Life is Dream [114.díl]

25. března 2010 v 20:20 | *EMOgirlEMO* |  » Life is DreamMezitím, co jsme byly obě zažrané do hovoru se svými kluky se za námi stavil Marek,který má pokoj ještě s jendím spolužákem hned vedle nás. Samozřejmě jakmile viděl,že máme plné ruce práce, raději se smíchem odešel. Prý,že zavolá Martině.
Jakmile jsme dotelefonovaly,přišel na řadu rozhovor trochu na tělo. Ale jelikož jsme nejlepší kamarádky,nemusíme se bát,že by to zítra věděl celý lyžák/hotel.
,,Takže?''zeptám se se smíchem,když sedím na své posteli. Anie si přisedla ke mně a jak jsme čekala,neřekne nic víc,než to,že mi vše řekne. Ale až jakmile ji povím já, jaký byl včerejšek. Já se divím,že mi nevěří. Přeci jen jsme se s Filipem teprve usmiřovali. Jak bych s ním mohla jít hned do postele,když jsem si několik týdnů myslela,že je zpátky se svou expřítelkyní?
,,Nejdřív ty.. Včerejší večer jste si s Fílou užili dozajista bravurně.'' zasměje se s pomrknutím a nastraží uši.
,,Nic nebylo. Přísahám.''řeknu ztroze. Doufám,že mi uvěří a nebude to brát jako zatajování. :D Ráda bych se dnes dozvěděla,jak na tom jsou ti dva. :-) Kuba je strašně milý kluk. A jsem si jistá,že má na Filipa jen dobrý vliv. Nejspíš jsem se nezmínila,že ti dva jsou momentálně u nich doma. Martina je samozřejmě u sebe v pokoji,ale slíbila nám,že je někdy zajde zkontrolovat. Tak snad se to obejde bez dámské návštěvy. ,,Nic víc,než mazlení.'' ujišťuji ji,jakmile na mě kouká tak trochu divně a nevěřícně. ,,Tedy musím uznat,že to bylo trochu vášnivější mazlení,než obvykle.. Ale jinak jsme dál nezašli.''usměji se a dodávám ,,Vždyť jsme se teprve usmířili. J-já si ještě včera myslela,že spí támhle s Terezkou.''uvedu na pravou míru a ona s úsměvem přikývne.
,,O té ku*vě mi nemluv. Představ si,že jsem se dozvěděla,proč tam na té Kubově oslavě tak náhodou byla.'' říká a naštvaně pohazuje rukama. Myslím,že tohle bude hodně zajímavé.
,,Co se stalo? Něco snad nevím??''začínám se trochu bát. I když podle Anieiného výrazu bych řekla,že to bude spíše šťastná zpráva. Stejně v mém břiše ucítím divnou nejistotu. Neříkejte mi,že ten včerejší večer byl jen nafouknutá lež. Ne,to nemůže být pravda.
,,Neboj se, Filip Tě s ní nepodváděl ani nepodvádí.''usměje se a já si viditelně oddychnu. ,,Víš,zjistili jsme něco,co je hodně zajímavé. Nejspíš to teď říká Kuba Fílovi.''usměje se a po menším napínání mě, konečně začne mluvit. Leze to z ní jak z chlupaté deky. ,,Představ si,že celou dobu v tom jede Simona. Ona navrhla Tereze,aby přišla -i když jí nikdo nezval- a pak spolu pomalu začaly vymýšlet tuhle 'náhodu' ''naznačí uvozovky prsty a já mám spaldou čelist.
,,Ony nás chtěly rozdělit? Jen proto,že mě nemají obě rády?..''dávám si to dohromady a já se nestačím divit. Dojde mi to. ,,On..On za to nemůže..''vydechnu a mou radost potvrdí menší kapičky slz. Já Filipovi včera odpustila něco,co neudělal. On mě nepodvedl.. Má mě rád. Všechno to byla jen přetvářka. J-já.. Já se bála,že se to bude opakovat. Přesto jsem mu odpustila a teď zjišťuji,že je vše v naprostém pořádku?
,,Nepodvedl Tě. A jak jsi viděla v L.I.X.u,to ta hnusná d*vka ho začla líbat.''usměje se a obejme mě. ,,Filip by to neudělal. Nikdy.. Miluje Tě.''ujišťuje mě a já jsme vděčná. Miluju chvíle,kdy jsme spolu s Anie samy a.. A dokáže mě podržet i v těch nejtěžších situacích.
,,Takže všechno vymyslela Simona,protože..''vzlyknu ,,Protože chtěla,aby se Filip vrátil k Tereze? Proto,aby měla svou oblíbenou kamarádku pořád u sebe?''vím,jak neinteligentní otázky,ale já sem usím ujistit.
,,Přesně. Dejv jí řekl svoje. Prý mu to řekla,když byla opilá.''řekne vážně a já tomu nemůžu věřit. Kdybych měla Filipa vedle sebe,asi bych se nedokázala dostatečně omluvit. Křivdila jsem mu. Měla jsme mu víc věřit. Jenže nešlo to. Nejde věřit klukům. Člověk se jednou spálí a pak na mužské pohlaví zanevře. To nebyl můj případ,ale stejně jsem si myslela,že mě podváděl.

Po několika minutovém přesvědčování či výlevu mé radosti se dostáváme konečně na již zmiňované téma. Jsem zvědavá. Ti dva už spolu nejspíš něco měli. Jak já jim to přeji. Jsou.. Jsou neskutečně sladcí! :)
,,Takže? Poslouchám..''usměji se a ona mírně zčervená. Já to věděla.. ,,Anie to je úžasné. Vy dva.. Patříte k sobě.''obejmu ji a ona se začne smát.
,,Nevím,co myslíš,ale pokud myslíš,že jsme už.. Víš co,tak..''odmlčí se. Ona mě dokáže neuvěřitelně napínat. Vždycky ze všeho udělá dramaticky očekávané překvapení.
,,Nenapínej mě..''zaskučím a čekám na její vysvětlení. Samozřejmě si nevřímá mého nervného okusování spodního rtu a jen se se smíchem zvedne. Přejde po velkém pokoji k oknu a podívá se na noční,osvětlenou sjezdovku. Asi jsme se nezmiňovaly,že tento luxusní a moderní hotel je hned u vleku a sjezdovky. :-) Dále se podívá upřeně na mě a jelikož vidí můj napjatý a zvědavý výraz,vrátí se k posteli. Skočí na tu svou a přikreje se.
,,Ano, už jsme spolu spali.''řekne zčervenaně a přikryje si hlavu dekou. Nezvládn usvoje emoce a tentokrát jsem já,kdo vyskočí z postele. Radostně poskakuji a nepřijdu si jako malé dítě plné radosti. :D
,,Yeeeah,věděla jsem to.''na to jediné se zmohu. Poté zvedne hlavu a udiveně na mě kouká. ,,To je úžasné.'' doplním, a jelikož se přesvědčí pohledem do mých rozzářených očí,že jsem nesmírně ráda za oba dva, konečně se se smíchem přidá.
,,Vážně Ti to nevadí? Já myslela,že Ti to bude připadat brzy.''řekne rozpačitě a já se zasměji. Sice jsme něco takového mlela,ale to už dávno není pravda.
,,Možná jsem čekala,že to nebude hned po patnáctinách,ale když se zamyslím.. Nevydržela bych to být Tebou.. Z vlastní zkušenosti vím,jak je krásné vnímat doteky toho,koho miluješ.'' usměje se a já dodám ,,Hlavně,že to bylo z lásky. Netvař se umučeně.''zasměji se a poté nezvládnu nevyslovit otázku ,,Jak dlouho to je?''usměji se a ona se zasměje
,,Před pár dny. Víš,byla jsem u Kuby a tak nějak.. Tak nějak se to zvrtlo.''usměje se a já se ptám dál.
,,A jak to,že to nevím??''zvednu obočí v otázce.
,,Nechtěla jsem Ti připomínat Filipa. Už takhle stačí,že chodím s jeho nejlepším kamarádem. Když jste spolu vy dva nebyli.. Nemohla jsem za Tebou přijít a vyprávět Ti,že jsem zažila právě to nejkrásnější na světě s tím,koho miluju.''usměji se. Anie je ta njelepší kamarádka. Moc dobře vím,jak bylo těžké udržet to,ale.. Ona to zvládla. Kvůli mému štěstí. I když moc dobře vím,že bych se radovala.. Uvnitř by mi bylo ještě smutněji po Filipovi.
,,Zlato.. Vždycky bych se radovala.''usměji se a vzájemné objetí nemůžeme vynechat. ,,Jsem ráda,že to vím. Tak moc Vám to přeju. Vy dva.. Jste si souzeni.''usměji se a obě si lehneme. Je již něco kolem desíti hodin., Trochu se nám to protáhlo,ale nemáme v plánu končit. Anie začne..
,,Nikdy bych ho nepotkala,kdyby jsi nezačala chodit s Filipem. Kdyby nebyl jeho nejlepší kamarád..''přemýšlí nahlas. Jsem ráda,že si to myslí. ,,Díky Tobě se známe.''usměje se na mě a já jsem šťastná.
,,Kdyby neznal Filipa,nikdy by jste se nepotkali.''řekne,protože je to vlastně pravda. Ona však zakroutí přesvědčeně hlavou.
,,Eee,kdyby jsi ty nepoznala Filipa, nikdy bych ho nemohla potkat.''trvá si na svém. Usměji se. Těší mě,když si má nejlepší kamarádka myslí,že mám zásluhu nad jejím štěstím ve vztahu.
,,Potkali by jste se. Takový je osud.''řeknu přesvědčeně a tajemně. Jsem si jsitá tím,že Ti dva mají výt spolu.

Aniž by jsme si to uvědomily,po pár dalších konverzacích na jiné téma obě usneme. Lapmičku jsem naštěstí zhasla. Ubírám se do říše snů. Jedině tam mohu být společně s Filipem. S tím nejúžasnějším klukem,kterého miluji. Těším se,až se konečně zase uvidíme
Je neděle večer. V sobotu odpoledne odjíždíme. Myslím,že v pátek večer má být nějaká rozlučka v místním baru tohoto hotelu.
Nic víc.. Zítra půjdeme na sjezdovku a trochu si zalyžujeme. Tedy kdo lyžuje. :-) Jiní mají snowboardy. Tedy většina..
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti story Life is Dream?

Jasně.. *the best* :) 62.9% (200)
Ujde.. 7.9% (25)
Mám radši jednodílný.. x) 6.6% (21)
Mám radši LoV.. x)) 5.3% (17)
Nelíbí se mi... 17.3% (55)

Komentáře

1 Emopeace girl | Web | 25. března 2010 v 20:22 | Reagovat

Pěkný :) :(

2 *EMOgirlEMO* | 25. března 2010 v 20:22 | Reagovat

Opět jeden z nejhorších dílů. Omlouvám se,celekm o ničem. Promiňte!!
Ale poslední dobou jsme toho názoru,že to mělo skončit 111.dílem. Trochu poupraveným (na konci by nebyla zmínka o lyžáku).
TeĎ se bojím,co řeknete na zápletku. bude to moc přehnané. :D

3 Emopeace girl | Web | 25. března 2010 v 20:23 | Reagovat

Mocinky pěknej blog :-*

4 *EMOgirlEMO* | 25. března 2010 v 20:26 | Reagovat

[3]: Díky ;)

5 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 25. března 2010 v 22:29 | Reagovat

supr..já to věděla, že Kuba a Ann...ááá..supr..moc moc hezké...tak jsem se těšila..až jsem se lekla, co jsem dneska četla ve článečku níže, ale raději jsem nic neříkala, ale stejně jsem ráda, že ses rozhodla napsat..a taky jsem si myslela, že Simona je mrcha..a jak veliká...doufám, že bude taky další dílek :p hihi

6 *EMOgirlEMO* | 25. března 2010 v 22:33 | Reagovat

[5]: Mých výkyvů nálad si nevšímej,radši :D x) Jsem trochu..ehm.. hrozná v tomhle. :D
Nešlo mi to 3 dny napsat. Nakonec jsme otevřela nový článek i přesto,že jsem měla polovinu napsanou a sepsala to jinak. :)

Jsem taak ráda,že se líbí,zlato moje :))

7 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 25. března 2010 v 22:42 | Reagovat

[6]: to jsem ráda, že si na to prišla..no já taky dopisovala dneska další kapitolku k Jane, mám jich sedmnáct :D heh...ale chtěla bych první řadu ukončit někde u 25, tak uvidím...potřebuji tam dát taky vánoce, nový rok, Janiny narozeniny a mám taky nějaké ty zápletky :p..jednou konkrétně začne druhá řada :D heh

8 *EMOgirlEMO* | 25. března 2010 v 22:47 | Reagovat

[7]: Cože?? O_o jako.. Tohle není fér. Mě napínáš :D:D
Se moc těším! :) Jane je úžasná! :)) Čte se zkrátka sama.. :)

To já s GoF (blbá zkratka xD) nejsem tak jak bych chtěla. Mám dopsanou jen 3.kapitolu :(

9 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 25. března 2010 v 22:51 | Reagovat

[8]: promiň..já už jsem taková..nechci nic uspěchat...právě se chystám psát kapču číslo 18 :D heh...jsem ráda, že se ti líbí..je to pro mě čest
...no, ono se ti to rozběhne...třeba, já jsem prvé tři dílky Jane napsala v jeden den a pak jsem týden nepsala :D heh..to je v pohodě..ono ti to pak příde samo..a nebudeš moc přestat psát :D...jako já..pak zanedbávám všechny kolem, protože píšu několik hodin v kuse :D

10 *EMOgirlEMO* | 25. března 2010 v 22:57 | Reagovat

[9]: Jo,tak to já několik hodin v kuse psát nevydržím. :D :) Teda vydržela bych,ale když vím,že mám povinnosti.. Prostě se nedokážu soustředit. :D
Teda dneska jsem se učila jen dějepis,který jsme nakonec uměla ještě z minula. :D Takže.. :D:D

11 MiMi Madison H. ♥Affko♥ | Web | 25. března 2010 v 23:59 | Reagovat

[10]: takže si pak mohla psát :p..to je hezké..no já dopsala tu kapitolu 18 :D..zítra bych chtěla psát dále :), abych mohla pak zveřejňovat :p

12 DanushQa | 26. března 2010 v 18:11 | Reagovat

Wau :)
Kráásnéé ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama