typy kluků,kteří si o sobě myslí,že jsou borci světa a sbalí každou holku pouhým 'Kotě,máš čas?'. Jsou mi odporní!

,,Wow,tak to jsi mu to natřela,zlato!''usmívá se štěstím bez sebe Anie a Martina nemůže být pozadu. ,,Tak to si kretén nějak dovoloval,ne. Kdyby jsi mu neřekla nic ty,tak bych mu to řekla pěkně od plic já..''zasměje se a pak dodá. ,,Fífa má vážně štěstí,že má tak úžasnou holku.'' Jakmile to dopoví,hned si dávám mobil zase zpět k uchu. Já blbá jsem zapomněla na mobil. Nejspíš tak polovinu slyšel..
,,Mellanie,kdo to byl? Jakej totální debil si na Tebe něco zkoušel?''zní vážně naštvaně. Kdyby mohl zabíjem po telefonu,ten kluk by byl už asi vážně pod stolem.
,,No,to..to byl jeden číšník tady a...''zakoktám se a on se uklidní. Nejspíš by dál řešil to,ať mu ho dám k telefonu,nebo já nevím,jaké nesmysly by si na mě vymyslel,ale jelikož jsem mu přišla asi nějak zaskočená tím mým koktáním,dal se dohromady. Avšak Martina,jelikož sedí vedle mě tišeji zakřičí k mobilu ,,Slyšel jsi,jak ho sprdla? Měl by jsi být šťastný,že máš takovou holku,bráško.'' a pak k Anie dodává ,,To Tereza byla děsná kurva. Ta už by teď byla někde na záchodě s tímhle frajírkem..'' No,alespoň vím,jaký vztah měla k Terezce. Nejspíš ji neměla ráda. :-) No,jenže tohle slyšel nejspíš i Filip.
,,Mellanie,myslíš to vážně?''slyším,že se teď usmívá. Polknu. ,,C-Co??''dělám blbou,jelikož je mi trapné,že tu na cizího kluka řvu. Ale vážně si neměl nic zkoušet. Nenávidím děvkaře a tenhle byl právě takový případ,podle mě.
,,Marťa má pravdu,jsi vyjímečná,lásko.. Toho jsme se přesně bál. Že kolem tebe budou lítat nějací frájové a ty jim podlehneš. Ale to co jsem slyšel bylo úžasný,Mell..''řekne a já se stále více a více pousmívám. ,,Víš..nevím,co bych teď měl říkat ,protože jak už ti řekla Martina, s Terezou bych v téhle situaci nikdy nebyl,protože ta by si s kdejakým neznámým klukem ihned užila a pak by dělala,že se nic nestalo. Takže proto teď mluvím uplně z cety...''Právě proto je tak rozkošný. Já na něm miluji to,že že je sám sebou. A i když neví co říci, vždycky něco najde. Ať je to z cesty nebo ne,vždy je to pro mě lepší a hezčí než kdejaká vymyšlená slůvka.
,,Takhle by se zachovala každá holka..''řeknu,protože si to vážně mylsím. Jakkoli byla Tereza špatná,vážila by si takového kluka,jakého měla.. Přeci by se nešla támhle nejen ocucávat s nějakým neznámým frajírkem,který by se vyspal s každou,jen aby měl další zářez.
,,Nene,jenom ty..''usměje se a dále tak nějak bavíme. Nejdříve se ještě chvíli věnujeme tématu,ale poté co je již něco po páté,Filip se nabídne,že pro nás ,jakmile vysadí kluky, přijede. Samozřejmě mu dojde,že je tu Anie a tak jediného Kubu nevysadí u něj doma,ale přijedou společně. :-)
,,Tak dobrou chuť. Já jsem Vás zdržoval od jídla.. Za chvilku tam jsme,tak dáme vědět.''prozatím se rozloučíme a domluvíme se,že nám dají kluci vědět. Jelikož vím,jak by Anie remcala,že není upravená,tak jsem ji již dopředu řekla,že je s Fílou i Kuba. Měli jste vidět její reakci. Vyskočila od stolu,vzala svou kabelku a se smíchem a slovy ,,Omluvte mě,jdu se upravit..'' odcházela. S Martinou jsme se zatím bavily a jelikož jsme uvažovaly nad tím,že půjdeme do kina,nebyla jsme si jistá,jestli by nebylo od věci dát vědět Markovi. On říkal něco o tom,že o víkendu půjde na nějaký nákupy,či co..
My jsme se samozřejmě mezitím najedly a jakmile nám dají kluci vědět,že stojí před Letňanama,spokojeně vyrážíme. Naštěstí každá pobereme své tašky. Filip stojí u auta a ihned mi s taškami začne pomáhat. Málem jsme se tam o ty tašky začali přetahovat,kdyby mi přímo nenakázal je pustit. :D
,,Ani nevíš,jak se mi stýskalo..''pošeptá mi do ucha a políbí mě,když mu pomáhám se vším do kufru.Holky se mezitím usadily dozadu a srží m itam místo. Kuba se sice nabízel,že si sedne dozadu,ať můžu sedět vedle Fíly,ale to její potřeba. :-)
,,Mě taky.. Ale s holkama jsme si to ukázkově užily.''usměju se a obejmu ho. On obtočí ruce kolem mých ramen a jelikož jsme opět zapomněli na svět kolem sebe,nebýt ostatních,objímáme se tam ještě teď.
Společně se domlouváme,jestli vážně do toho kina nezajdeme. Jelikož nám to nedá,jdeme se podívat na program,jelikož tento víkend mělo být nekutečně hodně premiér.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 13. února 2010 v 20:03 | Reagovat

Takže dnešní již druhý díl. :) Je z jednoho dne a jelikož jsem nějak pozadu,měla bych napsat ještě nějaký. Zítra je Valentýn a v povídce měl být ještě jeden týden. :D:D

2 Gabi Brok | Web | 14. února 2010 v 17:27 | Reagovat

Wow.. Jestli budu mít někdy čas přečtu všechny tvé díly.. I když nechci trávit pár let čtením této určitě úžasné povídky..Přečetla jsem si pouze jedne odstavec.. A koukla jssem 75 díl ? Děvče ty musíš mít fantazii.Jen tak dál :)

3 *EMOgirlEMO* | Web | 14. února 2010 v 17:37 | Reagovat

[2]: Děkuju :) Vážně jsi mě potěšila.x) Chápu,že číst (dočítat) to musí být extra nuda,ale vždy si vážím komentářů a všech názorů. :)

S tou fantazií bych si nebyla tak jistá,ale děkuju. x) Abych pravdu řekla,měla jsme teď takovou ''krizi'' s dějem,ale už jsem zase zapla a začala jsem nad novým dějem přemýšlet. :D

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. února 2010 v 23:56 | Reagovat

moc hezký dílek :) hihi..já chci taky tolik nakoupit :D

5 *EMOgirlEMO* | Web | 14. února 2010 v 23:57 | Reagovat

[4]: Kdo by nechtěl,že.. ;) :D:D
Moc děkuju :o*

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 15. února 2010 v 17:49 | Reagovat

[5]: to by chtěl každý :p hihi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama