Life is Dream [110.díl]

19. března 2010 v 21:36 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream,,Už Ti nikdy nedám záminku plakat kvůli mě. To Ti přísahám!''zvedene prsty pravé ruky na náznak přísahy. V klidu a s úsměvem se opřu o jeho hruď. Tentokát jsem horní částí těla opřená o tu jeho. Napůl sedí či leží a je opřený o polštáře za ním. Já o něj. Dlaněmi hladí mé bříško a já si opřu hlavu o jeho pravé rameno. Jemně zvednu pohled a on mě jen krásně,dlouze políbí.
,,Omlouvám se ti. Za všechno. Nevěděl jsem,jak se cítíš ty.. Ale vím,jak jsem se cítil já. Bez tebe,jako bych vážně vůbec nebyl.''řekne s pohledem stranou. Vím,že není lehké začít mluvit o tom,co se stalo. Beru to ze svého pohledu. Také jsem nedokázala říci,že jsem ho milovala a nikdy nepřestala milovat. Je na čase mu to říci. Přeci se nemám za co stydět..
,,Neřekla jsem Ti úplně celou pravdu.''připustím a všimnu si,jak se zhrozil. Nejspíš se lekl,že jsem se netrápila tak,jak jsem říkala,ale to je vedle. ,,Víš.. I když jsem se trápila,věděla jsem,že Tě miluju a milovat budu. Pořád jsem srovnávala všechny s Tebou. A to dokonce i když jsem dotyčného vůbec neznala!''řeknu a se začervenáním se zasměji. Jak ujeté. Potřebuji si to ulehčit.
,,A věděla jsem moc dobře,že se na Tebe nedokážu zlobit věčně. Vlastně jsem Ti odpustila po týdnu,možná dvou.''připustím rozpačitě a dále pokračuji. Už mi to nepřijde trapné,vždyť mi spolu mluvíme dneska zcela narovinu a nezaobaleně.
,,A to dokonce i přesto,že jsem se pořád tak trápila. Nedokázala jsem se srovnat s tím,že jsi mi neřekl,jak to doopravdy je. Že Terezku miluješ a jen tak, bez vysvětlení, jsi si to naplánoval na tu líbačku v klubu. Abych Vás viděla a ty neměl zbytečné scény -které bych ale nedělala-.'' Řeknu naráz a teď vím,jak trapně toto muselo vyznít. Stejně si jsem jistá tím,že moc dobře ví,že bych mu jen řekla,že je to v pořádku a vyklidila bych pole. Trápila bych se sama uvnitř sebe tak,jako se to stalo. Spadl mi kámen ze srdce,když mě s úsměvem od ucha k uchu začal vášnivě ,ale přesto tak citlivě a romanticky, líbat.
,,Já se lekl,co se nestalo.. A ty mi tu vyznáš lásku.''zasmál se a poté se vyjádřil k mému přiznání. :-) ,,Vím,že už jsem Ti to říkal,ale bez Tebe jsem nebyl sám sebou. Konečně jsem poznal,jaký to je ztratit toho,koho miluješ. Už to nikdy neudělám. A kdyby Tě trápilo cokoli co dělám,řekni mi to,nafackuj mi.. Jen se se mnou nerozcházej. Nepřežil bych to.''řekne narovinu a poté se se zaculením rozpačitě zhodnotí. ,,Už jsem vážně vyměkl. Nejspíš si řekneš,že jsem bačkora a tohle by normální kluk nepřiznal,ale.. Ale jak vydíš,konečně jsem dostal rozum.''podrbe se zezadu na hlavě a trochu rozcuchá své hnědé vlasy. Je tak roztomilý,když je něčím nejistý a nesmělý. Miluji na něm to,že se nebojí za své city. A nechová se jako king světa,jak se mnozí kluci prezentují.. Nenávidím to. Nechápu,jak takový namyšlení hlupáci mohou získat holku.
,,Tohle na Tobě miluju. Nebojíš se mi říct,co si myslíš.''nesměle se podívám do jeho očí a už zase jsem ráda za každou chvilku,podobné téhle. Možná tohle jiné páry neřeší až takhle narovinu,ale my v tom chce mít jasno,než začneme s novým štítem. Doufám,že knihu našeho života trochu pozměníme.. Tu kapitolu,tedy teď již spíše ty kapitoly našeho vztahu psanou samotným,nepřizpůsobujícím se osudem samy vypadnou a my začneme bez problémů,jako by se nikdy nic nestalo. Možná nás to ještě víc posílilo. Možná je to tak lepší. Díky tomu jsem poznala,že by Terezka neměla být pro Filipa již nic víc,než bývalou přítelkyní. A také by pro něj neměla znamenati to,co jsme si ze začátku myslela. On má rád mě,tak proč bych si neměla zase věřit?!
Věřím v jeho slova,v jeho činy.. Tak proč bych kazila všechno blbými vzpomínkami? Vím,že to trápení jen tak nezmizí,ale už teď mi je mnohem lépe. Řekla bych,že nějaký smutek úplně zmizel. Zbaběle utekl před láskou. :-) A vyklidil pole krásnému pocitu štěstí.

,,Měli by jsme zavolat Martině,ať Ti vezme věci.''usměje se na mě a znovu vezme do ruky svůj mobil. Poupravím ho,protože si jsem jistá,že bude stačit napsat obyčejou sms zprávu. Nechci je rušit. Ale jsem si jistá,že jakmile ji dostanou,budou všichni oslavovat. :D Tedy až na Simonu. Stále nevím,proč ji jsem tak nepříjemná. Nesedí mi to. Nic jsem ji neudělala. Ale proč bych teď řešila nějakou Simonu. Mám vedle sebe milujícího kluka.
,,Myslím,že postačí napsat SMSku. Nejspíš budou oslavovat.. Hlavně kluci. Víš,že každýmu vyprávěli,že jsem zadaná?!''řeknu se zasmáním a on na mě jen líbezně a zasněně kouká. Nakonec z něj vypadne úplně mimo téma/mimo řeč. ,,Tak krásně se směješ. Nechyběla jsi mi jen ty,ale i tvůj smích.. Doteky,rty,oči..''řekne a mě se začnou plnit oči vodičkou. Ale štěstím. Vidím v jeho očích strach,co provedl tentkrát,tak asi proto s úsměvem zakroutím hlavou. ,,Tohle všechno jsem cítila i já.''řeknu a on pochopí,že tohle nejsou slzy smutku. Ale důkaz označující radost. Po chvíli zasněného koukání na sebe,nakonec odešleme tu zprávu v podobě 'Vezmi Mellanie kabelku a bundu,prosím. Filip.'. Svůj mobil položí na noční stolek vedle jeho postele a znovu si mě začne rozmazlovat nekonečnými polibky a krásnými doteky a hlazením každičké holé kůže mého těla,kterou má pomyslně dovolenou.
,,Vážně říkáš,že mi Tě takhle hlídali? Za to si zaslouží alespoň pořádnou basu piv.''zasměje se a políbí mě. Možná se to každému bude zdáti již moc přeslazené,ale jak jinak by jste chtěli prožít usmiřování?
,,Ty by ode mě odehnali i toho nejhezčího kluka na světě.''řeknu a on zpozorní. Samozřejmě se musím poupravit,ještě než se začne vyptávat,kdo je tím 'štastlivcem'. ,,Tedy toho jediného mi schválili..''usměji se a po celém těle se mi rozlije pocit blaha a zároveň příjemné třepotání v podbřišku. Zase.. Pochopím,proč to je,jemně lemuje mou čelist nepatrnými polibky. Mezitím jsem se jemně položila s jeho pomocí a on se znovu přetočil na levý bok. Jeho obličej se sklání nad tím mým a jemně mě hladí po tváři pravou dlaní -jelikžo je opřený o levý loket-. Hraje si zároveň i s mými rozpuštěnými vlasy. Tedy spíše jedním kratším pramínkem lemující mou levou tvář.
,,Nenechám si Tě nikým vzít,Mellanie.. Už ne.''zašeptal do mé jemné kůže a já jsem se možná až moc nápadně prohla pod jeho polibky na mou lícní kost. Jak se nade mnou sklání a líbá můj krk,cítím jemné lehtání jeho vlasů na bradě. Mé,již tak přerývané dýchání se zrychlí a na chvíli jsem své oči nucena zavřít. Moc dobře ví,co se mnou jeho doteky dělají. Znovu s viditelným úsměvem na líčku pokračuje. Odhalí mé rameno stáhnutím již tak pro mě velkého výstřihu Filipova trička a já si skousnu nenápadně spodní ret. Jsem vděčná za to,že mám možnost být s ním znovu. A teď již doufám,že mě vážně miluje. Doopravdy miluje a jen tak nás již nic nerozdělí. kéž by to byla pravda!
Jemně si ho k sobě přitáhnu/připlácnu/přiblížím svou bloudící dlaní po jeho holých zádech až k mému obličeji. A znovu mu začnu tu krásnou něhu oplácet. Dnešní večer se nám oboum zaryje hluboko do paměti. A nejspíš zůstane i v našich zacelených/slepených srdcích.
,,Tamdadamtam..tamdadadam.''vyruší nás nově příchozí SMSka. Filip přivře naštvaně oči a jen s velkým ovládáním se, se zvládne vzdálit od mých nedočkavých rtů. ,,Sakra!''neodpustí si naštvaně. Samozřejmě si mezitím sednu a on znovu zakleje a to ještě předtím,než zjistí od koho zpráva je. ,,To nám nemůžou nechat ani soukromí? Příště ten mobil omlátím o zeď.''řekne přesvědčeně a paličatě. Myslím si,že by stačil vypnout. :D Ale je přeci jen zcela v pořádku,že napíšou. Však my jsme si už užili společného večera dost. A k tomu všemu nám dali čas na usmířenou. :-)
,,Ségra..''zavrčí nespokojeně a já se potichu zasměji. Jeho krásné oči se na mě podívají a já vidím menší jiskřičku,která se mihne v jeho uhrančivém pohledu. Nejspíš by teď nejraději mobil vypl či podle jeh oslov zahodil a opět se věnoval své přítelkyni.
,,Copak chtějí?''usměji se a nakouknu do otevřeného mobilu. ,,Věci Ti holky vezmou a ještě chtějí,aby jsme si užili hezký večer.''zazubí se a já ho malinkato poupravím.. A mylsím si,že mám pravdu. Dnešní večer byl již sám o sobě krásný. A copak máme říkat po prožití těchto pozdních/pozdnějších hodin. :-)
,,Vždyť mi už jsme si to dnes užili až až.''přesvědčeně odvětím,políbím ho a on se smíchem zakroutí hlavou.Jako malý klučina.
,,Ještě máme tolik času.. A já toho chci patřičně využít.''mobil je ta tam a znovu se šibalsky pousmívá. Miluji každičký jeho úsměv. Jedině on se umí tak líbezně usmívat. Jeho polibky,dotyky.. Dnešním dnem,respektive večerem se všechno vyřešilo a já mám zpátky svou lásku a s ní i štěstí. Můj princ na bílém koni je vedle mě a já doufám,že po mém boku bude stát ještě hodně dlouho.

Ani nevíme jak se nám to podáří,ale usneme již kolem půl druhé hodiny v noci. Znovu jsem opřená o jeho levé rameno a on mne ochranitelsky mačká/objímá a drží u sebe. Jeho kůže je tak příjemně teplá,že mě uspí vážně jen ten pocit bezpečí. Pocit štěstí a lásky,který cítím jen v jeho blízkosti/společnosti.
Příjemná vůně,linoucí se po celém pokoji je zásluha nejen krásné voňavky či čistě vypraných,naškrobených a pověšených záclon. Nýbrž i Filipova vůně,která mi tak chyběla mě uspí jako pohádka nemluvně.
Zítra odjíždíme s Anie a celou třídou po obědě na lyžák. Jak mě se nechce od mého sladkého Fíly,s kterým je zase všechno krásné bez chybiček.
Nejspíš Vám příjde divná má rychlá změna nálad či názoru,ale.. Ale s usmířením,které se mezi námi dnes odehrálo přišla i nekonečná touha po nekončících chvílích strávených s ním.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 19. března 2010 v 21:38 | Reagovat

Neskutečně trapné,jelikož jsem to vše ještě více rozvedla. :D Ale tak snad mi odpustíte. :)
Jelikož nemám nějak nápad (tedy mám,ale trochu ,akční' :D),budete se muset spokojit s tímto výplodem mé dodrbané fantazie. :D
Tak snad se mi podaří sepsat můj divný nápad tak,aby to nebylo již úplně zkažené a trapné. Vadila by Vám další menší 'zápletka' kolem Mell?? :D

2 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 19. března 2010 v 23:46 | Reagovat

aaaa..huraaa :p...hehe...jsem přemýšlela, jak jsem to četla, že kolik tam je asi hodin..pak jsem se dozvěděla, že kolem půl druhé ráno...heh..to já už spím, když jsem s mojim Maťulom...hihi..protože on mě vážně uspí hodně rychle...tak jsem si vzpoměla, jak je to hezké, takhle se mazlit..hihi (červená se)...ale pak si mě ráno dobírá, že já usnu do pěti vteřin...heh...ale když to je tak hezké
tenhle dílek so povedl..jsem zvědavá na ten lyžák..jen tak dál :p...a díky za pochvalu mé povídky :p..já se snažím :p

3 *EMOgirlEMO* | 19. března 2010 v 23:57 | Reagovat

[2]: :D:D to mi nemusíš ani říkat. :)

Mimochodem nemáš zač. x) Vážně krásné!! :)

4 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 20. března 2010 v 0:08 | Reagovat

[3]: jako, co že nemusím ani říkat?? hihi

5 *EMOgirlEMO* | 20. března 2010 v 0:27 | Reagovat

[4]: To,že usneš za chvilinku. :D :)
Kdo by neusnul ve společnosti kluka,kterýho miluješ. :D :))

6 MiMi Madison H. <3 Affíčko <3 | Web | 20. března 2010 v 1:19 | Reagovat

[5]: to asi každý :D...heh...ale já jsem v usínaní rychlá :D..v tom má pravdu..někdy, když jsem doma a jdu moc brzo spát..tak nemůžu usnout ani za dvě hodiny..ale když jsem u něj a jdem spat kolem půl noci, nebo půl jedné ráno..zaspím za 5 vteřin, alespoň tak mi to říkal, asi mi to počítá :D hihi :)...a právě v té chvíli bych si přála být vzhůru déle...protože mám pak pocit, že spánkem marním čas, který bych s ním mohla strávit..:)...ale máš pravdu...vedle milované osoby se usíná fakt hezky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama