Life is Dream [113.díl]

23. března 2010 v 12:13 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamSpolečně s Anie sedíme již v autobuse,který nabírá směr hory. Věcí jsme si zabalily asi až moc,ale na můj vkus toho není vlastně nikdo dost. co kdybychom se ušpinily. :D
,,Tak jak se těšíš?''usměje se Anie,sedící vedle mě. Nechám hledání jendé písničky ve své mp4ce a věnuji se své kamarádce.
,,No,bude mi chybět Fíla,ale.. Ale užijeme si to!''s mrknutím se zasměji a ona se mnou. Už vidím ty naše střeštěné nápady. Máme naštěstí pokoj společně. Jen my dvě. Nedokázala bych si představit sdílet své věci ještě s někým.
,,Co asi tak dělá Kuba?''zasměje se a tím mi dá jasně najevo,že nejsem sama,kdo myslí na svou druhou polovičku.
,,Tak ten je teď asi s Filipem a Martinou.''usměji se a pokračuji v hledání té písničky,u které si ani za boha nemohu vzpomenout na název či kousek textu. To víte,hned by se to hledalo lépe. Bohužel v mé mp4ce je nějakých 469 písní,teď již možná i více.
,,Taky pravda. Marťa je hezky pohlídá.''řekne a já se na ni spiklenecky podívám ,,No co,alespoň nebudou zlobit.''zasměje se a já musím také. Vím,že si teď nejspíš říkáte,proč se proboha smějou.. Řeknu Vám to takhle. To nevíme ani my. :D Jen máme dobrou náladu. To je na můj vkus celkem dobře.
,,Marek se svou třídou přijedou asi až kolem osmé večer,že?''zeptám se,protože si momentálně nejsem jistá,jestli si pamatuji přesně,co včera v klubu říkal.
,,Myslím že jo. Teď si nejsem jistá,protože já včera jaksi neposlouchala a věnovala jsem se Kubovy.''přizná ropačitě a já přikývnu.
,,Nemusíš mi ani říkat. Proč myslšíš,že se ptám? Ze včerejška si pamatuju nejlíp tu čast s Filipem.''zasměji se po tom,co přiznám své.
,,Hele Mell,na pokoji Tě čeká pořádný výslech,jsi si toho vědoma?''ukáže na mě ukazováčkem,aby podtrhla slovo 'výslech'. Vsadí mse,že kdyby měla nějakou lampičku nebo baterku,hned by mi zasvítila na obličej.
,,Nene,nejsem..''zakroutím hlavou a zvednu ruce v gestu 'vzdávám se'. ,,Tohle mi nemůžeš dělat. Taky se Tě neptám na to,co se dělo s Kubou.''zachichtám se a ona mírně zčervená.
,,Hele,ono se vážně něco dělo??''vypadne ze mě po chvilce velmi překvapeně. Vážně mi to dojde až po chvilce. Možná jsem se ještě zcela nevzpamatovala ze včerejšího dne. Nevěřila jsme v to,že se k sobě s Filipem někdy vrátíme. Nikdy..
,,Až mi rozvedeš do detailů včerejšek,čekej podrobnosti o mě a Kubovy.''vyplázne špičku jazyka a poté slíbí,že to mylsí vážně. Samozřejmě mi to nedá a také přilíbím detaily. Však já nemám co skrývat. Nic se nedělo. Tedy kromě toho krásného usmiřovánív podobě trochu většího mazlení,než normálně. Poté se znovu zamyslím.
Vím,že bych se neskutečně trápila a utápěla v slzách,ale.. Ale nikdy jsem nepředpokládala znovu vzkřísit a oživit náš vztah. Možná proto jsem vděčná osudu,že to nakonec tak zařídil. Posílilo to naši důvěru. Alespoň myslím. Vím,že jsem si slíbila,že už nikdy nebudu tak naivní,ale.. Ale ono to nejde. Nejde mu znovu nevěřit. Jeho krásné oči vidím vždy,když zavřu oči. A nemusím se asi zmiňovat,na co myslím. Vzpomenu si na včerejší dotýkání,líbání a celkové mazlení.. Neuvědomím si,že mírně pootevřu rty. Já jsem vážně případ. Ale jakmile si opět a zase vzpomenu na jeho ústa.. Nmohu se neošít. Rychle otevřu oči a snažím se ovládat. Vyruší mě mobil oznamující novou SMS.
,,Kdo Ti píše?''usměje se Anie a pak s úsměvem dodá ,,Že se vůbec ptám,že..''její úsměv sílí,jakmile vidí můj úsměv rozlívající se po tváři. Už jen samy o sobě Filipovy eSeMeSky mě uklidňují a těší.
,,Víš,jak jsem ráda,že jste konečně dostali rozum? Vy dva jste stvořeni pro sebe. Patříte k sobě.''usměje se Anie a já ji obejmu. Tedy ono to bylo vzájemné objetí. Známe se natolik,že víme,co udělá ta druhá. Jsme jako sestry,které mají vyjímečný vztah a nelezou si na nervy! :) Je moje nejepší kamarádka již dlouhá léta... A moc dobře vím/jsem si jistá tím, že to tak zůstane navždy. Doufám v to,protože bez ní bych měla život o tolik těžší. Podržela mě vždycky. A to dokonce přeci jen s Martinou i když jsme se s Filipem rozešli. Definitivně,jak jsem si tenkrát myslela. Jsem vděčná za to,jak se holky chovají. Utvrdily mě,že jsou obě ty nejlepší kamarádky,jak jsme si myslela. Přesně tohle je totiž pravé přátelství. Nenecháš toho dotyčného spadnout ke dnu a i kdyby to mělo trvat týdny,vytáhneš ho někam do města odreagovat se.
,,Tak co psal? Teda jestli to nejsou návrhy,jak si zopakovat včerejšek.''zvedá obočí během popichování a já ji jemně dloubnu do ramene.
,,Nic se vážně nedělo. Jsi horší,než můj imaginární brácha.''vytáhnu starou věc. Moc dobře jsme se ''bavily'' tím,že když nás někdo naštval,označíme ho az imaginárního sourozence. Moc dobře víte,že brácha by hned rýpal,bůhví co se nedělo.. Není to moc legrační,ale lepší jak říct,že je otravnější,než moje malá sestřenice. :D
,,Ok..''povzdychne a už kouká do mého mobilu. sotva jsme otevřela zpráv,poskočilo mi srdíčko. Byla to totiž MMSka s obrázkem poskládaného srdíčka z nějakých bombónů. On je roztomilý.
,,Panebože.. Ten Filip je vážně nějak moc romantický.''usměje se Anie,která kouká do mého mobilu snad ještě víc dojatě,než já sama. ,,Vždyť ten kvůli Tobě a tomu rozchodu musel být na nervy,když Ti to teď vynahrazuje vším možným. Vážně Tě miluj. Zlato,já Vám to tak přeju!''obejme mě se skoro uslzenýma očima. Ona je můj malý ratlíček,ubrečený.
,,Jéé,ty máš ten prsten.''říká dojatě a prohlíží si prsten na mém pravém prsteníčku. Ano,je to ten,jak mi dal na Valentýna. Ptal se,jestli o něj ještě stojím,nebo má koupit nějaký nový.. Nechci zapomenout na to,co se stalo. Protože do ke vztahu patří hádky. Sice ne hádky,které by vygradovaly v rozchod,ale.. Ale nechci zapomenout.. Vždyť úplná náhoda nás svedla dohromady. Všechno začalo internetem a poté.. Poté už jen krásným,zela nečekaným setkáním.
A přeci jen jsem tehdy v klubu na své oslavě 15tých narozenin nebyla zmatená. Doopravdy tam byl. Doopravdy jsme viděla toho úžasného kluka z fotky. :))
Vzpomínám a do očí se mi pomalinku kutálejí slzy. Ale né slzy smutku,nýbrž ty štěstí. Miluju ho a je pro mě důležitý. Moc dobře to vím.

Jakmile jsme po dvou hodinách na místě (Krkonoše - Špindlerův Mlýn) v krásném a moderním,čtyř hvězdičkovém hotelu,nemůžeme uvěřit kolik sněhu tu je. MYslím,že tenhle lyžák se vydaří. Musí.. Doufám,že si tu nedolámeme ruce a nohy. :D
Ale jelikož jsme se ve svých 14ti naučila na lyžích a poté na snowboardu,mylsím,že by neměl být problém přijet domů v pořádku. Nejhůř bych mohla dostat zápal plic,ale nic víc. :)
,,Tak na recepci si můžete vyzvednout každý klíče od svého pokoje,seznam spolubydlících budete mít přicvaklý na nástěnce taktéž tam.''řekla naše mladší učitelka angličtiny,která je u nás poslední rok. Nevíme proč ji vyhodili,ale nejspíš se jim nelíbilo to,že při hodinách nechávala poslouchat všechny mp3ky,mp4ky či mobily. Prostě vše,co se dalo. Sama někdy proesemeskovala celou hodinu. Pak nám dávala jen smaé písemky,ale já si nikdy nestěžovala. Docela mě to mrzí. Naučila nsá něco,protože jsme s ní nedělali jen pasinví angličtinu. Rozhovory,překládání dlouhých článků.. Ano,to všechno mi pomohlo poznat,že jsem v angličtině vážně výborná. Naše nová učitelka dokonce prohlásila,že čtu lépe než ona. :D To byl šok nejen pro mě. :))
,,Tak mi si zabíráme dvoulůžák někde..''zamyslí se Anie a už táhne smůj kufr po kolečkách až ke vchodu hotelu. Samozřejmě se ženu za ní. Vypadá to docela směšně. Každý je obtěžkaný vakem s prknem a ještě k tomu má velkou sportovní tašku /to zejména kluci/ nebo nějkaý kufr. Já mám třeba celký kufr značky Roxy. Meslím,že se povedl. Je holčičí,ale přesto není křiklavě růžový! :) :D

Dnes si ještě vybalíme,trochu poupravíme čistě uklizený,vymydlený pokoj a pádíme na večeři,která začíná okolo sedmé hodiny.
Velké překvapení bylo,že někdy kolem půl osmé večerní se objevil v jídelně rozesmátý Marek a jako obvykle se přihlas k nám. Následovalo objímání a básnění o tom,jak si užil balení s Martinou. No jo,ti dva byli spolu do poslední chvilky. :) Jak rozkošné!! :))
Večer nezapomenu obvolat rodiče,zavolám na taťkovo mobil,protože ten mamky bude opět někde zašantročený s vyplým či tlumeným zvukem a nechci čekat,než jej najde. :-) Proto se z telefonu ozývá nejprve nadšený taťka a poté i mamka,jelikož si připojí druhý mobil.

No a nemylsíte si,že bych zapomněla na předem slíbenou kontrolu. Jasné,že mluvím o Filipovi. Přesně na minutu,co položím dlouhý hovor s rodiči se ozve vyzvánění určené přesně pro Filipa. Tedy musím si nějak odlišit rodiče,kamarády a svého kluka. :)) No a ti ostatní mají nějakou stejnou písničku. :D ,,Sparkling angel. I believe. You are my saviour. In my time of need. Blinded by faith. I couldn't hear. All the whispers. They're warning so clear.''zazní a já s úsměvem příjmu hovor. Kdyby přišel někdo do našeho pokoje,nejspíš by se začal smát. Pohled na dvě holky,telefonující každá se svým přítelem.. Jo,ten by je odrovnal. :D
Nedivila bych se,kdyby byl Kuba s Filipem společně v jedné místnosti. :-))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 12:14 | Reagovat

Takže díl je psaný včera večer (jen jsme ho zveřejnila dnes pro případ,že by mě nic nenapadlo :D). :)
Omlouvám se za celkem nudné spoilery,ale jelikož nechci přehánět,musí být trochu nuda :)

2 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 23. března 2010 v 15:03 | Reagovat

supr :)...hihi...by mě zajímalo jak asi balily Marek s Martinou :p hehe...jo..a taky to o Ann a Kubovi..teď jsem zvědavá...co si budou holky vyprávět...hihi a ten závěr mě dostal...takže Kubík s Fílou mají jakože rande :p hehe...když jsou spolu :D...ale to ja jenom tak :)..moc hezké..těším se na to, co budeš psát dál :p

3 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 15:16 | Reagovat

[2]: Jo,Kuba s Filipem mají rande. :D No  co,musí se odreagovat :D:D :P
Jsem ráda,že se líbí x)

4 DanushQa | 23. března 2010 v 16:00 | Reagovat

Aaaah ♥
Fakt moc krásný :)
Honem honem další ;D
Fakt moc úžasný :)

5 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 16:01 | Reagovat

[4]: Děkuju :))
Můžu se zeptat,ty také něco píšeš? Ráda bych si přečetla. x)) Máš blog?? :))
Nebo klidně si mě můžeš přidat na icq,pokud chceš. x) (582082612)

6 DanushQa | 23. března 2010 v 16:05 | Reagovat

[5]: Není zač :)
No ano píšu...vlastně jsem psala ale nejsem v tom nějak moc extra dobrá takže jsem s tim přestala ale pár dílku mám :)
Blog nee nemam ale chci si ho založit a začít psát :) Jojo pridam :)

7 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 23. března 2010 v 18:31 | Reagovat

[3]:no jo..když už jsou bez holek :D..hehe..tak si dají něco k pití (colu) a něco k jídlu (mekáč ruuuls) :D a zkouknou nějaký sport :D

8 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 19:13 | Reagovat

[7]: Jo,nějak tak.. :D:D Alkohol a dámskou návštěvu doufám vynechají. :D:D

9 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | 23. března 2010 v 19:34 | Reagovat

[8]: tak v to doufám taky...protože teď by jim už holky neodpustili, i když takový Kuba ještě nic neprovedl :D

10 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 20:13 | Reagovat

[9]: No,vsadím se,že Mell by Filipa už přizabila. :D
No a Anie.. Ta by Kubovy možná po XX hodinovém přemlouvání dala šanci :D

11 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 23. března 2010 v 21:59 | Reagovat

[10]: jj...s teorii mell vs. fíla, to souhlasím...heh...a to by mě zajímalo, jak by to přemlouvání vypadalo :p hehe

12 *EMOgirlEMO* | 23. března 2010 v 22:40 | Reagovat

[11]: Jo,tak to netuším. Asi ,,Prosím,odpusť mi.. J-já, byl jsme opilý. To on je sem pozval!'' :D:D
Mellanie by Filipa dotloukla. :D No a Anie.. Asi taky. :D Oba :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama