Life is Dream [112.díl]

22. března 2010 v 22:20 | *EMOgirlEMO* |  » Life is Dream,,Tak mi vyprávěj,co se dělo..''spustí něco málo po dvanácté Anie s Martinou,které mi nesou mobil s kabelkou i bundou. A ještě k tomu se s Anie připravujeme na lyžák. Samozřejmě mezitím kontroluji stav mých kufrů. Vypadá to,že bych měla mít sbalené všechno. Teď už jen zkontrolovati snowboard s helmou a dalšími doplňky.
,,Usmířili jsme se.''řeknu s vykouzleným úsměvem na mé tváři. Vypadám spokojeně a po včerejším večeru,kdy jsem se vypařila s Filipem -ještě k tomu jsme jim večer psali,aby mi nezapomněly vzít věci- by bylo moc divné,kdyby nic netušily. Takže to stejně věděli. :)
Holky se na sebe s obrovským úsměvem podívají a viditelně si oddechnou. Martina šťastně tleská dlaněmi o sebe a já si právě teď dokáži představit,jak asi vypadala jako malinkatá holčička,když něco oslavovala či když byla šťastná.
,,Aaa...''raduje se až moc přehnaně Ann a Martina trochu tlumeněji zařve ,,Konečně...''Teď vypadá,jako kdyby vyhrála v loterii. Ve tváři má ten výraz typu 'Jo,mám to v kapse' a oči ji září. Nečekala bych,že je to až tak rozveselí. ,,Nebudeme Vás už muset zvát na stejné místo a dohazovat pořád dohromady.''dodává se smíchem Martina a pak se opraví ,,Né,že by mě to nebavilo..''zasměje se znovu a pokračuje ,,..ale nechtěla bych koukat,jak se pořát trápíte.''Má pravdu. Nepřipouštěla jsem si ze začátku,že by to nebylo vlastně nikdy dobré a nepřešel by mě ten divný,smutný pocit.
,,Co se stalo? No povídej,chceme detaily.''zazubí se zvědavě Anie. Ony si vážně myslí,že se dělo něco..ehm.. něco víc? Tedy naše mazlení bylo vážně trochu divočejší než obvykle,ale dál jsme nezašli! Možná se Vám to bude zdát divné,ale.. Ale v našem vztahu nejde jen o to vyspat se s tím druhým. Z mé strany to ani nejde.Proto jsem vděčná za to,že i Filip je stejného názoru. Přeci jen milování bez lásky? To není žádné milování. Myslím,že je velký rozdíl mezi sexem a milováním. Milování zní mnohem lépe. :-) Zvlášť,když je to to pravé,doprovázené a podtržené/podložené/potvrzené láskou.
,,Nic víc se nedělo..''usměji se a když vidím jejich trochu nevěřící výraz,potvrdím jim to ,,Vážně!'' zasměji se,hodím po Martině menší polštář,jelikož vypadala s pozvednutým obočím trochu nevěřícně a básním dál o včerejšku a následně dnešku. ,,Filip dneska ráno udělal snídani.''řeknu roztouženě a už teď mi chybí. Jak já to jen na těch horách vydržím? Už dneska ve čtyři odjíždíme. :( Proč musíme s Ann odjet sotva se usmířím s Fífou?..
,,Ten brácha se nějak snaží. Nevyměnila jsi mi ho??''zasměje se Marťa a vzápětí zakleje. ,,Určitě mi zítra neudělá snídani,že ne.''tváří se zamyšleně a poté propukneme v hlasitý smích společně s ní.
,,Co jsi mu slíbila?''podívá se na mě vážně s pozvednutým obočím. ,,Tohle vážně není on. Fífa se nám konečně zamiloval.. To jsem věděla hned,ale že až takhle? Mellanie,moc Ti děkuju. Konečně s ním bude k vydržení,protože bude mlejt jen o Tobě.''zasměje se znovu a pak se zarazí. ,,To už sice mlel,ale teď to bude hádám celý týden. Mimochodem hlídej si mobil,protože by byl schopný uhánět v noci na Váš hotel,jenom aby se ujistil,že jsi v pohodě.''mrkne a já se nestačím divit. S Anie se na sebe zazubíme a znovu vystřídá mluvení smích.
,,Takový blázen není.''vysouká Anie mezi chrochtáním a normálním smíchem a zarazí se. ,,Vlastně je.''opraví se vážně a jejich slova potvrdí až zvonění mého telefonu. Holky se na sebe zadržujíc smích dívají a já s úsměvem na líčku mezitím odcházím i s telefonem do koupelny. No co,chci mít při hovoru s tím mým hlupáčkem soukromí. :-)
---
,,Ahoj lásko,už teď mi chybíš!''uslyším menší povzdechnutí a já se mezitím posadím na okraj vany. Poupravím si vlasy svázané v culíku -snad jako kdyby mě viděl- a s úsměvem v hlase pokračuji.
,,Ahoj Fílo.. Ty mě taky.''přiznám po chvilce a on se zasměje.
,,Né tak,jako mě!''řekne paličatě a já si připadám,jako kdyby se tu vzájemně přesvědčovali dvěmalý děcka. Musím se zasmát. ,,Co je tu k smíchu? Víš,jak tu už slušnou dobu depkařím?''
,,Nepřeháněj. Za týden jsme tu jako na koni.''zasměji se a snažím přesvědčit sama sebe. Určitě to uteče. Vždyť budeme společně s Anie. Bude sranda.
,,Týden.. To je právě to. Nevydržím to tu bez Tebe.''řekne a poté s úsměvem v hlase dodá zhodnocení včerejšího večera. Přesně,jako já. ,,Včerejšem se mi strašně líbil. Ani nevíš,jak rád bych Tě tu teď měl..''zazubí se. Poznám,jak se nejspíš tváří. Je tak čitelný. x)
,,Já Tebe taky. Měli by jsme se vrátit už v sobotu..Změna plánů.''myslím,že v mém hlase zazní radost. Možná to vypadá,jako bych měla nějaké plány,ale vážně ne. Jen jsem ráda. :D
,,Vážně? Pokud nebudeš unavená,rád bych si pro Tebe přijel. Mohli by jsme být u nás.''myslím,že Filip něco navrhuje..
,,To má být návrh?''zasměji se a on s neviným podtónem nejistě přikývne a zabručením ,,mhmm'' souhlasí.
,,A proč bychom nezůstali tentokrát u nás?''usměji se a poté se pro sebe usměji. Nejspíš vím důvod Filipova znejistění ,,Taťka už se na Tebe nezlobí. Vlastně ani nezlobil.. Jen se bál,že jsi mi nějak ublížil.''řeknu,abych ho uklidnila. Čím jiným by to bylo. Přeci mi říkal,že mu moji rodiče neodpustí.
,,Ublížil jsem Ti.''kuňkne roztomile a já se uklidňujíc ho jemně zasměji.
,,Neublížil. Však uvidíš,náhodou taťkovi chybí společník. S nikým si tak nepopovídal o autech.''usměji se a on trochu zvážní.
,,Moc dobře vím,že jsi si to teď vymyslela,lásko. Ale děkuju..''usměje se do telefone,ale vzápetí pokračuje ,,Stejně mě to mrzí. Nejen,že jsem ublížil Tobě,ale zklamal jsem všechny okolo. Moje mamka se taky ptala,proč tu nejsi. Chtěla Ti dokonce volat,než jsem ji to řekl.''přizná rozpačitě a já si říkám,že tenhle můj kluk je rozkošný,když si je sám sebou nejistý.
,,Mohla bych Tě nějak přesvědčit? Teď bych Tě nejraději políbila,aby jsi konečně zavřel pusu.''zasměju se a on se mnou.
Dále se bavíme ještě několik minut. Nejspíš tak čtvrt hodiny,ale to nikomu z nás nevadí. Básníme o tom,jak se na sebe těšíme,dokonce padlo i pár návrhů a plánů na program po lyžáku. Myslím si,že to bude dokonalé. :-)
,,Už teď se na Tebe těším. Nezapomeň mít mobil pořád u sebe. Nejspíš budu blokovat tvoje číslo. Radši by jsi to měla zmínit před rodiči,aby si nemysleli,že je chyba v síti.''zasměje se,když končíme a já ho ujistím,že se mi vždy dovolá.
,,Mám Tě ráda. A zatím se hezky bav.''po několikátém loučení začínám já.
,,Bez Tebe budu zavřenej doma. To vím jistě už teď.''řekne vážně a já se divím. Takhle přeháněl vždycky. Ale také to nějak zázrakem vždy dodržel Martina mi říkala,že celé dny -od našeho rozchodu- proseděl doma. Asi by toho byl schopný.
,,Vážně. Pozdravuj kluky,až s nima budeš mluvit a v sobotu Tě čekám.''zasměju se a zavtipkuji. Je jasné,že nebude mít chuť přijet někdy v sobotu večer. Tedy odjíždíme nejspíš kolem dvanácté,možná tak nejpozději čtvrté hodiny odpoledne.
,,Doufám,že to nebyl vtip.''uchechtne se a tentokrát se již vážně rozloučíme. ,,Nezapomeň,někdo na Tebe šáhne a já bu rozbiju tvářičku,tak ať si nikdo nic nezkouší.''zopakuje zcela vážně a já se usměji. Jo,toho by byl také schopný.
,,Papa.''
,,Papa,lásko. Miluju Tě.''nejspíš je tento nudný rozhovor i z části trapný a o ničem,ale.. Ale co by jste čekali od zamilovaného páru,který se právě udobřil. :D
,,Já Tebe'' tak naše loučení musela skončit až Martina,která mi vytrhla mobil z ruky a se smíchem stiskla červené sluchátko.
,,Promiň,ale Vaše cukrování už se nedalo vydržet.''zasměje se a Anie ji rychle opraví. Marťa dokáže vážně úžasně vtipkovat. Tedy,nebyl to nejspíš vtip. :D ,,Teda tvá mamina nás volá na oběd. Tak jsme myslely,že bychom už měly jít.''zazubí se a já stále s dobrou náladou následuji ty dvě do kuchyně.

Jelikož nám mamka dělá oběd,kolem druhé jdeme dolů do kuchyně,kde se pořádně nadlábneme.
:-) S Anie jsme se domluvily,že budeme sedět v buse spolu a s Martinou jsme se po obědě rozloučily. Celý týden bez sourozenců Troulsů -Filipa a Martiny- ? To nepřežiji.. Ale včerejší večer byl úžasný. Alespoň odjíždím s klidným pocitem. Nebojím se toho,že bych se vrátila a Filip měl někoho jiného. Takový on není. A věřím v tu náhodu,co říkal. Nebyla to jeho vina. Věřím mu. Možná opět zase až moc slepě,ale jsem jeho přítelkyně. :-)

S Martinou i Anie se loučím kolem půl čtvrté. S tím,že nás mamka ve čtyři odváží ke škole,kde bude čekat autobus. Samozřejmě ještě půl hodiny běhám po domě a hledám stopy po nezabalených věce. Zdá se,že neúspěšně. Proto doufám v to,že je vše na svém místě,zabalené v kufru.
Obléknu se již trochu tepleji,protože nestojím o onemocnění hned první den a jakmile zjišťuji,že je mamka již hotová a kufry se snowboardem jsou již v autě,jdu dolů.
Cestou na domluvené místo ke škole se stavíme pro Anie,která má také pěkně obsáhlé zavazadlo a poté již konečně před školu. Tam jsou již učitelé,další spolužáci a tak nám nezbývá nic jiného,než se rozlouřit s mamkou.
,,Tak si to tam krásně užijte holky. Dávejte na sebe pozor a kdyby se cokoli dělo,ihned volejte.''s úsměvem na líčku nás obě pohladí po vlasech a pak se se smíchem zarazí ,,Vím,už nejste malé holčičky,ale.. Nemohla jsem si pomoct.''zasměje se aby zakryla slzy.
,,Neboj se mami,za týden jsme doma.''dám ji pusu na tvář a obě s Ann jdeme do autobusu. Jelikož sedí ráda v uličce,sednu si k oknu. Abych pravdu řekla,já sedím u okénka ráda. Doufám,že mi nebude moc špatně. Možná proto jsme si sedly tak do třetí řady. :-)
Jdeme vstříc novému dobrodružství. S Filipem se uvidíme hned po týdnu. A podle toho rozhovoru. Ne,nejsma na sebe moc upjatí. :D :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 22. března 2010 v 22:23 | Reagovat

Dobře,nezvládla jsem to ukončit tak trapně. :D Musí to být zakončeno lépe. :D:D :)
A tu zápletku musím dát. :D Nakonec jsem to až moc uspíšila. Bez LiD by mi bylo hrozně smutno! xD
--
Mimochodem s novou povídkou mám problémy. Nevím,jestli psát jeden den do jednoho dílu,nebo do více. Co den,to díl mi příjde.. No,to bych neuměla. :D
--

Zpět k LiD. Omluvte za trapný díl. Je to hrozné,ale já nemám psací náladu. :(

2 Cool- Nicky | Web | 22. března 2010 v 22:48 | Reagovat

hahaa, ja som vedela že to bez LiD nevydržíš :P :D a žiadna zápletka nebude, aspoň nie taká čo si mi raz spomínala, lebo uvidíš čo s tebou spravím :D:D btw. vôbec to nie je trápne... už s tým prestaň.. píšeš nádherne, tak ma neštvi, ok? :)

3 *EMOgirlEMO* | 22. března 2010 v 22:54 | Reagovat

[2]: Jéé,zlatí :D Děkuji :))

No co,já to neuměla ukončit. Prostě to nešlo. I když už jsem byla natolik vynervovaná a přešlá tím,jak mi to nejde. Nakonec jsme to sepsala a hodlám pokračovat. :D :))

Ještě jednou děkuju! :)

4 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 22. března 2010 v 23:26 | Reagovat

huraa...tak přece...miluji LiD..hihi..hezký dílek..jak jsou sladkí, Fífa s Mell...jdu si zavolat s mým přítelem..taky si chci cukrovat po telefonu :p hehe...těším sa na další dílek, a na tu zápletku taky :p

5 *EMOgirlEMO* | 22. března 2010 v 23:37 | Reagovat

[4]: Jsem ráda,zlato :) Já prostě nemohla jen tak skončit. :D A přece mi to začlo jít. Jsem hledala dobrých patnáct minut nějakou pořádnou hudbu,aby mě nakopala k psaní. :D

Tak to doufám,že cukrujete..hehee :D:D :))

6 DanushQa | 23. března 2010 v 9:52 | Reagovat

Wau :)
Krásné fakt máš na to talent a hlavně LiD se ti moc povedlo :)
Doufám že v něm budeš pokračovat i na dále :)

7 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 9:58 | Reagovat

[6]: Děkuju :) Jsem ráda,že se Vám to líbí a čtete jej. :))
Neskutečně mě to pak žene dál. A to i přesto,že někdy nemám své dny. :D x)

8 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 23. března 2010 v 12:05 | Reagovat

[5]: jj pocukrovaly jsme si...ale já jsem moc chorá, takže dlouhou nevydržím na telefonu..nevládala jsem ho držet :D

a díky za pochvalu...no, ještě, že já vím, co chce :D

9 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 12:06 | Reagovat

[8]: A mě to neprozradíš?? :D:D *andílek*

10 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 23. března 2010 v 15:14 | Reagovat

[9]: musíš si počkat jako všichni *andílek* :P :D hihi

11 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 15:17 | Reagovat

[10]: Ach jo,to jsem čekala *zamyšleně si ope bradu o ruku* :D:D
Ale těšííím se! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama