Life is Dream [79.díl]

18. února 2010 v 20:03 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream
Nemohu se nevrátit k Valentýnu,svátku Všech Zamilovaných,jejž jsme si s Filipem vážně užili. Romantickou večeří při svíčkách v luxusní restauraci s výhledem na rozsvícenou část Prahy se vážně překonal či mohu říci vyznamenal. :-) Avšak nejde tu o drahé dárky,z kterých jsem byla doslova paf,ale Valentýn je podle mě o pravé lásce,kterou chováš k tomu druhému.
Nebudu sama sobě nalhávat,že jsem každičkou chvilku nečekala něco,co by mi roztrhalo srdce na milion či dokonce miliardy kousků.. Čekala. Stále jsem se obávala,že to vše je jen jeden krásný,přesládlý sen.
Nevzbudila jsem se a možná proto tyto jarní prázdniny trávím právě s Filipem. Nevím,jestli právě ten předešlý týden,který jsme trávili poněkud nezvykle od sebe nějak pomohl a my spolu teď trávíme každou chvilku tak rádi,jako před tím půlrokem,ale určitě vím,že toho kluka po mém boku miluji. Znamená pro mě vážně hodně a kdybych měla říci co,nedokážu to..
Momentálně je půlka volného týdne již za námi (středa) a jelikož je velká oslava Kubovy maturity naplánována právě na dnešní večer,všichni se již moc těšíme. Nakonec se oslava koná v L.I.X.u,ale musím uznat,že se jim přípravy vyvedli. :) Zamluvili na dnešek celý klub,takže je tam taková menší uzavřená společnost. S Anie a Martinou jsme si samozřejmě hned v pondělí zdělily jaký byl ten krásný zamilovaný den/svátek.
A pokud si myslíte,že spolu již Anie s Kubou a Martina s Markem chodí,nemýlíte se. Konečně si Ann našla někoho,kdo ji má rád takovou jaká je. Konečně někdo ocení,jak úžasná osůbka to je.
A i Martině ani nemluvím.. Nemůžu posoudit,jestli někdy chodila s někým tak hodným,jako je Marek,ale ti dva se k sobě až nemožně hodí.
To bylo jen ve zkradce,teď skočíme již do přítomnosti,ne? :)

,,Tak jak se těšíš lásko?''ptal se s úsměvem Filip,ležící na posteli vedle mě. Tedy ještě před chvíli byl vedle mě. Teď se to již nedá říci,jelikož lítám po pokoji a hledám nabíječku na mobil. Vážně úžasné,ale já ji nutně potřebuji. Má Nokie se nenabije sama od sebe. Ač by to nebyl špatný nápad. x)
,,Myslíš na velkou párty?''usměji se s otočením na něj. Avšak hned poté se dále věnuji hledání. Jelikož na stole není,zkouším noční stolek vedle Filipa.
,,Jasně..''usměje se a stáhne mě na sebe hned,jak odpovím ,,Můžeš třikrát hádat.. Už mám pro Kubu dárek.''usměji se,jelikož se vážně těším a hned poté se leknu jeho dlaní,kterými si mě na sebe stáhně za můj pas.
,,Hej? Co to děláš,ty můj hajzlíku?''držím se ho levou rukou okolo krku a on,jelikož se opřel o pelest postele -upřesněně o polštáře za ním-, mě drží na sobě.
,,Tu nabíječku ti klidně najdu,když tu se mnou budeš ještě chvilinku..''usměje se tajemně a jako by měl něco zalubem. Pravou rukou mě objímá za pas a se zaculením,které používá jen on,mi mlaskne pusu na líčko.
,,To bylo za co?''usměju se škádlením. Obvykle odpovídá svou oblíbennou frází 'Proč bych ti nemohl dát pusu jen tak..' Jsem vážně zvědavá,co vymyslí. :-)
,,Mell,nechtěj,abych Ti dával lekce o tom,že si Tě budu líbat kdy chci.''poté si uvědomí,že to vyznělo trochu jinak,než jak to bylo z jeho strany myšleno,takže se rychle opravuje.
,,Teda já to myslel tak,že Ti můžu dávat pusy i bezdůvodně. Né,když by jsi nechtěla,nebo tak..''je tak roztomilý,když se červená a je v rozpacích.
,,Já vím.. To byl vtip.''usměji se a dodávám ,,Chtěla jsem Tě vidět roztomile se culícího..''zavtipkuji a tentokrát já ho políbím.
,,Čím jsem si to zasloužil?''použije větu typu té mé. On je táák roztomilý. A neříkám to jen kvůli tomu,že je můj.. Navždycky to tak být nemusí.
,,Ničím. Nejsi jediný,kdo může rozdávat pusy bezdůvodně.''pousměji se a on zavtipkuje mírně žárlící větou.
,,Jen doufám,že bezdůvdně budeš líbat jenom mě.''odkryje své zářící,bílé zuby a spojí naše rty. Tentokrát již trochu jinak,než ty drobné pusy před chvílí.
,,Hmm. Měla bych?''usměji se laškovně. Když ale vidím,že se trochu zasekne,nebudu si dále dělat srandu,protože nejspíš nepobral,že to myslím stále v žertu. ,,To byla vážně sranda. Jediný,kdo může dostávat bezdůvodné pusy jsi samozřejmě ty.''zaculím se a dále se nechám mazlit. Můj malý,mírně žárlivý kluk. Ano,tkahle by to mělo znít. Ne,ještě bych se měla opravit na: Můj malý,mírně žárlivý,ale strášně rozkošný a miloučký kluk.:-)
,,No proto,už jsem se začal bát. To bych si na Tebe musel dávat mnohem větší pozor,než teď. Už takhle mám chuť rozbít hubu těm týpkům,jako byl ten z Mekáče!''připomene věc z té naší 'dámské jízdy',na kteoru já jsem už dávno zapomněla. Vážně je mírně žárlivý,ale nic nepřehání. Vždyť takováhle jemná žárlivost jen dokazuje,že pro něj něco znamenám. Snad..
,,Neměj obavy,myslím,že jsem si s ním poradila.''usměji se a nechám se znovu políbit.
,,Ani nevíš,jak jsem byl šťastnej,když jsem to slyšel. Víš,takovou holku,jako jsi ty by si přál vážně každý.. Miluju Tě.''ten kluk je vážně úžasný. Nechci,aby jste si mysleli,že h onějak vychvaluji jen proto,že s ním chodí mzrovna já,ale nepříjde mi snad ani jako normální kluk. V dobré slova smyslu. Dokáže mi říci,co ke mně cítí aniž bychom něco slavili či tak nějak. Vážím si toho.. Protože takhle šťastná dokáži být vážně jen s ním.
,,Já Tebe taky.''šeptnu a tentokrát já spojím naše rty dohromady.
Chvíli jsme se ještě tak povalovali,musím říci,že Fíla tu nabíječku opravdu našel! Mám ale pomocníka,že. :-) No a jakmile jsem dala nabíjet mobil,už jsem si připravovala věci,které si na sebe vezmu. Filip mezitím pustil hudební kanál MTV a za doprovodu všelijaké hudby všemožných skupin/kapel/interpretů mi ochotně pomáhal s výběrem.
,,Co takhle,kdybychom odešli trochu dřív? Tedy myslím kdyby se ti tam nelíbilo. Samozřejmě by jsme si zašli někam jinam.. Víš,nevím kdo všechno tam bude.''řekne s pohledem v zemi. Jelikož stojím před skříní a on sedí na posteli,vidím ho. Netuším,o čem to mluví..
,,Uvidíme..''usměji se a dále mi pomáhá vybírat oblečení. Nakonec to vyhrají černé úzké džíny,fialový delší top,stejně barevnou kabelu,černé kožené kozačky na tlustším podpatku a jako doplňky jsem zvolila prsten od Filipa a ještě jeden z mých zásob. :-) Poté ještě doplnila stříbrnými kruhy,stříbrný řetízek s přívěskem srdce a samozřejmě na cestu ještě přehodím přes celý model černý flaušový kabátek do pasu a celý outfit mám hotový.
,,Budeš nejkrásnější holka z klubu.. Ale to jsi vždycky.''řekne,když se zeptám,jestli se mu to alespoň trošku líbí.
,,Děkuju.''políbím ho a poté jdeme dolů na oběd. Tenhle den bude dlouhý.. Jakmile sníme výborný oběd,musíme se rozloučit,jelikož jde Fíla domů. Samozřejmě jsme se domluvili na vyzvednutí mě kolem sedmé hodiny. No co,chceme ještě nějak pomoci,pokud vůbec bude potřeba. Tedy spíš si ještě trochu popovídáme o samotě s Kubou,který bude již od osmé hodiny ve víru oslavování jeho úspěšně složené maturity.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 18. února 2010 v 20:05 | Reagovat

Takže konec jsem již trochu odflákla,jelikož jsem se koukala na TV. (:D)
Budu se snažit dneska napsat ještě jeden. Takže snad se Vám líbí tento nudný spouler,příprava na ještě jeden nudný (který Vás hodí do obrazu) a poté již něco trochu napínavějšího. :D:D :-)

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 18. února 2010 v 20:19 | Reagovat

tohle je super...se těším na tu oslavu v klubu...a ten outfit jsi vybrala skvěle..snad ani já bych to takhle dobře nesladila..a to je ladění oblečení moje záliba :D hehe...tak doufám, že další dílek tady bude co nevidět :p

3 *EMOgirlEMO* | 18. února 2010 v 20:33 | Reagovat

[2]: No,zkouším psát. :D Do hodinky by tu mohl být. :D:D
No,jsem ráda,že se líbí. Už byl ona čase něco trochu záživnýho dát. Takže tohle je nudná příprava.. :D:D x)

4 *[BeLLinka]* your SB ♥ | Web | 18. února 2010 v 20:39 | Reagovat

18.díl Love vs. hate u mě na blogu :)

5 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 18. února 2010 v 21:19 | Reagovat

[3]: hihi..juu..to se těším...za chvíli to tady budee..hura :p hehe

6 NoX | Web | 18. února 2010 v 21:31 | Reagovat

Povedený díl :)
Také se těším, jak se to vyvine v klubu :)

7 *EMOgirlEMO* | 18. února 2010 v 22:01 | Reagovat

[5]: Omlouvám se,zlatí.. N2jak se to protáhlo. :D A nakonec jsem udělala ještě jeden nudný :D Příprava..možná. :D

[6]: Jsem taky moc ráda,že se líbí. x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama