Life is Dream [81.díl]

19. února 2010 v 15:03 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamUžíváme si vzájemně letmých,nenápadných dotyků při tanci na parketě. Už je něco kolem devíti hodin -již několikrát jsem byla vyzvána k tanci a to nejen od mého 'prince'- a Filip se točí vážně pořád kolem mě. Nevím proč,ale příjde mi,že si mne možná trošku víc hlídá.
Samozřejmě si to nejspíš jen nalhávám,jelikož prakticky vždy trávil každičké chvilky se mnou,ale příjde mi ještě roztomilejší než dříve. Nevím proč,ale teď doopravdy poznávám/ujišťuji se,že se přede mnou nikdy jen nepřetvařoval. Nepije litry alkoholu a jen sem tam si objedná nějaké pivko. Ano,nechápu to,ale ostatní v sobě mají už pěkný mix toho nejtvrdšího alkoholu.
,,Tak jak se Ti tu líbí,lásko?''ptá se mile Filip,když se vzdálíme nejen od stolu,ale i z parketu. Sedneme si jako tehdy na koženou sedačku v malé předchodbičce,kam vlastně nikdo nechodí. Chvilku,kdy jsme tu byli sami si pamatuji velmi živě. To jsem mu musela/cítila jsem,že mu chci říci to,co k němu cítím. Rozhodla jsem se tak,jelikož on mi to napsal všechno do vzkazu na chatu,kde jsme se vlastně poznali.. Ani nevím,jak ho takto originální vyjádření napadlo. :-)
,,Mě? Celkem dobře.. Ty se tu snad nudíš?''dloubnu do jeho hrudi pravým ukazováčkem a snažím se,aby to až moc nebolelo. Samozřejmě se u toho culím. Jen proto,že jsem ráda s ním. Nikoli proto,že bych byla opilá,jelikož jsem měla teprve jedno San Francisko.
,,S Tebou nikdy...''usměje se zamyšleně a jelikož pozná na mém mírně zvědavém,upřeném pohledu,že mě to zajímá,promluví ,,Víš,ani nevíš jak jsem byl rád,když jsi mi tu úplně prvně řekla,že mě máš ráda.''Vážně řekl,co jsem slyšela? Tohle není možné. Vždyť na tohle jsem myslela přesně před nepatrnou chvilinkou. Telepatie? Ne,dělá msi srandu.. Ale určitě mi to příjde trošičku divné. Nebo jsme si na sebe již tak zvykli,že přemýšlíme nad stejnými věcmi? Nebo to je tím,že se máme rádi? Proto si zapamatováváme každičkou společnou událost?
,,Řekl jsem něco špatně?''přiblíží se s menšími obavami. Až teď si uvědomím,že jsem nejspíš trošičku ztrnula.
,,Ne..''usměji se,snad aby si nemyslel vážně opak. ,,Jen jsem si přesně na tohle vzpomněla,když jsme sem šli.''s patrným pousmáním opatrně odhrne pramínek vlasů,který mi spadl do obličeje a s nepatrným nakloněním spojí opatrně naše rty. Nevím proč,ale jako by mnou projela statická elektřina -přesně jako když jsem ucítila jeho rty poprvé- ,kterou cítím nejspíš jen já. On je vážně neuvěřitelný. Vím to již dávno,ale musím si to stále dokola připomínat,protože jinak bych neuvěřila,že je to vážně můj přítel.
,,Miluju Tě.''šeptne a i když tu není moc dobré světlo jako u stolu,dala bych cokoli za to,že se při této frázi trochu začervenal. Místo odpovědi 'Já Taky' či 'Já Tebe taky' ho rovnou políbím. Nemá cenu říkat mu něco,co už dávno ví. A jak jinak potvrdit stvrzení toho,co k němu cítím?

''Trying on all our clothes, clothes. Boys blowing up our phones, phones..''rozezní se písnička Tik Tok a já ho s úsměvem vytáhnu na parket. Vím,že jsem asi vyrušila tak krásnou chvilku,ako byla ta před chvilkou,ale nelituji toho. Vždyť takových chvil ještě bude..
Porozhlédnu se po klubu a jakmile vidím skoro prázdný stůl,těkám očima kde jen můžou býti ostatní. No co,musím mít přehled. x) Anie tancuje s Kubou a jak je známo Martina s Markem. Teď je všechno jako v pohádce.. Nebo mám říci spíše ve snu?
,,Kampak,kampak?''směje se a drží si mě za boky blízko sebe. Samozřejmě se se smíchem přidá. Nedokážu si potichounku pro sebe nepřeříkávat/nebroukat text písničky. Copak by jste zvládli mlčet u svého oblibenného songu?
,,Don't stop, make it pop. Dj, blow my speakers up. Tonight, imma fight. Till we see the sunlight. Tick tock, on the clock. But the party don't stop''prozpěvuji si neslyšitelně společně se zpěvaččiným hlasem.
,,Tobě to nějak jde,zlato..''políbí mě a jakmile se přehodí z tanečního songu na pomalý ploužící,zůstáváme u sebe.
,,To bylo s dávkou ironie?''zavtipkuji a on zalape po dechu. ,,Tohle mi nedělej! Připadám si pak jako nevím co,který vždycky řekne něco uplně jiného,než chtěl!''
,,Neboj se.. Za půlroku už jsem si tě měla možnost prokouknout.''řeknu a snažím se přesvědčit sama sebe. ,,I když ty tvoje řečičky vyzní mnohdy jinak..''poškádlím ho a pak ho ujistím,že to chápu.
,,Tak to jsem rád..''usměje se svým okouzlujícím úsměvem a po skončení mě vede ke stolu. Tam se mezitím přesunou i Anie a Martina se svými kluky a když příjde/se přidá ještě Mates -také jeden ze slušných kamarádů Fíli-,zábava a vtípky již ''tečou'' proudem. :-) Nemohla jsem si přát víc,než dostat tak úžasného kluka,úžasnou kamarádku v podobě Martiny a samozřejmě nesmím zapomenout na to,že mé nejlepší kamarádky mají ty nejlepší kluky. :)
,,Strašně ti to sluší,lásko..''řekne předtím,než se usadíme. Zohle mi říká dnes již po několikáté. x)
,,Díky.''mírně zrůžovělá odpovím. Nedá mi to a musím se vrátit k našim párům.. Jak krásné spárování,vždyť Anie chodí s nejlepším kamarádem Filipa a Martina začala vztah s našim -mým a Anieným- nejlepším kamarádem Markem. Doufám,že jim to vážně vydrží!
,,Teda holky,vy jste se nějak vyfikly!''prohodí zaujatě Mates kompliment určený nám třem. Ten kluk je taky strašně milý. :)

,,Dojdu pro pití,chceš?''nabídne se Filip a mě to nepříjde nijak zvláštní. Takhle pozorný byl vždycky,tak proč bych se momentálně měla něčeho bát?
,,Budeš hodný..''políbím ho,jelikož se ke mně nakloní tak,jako vždy když sedíme vedle sebe.. Anie s Martinou si vymění šťastné úsměvy a poté na mě obě mrknou ve stejnou chvíli,aniž by se domluvily.
,,San Francisko?''pozvedne pobaveně obočí a já se zaculením přikývnu. Mlaskne mi pusu na pravé líčko a poté mi zašeptá se smíchem,že když mi to tak chutná,bude muset drink také ochutnat.
,,To by Ti nechutnalo.. Není tam snad ani kapka alkoholu.''zasměji se a se zvednutím vezme prázdné skleničky,věnuje mi ještě jeden krásný polibek a poté odchází.
,,Hned jsem tady.. Holky,hlídejte mi ji a kdyby si někdo něco zkoušel,zdržte ho.. Ale né v Melliný přítomnosti!''zaculí se prosebně a Anie na něj povzbudivě mrkne.
,,To ani nemusíme..''ano,tak Ann mě zná vážně za ty roky jako svý boty,jak se říká. :-) Filip se usměje a jelikož je bar za velkým parketem,ztrácí se v davu.
Písničky hrají ostošest a jakmile se začneme bavit,konverzace vážně nevázne. Poté co Kuba vyzve Anie k pořádnému ''trsaní'',jak se smíchem řekl,přijde na řadu Martina,která odchází s Markem. Jsem tak šťastná,že už mi vlastně nic nechybí.Mám vše,co si holka mého věku může přát. Úžasnou rodinu,nejlepší kamarádky a v neposlední řadě vážně hodného,milého kluka. Tolik mi pomohl.. Nevím,jestli si to uvědomil,ale díky němu jsem již zase šťastná. Pomohl mi dostat se z nejhoršího,co mě když v životě potkalo. S ním jsem se začala cítit postupně zase hezky a bezproblémově.

Z přemýšlení mě vyruší klučičí hlas,který se zdá býti hned vedle mě. Hned je mi jasné,kdo to může býti. Přeci jen tu je neožralých kluků,kteří jsou stále při vědomí vážně málo.
,,Tak jak je,Mell?''ptá se vysmátý Mates,který už má trochu upito. Ale nemyslete si,není ožralý! Jen již jemně v náladě. Ale to je na pořádných oslavách běžné,či ne? Jistě,že..
,,Výborně.. Co ty? Nějaká nová na obzoru??''nahodím téma,které jsme řešili někdy minule,mám dojem tady. Rozešel se se sovu dlouholetou přítelkyní a tak nějak hledal. Jenže ta holka se s ním roešla protože se vrátila ke svému ex. Nechápu,jak to mohla udělat..
,,No,jedna by se našla,ale ta je až z Brna.''napije se svého piva a dále se věnujeme různým otázkám a co z něj vypadne.. Mylsím,že nemusím říkat,že se pořádně nasmějeme. ,,Takže si asi ještě počkám. Ale nestěžuju si.. Má to svý výhody.''zasměje se a to rozesměje i mě.
,,Jasné,chápu.. Nemusíš nikde věšet inzerát,že se chceš zbavit jedný holky,která nezavře klapačku,že.''vybuchne smíchy,jelikož si také vzpomněl na reklamu před začátkem nějakého filmu v Palace Cinemas.
Tam byla reklama na webovou stránku podobné hyperinzerci.cz,né-li přímo té. Nějaký chlapík seděl stále u počítače a jakmile mu začala jeho žena,či čím byla,hubovat,jen prostě zmáčkl klávesnici a najednou vše ''potřebné'' prodal. Trapná to reklama. Vážně při tomto úseku v kině řvali smíchy jen kluci.:D

Jelikož se ale chvilka čekání na Filipa a také chvilka bavení se s Mattym protáhla na dobrých deset minut,příjde mi trochu divné Filipovo zdržení.
,,Já se jen jdu podívat na Fílu,omluv mě.''usměju se a hned co vstanu, mé kroky směřují k parketu. S úsměvem na líčku doufám,že se nic nestalo a jakmile se zastavím s koukáním na jedno místo přes všechny ty vlnící se dvojice do rytmu hudby,naskytne se mi úžasný pohled. Ustrnu
Matty se rázem objeví vedle mě a ani netuším proč,podívá se směrem kterým spočívají mé oči.. Jelikož stojíma na druhé straně,není moc dobře vidět přes bavící se taneční lidi. Nedám tomu moc velký zájem,jelikož si nejsem jistá,jestli jsem viděla vážně dobře. Klamou mě snad oči? Nebo tohle není jen zlý sen či noční můra,nýbrž realita? Zamrkám,abych se ujistila..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* (Sb =o*) | Web | 19. února 2010 v 15:05 | Reagovat

Takže tento díl je divně napsaný. Neumím sepisovat povídky takhle 'brzy'. Vždycky mi to jde nejlépe večer.
No,tak snad se nebudete zlobit. Teď zkusím sepsat polovinu dalšího a poté se půjdu podívat na věci do školy.
No a až to bude hotové,zveřejním díl. :-) :D

2 SimQa | Web | 19. února 2010 v 18:57 | Reagovat

oh... možná vím kdo to bude xD ale nechám se překvapit xD no samozřejmě nemůžu nedodat, že se ti to moc povedlo ;)

3 *EMOgirlEMO* | Web | 19. února 2010 v 19:43 | Reagovat

[2]: Děkuju. :)) Jsem moc ráda,že se líbí. ;) Další díl tu bude co nevidět. Ale prosím omluv způsob psaní, Tohle mi mco nejde. :D

4 *[BeLLinka]* | Web | 19. února 2010 v 19:54 | Reagovat

JJ to s tím zoofilem je fakt divný :D ozvláštnění to ale potřebovalo :D sem trochu úchylná spisovatelka no :D

5 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. února 2010 v 22:29 | Reagovat

máš štěstí, že je to tady..jdu si přečíst.co se to vlastně stalo :P

6 *EMOgirlEMO* | 19. února 2010 v 22:34 | Reagovat

[5]: Pááni,ty jsi vážně přišla?? O_o :D Jako,to je něco.. :D JSem ani nedoufala.
Ale abych pravdu řekla,budeš zklamaná. Všechno jsem zprasila a zkazila. A to vážně!..:(
Já to prostě neumím napsat! LiD je katastrofa po tomhle.. :D
Ale končit ještě nehodlám,protože si chci napravit reputaci. x) :D:D

7 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. února 2010 v 22:54 | Reagovat

[6]: jasně, že jsem přišla..jenom mi to chvíli trvalo :D....koukám totiž na film :D
a opovaž se LiD ukončit..tak až pak mě zažiješ naštvanou :p

8 *EMOgirlEMO* | 19. února 2010 v 23:00 | Reagovat

[7]: Oo,tak dobře,že jsi mě varovala.. :D :))
Film? Jaký film? xD Já mám teď absolutně vymetýno,takže nevím na jaký bych koukla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama