Life is Dream [100.díl]

14. března 2010 v 19:51 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamMusím říci,že jsem neměla v plánu nikam vyrážet do doby,než odjedeme na lyžák s naší třídou,ale jelikož vidím,jak se holky snaží,aby mi nějak pomohly přijít na jiné myšlenky.. Nemůžu je zklamat. Neříkám,že mám nějak extra dobrou náladu,spíše naopak.. Ale jak říkají,pomůže mi to srovnat a urovnat vše v hlavě. Týden pak budu na čerstvém vzduchu. Bez něj.
Tam kam mají namířeno bych za žádnou cenu nešla! Na L.I.X. jsem od včerejšího večera nějak zanevřela. Ale jelikož vím,že pít nebudu,proč by ne.
,,Tak půjdeme? Zlato,nemůžeš pořád sedět doma. A třeba tam bude Fífa.''usměje se Martina. Tohle není zrovna moc dobrý způsob,jak mě tam dostat. Vždyť on je ten důvod,proč jsem zase sama. Proč nepřestává mmyslet a vzpomínat na časy před pár měsíci.
,,Dobře.. Takže nikam nejdu!''sednu si znovu na postel. Je něco kolem šesté. Celý den u mě obě byly a já naoplátku celý den probulela. Stále se cítím tam divně.. Tak,jak to umím jen já. Nedokáži popsat přesné pocity,ale vím,že je to směs něčeho hrozného. Tíží mě ten neznámý pocit. Beznaděj. Nemohu nic dělat,proti svým citům k němu jsem prakticky bezmocná. A vím,že to nepřejde za pár minut,hodin či dnů. U mě ne.
,,Mell,Marťa chtěla říct,že tam Fíla určitě nebude..''hodí po Martině pohled a ta se hned přidá. Nejspíš ji nedošlo,že důvod jménem Filip je tím,proč nechci nikam jít. Nejraději bych zůstala v posteli a přemýšlela. Mému smutnění nepomohl ani fakt,že mi poslal krásnou kytici rudých růží. -A to i s mou kabelkou,kterou jsem si u něj zapomněla.- Proč to sakra ještě víc rozpitvává? Nemám zájem o kluka,který mi do očí neuměl říci,že je mezi námi konec. Copak teď už mu neleze do postele Terezka,že se najednou zase zajímá o mě? Ať si hledí těch svých 19ti letých holek,mě je to jedno.. Jistě,že teď se snažím sama sebe oblbnouti,ale jinak to nejde.
,,Určitě tam nebude. Ten teď přešlapuje někde u sebe v pokoji a rozhoduje se,jestli ti zavolat... Mellanie,já vím,že je to můj brácha,ale.. Nemám v plánu se za něj přimlouvat! Stejně Ti chci ale říct,že Tě miluje. Takhle se přece nikdy nechoval. Třeba za to vážně může ta hnusná kráva. A nedivila bych se,kdyby jí pomáhal někdo jiný. Protože její mozeček by na to nepřišel..''ta holka tomu vážně věří,jelikož začene přemýšlet. Vše vždy poznáte,když se podíváte na její zamyšlený výraz. Vážně,měli by jste tu být.
,,Takže teď hezky neodmlouvej a vyrážíme... No,oblíkat.. Dám vědět Kubovi a Markovi,staví se tu pro nás.''usměje se a Martina radostně vyskočí,mne táhne sebou. Víte,že bych neřekla,že dostanu náladu zase se trochu vrátit do normálního života? Tedy snažím se přesvědčit,že to tak je. Na co bych se pořád tak strašně moc trápila. Vždyť on si určitě života náramně užívá. A já abych tu seděla zavřená s mokrými polštáři? Ani nápad.. Však já mu ukáži a pokud přeci jen bude mít chuť ukázat se někde poblíž,myslím,že už si rady vědět budu. :))

Postavím se tedy před svou skříň a za pomoci Martiny se dáme do utváření nějakého hezkého modýlku. Anie mezitím zalarmuje kluky a jelikož hlásí,že tu budou do 15ti minut,myslím si,že to tihle čtyři měli už moc dobře domluvené.. Zase. Nemám ani při nejmenším náladu se odhalovat,to zkrátka nejsem já,takže se koukáme spíše po nějakých normálních kouscích. Myslím si,že černo-šedé kalhoty,tedy respektive džíny se dobře hodí ke všemu.
,,Takže základ by jsme měly..''usměje se Anie,která se objeví za našimi zády. Samozřejmě by to nebyla ona,kdyby si nezaštrachala. Ale musím uznat,že najde vždy něco hezkého.. To je již rutina na denním pořádku. :-) Vyndá pár topů. První je fialové barvy,jen s jedním rukávem -takže kouká rameno- a materiál je tak lehounký,že nepoznáte,že nějaký vršek vůbec máte. Tedy obrazně řečeno. xD Hořejšek rukávu je ozdobený flitry. Dále,společně s tímto,vybrala ještě jeden top,tentokrát růžového odstínu. Jelikož si nejsme ani jedním jisté,přiložíme je souběžně ke kalhotům. Musím říci,že mě osobně se více líbí ten fialový. Nemám vyhraněný typ,ale růžová barva se hodí spíše k jiným džínsům.
,,Já bych brala variantu číslo jedna.''zaculí se Martina.
,,Pokud to je ten fialový top,tak jsem pro..''zasměji se a samozřejmě necháváme již zmiňovaný ,trošku odhalený, vršek. :-)
,,Já taky,takže není co řešit.''Anie se hnedka přidá a jakmile najdeme společnými silami krásné černé boty,kotníčkové kozačky na mírně vyšším podpatku,máme jasno. Jelikož jsou odhalené špičky,musím si nalakovat nehty. Vyberu si tedy fialový lak,který se náramně hodí k vybranému tričku. Nemusím zmiňovat,že jsem se ještě předtím namalovala. Nenápadné černé linky a fialové stíny. Vše úžasně ladí. Své hnědé dlouhé vlasy jsem trochu přežehlila a nechala rozpuštěné. Ale myslím,že to žehlení v mém případě nemá cenu. Vždy se mi zvlní. A nemusím podotýkat,že to nemám zrovna v lásce.
,,Tak my jsme ti tu zatím vybrali outfit,ok? Přijď se podívat..''uchechtnou se holky a já se začínám bát. Snad to bude něco nositelného. S obavami jdu z koupelny a máchám dlaněmi kolem sebe,aby lak na nehtech uschl trochu dříve. Jakmile však uvidím krásný model i s kabelkou a všelijakými doplňky.. Nemůžu obdivně nezapískat.
,,Tak tohle je úžasné.'' vypadne ze mě nakonec. Myslím,že si to užiji. Nač zůstávat doma,když na hory se školou jedeme již v pondělí. Zítra zkontroluji všechny zabalené věci a nemohu zapomenout v neposlední řadě na svůj snowboard. Teď si tím však nehodlám zatěžovat hlavu. Nejen tím,ale hlavně chci zapomenout na něj a vše s ním spojené.
,,Vážně se líbí?''usměje se Martina a společně s Ann si plácnou. Vážně jim to spolu jde. Až budu něco potřebovat,vím koho si pozvat. =))
,,Kdo mi bude pomáhat sladit se na lyžáku?''nadhodím se smíchem a Anie naoko dotčeně pronese,že ona tam přeci bude taky.
,,Jistě,jednu z rádkyň mám,na to nezapomínám.''mrknu a Martina se dusí smíchy. No,nevím,co na tom byl otak vtipného,ale tušení mám. Anie si spokojeně sedně do křesla a kontroluje mobil.
,,Za chvilku tu kluci budou..oblíkej se,kočko páč dneska to rozjedeme. A nešetříme tě..''varuje mě Anie a já po chvíli již oblečená vyjdu z koupelny. Musím říci,že je to vážně úžasné.Za chvilku mi dojde,že tu padla zmínka o tom,že mě nebudou šetřit. Vzpomenu si na včerejší noc a musím říci,že mi není zrovna nejlépe.
,,Páni..''obě vydechnou v němém úžasu. Přehání to,ale musím říci,že já se líbím sama sobě. Je na čase na něj zapomenout. Třeba se tam vážně odreaguji.
,,Alkoholu se nedotknu!''varuji pro změnu já je a poté ještě chvíli sedíme u nás v pokoji. Po trochu pozdějším obědě už jsme a večeři si máme v plánu dát tam.
Mezitím,než přijedou Marek s Kubou, si ještě dobrých deset minut povídáme a já si nalhávám,že na něj přestávám myslet. Tolik věcí mi ho připomíná.. Já ho vlastně tak nějak pořád cítím u sebe. Vedle sebe,po mém boku.
Chuť jeho rtů mám stále na těch svých a jeho doteky cítím neustále. A to jsem běžela dnes již poněkolikáte do sprchy,jako by mi měla pomoci je smýt. Nestalo se tak..
Stejně doufám,že tento večer bude trochu jiný,než ty v posledních týdnech. Já byla tak zaslepená našim rozchodem,že jsem zapomněla normálně žít. Vždyť jsem vsadila i na opilost. Vím,že mi stačí strašně málo,ale.. To jsem prostě nebyla já.
Dneska to musí být jinak. Potlačím to,co mě doprovází všude kam se hnu. Myšlenky na něj dneska musí zůstat hluboko v mém srdci. A když říkám hluboko,myslím to tak. Nemohou se dostat na povrch se slzami. Dnes ne.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 14. března 2010 v 19:53 | Reagovat

Chtěla bych moc poděkovat za to,že Vám se mohu dnes přidat již 100.díl! Znamená to pro mě vážně strašně moc. Děkuji za komentáře a názory,bez kterých by jsem nedošla až sem. Vážím si každého komentáře a přečtení.
Bez Vás by LiD nedošlo až sem.. :))
Děkuju!

A zároveň bych se chtěla omluvit za trapný díl. Měl být lepší,když je 100.,ale bohužel jsme to psala rychle a nemám tu náladu. :(( Neskutečně jsem se snažila,ale je to trapné a divné. Promiňte :(

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. března 2010 v 22:54 | Reagovat

supr..pááníí..stý díl..tak to nelze jiného..jenom vše nejlepší k okrouhlýmu výročí :D hehe...a těším se na další dílek :) ..btw: není to divné..Mell to bere za správny konec..i když si myslím, že ve sto prvním dílku zažijeme opět vzrúšo...snad se nemýlím..jinak u mě na blogu, taky pokráčko :p
jo a ještě..když pořád nemáš album alesany..mohu ti ho poslat..já ho již mám :p

3 *EMOgirlEMO* | 14. března 2010 v 23:12 | Reagovat

[2]: Oh,děkuju děkuju! :))
Jsem ráda x))

Btw: Stále mi nejdou psát komenty :((( No a pokud by jsi byla tak hodná,mohla bych poprosit o to album? x)
E-mail: EMO-girls-EMO@seznam.cz x)

4 *EMOgirlEMO* | 14. března 2010 v 23:15 | Reagovat

[2]: Zlatí,to je úžasné.. Sice smutné,ale  to k životu patří.. Krása. Já vážně nemám slov. Takový příběh a tak krásný.. Jak já se těším na pokračování x)

5 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. března 2010 v 23:23 | Reagovat

[4]: jako už jsem zveřejnila tvůj koment..a jdu ti poslat ten album...a díííkyyy :)

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 14. března 2010 v 23:49 | Reagovat

[3]: jinak, zapoměla jsem napsat..že ten model, co holky vybraly Mell a ta kytice ruží, jsou dokonalé...jako takovou kytici bych chtěla taky dostat :p

7 *EMOgirlEMO* | 15. března 2010 v 0:24 | Reagovat

[6]: Jéé,jsem ráda x))
No,ten model mi dal zabrat. :D A o té kytici nemluvím. Jsem hledala nějakou vhodnou. :D
A samozřejmě se musím přiklonit k tomu,že bych byla odvžená z toho,kdyby se nšla nějaká taková i pro mě. :D :P

8 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 15. března 2010 v 1:05 | Reagovat

[7]: růže jsou fajn..dostala jsem jednu rudou na valentýna..jsem se těšila jako malá :D

9 *EMOgirlEMO* | 15. března 2010 v 11:38 | Reagovat

[8]: Oh,tak to se není čemu divit :) ;)

10 mil01 | 14. května 2010 v 15:56 | Reagovat

Hele doufam ze uz konecne to daji spatky dohromady.... :-)

Jo ty tvoje obrazky jsou super. Pises to taky mooc hesky, samozdrejme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama