Life is Dream [80.díl]

18. února 2010 v 21:48 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamPoté co jsem si znovu umyla vlasy,vyfoukala do sucha a trochu je vyžehlila,použila jsem oblíbenný lak na vlasy,který voní po malinách,abych rovný účes trochu zafixovala. Bohužel pro mě mám jemně vlnící se vlasy,takže po chvilce budou ze stran kratší pramínky u obličeje hned trochu zvlěné.
Než jsem si však definitivně dosušila vlasy,přišly na řadu nehty,takže jsem použila fialový lak stejného odstínu,jako je můj top.
Oči jsem si jemně orámovala černou linkou/tužkou a poté se stejně fialové stíny -odstínu laku na mých nehtech- rozprostřely na mých víčkách. Řasy jsem si jemně nalíčila řasenkou černé barvy a jakmile jsem po promazání obličeje dolíčila oči,věnovala jsem se svým ústům. Nejsem fanda rtěnek,takže jsem použila jemný voňavý lesk na rty,takřka bezbarvý. No,možná je trochu více narůžovělý či nafialovělý,ale stejně je to jen jemné zbarvení rtů,takže takřka neviditelné. Pokud se tedy nezaměříte na rty a barevné odlesky. :-) Což pochybuji někoho bude zajímat..
Pak jen následovalo oblečení a musím říci,že mi Fíla pomohl vybrat vážně úžasně. Vše se k sobě hodí a na vkus kluka se celý obleček vůbec nepodobá.
Takže nejen,že mám úžasného,milého,chytrého,hezkého a hodného kluka, nýbrž má i ukázkový vkus,co se oblečení týče.
,,Mellí,Filip je tady..''volá na mě mamka ze zdola. Popadnu kabelku,upravím poslední nedostatky,jako je upravení doplňků a po kontrole všech věcí v kabelce beru dárkovou tašku ve které je dárek pro Kubu. Mamina mi pomáhala vybírat a musím říci,že se to povedlo. Nakonec jsme se všech nápadů vybraly stříbrný náramek. Je dost silný a myslím,že je i vážně hezký. Teď už jen,aby se oslavenci líbil.
,,Už jdu..''dávám pozor,protože se nechci při scházení schodů natáhnout někde v půlce. Tedy vůbec nikde,pokud to půjde. :D Filip stojí u dveří,čeká dokud se nerozloučím s taťkou,který koukal v obývacím pokoji na televizi a samozřejmě také s mamčou,která za námi zavírá.Nejdříve samozřejmě mává,dokud nezalezeme do auta.
,,Moc Ti to sluší,lásko..''s menším nakloněním mě políbí přes opěrátko dělící sedadlo spolujezdce od sedadla řidiče. Jak já miluju tu jeho vůni. Ale to bych mohla říci o celém Filipovi. :-) Jeho hlas,jeho mluva,jeho chování,úsměv..
,,Děkuju. Tobě taky.''jelikož se neměl k nastartování,věnuji mu ještě jednu pusu a poté se se zaculením zapásuji. Filip tak učiní také a konečně vyjíždíme. Je něco málo po sedmé,takže tam budeme mezi prvními.

U klubu jsme za chvilku,jelikož to taková dálka vážně není. Zaparkujeme na širším místě,kam se džíp bez problémů vejde a než vystoupíme chvíli si ještě tak povídáme. Nikam nespěcháme,to je možná to,co je naším mottem ve vztahu. Tedy alespoň pro mě je hezčí počkat si na všechno.. Protože vše má svůj čas. Nic nám neuteče,proč pospíchat?
Když zjistíme,že je již něco po půl,vystoupíme. Filip si mě ale zase obejme a jak je již naším zvykem,opřu se o již zavřené dveře auta a chvíli se jen tak nechávám hýčkat jeho rty. Opět se zastaví čas a jako by jsme byli jen my,ve svém vlastním světě. Po chvíli,kdy začneme potřebovat kyslík se od sebe oddálíme a já prolomím ticho mezi polibky.
,,Neměli by jsme náhodou jít?''usměji se a jeho oči září. Vypadá,jako malinkatý ďáblík se šibalským kukučem. Tedy jen navenek,protože jinak se zdá být andílkem,tedy alespoň na první pohled.
,,Tobě se tu se mnou nelíbí?''pozvedne šibalsky levé obočí. Vážně jak malinký klučina. Nevím,jestli je to jen tou nedočkavostí párty,ale podle mě to bude něčím trochu odlišnějším. x)
,,Líbí,ale nestihneme to.''chytnu jeho ruku,čímž je donucen následovati mě ke vchodu. Jelikož má jako kluk větší sílu,zadrží mě v půlce cesty,otočí si mě k sobě a nedočkavě spojí naše rty.
,,Copak,copak.. Nějak se Ti splašily hormony,zlato.''zavtipkuji s úsměvem,ale nechám polibek polibkem.
,,A kdo říká,že až teď?''zasměje se nesměle a poté zašeptáním do mého ucha dodává ,,V tvojí přítomnosti nejsem klidný,nikdy. Prostě mě nenecháváš chladným,beruško. A to nejen dneska,pokud jsi si ještě nevšimla..''zaculí se nevinně a mlaskne mi pusu na levou tvář. Poté jdeme již ruku v ruce dovnitř. Aniž by jsme si toho všimli a nějak zaregistrovali,přišli jsme v 19:49. To nás zdržela si ta líbačka na parkovišti. =) A samozřejmě i ta diskuze/konverzace či rozhovor cestou sem.
,,Ahooj oslavenče.. Ahoj Ann.. Teda Vám to sluší.''přivítám Kubu,který je zrovna v objetí s naší Anie. :-) Jsou tak roztomilí,ani nevíte,jak jsem ráda. Oba se smaozřejmě otočí k nám a musím říci,že je na nás čtyři určitě mco hezký pohled. Filip mě drží za pas hezky u sebe z levé strany a Kuba Anie zase z pravé,takže jakmile se pozdravímes Kubou a předám pracně vybraný dárek,můžeme s Anie jít trochu stranou
,,Zlato,tobě to táák sluší.''začnu a to by nebyla Anie,kdyby nezačla hned s ''hádáním'',že ne a,že je to pravý opak. My dvě.. jo,my jsme dvojka.
,,Ani nevíš,jak jsem ráda,že jste spolu! Už jsem to říkala,vím.. Jenže to prostě nejde neříct to znovu.''zaculím se omluvně a ona s úsměvem začne vyprávět,jak se dneska měli.
,,Představ si,že jsme spolu dneska byli celý den u nás.''usměje se ještě víc a jakmile se snažím něco říci,předběhne mě a začne se vyptávat.
,,A co ty a Fíla? Něco nového dneska?''mrkne na mě šibalsky a já se musím zasmát. Co to s těma všema dneska je?
,,Na co hned nemylsíš.. Jasně,že ne! Nejsem žádná běhna.''řeknu vážně a ona se smíchy div nezadusí.
,,Prosímtě,vždyť vy jste spolu půlroku.. Chápu tě,jelikož tě znám,ale stejně spolu už budete navěky prosimtě. Jste tak sladcí! ''rozplívá se jako vždycky má nejlepší kamarádka. Asi se každý diví,protože si spolu povídáme,jako kdybychom se neviděly přinejmenším dva měsíce,ale my si máme vždycky o čem povídat.
,,Radši se nebudu vyjadřovat..''posmutním a poté hned změním téma ,,Co kdybychom zítra někam zašly?''usměju se a Anie přikývne. Věřím,že by mi ale neřekla ne i kdyby někam měla jít s Kubou. V tom spočívá naše kamarádství. Vždycky jsme si na sebe udělaly čas. A to i když jedna z nás měla kluka a ta druhá ne.
,,Klidně. Ta dámská jízda se nám vyvedla.''usměje se a obě těkáme pohledem po Markovi či Martině. To víte,ti dva jso uteĎ také pořád spolu. Tedy nejspíš. A co jsme říkaly,Martinu najdeme vždy tam,kde je Marek,či naopak. Jakmile nás oba zahlédnou,hned na nás začnou mávat. Pozdravíme se s Markem a poté nás jako správný,chytrý kamarád nechá konverzovat a pokračovat ve žhavé debatě. Samozřejmě si neodpustím ani ji říct,jak ráda jsem,že je s Markem a ani nevynechám část,kde se přímo uculuji nad tím,jak jim to sluší. Vím.. Jsem hrozná,ale já vážně nevydržím neříct,co mám na mysli. Ani nevím,kde je Filip.

Párty pomalinku začíná,všichni začínají chodit a jakmile se to tu již pořádně zaplnilo,začíná hrát hudba. Odněkud se vynořil Filip s Markem a Kubou a každý z nich vytáhl tu svou na parket. Nikdy jsem si nemohla přát něco víc. Jsem šťastná a každižký den jsem se bála toho,že to skončí.
Ale proč by to mělo končit,když se máme rádi? Nevím.. Netuším a to mě tak ubíjí. Má mě rád? Doopravdy ke mně cítí to,co mu nedělá problém vyslovit a to dokonce i bez příčiny/bezdůvodně či někde mezi lidmi?
Společně si užíváme hravé hudby,až se vše přepne na krásný ploužák a my jsme jen blíže u sebe. Tak blizoučko,že už to blíže ani nejde. Ale ani u normálního tance jsme nebyli zrovna dvakrát vzdáleni od sebe.
Jemně spojí sem tam naše rty a je mu uplně jedno,jestli ostatní koukají.. Jsem si jistá,tohohle kluka miluji a vždy budu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 18. února 2010 v 21:51 | Reagovat

Takže jsem to nakonec roztáhla.. 80.díl bude ještě hodně nudný. =) :D

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 18. února 2010 v 22:27 | Reagovat

kde mám svoje vzrůšo???...já chci to vzrůšo..i když už mě napadají samé blbůstky :D...na pokračování...doufám, že mě z toho pak netrefí..když se to nějak moc po*ere :D..ale dílek je to hezký..jenom Fíla mi už příde moc nadrženej :D

3 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 18. února 2010 v 22:30 | Reagovat

[2]: Cože? On a nadrženej?? :D:D Tss,by nebyl rád. :D:D
No,jen mi napiš,co by jsi jako pokračování chtěa či co tě napadá. :D JSem zvědavá. Jdu psát dál. :D:D

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 18. února 2010 v 23:06 | Reagovat

[3]: co mě napadá?..že ji Fíla bude chtít dostat, proto se ptal, jestli s ním neodejde dříve...nebo, že se ta párty zbortí..nebo nevím :D..ale těším se na další dílek :p

5 *EMOgirlEMO* | Web | 18. února 2010 v 23:08 | Reagovat

[4]: No,tak to se mi tvoje nápady nějak líbí.. :D:D  Hehe =P
Mimochodem jsem vážně ráda,že jsi to zvládla číst až doteď.. 80 dílů. To chce potlesk! Zvlášť,když je to nudné a trapné. :D
Děkuju =o*

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 18. února 2010 v 23:50 | Reagovat

[5]: ale..už tolik neopakuj ta dvě slůvka...na N a T..heh...a jasné..já v pohodě vydržím ještě další osumdesátku, kdybys jí chtěla napsat...heh...že se ti líbí mé nápady?...tak teď jsem zvědavá co vymyslíš :D

7 *EMOgirlEMO* | Web | 19. února 2010 v 0:02 | Reagovat

[6]: No,snad se Ti to bude líbit! :))
Už jsem si to trochu promyslela a.. No,snad to bude alespoŇ trochu záživný :D

8 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. února 2010 v 10:37 | Reagovat

[7]: a kde je ten dílek???....já tady čekám :P...rychle, protože dneska tolik času nebudu mít na netu....nebudu doma, až někdy večer :P

9 *EMOgirlEMO* | 19. února 2010 v 12:31 | Reagovat

[8]: No,musím tě zklamat,zlatko.. Jelikož ho ještě nemám x) :D
Ale večer tu snad bude.. x) :))

10 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. února 2010 v 12:50 | Reagovat

[9]: večer v půl deváté se tady stavím...a jestli to tady nebudem..tak si mě nepřej :Dhehe

11 *EMOgirlEMO* | 19. února 2010 v 13:16 | Reagovat

[10]: ok,ok.. To abych šla rychle něco sepisovat. :D:D

12 Maurício | E-mail | Web | 19. října 2011 v 1:32 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama