5.březen

5. března 2010 v 23:56 | *EMOgirlEMO* |  →My diary
Takže dnešek byl velice zajímavý. Musím říci,že písemky se zvládly v pohodě. =) Z dnešních bude jediná písmeka na výbornou z celé třídy a to moje. x)) :D

No,v pondělí bude celkem zajímavý den. Píše se z Ch,Ma a myslím,že i semináře či čejáku. Takže jako vážně úžasné. :/ Už to vidím,sobota uteče tak rychle,že se ani nenadějem a bude neděle večer. Ach jo,že ten víkend vždycky tak rychle uteče!
Ale musím zmínit i to,jak rychle utekl školní týden. Tenhle rok,poslední měsíce to nějak rychle utíká. Jsme vlastně v jednom kole. Ráno jdeme do školy,učíme se ve škole,příjdeme domů na oběd,pak se učíme do večera a pak jdeme spát. A další den zase. No,když máme odpoledku tak se to změní jen minimálně. Jdeme do školy,učíme se ve škole,přijdem dom na oběd,pak utíkáme rychle do školy,kde se učíme no a pak přijdeme domů,kde se učíme až do večera. Jak je vidět,nejlepší leta strávíme vážně nad učením.
Kdo jde na Vysokou Školu (jako mám v plánu já - snad se tam v budoucnu dostanu x)),tak do svých 25 (+,-) nedělá nic jiného,než že se šrotí a šrotí. Vlastně to uteče a mi z toho života budeme mít jen nudné učení.
Né,to bylo jen takové zamyšlení.. Ale když to vezmu optimisticky,i ve škole si užijete dost srandy! S naší třídou tedy rozhodně!! xD
Takže shrnutí je následující: I když je škola pěkný 'vopruz',najdou se chvilky,kdy se nám tam líbí. :-) Já se třeba bojím příštího roku. Vždyť já už tam nebudu potkávat toho kluka. :(( Aach jo..
----
Dnes jsem napsala 3 díly LiD. No,původně jsem měla v plánu nějak 6 dopsat za ten týden,ale to nešlo! :D Ani jsem se nepokoušela o další jak 3. :D No,ale tak.. Nápady již mám a děj taky. x) Jelikož už nám začíná jaro,tak jsem se tak nějak 90.dílů zaobírali zimou. :D Trapné,nudné.. Noo :D:D

Tak já se loučím. Už pomalu budu směřovat k posteli,jelikož jsem teď v obávačce. :D Ale jako jinak jsme byla celou dobu hezky pěkně zalezlá v pelechu. xD Se sluchadly na uších. x)) :D A tak vznily ty díly LiD. =) Trochu trapné,trochu nudné a trochu debilní,jako nějaká zdrlouhavá telenovela. =P Ale tak co já s tí mnadělám. Baví mě to stále a jak tak koukám,na tři období by to vyšlo s tím mým tempem na 270.dílů v průměru. :D Takže já už to jaro nějak rychle odbiju,ať následuje lééto,lééto :D x))
Hrabe mi x) :D:D

Tak papa a Dobrou noc. Budu moc ráda,když okomentujete díly. x) Ani nevíte,jak jsme se nutila to napsat. Jen proto,aby to nestálo až tak moc za ten týden. =) :D Tak snad to není moc poznat,že to nebyla ta má psací nálada. x)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi EMO styl??

Jasně,já jsem EMO 48.7% (263)
Jo,ale nejsem EMO 29.1% (157)
Jo,nejsem EMO ale chtěl/a bych být 10.9% (59)
Ne 11.3% (61)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama