Life is Dream [77.díl]

16. února 2010 v 17:32 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamNeděle začala vážně krásně. Sotva jsem otevřela oči,nemohla jsme uvěřit výzdobě svého pokoje. Tedy nevím,jestli se tomu dá říkat výzdoba,protože všude bylo poházeno snad stovky papírových srdíček.. To pak bude zajímavý úklid. Asi tak nějak,jako na Silvestra. To se prodávají již i konfety s motivem srdce? Jak originální. :-)
Samozřejmě jsem z počátku ani z daleka netušila,jak se tam to všechno mohlo nečekaně objevit,ale jakmile mi to postupně začalo docházet hrabala jsem se z postele ještě dřív,než jsem se stačila pořádně rozkoukat. Potichu jsem se dostala do koupelny,kde jsem si dala ranní sprchu,která mi pomohla pročistit si hlavu ještě z noci či včerejšího večera. Ani nevím,jak jsem usnula.. Vážně na mě má Filip nějaký úžasný,mnou nepochopitelný vliv toho,že v jeho společnosti se mi usne takřka bezproblémově. Ale jak jsem si stačila všimnout,usnul vedle mě včera také docela brzy.
Po sprše jsem se převlékla,vzala na sebe nějaký z domácích kompletů a trochu se upravila. Tak samozřejmě nechci,aby se mne můj kluk hned po ránu lekl,že. :-) Tedy pokud tady ještě je.. Třeba odjel domů. Sice to není jeho styl,ale co já vím. Vždy je něco poprvé. Jako dnešní Valentýn.
Náš první. :)
S úsměvem na líčku se vracím z koupelny do pokoje a vážně mě překvapí pohled na ležícího Filipa. Zdá se mi to,nebo jsem si nevšimla toho,že vedle mě stále ještě hezky spí? To není možné,přeci nejsem tak sprominutím blbá? Přeci si všimnu svého přítele.. Počkat,já si jsem jistá toho,že tam neležel! Přistoupím tedy k posteli a jemně si přilehnu. Jsem opřená na levém boku,jelikož on je otočen ke mně. Jemně avšak všemožně zjišťuji,jestli vážně chrní. Doopravdy má zavřené oči. Přivřu je tedy také a jen nasaji jeho jemnou vůni. Nechápu,jak to dělá,ale vždy voní tak úžasně.. Čistě,přírodně a zároveň i svěže. Nechám své tělo,aby se uvelebilo,takže se přetočím nejmně na záda. Nechci ho vzbudit.
Mých rtů se dotknou ty jeho a já se samozřejmě leknu. Kdyby se nade mnou neskláněl a tak mi nedovolil sednouti si,už bych ho bouchla. Mezi námi,ještě,že se neoddálíl. To by byl teprve trapas. =) Nejspíš na mě však nejde nepoznati leknutí.
,,Dobrý ráno,miláčku.. Promiň,nechtěl jsem tě vylekat.''jemně zrůžoví a já se s jeho pomocí nadzvednu,abych ho mohla políbit. Je tak roztomilý. Chytím si ho zezadu za krk a jemně spojím naše rty.
,,Dobrý.''odvětím mezi polibky. Připadám si vážně jako ve snu. S ním jsem rázem šťastná a i kdyby mě něco tížilo,na okamžik kdy jsem s ním to přestane tížit mou mysl.
,,Co mají znamenat ta srdíčka??''zeptám se velmi trapně,když si vzpomenu jak teď momentálně vypadá místnost. Tedy vlastně jen kobereček u postele. Nejistě si skousne spodní ret. Je tak roztomile sexy. x)
,,No,nějak jsem chtěl docílit hezké atmosféry.. Nadělal jsem hodně velký bordel,co?''sklopí oči s nejistým úsměvem. Samozřejmě mě nějaký nepořádek,ještě k tomu tak krásný, netíží. Vždyť hlavní je to,že to je doufám od srdce. :-) Tady mohu vážně jen doufat. Nevím,co si mám myslet.. Jenže to neví asi nikdo,když jde o lásku.
,,Je to dokonalé.. Děkuju.''políbím ho znovu a možná by jsme vydrželi se v posteli jen tak převalovat a povídat si ještě dlouho,jen kdyby nepřišla mamka s jemným a tichým ťukáním. asi si myslela,že ještě spíme. Filip se tedy převalí na bezpečnou vzdálenost,čili na kraj druhé půlky postele (xD) a jakmile mamka uslyší,že může jemně pootevře dveře.
,,Děti,snídaně je na stole..''usměje se a já se musím v mysli rozesmát. Vážně je Filip dítě? No,u mě prosím.. Sice je 15 let již docela dost na oslovení dítě,ale Fíla? 19ti letý kluk? Tak všichni rodiče říkají svým dětem zdrobněle ještě hodně dlouho.. No a stále lepší oslovení 'děti',než přesládlé přezdívky typu 'Mellinko,Mellí' a já nevím,co by si všichni byli ještě shopni vymyslet. No u Filipa ještě prosím, 'Filípku' zní velmi hezky. x)) A roztomile.. Aha,to je určitě ten důvod,proč by Filipa toto oslovení nepotěšilo.. Je sice roztomilý,ale před ostatními kluky chce každý kluk vypadat drsně. Tedy abych pravdu řekla,Filip se nijak nepřetvařuje před kamarády. Vážím si toho,že se nestydí mi dát pusu,obejmout mě a.. A taky toho,že se před nimi nechová jinak. :)
,,Už jdeme...''usměji se a mamka s kývnutím a úsměvem od ucha k uchu směřuje dolů. Filip se skočí do koupelny převléknout,jak jsem zjistila.. Vážně nebyl v posteli,když sjem šla já do koupelny. To totiž byl v další koupelně a jakmile zjistil,že už neležím a nespím,hned dělal že spí on. Vtipálek můj.

Jen co jsme se najedli s rodiči,Fíla musel domů. Prý musí ještě něco zařídit. Samozřejmě mi domlouval,že se přesně v půl osmé staví,takže mám být připravená a nachystaná. Když jsem se ho však ptala,jestli mi neprozradí přočpak,odvětil uplně klidným hlasem,že se mám nechat překvapit. Vážně úžasné.. Dobře,nejsem fanda překvapení,jelikož se vždycky trochu obávám toho,co to bude. x)
Poté jsme se jako obvykle trochu déle loučili.
,,Tak nezapomeň. V půl osmé jsem tu pro Tebe..''usměje se a s polibkem mě obejme. ,,Jako na koni.''dodá se zaculením.
,,Tak to budu čekat.''usměji se a dále zkouším z něj alespoň něco vytáhnout. ,,Nechtěl by jsi mi říct,kam to jdeme?'' zkouším na něj psí pohled,který by mohl zabrat. Ten jeho na mě zabírá absolutně vždy!
,,Nedělej mi to.. Takhle na mě vážně nekoukej,po chvilce bych Ti to řekl a už by z toho nebylo překvápko.''přivře oči se smíchem oči a poté je otevře.
,,Dobře..''políbí mě a poté se vážně již konečně rozloučíme.
S Anie jsme si volaly a jako správná kamarádka mi přišla poradit. A jelikož se při tom bavíme o Kubovi,Valentýnksá nálada nemine ani jednu z nás. :) Představte si,že ji volal! x))

Jelikož jsem nevěděla,kam jdu,bylo docela těžké vybrat oblečení. Anie s mamkou mi samozřejmě pomáhaly.. A kdyby nebylo Martiny,která by nepřišla s tím,kam mě Fíla vlastně chce vzíti,asi bych dilema s outfitem jen tak nevyřešila. :)
,,Ahoj Martinko,co tu děláš? Pojď dál,přinesu Vám nahoru něco k pití.''přivítá mamka dole u vchodových dveří Marťu a my s Ann hned vstáváme,jelikož Martina ty schody vyběhla vážně snad po dvou.
,,Ahoj holky..uf,uff..''vydýchává se,takže ji mezitím pozdravíme. ,,Ahooj,konečně Tě zase vidíme!'' Vážně musí chtít něco hodně důležitého,protože si jsem jistá,že by takhle jinak určitě nehnala.
,,Tak Mell. Neměla bych Ti to říkat,brácha mě zabije,jestli pozná,že teď nejsem s někym v zoo -já vim,blbej nápad,ale mě v tu chvíli nic nenapadlo-''vyprskneme všechny smíchy. Doopravdy si myslím,že Fíla pozná,že tohle si jeho milovaná sestřika vymyslela a návštěvu ZOO nechává na jindy.. Tedy jestli tam od doby,kdy ji bylo pět ještě někdy zavítá. :D
,,Já vím..''směje se s námi,ale po nějaké době konečně všechny přestaneme. Když je zase možnost mluvit,chytne se znovu slova.
,,No,takže Fífa Tě chce vzít někam na véču,nebo co to plácal. A už je to i zamluvený.. Takže bych si vzala něco nesportovního.''zaculí se a já ji skočím kolem krku. Samozřejmě né doslova.
,,Pááni,to je romantika..''zatleská si pro sebe Anie. Ta holka je vážně tak úžasná! Ani nevíte,jak já je obě miluju. Nejlepší kamarádky.. A jedna je dokonce ještě k tomu sestra mého kluka. Tomu říkám vyhráno. :-)
,,Třeba to nebude romantika. Napadlo Vás,že se může chtít rozejít?''sednu si na postel. Vím,nejsem jinak taková.. Docela si obvykle i věřím a nejsem vynervovaná kvůli tomu,že jdu někam s klukem. Ale tohle je vážně jinačí.. Obě si ke mně přisednou ,každá z jedné strany, a Martina si zaťuká na čelo.
,,Promiň,Mell,ale jsi vadná? Brácha Tě miluje!!''řekne a poté s úsměvem dodá ,,Věř mi,já s ním sdílím barák! Kecá o Tobě i při večeři,snídani,obědě.. Dokonce i u telky!'' s Anie to nevydržíme a zasmějeme se. Tyhle dvě holky mi vždy dokážou zvednout náladu a dodat jistoty.
,,Ten kluk Tě vážně zbožňuje..''dodá Anie. Marťa přikývne a jako první vystřelí ze sedu ke skříni. Otevře levou stranu a překrabuje se v jendom z komínků kalhot. Vybere šedé uplé džíny. Hodí je po mně,tedy vedle mě na postel a poté už se přidává i Anie.
Ta najde fialový top zakrývající ozdobné kapsy a k tomu všemu holky přihodí ještě černou koženou bundičku zakrývající jen prsa a část břicha k pupíku,takže je jen krátká pod prsa. Musím uznat,že mají obě vážně úžasný vkus.. A dokonce podobný tomu mému. :-)

Když je již půl sedmé,začnu se oblíkat. Holky mi pomáhají s líčením a dokonce i vlasama. Nechám si rozpuštěné vlasy,protože tak to mám nejraději. Ještě si vezmu stříbrný náramek s více přívěsky na pravou ruku,přidám stříbrné kruhy do ucha a dekolt doplním již jen tenkým stříbrným řetízkem se menším přívěskem.
Holky mě ještě ujistí,že vypadám úžasně a to dokonce i když já sama bych tolik chvály nepoužila,ale jak je libo. :-)
Mamka s taťkou se podivně usmívají a když se zeptám,proč,řeknou,že mi to úchvatně sluší. No,něco se mi tu nezdá. Ale proč bych měla teď přemýšlet nad něčím jiným,když za chvilku budu s člověkem,kterého miluji? S rodiči jsem trávila poslední Valentýn,asi tak jako každý rok předtím. Vždycky jsme oslavili Svátek Zamilovaných společně. Taťka nás pozval s maminkou na večeři a musím říci,že mi to nevadilo. Uvědomovala jsem si,že mi někdo chybí,ale já byla obklopena lidmi,která miluji a vždy milovat budu. S rodinou si můžu být jistá vždy! Protože ta mne nikdy neopustí. Nikdy,když budu potřebovat pomoct.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 16. února 2010 v 17:41 | Reagovat

Takže se omlouvám,ale nějak mi ten Valentýn napsat nejde. :D
NEvím,jestli udělat (až přeslazeně) úžasného,romantického Valentýna,nebo něčím vyrušeného. :D No,já potřebuji radu. Chtěli by jste nějaké ''vzrůšo'' v ději?? Není to už moc nudné? Nebo se Vám to zdá již přezápletkováno??

Děkuji za každý nápad a názor. :-)

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 18:01 | Reagovat

no, ale já už bych chtěla pokráčko..takhle nevím, kam se to vlastně chystají...a docela mě to zajímá...i když musím uznat, že tenhle dílek je hezký..taková příprava na něco velkýho..jo a ten outfit jsi vybrala skvěle :p

3 *EMOgirlEMO* | 16. února 2010 v 18:04 | Reagovat

[2]: děkuju. :))
A můžu se zeptat? Takže by jsi chtěla nějaké vzrůšo?? MYslím dějovou zápletku? Nebo by to byl opříliš trapné,zase nějakou dávat?? =)

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 18:30 | Reagovat

spíš bych řekla...valentýna nekazit :p hehe...ten ať proběhne hezky..ale jinak, už bych snad posunula děj..protože by to chtělo přiblížit se pak už více k létu..neboli alespoň k Velikonocím...ale to je jenom názor  nějaké MiMi...který nemusíš brát v úvahu :p heh

5 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 18:38 | Reagovat

[4]: Takže nemám kazit Valentýna?? Hej,ale já už nevím,kde mám dát tu zápletku! :D:D

No,taky bych to chtěla posunout,ale jelikož mám vymyšlený děj na léto a já nejradši píšu to období,které je (vím,povídka tak dlouho nevydrží),tak by to bylo hrozné.. Ale budu to muset udělat,protože takhle je to už nudné a trapné. Vím.. :)

6 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 18:43 | Reagovat

[4]: Jako,jak já teď mám vymyslet novej děj?? :D:D
Mi hatíš plány! :D:D

7 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 19:12 | Reagovat

[6]: juuu..promiň, nechtěla jsem hatit plány...tak to napiš jak jsi chtěla...jenom...no doufám,že se mi to bude..co se mi i bude...jenom, no jsem prostě děsně zvědavá :p..jako už by se mohlo něco stát..je to teď takové nasládlé....tak jsem zvědavá, jestli nespadne alespoň dům...neboli něco :D heh :) vážně se moc těším na pokráčko :p

8 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 19:34 | Reagovat

[7]: Né,nehatíš.. jsem ráda,že řekneš svůj názor,zlatí! :))
No,už se mi to zdá taky strašně přeslazené. :D Ale jako Valentýna ti ještě nechám sladkého! :D No,alespoň chvíli.. :D Né,to byl vtip..

9 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 19:41 | Reagovat

[8]: já vždycky..né žeby se mi povídka nelíbila...ale když už i tobě samotné příde, že je přeslazená...tak na tom něco snad bude...ono, není špatné to psát...já přesně vím, jaké to pro tebe je...chceš každý den hlavné hrdinky opsat, aby všichni věděli..jak vypadá její běžný normální život..nezrychlený..jak to bývá v tom našem normálném životě...já taky pokaždé začnu povídku takhle psát...odehráva se den za dnem...ale až napíšu nějakou desátou kapitolku...vím, že lidi to znudí...páč si pak čtu komentáře typu "je to nudné".."pořád to samé".."už vím přesně jak to skončí".."mohla bys to zkrátit"..nebo dostanu jenom dvě a půl hvězdičky :D jako hodnocení..tak pak vím, že ten dílek byl asi fakt otrasný...nebo nevím...přinejmenším nudný, nebo někdy malinko trapný?...takže jak říkám..já tě umím pochopit..taky tvé pochody mysle, když to píšeš...protože já jsem stejná...chci, aby všichni viděli..co vidím v té povídce já...a to děj...život hlavné hrdinky..to, že ona má život sladký, trpký, smutný, veselý, neboli trapný....protože takový náš život je..i když ten můj mi příde o hodně nudnější a trapnější..proto mám ráda, že alespoň v těch povídkách je něco zidealizováno :p :)

10 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 19:54 | Reagovat

[9]: Tak to jsme ráda.. Já prostě neumím bohužel skákat z období do období.. Vím,že je to už neskutečně nudné,proto už se sama chci nějak dostat do léta.
Jenže se bojím,že to ještě víc zkazím (né,že už by to nebylo,ale..).
Já dopíšu Valentýna a pak už přejdu do léta. Prostě uplynou 4 měsíce.. No,jinak nevím. :D :))

11 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 20:14 | Reagovat

nemusí to být zas až tak rychlé..., že hned po valentýnu už uběhnou čtyři měsíce...jo a nic není zkažené..alespoň já ten pocit doteď nějak nemám :)..tak se nemusíš bát :p...já třeba někdy udělám hodně velkej přeskok z období do období..a pak jsou lidi zmatení...z toho, co se tam stalo :D...ale mě to nějak neva...za dva dílky jsou znova v obrazu :D...tedy doufám, že jsou :D

12 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 20:16 | Reagovat

[11]: No,tak sna dbudeš i ty. :D:D Jinak už to skoro bude dopsané. x)

13 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 20:20 | Reagovat

[12]: tak to si běžím udělat puding...a hned jsem tady..chci si to v klidu přečíst...přece jen jde o valentýnsky dílek...a ten si prosí nějakou sladkost k tomu :p heh

14 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 20:43 | Reagovat

[13]: Oo,taky bych si dala. :D Jdu vyžrat ledničku. :D:D

15 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 16. února 2010 v 21:02 | Reagovat

[14]:přečteno a snědla jsem dva pudinky :D hehe

16 *EMOgirlEMO* | Web | 16. února 2010 v 21:15 | Reagovat

[15]: oo,jsi si osladila život,co :D:D
Hehe,moje řeč! ;) :D:D

17 Renda | E-mail | Web | 13. října 2011 v 7:36 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama