27.březen

27. března 2010 v 22:21 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Takže dneska jsem se něco kolem páté začala šrotit matiku s chemií. Tedy chemii jsem jen prolétla.:-) Skončila jsem, když bylo skoro deset večer. Já myslela,že mě klepne! Takhle jsem se neučila snad ještě nikdy. :D
Ale tak za ty dva týdny + nějaký 3 dny to byla síla. No co,musím se pochválit :D:D
---
LiD mám promyšlené, ale jen zápletku. :D Nevím,jak rozvádět lyžák,jelikož je to stejně nuda a stále dokola to samé. xD No a nevím,jaký časový odstup dát po vážné zápletce. :-) Přeci jen se bude muset trochu vzpamatovat,po tom,co se stane. x))

GoF mám rozepsanou 5.kapitolu. Vím,stále nic moc,ale myslím si,že ten základní náskok již mám. x)) Možná bych Vám to sem už hodila,ale jelikož je první den v povídce až 2.4... Nechci,aby jste si mysleli,že píšuo budoucnosti. :D:D Ono se to už stalo. :D :)
---
Dnes ráno jsem pracně hledala nějaký trošičku jarní styl (layout) na MS,samozřejmě jsem našla jeden jediný. K tomu ještě není moc dobrý. :D:D Asi tam stejně vrátím ten černo-růžový XD
---
Zítra dopíšu jeden sešit a pak? Pak se donutím sepsat GoF a i LiD. Nějak se snažím trochu promyslet ten časový odstup. Nechci,abych Vás nudila celým týdnem na lyžáku. :D :))

*EMOgirlEMO*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama