Life is Dream [85.díl]

21. února 2010 v 0:41 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamNedokážu o něm mluvit. Nedokážu to.. Né bez kapiček slané vody proudící z pod mých řas. Nechápu se,copak mi někdy stál kluk za tolik smutku? Nestál! Tak proč on ano? Je něčím vyjímečný? Asi,ne asi,ale určitě je. Nechoval se přeci nijak špatně... Alespoň ne do včerejšího večera.
,,Na dveře škrábej, básně piš. Už mě víckrát neuvidíš.Jak se domů dostaneš?Je ráno.Tahle noc končí a ty víš.Že mě víckrát neuvidíš.Ulicí prázdnou padá déšť''začne hrát potichu písnička z dosud nezapnutého rádia. Nevím,jestli mi pomáhá,nebo mě spíše ještě více stahuje do deprese. Sklopím nepřítomný pohled a přestávám rozumět či poslouchat. Copak nejsem nromální? Já si to všechno dělám ještě horší,vždyť ta slova ,Tahle noc končí a ty víš.Že mě víckrát neuvidíš.' ..
Ta slova,zní mi v hlavě stále dokola a já si ihned vzpomenu na včerejší zážitek. Proběhne mi hlavou pohled na líbajícího se Filipa a Terezku,dále jen černo. Poté se objevím z ničeho nic,sedící v parku a pak již vidím jen Filipa. Jeho krásné oči,osvícené jemným pouličním světlem. Dále následuje věta,kterou jsem mu řekla.. ,Nemáme budoucnost!'.. A jakmile odcházím,hodila by se přesně ta první fráze z písničky. Vždyť včerejší noc opravdu skončila. A on mě již víckrát neuvidí. Ani si neuvědomím,že mi z očí slzy tečou proudem,jsou hořké a však teplé,opět.
,,Mell..''přehodí svou ruku kolem mých ramen,kamarádsky Anie. Až po chvíli se proberu ze svého tranzu. Jsem mimo,vím to. Ale proč pro něj/kvůli němu?Teď se chovám jako největší troska,ale já ho tak milovala. Ublížil mi,ale i přesto k němu pořád cítím to samé.
Ba ne,láska je obohacena i slabou špetkou nenávisti. Ale proti prvotnímu citu nemá nějaká nenávist žádnou šanci.
,,To bude dobrý. Uvidíš..''snaží se mě podpořit Martina hned poté,co ji Anie vyšle beznadějný pohled. Chápu,neví jak mě uklidnit. Ani já bych nevěděla. Tedy věděla,řekla bych,že ten kluk byl hajzl.. Ale v téhle situaci ji chápu. Vždyť Filip je i její kamarád.
Určitě i po tom všem,to chápu a nechci ji to nijak vyvracet. Vždyť s kým bude chodit do kina? Rande ve třech párech/dvojicích se obejde i beze mně. Martina půjde s Markem,Anie s Kubou a jelikož je Filip nejlepší kámoš Kuby,koho by si sebou asi tak vzal. Jistě,že by šel s Terezkou. Nemám to zazlé ani jedné z nich. Vždyť Terezku si jistě oblíbí. Jen ať to nechtějí po mě.
Chci pro Filipa to nejlepší a pokud si je jist,že Terezka je tím nejlepším.. Klidně. Jen jsem chtěla,aby mi to řekl do očí. Poté by bylo vše jinak. Mohli jsme býti alespoň přáteli. Jenže on nechtěl..
Zranilo mě to a to on moc dobře věděl. Moc dobře tušil,že jsem byla schopná přenést se přes to,že mě opustí. Já mu řekla,jestli má rád Terezku,tak ať jde. Nedržela jsme ho u sebe! O to víc to bolí. Pro člověka,kterého miluješ by jsi udělal/a vždy to nejlepší. A kdyby to znamenalo nechat ho jít za někým jiným.. Neváháš. I když Tebe by to bolelo. V tom je ,jak jsme již několikrát říkala, smysl,tajemství a kouzlo lásky.
,,Nebude..''šeptnu,zakroutím hlavou a znovu sklopím skleněné oči. Nevědí,jak mi pomoci,ale jen kdyby tušily,že mi pomáhají tím,že tu jsou. Již jejich přítomnost je pro mě uklidňující. Vím,že na těch kterých mi záleží ,tedy ti,kteří mi zůstali, se mohu spolehnout. Jsou tu pro mě. x)
,,Vím,že bych se neměla svého debilního bráchy zastávat. Věř mi,že jsem ho doma mále zfackovala..'' při té představě trochu zkroutím rty. Netušila jsem,že jsem pro jeho sestru až tak důležitá. Zvlášť,když jsou sourozenci. ,,..ale třeba mluví pravdu. Vím,ani já mu uplně na 100% nevěřím,ale dobrovolně by si přece nenechal vzít nejlepší holku,kteoru mohl mít. Vždyť on Tě miluje.''Nevím,jestli to mě má uklidňovat. Každičká věta týkající se jeho ve mně vyvolává až nebezpečně divné pocity,ale jak mohu zůstat klidná? Když ani bez řečí motajících se kolem něj jsem na dně?..
,,Kdyby mě miloval,nikdy by ji nelíbal. Dala jsem mu čas na to,aby se od ní vzdálil. Neudělal to..''poslední šeptnu pro sebe. Vždyť já doopravdy takovou dobu /dobře,jen pár minut/ stála bez pohnutí na stejném místě. Dokud nepřišel Matěj a to jsme ještě spolu dobrých pět minut koukali,jestli vidíme dobře. Neodlepil se od ní,takže bych řekla,že si vzájemně vyměňovali sliny ještě dobrou půlhodinu. No dobře,to je nelogické,jelikož do parku zavítal po chvíli,co jsem tam přišla já.. Ale stejně,co já vím. Dnešek může trávit u Terezky. Nebo ona u něj. Oklepu se,když si vzpomenu,že jsem spala vedle něj. Na místě,kde si teĎ užívá s Terezkou. Ať mi nikdo neříká,ře mu nechyběl sex. Nemyslela jsem si to,ale po tom,co jsme viděla si vážně myslím,že je to ubohý prase. Jako každý kluk.. I když se mi tak nejprve nezdál,nakonec nebude jinačí. Teď si možná právě dopřává hrátky se svou ''vzornou'' Terezkou. Zajímalo by mě,jestli ho má vážně ráda. Nebo také to,jestli alespoň nespala s půlkou mužského obyvatelstva Prahy,mezitím co jsem byla s Filipem já. Byl to jeden velký omyl.. Vážně nejde věřit tomu,že je teď zavřený doma. Tomu prostě nevěřím a neuvěřím.. Nejsem tak naivní,ačkoli se to může zdát. Chrápe s ní. O to mu přeci šlo. Terezka byla holt ta první. A já ta druhá,né-li stá.
,,Ale třeba..''zkouší štěstí Anie,která raději nedopoví svou myšlenku. Podívám se na ní a ona mi věnuje chápavý pohled. Poté se však rozpovídá. ,,Třeba to udělal proto,že chtěl vědět,jestli budeš žárlit.''řekne a sama svým námětům nevěří.
,,Určitě. Velmi pravděpodobné,co.''zasměju se. Myslím,že se nemůžu už dál trápit. Zkouším obalamutit samu sebe. Vím,že to nejde.. Ale proč bych nemohla přestat stále brečet? Dále by jsme se bavily,jako před chvikou,ale do pokoje se zaťukáním vstoupila maminka,která nesla celý podnos/tác obložený různými chuťovkami či všemožnými dobrůtkami. Samozřejmě jsem si ze začátku nechtěla dát ani rajčatový salát s balkánským sýrem,ale nakonec jsem si přeci jen dala. Celozrná,tmavá houska však ještě posílila bolesti břicha. Vážně mi z toho byl onajednou šoufl. Zavřela jsem oči a pomalu se rozdýchávála. Z ničeho nic se mi zvedl žaludek a já raději vážně utíkala do koupelny. Samozřejmě jsem si říkala,že nevolnosti již enjde zabránit,ale jakmile jsem si opláchla obličej studenou vodou,po chvilce bolesti přešly.
,,Tak si ještě dejte. Mellanie,je Ti dobře?''ptá se starostlivě mamina již po několikáté a holky div nedýchají.
,,Už jo..''ještě jednou přejedu studenou dlaní po horkém čele a vracím se do postele. Asi nevypadám zrovna nejlépe. Tedy jelikož jsem se viděla v zrcadle musím říci,že vypadám opravdu hrozně! Už totiž nejsem od pláče červená,nýbrž strašně pobledlá. To je asi tím,že jsme nejedla a teď jsem se přecpala.
,,Holčičko,vážně nechceš nějaký prášek?''zkontroluje mou teplotu,přiložením své dlaně na můj obličej,konkrétně tváře a poté kontroluje i čelo. To je však již trochu chladnější díky té menší 'sprše',co jsem si udělila v koupelně u umyvadla.
,,To bude dobré. Vážně mi nic není..''připustím,jelikož vidím jak všechny tři včetně maminky koukají s obavami v očích. Nevím,proč jsou tak starostivé. Radši je ujsití a na znamení stvrzení se usměji. Vidím,že ani to je moc nepřesvědčilo,ale jelikož začne Martina znovu 'žhavou' konverzaci,mamina radši klidí pole.
,,Kdyby jste cokoli potřebovaly,jsme dole. Stačí zavolat. A Mellinko,kdyby ti bylo nějak divně,hned na mě houkni!''nezapomene s lehným,starostlivým úsměvem dodat/přikázat. Poté však odchází. Připadá mi,že vím proč. Nejspíš by do mne jemně a opatrně hučela,ať mu dám šanci vysvětlit to. Vím,že je na mojí straně,ale asi se ji nechce věřit,co ten hodný kluk,kterým se zdál být udělal. Však to ani mě ne..

Celý den trávím ve společnosti těch nejlepších. Taťka je v práci a abych pravdu řekla i ten mi pomáhá. Sice neví 'co se svou holčičkou dělat a jak ji pomoci',ale pomáhá mi i tím,jak nenápadně pokukuje,jestli se již cítím alespoňo o trochu lépe. MYslím si,že pokud by se tady Filip ukázal -což nehrozí- ,taťka by si s ním hravě poradil.
Holky tu jsou až do večerních hodin a jelikož si povídáme vážně úžasně,trochu se to protáhne.. Odreaguji se v jejich přítomnosti,ale bojím se toho,že až odejdou každá k sobě domů,znovu zapadnu do té své smutné nálady. Netuším proč,ale zase si vybavím jeho oči. Zeleno-šedá,krásná kukadla,kterými se na mě vždy díval. Vypabí se mi jeho rty a než si stihnu představit či vybavit jaké bylo jeho pohlazení či obyčejný dotyk,vyženu tyto myšlenky z hlavy. Dost těžko,ale podaří se mi to.
Snad teď bude již jen všechno lepší.. Mnohem lepší. Doufám v to a i když vím,že se zázraky vážně nedějí,věřím v to.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | Web | 21. února 2010 v 0:42 | Reagovat

Tak jeden dílek (trochu nudný,ale je to momentálně potřeba. Protože těžko by šla po rozchodu někam bavit se,že) ještě o něco později. Vím,že je to trochu nezvyk,po půlnoci,ale jelikož zítra jsem se obávala učení,dneska ještě ponocuji. :D:D Heh,ale tak jako zítra toho je řádně :/

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 21. února 2010 v 22:34 | Reagovat

hezkýý...ale lekla jsem se, že bude Mell chorá...uff...těším se na další :p

3 SimQa | Web | 22. února 2010 v 19:49 | Reagovat

super! už aby byl další xD

4 *EMOgirlEMO* | 22. února 2010 v 19:54 | Reagovat

[2]: Jsem ráda,že se těšíš :))

[3]: Jsem ráda,že se těšíš :D A taky,že se ti to líbí ;)

5 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 22. února 2010 v 21:53 | Reagovat

[4]: no a kdy bude další dílek?????

6 *EMOgirlEMO* | 23. února 2010 v 12:50 | Reagovat

[5]: No,včera jsem neměla nápady :D A dneska zase nebude asi čas.. Ale jestli to stihnu,zkusím to sepsat. :-)
Jsem moc ráda,že to tak 'hlídáš' :))
Děkuju x)

7 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 24. února 2010 v 18:30 | Reagovat

[6]: hlídám, ale včera nepřibylo nic..tak snad dneska :p

8 *EMOgirlEMO* | 24. února 2010 v 18:48 | Reagovat

[7]: Musím tě zklamat.. Dneska asi také nic. :( :D
Vážně je toho neskutečně hodně a já se snažím si udržet ten průměr,co minule. Nechci pak něco dohánět nap oslední chvíli.
A potřebuju si promyslet děj. Jelikož teĎ přesně nevím,jestli by ta zápletka nechtěla nechat otevřená ještě chvilinku déle. :-)

9 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 24. února 2010 v 18:56 | Reagovat

acha...tak to si na to asi počkám...protože chci o té zápletce víc :p hehe

10 *EMOgirlEMO* | Web | 24. února 2010 v 19:01 | Reagovat

[9]: No a co přesně? :D Jako obdivuji tě,že se sem chodíš doopravdy koukat. x)
To tě to vážně až tak baví číst,zlatí? :)

11 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 24. února 2010 v 23:21 | Reagovat

[10]: jj moc...proto sem chodím...no chtělo by to ještě chvíli potrapit Mell...i když vím, že už je dost ztrápená...ale možná, kdyby se pak po nejaké době, která by uběhla znovu potkali..nebo já nevím...zase se to mezi nima nějak vylepšilo..stejně je to na tobě...heh..nemůžu psát tvůj příběh..ty jsi autor...tak se těším na tvůj výtvor :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama