Life is Dream [108.díl]

18. března 2010 v 16:47 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamJemně mi saje dolní ret a přebírá iniciativu. Nejspíš vím,proč.. Stále má ten mírně rozseklý ret a tak by nebyl dobrý nápad prohodit si to. Přeci jen by nebyla zrovna nejlepší pachuť krve na našich rtech,když se líbáme.
Tak moc mi chyběl. Asi proto si užívám každičkou vteřinu s ním. Nevím,na čem jsem,ale teď je mi to jedno. Cítím ho u sebe. To jsem si tak přála,když jsem byla ty týdny sama. Tak proč nevypnout a neoddávat se tomu?
Sundá si svou bundu a aniž bych věděla co má v úmyslu,přehodí ji přes má ramena. Poté mne vezme do náruče a já se instinktivně chytím jeho krku. Pořád se věnuje mým rtům a opatrně se mnou míří chodbičkou ven k parkovišti před klubem. Myslím,že vím,co má v plánu. Teď už ano.. Netuším však,že před samotnou rvačkou s Maxem už zaplatil útratu. Jako by to tušil..
Tak nějak mi je všechno jedno. Nezajímám se o svou kabelku ani bundu. Však ony mi ji holky vezmou. :-)
,,Nebude Ti vadit,když se na chvilku vzdálíme?''šeptne se spokojeným úsměvem. Nemusím se zmiňovat,jak se asi tvářím já. Nebudu na tom o moc jinak. Jen zakroutím hlavou.
,,Nebude.''vydere se mi ze rtů a už sedíme ve Filipově autě. Znovu mě políbí a poté již zandá klíček do zapalování. Automaticky se spustí rádio a z nějaké stanice,myslím si,že zrovna z pražského Rock Zone, se rozezní písnička od mladičké zpěvačky a zároveň herečky.
,,Im not listening to you. I am wondering right through. existence. With no purpose and no drive. Cause in the end were all a lie. A lie.. Two thousand years Ive been awake. Waiting for the day to shake.'' ani si neuvědomím,že v polovině písničky se na mě s úsměvem podívá Fíla.
Jsem vážně jen v krásném snu?
,,To all of you who wronged me. I am, I am a zombie. Again, again you want me. To fall on my head. I am, I am, I am a zombie. Hello, hello, hello you push me. To go, to go, to go before..'' Tohle nemůže být realita. Nejde,abych se trápila a hned poté zase cítila šťastně. Tak,jak se cítím jen s ním. Asi vážně jen sním,oddávám se spánku a prožívám to,co jsem si vysnila. Avšak ráno kdy se probudím bude chmurné.. Probrečím totiž celý den. Na to se až moc dobře znám. Nezvládnu fakt,že tohle všechno byl jen krásný sen. Žádná realita,žádná skutečnost.
,,Blow the smoke right off the tubes. Kiss my gentle burning bruise. Im lost in time. And to all the people left behind. you are walking dumb and blind,Blind.. And Two thousand years I've been awake
Waiting for the day to shake...
'' písnička pokračuje a já si užívám poklidné melodie. Jsem ve snu. Dozajista se probudím ve chvíli,kdy mě políbí.
,,To all of you who wronged me. I am, I am a zombie. Again, again you want me. To fall on my head. I am, I am, I am a zombie. Hello, hello, hello you push me. To go, to go, to go before. I lye, lye down dead..''nevnímám nic,jen doznívající tóny hudby znějící z reproduktorů.

Z transu přemýšlení mě dostane až zaparkování v garáži. Než se naději,Filip již v autě na místě řidiče nesedí. Objeví se vedle mě. Pak mě vezme opět do náruče a poté mne postaví na nohy. Jelikož je vážně vysoký,musí se sklánět,aby mě mohl dál bez přestávky líbat. Nepřestává. A já se naopak musím trochu šponovat,aby jsme se někam dostali. Stále si užíváme blízkost toho druhého a tak i při otevírání dveří,které vedou z garáže do velké haly, sáhne pravou rukou za sebe a stisknutím/stlačením kliky či otočením nerezové koule místo kliky. Teď si nejsem jistá,ale myslím,že z této strany je ta koule. Jsme jako v transu. Oba. Ani jeden z nás totiž nechce přijít byť o milisekundu možné blízkosti strávené ve společnosti toho druhého..
Celý dům je prázdný a tak se chvíli zastavíme před schodištěm ve velké hale. Jeho bunda je někde na sedadle spolujezdce,ale myslím si,že nám oboum je to teď úplně jedno. Jemne dlaněmi postupuje od mých ramen,přes boky. Poté se skloní,opatrně mne chytne pod zadkem a já se nestačím divit. Nechám ho,jelikož jsem pochopila co má v úmyslu. Tohle nebude sen. Nebo ano? Ale je to tak živé.. Nechám to plavat. Není cesty zpátky,není cety k útěku. Tak proč bych si tento krásný sen alespoň neužila?
Zvedne mě na úroveň svých očí -to nejspíš aby mě mohl líbat bez obtížného sklánění se- a já jen obmotám nohy kolem jeho boků. Stále se ho držím kolem krku jako klíště. Nepřestává se vědovat mým nedočkavým rtům a to dokonce ani když opatrně vystoupá schody. Myslím,že se po každém třetím či druhém zastavíme a nedočkavě se líbáme. Bez přestávky. On si mě jemně opře zády o zeď. Tedy to jen jednou,jinak je to můj silák. :-) Ach ne,už zase mluvím,jako by bylo vše zažehnáno. Ale přitom stále nevím,na čem jsem. Co když.. Ne,nechci myslet nad něčím,co by označovalo momentální chvíli za další ůlet.
V břiše mí létají miliony motýlků. Znovu cítím ten krásný pocit. Nikdy jsem ho nepřestala milovat, ale když jsem s ním,vše se stupňuje. Neskutečné,co se mnou dělá jen samotná jeho blízkost. Jeho doteky, jeho rty.. To vše napomáhá mému štěstí. Zavřu oči a užívám si každého polibku ,který mu lehce oplácím.

Když se po nějaké době konečně dostaneme do jeho pokoje,bez problémů za sebou dveře jeho pokoje zavře menším opřením se o ně zády. Stále mám obmotané nohy kolem jeho boků. Musím říci,že jsem u každého kluka srovnávala nejen jeho výšku s tou Filipovou,ale i jeho oči a.. A já nevím,proč přemýšlím nad něčím,jako je srovnávání. Moc dobře všichni vědí,že pro mne je Filip ten jediný a také ten nejlepší. V mých očích tomu tak bude vždy.
Ani nevíme jak,ale dostali jsme se na jeho postel. Mé smysly jsou otupělé. Tentokrát to není však vina alkoholu. Jsem to zase já. Ale momentálně nevnímám nic. Jen jeho společnost. Jen jeho tělo,které se někdy nenápadně otře o to moje. Jeho dlaně,mapující mou holou kůži. Tedy upřesním. Mé levé rameno je jediný kousek odryté kůže. Oba naproti sobě na jeho posteli klečíme na kolenou a i přes jeho výšku -rozdíl asi tak o hlavu,možná jen polovic- se jemně věnuje nadále mým rtům. Nevím,co to do mě vjelo,ale má pravá dlaň začne pomalu bloudit po Filipových holých zádech. Hbitě mi pomůže a své tričko si přes hlavu přetáhne sám. Poté,co padá někam neznámo kam na druhou stranu k posteli,už se dále jen oddáváme dalším polibkům. Tak moc mi chyběl. Zároveň si ale říkám,že takhle zuřivě a poněkud vášnivěji jsme dále nezašli ještě nikdy. Možná je čas to napravit..
Jemně svou ruku zastrčí z holého ramene pod lem mého topu /myslím ten okraj nahoře,který celý vršek drží na svém místě z té strany,kde není volný,krátký rukáv/ a dále se jen věnujeme sobě. Nevím,jestli je to dobrý nápad,ale toužila jsme po každém jeho dotyku. Uklidňuje mě ba i jen jeho přítomnost. Jen pouhé objetí. Jeho oči se dívají hluboko do těch mých. Jen na chvíli přestaneme proplétat špičky našich jazyků a oddálíme se od sebe. Oba dýcháme zrychleně a přerývaně. Jeho dech je příjemně voňavý/svěží a teplý. Zato ten můj bude nejspíš studený. Nebo ne?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 18. března 2010 v 17:04 | Reagovat

Promiňte,že je to trapné. Dále už to vymyšlené mám. :D Ale jen do doby lyžáku. Musím zapnout mozkové závity. :D

Teď se učím /je mi neskutečně blbě,nemůžu polykat,jak mám nateklý krk a teprve zítra začne doučování všech předmětů,které musím dohnat/.

Také bych se chtěla omluvit za to,že 8 dílů pojednává jen o jednom /sobotním/ večeru. Ale 'usmiřování' /pokud doopravdy bude a oni spolu budou-ještě nevím :D / trvá déle. :D

2 SimQa | Web | 18. března 2010 v 20:37 | Reagovat

nemám slov xD bože jak úžasný xD vím že chceš nějaký názor, jak to bude dál, ale momentálně mám v hlavě vymeteno :(( ale myslím, že je to úžasný :)))

3 *EMOgirlEMO* | 18. března 2010 v 20:38 | Reagovat

[2]: Tak to děkuji :D  :))
JSme ráda,že se líbí. x)
Ale příště si zase hezky namáhej mozek :D Víš co,továrna na nápady. :D:D ;)

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. března 2010 v 19:41 | Reagovat

páni...zlato..kolabuju :p..jdu číst další kapitolu..nebo umřu od nedočkavosti :p

5 *EMOgirlEMO* | 19. března 2010 v 20:01 | Reagovat

[4]: Vážně?? To jsi mě nesmírně potěšila!! :)

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. března 2010 v 20:48 | Reagovat

[5]: vážně..jsem ráda, žes přidala další dílek :)...jo a u mě je Jane

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama